PDA

View Full Version : Всички ме мразят



Отчаяна от живота
03-13-2006, 21:24
Ох какво да ви кажа, значи по принцип съм хубаво момиче, момчетата мн се интересуват от мен, но проблема е следния сменила съм три класа до сега и във всеки съм имала само една приятелка, а сега в новия ми клас момичетата хич не ме харесват и нз защо ](*,) Най-добрата ми приятелка ми казва, че е защото ми завиждат и разни такива! Аз съм много инат човек и искам все да става на моето и мразя някой да ми се прави и като някой ме дразни го казвам, а те всички сега ме гледат на криво и ме мислят за надута и кво ли не и нямам подкрепата на никой в класа! Незнам какво да правя, чувствам се ужасно и искам да ме харесват всички, но още немога да намеря грешката в поведението си , а ще бъда с този клас още 5 години #-o [-( Ще ви бъда ужасно благодарна ако ми дадете някакъв съвет и сори, че ви занимавах да четете това мое безмислено и дълго проблемче!!!

WILD__BOY
03-13-2006, 21:28
Проблема е в ината и сикомерността - дръж се земно и прави до някаде компромиси. Не може да си винаги най-великата. Опитай се да не парадираш с това което имаш и се дръж естествено. опитай се да говориш с саученичките си, за това което ги интересува и така ще намерите общи интереси. Ще трябва да се потрудиш малко за да се оправят нещатата.

ProstoAz
03-13-2006, 21:35
Всъщност може да има няколко причини да не те харесват съучениците ти:
1. Да са просто много сплотен клас, в който ти се явяваш един вид натрапница. Ако те са прекално сполотени може пък и да нямат желание да приемат нови членове, въпреки че това не зависи от тях. В теб те може да виждат една потенциална заплаха за разваляне на взаимоотношенията помежду им.
2. Наистина да си прекалено надута, което аз лично НЕ изключвам, четейки още първото изречение на поста ти:

Ох какво да ви кажа, значи по принцип съм хубаво момиче, момчетата мн се интересуват от мен...
С това самочувствие дали пък малко не ги плашиш? Дали пък не си прекалено красива и нахакана, т.е. напълно способна да омаеш момчетата от класа и да ги скараш? Да развалиш заформилите се до сега приятелски отношения между момичетата и момчетата? Повечето момичета винаги са много отрицателно настроени към една евентуална съперница, било то за сърцето на някое момче или за приятелството на другите момичета и момчета от класа. Също така обикновенно всеки по-красив човек се приема за безмозъчен и повърхностен. Докажи им, че не си такава! :wink: Покажи им, че ти нямаш да цел да разделяш класа и да разваляш приятелските отношения помежду им, а просто да намериш и свойто място в тази общност, което ти се полага.

Отчаяна от живота
03-13-2006, 21:43
Ми, че имам самочувствие така е аз си го знам и се опитвам да го смъкна, но то не е толкова огромно, поне нз сигурно отстрани изглежда друго! Но има 2-3 момичета, които са горе долу хубавки, поне за такива се смятат и си налагат мнението над другите и ги е страх, че ще ги надмина и, че харесват повече мен нз, но има и друг проблем още като започна даскало всички в нов клас и 2 от момичетата си харесаха едни момчета от даскало и те харесаха мен :roll: нз но искам всичко да се промени да не ме мразят плс дайте още някакъв късмет ще съм ви мн признателна

WILD__BOY
03-13-2006, 21:47
Са земи разбери какво искаш - да те харесват, да те почитат, да имаш момчетата или просто да се приобщиш към класа ти. Има огромна разлика между тези неща. Да работиш в колектив значи да изградиш взаимоотношения и хармония с останалите, а не да се фукаш пред тях какво имаш и колко момчета те хареват.

Отчаяна от живота
03-13-2006, 21:53
Да прав си, но искам да се приобщя каъм тях и да сме приятели и да си имаме уважението...но как :cry: ](*,)

midnight...
03-13-2006, 22:03
Да прав си, но искам да се приобщя каъм тях и да сме приятели и да си имаме уважението...но как :cry: ](*,)
лесно можеш да се приобщиш, но за приятелството се иска ВРЕМЕ :wink:

Nofacenoname
03-14-2006, 08:20
Да прав си, но искам да се приобщя каъм тях и да сме приятели и да си имаме уважението...но как :cry: ](*,)
лесно можеш да се приобщиш, но за приятелството се иска ВРЕМЕ :wink:
Трябва да се докажеш пред тях!Приятелството трудно се печели,но и лесно се губи :-&

favor_91
03-14-2006, 08:43
ami trqbva nqkaksi da im se dokaje6 4e ne si takava kakvato mislqt.Budi sebe si i se druj 4ove6ki i ne6tata moje i da se promenqt :) aide i uspeh

rosenceto
03-14-2006, 08:48
Zna4i vsi4ko s vremeto si!No da ne ti puka tolkova ot mnenieto im i malko si namali samo4uvstvieto naistina.

