PDA

View Full Version : ¤§¤ LAKOVE ZA NOKTI ¤§¤



SweetBunny
03-13-2006, 21:18
Kakvi marki lakove za nokti izpolzvate? Za6toto ne znam za koi poreden put mi pisna :-k
Lakirvam se az i ve4e na drugiq den laka se e o4oplil i poiztril. I ne govorq samo za lakovete, deto sa po 0.80-1.00lv, dori posledniq put si vzeh edin lak na Perfect za okolo 3-4lv i kfo sled 1den - pak su6tiq efekt :smt087 poobeli se i na mesta e leko iztrit
Ne moga da se lakirvam prez edin den, da ne govorim, 4e ima lakove, koito zasuhvat sled kato 4aka6 i 15min ne pipa6 nikude 8-[
Ta kakvi lakove izpolzvate i dovolni li ste :-)
Su6to mi e interesno i kakvi cvetove slagate :smt004

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-13-2006, 21:25
mi nz az si zimam ot kozmeti4niq za po 2 i neshto shot ne se lakirvam 4esto . imam 2-3 na avon no se tolko darjat . inache ima skapi lakove az imam edin za 8 i 20 i 4-5 dena ne marda

S_L_A_D_U_R_K_A
03-13-2006, 21:34
Виж мацка аз използвам някакви до 2лв max ама ми траят 3-4 дена, ама аз слагам основа обикновенно заздравител и топ лак и няма проблеми. А за марки различно тези обикновените, цветове всякакви просто имам много много лакове с различни цветове! Не виждам смисъл да се взимат някакви скъпи, по-добре много и ефтинки е сигурно има смисъл в издръжливостта, но аз не издържам дълго с един и същи лак. Пък за съхненето всеки нов лак съхне 60 секунди max айде мацка дано да съм била полезна :lol:

midnight...
03-13-2006, 21:36
ами аз хич не гледам марки, просто гледам лака дали е хубав и това е
не са ми нужни марки за да се кефя на лака :mrgreen:

TSecret
03-13-2006, 22:46
az sam nai dovolna ot lakovete na bourjois-super cetove i sa izdrajlivi-no kakvo i lak da sloji6 otgore ako ima6 top lak 6te darji mnogo po dalgo! kogato hodq na lakirvane me lakirvat s lakove na perfect i te sa6to mi haresvat!

03-14-2006, 07:55
kfo e top lak?

rosenceto
03-14-2006, 08:41
I na men kato i na teb mi be6e pisnalo ot skapi neizdarjlivi lakove,zatva sega si kupuvam ot "Golden Rose"-malkite,kadeto sa po 0.60 lv-izdarjat 3 dena to4ni;gotini cvetove sa-ima i qrki,i perleni,i s brokat...;a i kato sa malko ne mogat da ti omraznat kato cvqt.I az sam po-dovolna ot tqh,otkolkoto ot skapite "renomirani" marki.

priti_kiti
03-14-2006, 09:02
Mi na4i az imam bezbroi lakove no sum nai dovolna ot Golden Rose ;) A puk za tvoq problem /burzoto lu6tene na laka/ ,nqkolko moi priqtelki imat su6tiq problem.I edin put ptobvahme na laka li se dulji ili na samite nokti.Slojihme si po edno i su6to vreme laka i na sledva6tiq den moq si be6e super a neiniq susipan otvsqkude i to kato se ima prevdid 4e se 4aka nali da izsuhne i tn.Ta spored men prosto noktite ti sa takiva ... :roll: A puk kvi cvetove polzvam..mi..zavisi ot nastroenieto mi no nai 4esto 4eren,sin,bqli ponqkoga si prava kombinacii sus 4eren lak i beli to4ki otgore :-) ili puk zlatist otdolu i otgore 4erni re6etki O:) mogat da se izmislqt mnogo kombinacii spored toaleta i tn i nai ve4e taka kakto na teb ti haresva :)

kissorankata
03-14-2006, 12:23
I na men kato i na teb mi be6e pisnalo ot skapi neizdarjlivi lakove,zatva sega si kupuvam ot "Golden Rose"-malkite,kadeto sa po 0.60 lv-izdarjat 3 dena to4ni;gotini cvetove sa-ima i qrki,i perleni,i s brokat...;a i kato sa malko ne mogat da ti omraznat kato cvqt.I az sam po-dovolna ot tqh,otkolkoto ot skapite "renomirani" marki.
И аз използвам лакове на Golden Rose по принцип мразя да се лакирвам често щото много рядко успявам да ударжа никтите ми в идеално състояние...