Dr. Kazimbutt
03-14-2006, 11:17
Ох какво да ви кажа, значи по принцип съм хубаво момиче, момчетата мн се интересуват от мен, но проблема е следния сменила съм три класа до сега и във всеки съм имала само една приятелка, а сега в новия ми клас момичетата хич не ме харесват и нз защо ](*,) Най-добрата ми приятелка ми казва, че е защото ми завиждат и разни такива! Аз съм много инат човек и искам все да става на моето и мразя някой да ми се прави и като някой ме дразни го казвам, а те всички сега ме гледат на криво и ме мислят за надута и кво ли не и нямам подкрепата на никой в класа! Незнам какво да правя, чувствам се ужасно и искам да ме харесват всички, но още немога да намеря грешката в поведението си , а ще бъда с този клас още 5 години #-o [-( Ще ви бъда ужасно благодарна ако ми дадете някакъв съвет и сори, че ви занимавах да четете това мое безмислено и дълго проблемче!!!
Ти си надута! Не може винаги всичко да става по твоето. Да не си по-велика от другите? Слез на земята!

korn___
03-14-2006, 12:50
znae6 li ...kat se premestih v daskaloto koeto sega zavur6vam ... tehnikum vutre sme samo mom4eta ...v purviq moment klasa ni se razdeli na pone 10 grupi bqhme 24 4oveka .... as se spriqtelih samo s 1 4ovek ... punkar oleg se kazva6e .... sled tva s o6te 1 mom4e samo i tva be6e sled kato klasa ni se sploti dosta i se razdelihme na 4 grupi .... kato edna ot grupite po4na da me mrazi men i oleg bezpri4ino ei taka 6toto i dvamata slu6ame metal (as redko slu6am punk no vse pak slu6kam)dokato minalata godina v 11 klas vuprosniq oleg ne se mahna ot daskaloto mi i ostanah napulno samhttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/confused.giftogava nai dobur priqtel mi stana edin ot klasa dokato edin den ne re6i 4e pove4e 6te spe4eli ako hodi s edni vamata na6tasnici ot klasa mi i s tqh si zamazva po nqkoq i druga tupa kurva i da se napiva s tqh vsqka subota i nedelq i se drupna ot men ... omrazata mejdo men i vuprosnata grupi4ka stana o6te po golqma i sega v momenta ne se turpime v edna i su6ta staq i prosto edvam im se sdurjam da ne im prereja gruklqnite v sredata na koridora za tva 4e se pravqt na golqmite "muje" predopredih gi 4e 6te sujqlavat za jivota si zaradi tva 4e se zaka4at s koito ne trqbva poneje i brat mi go zaka4at i te se krotnaha do koga ne se znae nadqvam se da istraeme poneje nqmam nikvi namereniq da si capam racete s ne4iq kruv .... ta nedei si misli 4e v tvoq klas e zle ... kvo kat si4ki te gleda6 lo6o e*i gi u guzo i im tegli 1 maina http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/excl.gifvse edin den 6te razberat 4e te samite 6te imat polza ot tva da ste priqtelki ne smqta6 li ?

SLaDkO_Mi6Le
03-14-2006, 15:22
ооо мацка повярвай ми знам как се чужстваш!!и аз бях така като тебе в 7-ми и 8-ми клас и малко от 9-ти!3 години мъчение от всички и то след 7-ми като влезнах в друго училище мислих че всичко ще се промени,но уви не беше така за всичко ме тапчеха дори съм ревала в клас заради някакви тапи бележки,които ми хварляха и пишеше глупости за мене!но сега всичко се промени сега съм 10-ти клас и някакси като чели всички пораснаха и почнаха по-добре да се държат за което много се радвам и така!:)така че наи-доброто нещо е да не ти пука не обращай внимание на тези идиоти които се опитват да направят впечатление пред всички че са много повече от тебе!!:) споко всичко ще се подреди с времето.:) УСПЕХ мацка!!:)

flasher
03-14-2006, 17:37
zavista e mn kofti problem...