nesravnima
03-14-2006, 14:42
:-k За сега съм най-доволна от Арома.
Други които ми харесват са Maximum и... може би Oriflame.
Използвам предимно по-нежни и дискретни цветове и избягвам ярките, което не означава, че не ги ползвам. :wink:


...Lakirvam se az i ve4e na drugiq den laka se e o4oplil i poiztril. I ne govorq samo za lakovete, deto sa po 0.80-1.00lv, dori posledniq put si vzeh edin lak na Perfect za okolo 3-4lv i kfo sled 1den - pak su6tiq efekt poobeli se i na mesta e leko iztrit
П.П. Проблемът който имаш едва ли се дължи само на лаковете. При мен също не издържаха много, но след като ползвах разни заздравители нещата се оправиха.

chestra_f
03-14-2006, 15:29
az na maybelline skupi sa no sa mn dobri

Djessica_88
03-14-2006, 18:57
Mi na4i az imam bezbroi lakove no sum nai dovolna ot Golden Rose ;) A puk za tvoq problem /burzoto lu6tene na laka/ ,nqkolko moi priqtelki imat su6tiq problem.I edin put ptobvahme na laka li se dulji ili na samite nokti.Slojihme si po edno i su6to vreme laka i na sledva6tiq den moq si be6e super a neiniq susipan otvsqkude i to kato se ima prevdid 4e se 4aka nali da izsuhne i tn.Ta spored men prosto noktite ti sa takiva ... :roll: A puk kvi cvetove polzvam..mi..zavisi ot nastroenieto mi no nai 4esto 4eren,sin,bqli ponqkoga si prava kombinacii sus 4eren lak i beli to4ki otgore :-) ili puk zlatist otdolu i otgore 4erni re6etki O:) mogat da se izmislqt mnogo kombinacii spored toaleta i tn i nai ve4e taka kakto na teb ti haresva :)

Абе не е от ноктите баш,защото може би твоята приятелка да се занимавала с нещо :roll:(да се е къпала и тн)и аз имам лакове на "Golden Rose" и на Манхатън ехеее на Манхатън лака ми издържа повече от една седмица като имаш предвид че все нещо съм се занимвала,тоест миех си чиниите,прала съм дрехи,миела съм прозорците и тн :mrgreen: докато при "Golden Rose" не мога да кажа нищо освен че не са трайни не издържат повече от два дена поне при мене е така :twisted:

kudravoto
03-19-2006, 13:57
mi az polzvam ns golden rose i avon mnogo sum dovolna i ot 2

Mystery
03-19-2006, 20:07
Аз ползвам лаковете на няколко марки и съм изключително доволна от тях. Издърхат по 4-5 дни, дори и повече. Manhattan, Rimmel London, Maybeline и Bourjois. Някой питаше какво е топ лак. Това е безцветен лак, който се слага за да предпази цветния от издрастване изсветляване и олющване. Аз ползвам един и същ продкт за основа и топ лак - заздравители с витамини.

ycMuBkaTa
03-19-2006, 20:12
Аз не се съобразявам много много с марката и цената на лака.
Гледам просто да ми харесва цвета.
Най-често си слагам сребристи или някакви по перлени цветове, но понякога като си харесам някой цвят може и най-убития да е на света, но си го слагам непрекъснато него.

rusalkata_
03-19-2006, 20:16
ами аз имам 13 лака,1 заздравител и 2 лака с тънки четчици за рисуване. :-D за мен е много важно ноктите ми да са поддържани и лакирани.в момента съм с френски маникюр.иначе лаковете ми са на Golden Rose и Avon повечето и не се лющат. :D

SweeTy_Mi6i
03-21-2006, 19:38
Ami az i maika mi sme manq4ki na tema lakove posledno bqxa kum 40 sq nz kolko sa i nqmam absolutno nikakvi pretenci otnosno marka vajno e da mi xaresa cveta.A za cvqt se staraq da sa kato drexite koito 6te obli4am i se lakirvam na 2-3 dena(tezi lakove koito ne sa perleni moje da se olu6tqt i sled 2 4asa ot li4en opit znam) :P

кики
02-10-2007, 14:55
аз ли4но използвам много марки,но гледам да пише 4е съдържат витамини или не6то такова.харесва ми марката бруклин .4етката им е мека ,коли4еството е голямо и са сравнително евтини 1.10лв. има и други oriflame u avon те съ6то са що годе добри ,но по скъпи.благодаря!

Lorraine
02-10-2007, 18:33
Kakvi marki lakove za nokti izpolzvate? Za6toto ne znam za koi poreden put mi pisna :-k
Lakirvam se az i ve4e na drugiq den laka se e o4oplil i poiztril. I ne govorq samo za lakovete, deto sa po 0.80-1.00lv, dori posledniq put si vzeh edin lak na Perfect za okolo 3-4lv i kfo sled 1den - pak su6tiq efekt :smt087 poobeli se i na mesta e leko iztrit
Ne moga da se lakirvam prez edin den, da ne govorim, 4e ima lakove, koito zasuhvat sled kato 4aka6 i 15min ne pipa6 nikude 8-[
Ta kakvi lakove izpolzvate i dovolni li ste :-)
Su6to mi e interesno i kakvi cvetove slagate :smt004 Ами ако питаш за марката-на Бруклин,Голдън роуз,Еври,Класикс,Импала и Флормар(мисля че така беше :wink: ) и съм доволна от всички :) .Ми цветове-тъмно и светло синички,розовки,бели,като цвета на кожата,червени,черни и некфи като оранджеви 8-[ O:)

Undying
02-10-2007, 19:01
Аз не се съобразявам много много с марката и цената на лака.
Гледам просто да ми харесва цвета.
Подкрепям.

Иначе за цвят слагам най-различни,но за ноктите обичам по-меките,бебешки цветове.

™bLaCk`RoSe™
02-10-2007, 19:21
Имам доста на Голдън Роуз и съм сравнително доволна.Но този на Манхаран е върха.Няма лющене и не пада дори и след къпане и миене.Иначе сега съм на Перфект от 2 дни и....ако имам някаква основа отдолу пада бързичко на луспи

AliceSw
02-10-2007, 20:19
времето, което лакът ще се задържи на ръцете ви зависи от вас!!!
:arrow: колкото е по-нов лакът, толкова е по-течен и се лющи от крайщата на ноктите
:arrow: по-старият е по-гъст и съхне трудно
:arrow: ако сложите лак веднага след като сте си мазали ръцете с крем, лакът ще падне от нокътя на следващия ден като буквално се отлепва
:arrow: никога не слагайте само 1 пласт лак, ще се излющи веднага, не слагайте и пове4е от 2 - няма да може да изсъхне
:arrow: хубаво е да има поне 1 основен и 1 покривен слой, ако рисувате по ноктите си, покривният може да се повтаря всеки ден (на тънък слой!!!)
:arrow: всякаквите брокати в лакът го правят по-издържлив
:arrow: ако сте си сложили покривен слой може да миете чинийте спокойно, да се къпете също
:arrow: от гризенето на ноктите лакът се олющва, от тропането с нокти по масата също

такам, ползвам всякакви лакове, защото обичам по-тъмни и странни светове (черни, сиви и вишневи основно), лакирам се макс 2 пъти в седмицата

girlpower
02-10-2007, 20:34
Голдън Роуз използвам и много си ги харесвам.

02-11-2007, 09:46
ne si li kazva lakiram, a ne lakirvam....

02-11-2007, 10:28
Лака ми седи вече месец,а не е марков.Мисля че струва не повече от 2-3 лева \:D/

Kisses_P
02-11-2007, 10:47
Ползвам различни лакове.Не ги избирам по марка, важното е цветът да ми хареса.МОга да се похваля че спокойно ми издържат между 1-2 седмици след като съм се лакирала.До колкото знам също е важно като се лакирваш ако слагаш повече от 1 слой от дадения цвят да изчакаш до пълното му изсъхване ,а не да сложиш втори слой директно.Също освен топ лака отгоре ,за да издържа по-дълго време трябва като се лакирваш да застъпваш и ръбчетата на ноката с лак тъй акто така не оставяш място на водата да навлиза между слоевете и да се излющи лакът.

Cheesy
02-11-2007, 17:45
Az mn rqdko se lakirvam a ako se lakiram-s obiknoveni lakove ne gledam markata

sladko`eFche
02-12-2007, 06:58
Ползвам различни лакове.Не ги избирам по марка, важното е цветът да ми хареса.МОга да се похваля че спокойно ми издържат между 1-2 седмици след като съм се лакирала.До колкото знам също е важно като се лакирваш ако слагаш повече от 1 слой от дадения цвят да изчакаш до пълното му изсъхване ,а не да сложиш втори слой директно.Също освен топ лака отгоре ,за да издържа по-дълго време трябва като се лакирваш да застъпваш и ръбчетата на ноката с лак тъй акто така не оставяш място на водата да навлиза между слоевете и да се излющи лакът.
iskam da popitam otnosno tova mnenie do kude trqbva da stiga lakut po nokutq- da se zastupva po rub4etata ili ne...