Отчаяна от живота
03-14-2006, 17:42
Много ми е гадно и аз си мислих, че като отида в ново даскало ще е по-друго, но тука е още по-зле, отивам с усмивка на даскало и се прибирам в супер кофти настроение заради тях :( толкова ли много искам, искам просто да не ме мразят и като се замисля аз нищо не им правя, би трябвало аз да не ги харесвам ](*,) ! Например отивам на даскало с усмивка и в добро настроение и като имам нещо ново или де да знам, аз абсолютно една дума не им казвам и те започват да ме гледат на криво, при всеки одобен момент се заяждат :-k

DevilWish
03-14-2006, 17:50
Vij kvo,mili4ka nikoe momi4e ne obi4a nadutite,za6toto znae,4e ta sa "po" ot nego i moje da vzemat mom4etata i teritoriite ,koito te si pazqt.Ako si nameri6 samo 1 momi4e,na koeto da govori6 milo i tn. ,6e vidi6 ,4e Vie dve4kite 6te stanete sigurno nai-haresvani,NO 6te ste 2!6te si ima6 priqtelka.Ne se stremi vsi4ki da se borqt za priqtelstvoto ti,a se stremi da ima6 1,no verna priqtelka. :) :-) Aide uspeh,milo ,celuvki {}

angel4eto_666
03-14-2006, 19:50
ima i dr variant ,kato ne se razbira6 s momi4etata ima i mom4eta be,az se razbiram perfektno daje i po oki otkolkoto s momi4etata i tva e variant ama ne e mn za predpo4itane

dream_for_you
03-14-2006, 19:57
pokaji im,4e ne si nqkva naduvka,a 4ovek,koito iska priqteli.budi po-mila i pravi kompromisi,za6toto rabotata v kolektiv e slojno ne6to-ima okolo 20 razli4ni 4oveka s razli4ni pretencii.nau4i se da se saobrazqva6 s drugite.pri vsi4ki polojeniq mn trudno 6te spe4eli6 priqtelstvoto im,no moje6 pone da opita6.a do 6to se otnasq do momi4etata,koito sa se mislili za mn krasivi i gi e strah da ne gi zasen4i6,im pokaji,4e ne sa pove4e ot teb.Uspeh

Отчаяна от живота
03-14-2006, 20:08
Такам аз си имам приятели и приятелки извън класа, но в класа никой ](*,) Ммм едно от момичетата започнахме така да излизаме насам натам заедно, но ми постави някакво условие да се опитам да се намърдам при другите разни такива и че не иска да ми бъде приятелка, за да не я намразят другите- разни детски истории :-k други две момичета започвахме да си лафим с тях и с едната много си паснахме, но другата започна да ревнува разни такива и да и постави условие да избира между мен и нея, а тази същата дето се раздразни и едната дето си беше харесала едно момче и то хареса мен :-# ! Както и да е, но уж класа е раделен на няколко групички: "готините момичета", "зубарките" и момчетата и аз в нито една от тях! Такам детско разделение, вече се чудя дали съм за там, а момчетата поне да бяха свясни 8 клас сме, а те да се бият междучасието, да ритат капачки и разни такива ](*,)! Нз какво да правя скапват ми настроението всяка минута и като стана по-близка с някоя те започват да ме коментират и да ми говорят зад гърба нз вече, но не издържам :cry: толкова е трагично положението вече не издържам! Има една учителка младичка и понеже имаме най-много при нея и тя забеляза това мойто проблемче и един ден си говорихме с нея и тя ми каза, че няма за какво да се притеснявам, че те завиждат, но в един момент се чудя защо ккато познавам мн хубавки момичета и с никоя не се държат така :( Сори за дългите романи но се надявам някой за ме разбере и да ми помогне

rosenceto
03-15-2006, 06:10
ima i dr variant ,kato ne se razbira6 s momi4etata ima i mom4eta be,az se razbiram perfektno daje i po oki otkolkoto s momi4etata i tva e variant ama ne e mn za predpo4itane
Az sam saglasna i s tozi variant,za6toto mn 4esto priqtelite mi sa mn po-verni i dobri4ki ot priqtelkite i znam,4e vinagi 6te me za6titavat i pomagat!

SLaDkO_Mi6Le
03-15-2006, 12:14
oxxxx това до болка ми е познато ](*,) мацка опитай се да даржиш и да не ти пука прави се че не съществуват за тебе се едно ги няма!не се отчайвай един ден и на тях ще им се върне тъпкано!УСПЕХ ти желая и гре главата!! :) ::: 8-[ =P~ :) :-D :-D

akademika
03-15-2006, 12:19
DA NE TI PUKA !!! Towa e moqta strategiq - ne e nujno ti da se priob6tawa6 -a te da se priob6tqt kum tebe.Winagi polzwam tazi strategiq ,za6toto ne jelaq da stawam idiot za da se haresam na idioiti!!!

"priqtel na wsi4ki e priqtel na nikoi" - wajno e da ima6 malko no sigurni priqteli
:-({|=