02-12-2007, 07:42
пише се ЛАКИРАМ, а не лакирвам!!!!!!
учете малко български бе хора смешни сте ](*,)

Kisses_P
02-12-2007, 09:24
iskam da popitam otnosno tova mnenie do kude trqbva da stiga lakut po nokutq- da se zastupva po rub4etata ili ne...
да се застъпва... поне така съм чела..

lina13
02-12-2007, 10:53
Има много ама важнотоо е лака да ти допада не марката

CrazyWitch
02-12-2007, 11:32
Има много ама важнотоо е лака да ти допада не марката

Naprotiv, ako laka e nkfo pylno akince... ko da go pravq?
A pri hubavite marki nqma kak da ne si haresash vse nqkoi cvqt

Po temata: Az sym za
Perfect!

girl_in_black
02-12-2007, 11:54
Ми аз си взимам лакове по 1 и нещо- 2 лева и много не ме интересува марката, последния ми е на Golden Rose и държи по 4-5 дни.Иначе като цветове само черно си слагам или от време на време безцветен.

ninsy
02-12-2007, 13:52
Ами повечето ми лакове са на OPI ,но имам доста и на перфект ..доволна съм от тях,но винаги слагам основа и топ така издържат около седмица - седмица и нещо,чак се нервя че не се лющят

YouR_PoisoN
02-12-2007, 14:20
Aми тези дет ги каза 0.80-1.00лв е по-скоро 1.20лв 8-[ 8-[ 8-[
Тва е защото се лакирам не толкова често и много не понасям лак, а ако имам е някъф светъл който едва се забелязва :-D

а марката е голдър роуз... от ония малите :-D :-D :-D

morgana
02-24-2007, 14:16
LAKIRAM SE ne LAKIRWAM SEuf

Diamantcheto`na`Sheiha
02-24-2007, 18:31
Kogato mi se zanimava sama da se lakiram izpolzvam na Manhattan, Rimmel London, Maybeline и Bourjois,no kogato me marzi prosto hodq na manikiurist.Kogato se nalakiram samo mi izdarja okolo 6-7 dena,a na manikiurist okolo 10-11.

lunnoto_momi4e
02-24-2007, 20:32
Аз не гледам марката на лака толкова,колкото дали цвета ми харесва.А и друго-мацка,няма лака ти как да издържи няколко дена без поне безцветен лак отгоре и основа за лак,тва е положението...

Cherryy
06-17-2009, 10:21
На Есенс, Перфект и на Манхатън са много добри, определено най-добрите, особенно новия на Манхатън който е топ лак бързосъхнещ и с униклно силен блясък :grin: иначе Перфект са на много добри цени спрямо ОПИ да кажем

xoxi
06-17-2009, 10:41
Аз първо слагам безцветна основа, а след това запечатвам лака със заздравител..
Така какъвто и лак да сложа не се лющи ;)

breathless
06-17-2009, 11:39
И аз така правя, ама няма никъв ефект. ^

Иначе почти всичките ми лакове са на Miss Selene и издържат най - много 2,3 дена без да е олюпат. И като влезна да се къпя почва да се бели, ама ми харесват цветовете им и затова си взимам тях. Пък и без това на 5 ден вече ми е омръзнал маникюра и го трия.

YouCantStopMe
06-17-2009, 11:40
Cherryy
Tая тема от къде я изрови,мамка му. :-x

anitram
06-17-2009, 14:13
golden rose FOREVER :grin:

bloodyF
06-17-2009, 14:15
На Есенс, Перфект и на Манхатън са много добри, определено най-добрите, особенно новия на Манхатън който е топ лак бързосъхнещ и с униклно силен блясък :grin: иначе Перфект са на много добри цени спрямо ОПИ да кажем


2007 wtf :?

YaNcHeToOo
06-17-2009, 14:22
Kakvi marki lakove za nokti izpolzvate? Za6toto ne znam za koi poreden put mi pisna :-k
Lakirvam se az i ve4e na drugiq den laka se e o4oplil i poiztril. I ne govorq samo za lakovete, deto sa po 0.80-1.00lv, dori posledniq put si vzeh edin lak na Perfect za okolo 3-4lv i kfo sled 1den - pak su6tiq efekt :smt087 poobeli se i na mesta e leko iztrit
Ne moga da se lakirvam prez edin den, da ne govorim, 4e ima lakove, koito zasuhvat sled kato 4aka6 i 15min ne pipa6 nikude 8-[
Ta kakvi lakove izpolzvate i dovolni li ste :-)
Su6to mi e interesno i kakvi cvetove slagate :smt004


КИРИЛИЦА

kalpazanka
09-08-2011, 15:37
СТАРО