PDA

View Full Version : Писна ми от триъгълници



Ейми
03-14-2006, 08:36
Попадали ли сте в любовен триъгълник?.. Разбира се че сте попадали. До скоро си мислех "бе тва само по филмите го има няма да ми се случи на мене". И ето че за едни никакви 4 месеца ми се случва вече втори път. Ебати простотията е тва. Ама явно в живота през всичко трябва да се мине. За моите скромни 17 години живот съм осъзнала че нещата не стават като в приказките..с принца и принцесата и идеалната им любов..не че не мечтая:) все пак реализмът надделява.
Тъкмо за едни мигове се чустваш щастлив, влюбен..и ето че трети човек се появява в картинката. Неизбежен. Кофти ако тоя трети човек ти е враг.. хиляди пъти по кофти ако ти е близък приятел. Аз успях да попадна и в двете ситуации. Какво да правиш в такъв момент?..Да се отдръпнеш за пореден път, за да не свършиш накрая ти наранен?Да подтиснеш собственото си щастие за да бъдат другите щастливи?Да се бориш?Появява се изневиделица трети човек който искаш-неискаш ти се набърква в нещата.И естествено следват най-засуканите интриги, от които ме боли глава и ми се повръща. Та така де..исках да питам по-сериозните форумци.. дали сте изпадали в такива положения.Благодаря за вниманието.

03-14-2006, 08:54
Ми ,че ко то супер бре.Две се карат само ти печелиш.

2ма се карат ти печелиш направо какво да искаш повече.

Или в твоя случай Пък има възможност за троика и ти а най-вече момчето печели мухахахах с две момичета.

Nofacenoname
03-14-2006, 09:05
Попадали ли сте в любовен триъгълник?.. Разбира се че сте попадали. До скоро си мислех "бе тва само по филмите го има няма да ми се случи на мене". И ето че за едни никакви 4 месеца ми се случва вече втори път. Ебати простотията е тва. Ама явно в живота през всичко трябва да се мине. За моите скромни 17 години живот съм осъзнала че нещата не стават като в приказките..с принца и принцесата и идеалната им любов..не че не мечтая:) все пак реализмът надделява.
Тъкмо за едни мигове се чустваш щастлив, влюбен..и ето че трети човек се появява в картинката. Неизбежен. Кофти ако тоя трети човек ти е враг.. хиляди пъти по кофти ако ти е близък приятел. Аз успях да попадна и в двете ситуации. Какво да правиш в такъв момент?..Да се отдръпнеш за пореден път, за да не свършиш накрая ти наранен?Да подтиснеш собственото си щастие за да бъдат другите щастливи?Да се бориш?Появява се изневиделица трети човек който искаш-неискаш ти се набърква в нещата.И естествено следват най-засуканите интриги, от които ме боли глава и ми се повръща. Та така де..исках да питам по-сериозните форумци.. дали сте изпадали в такива положения.Благодаря за вниманието.
Напълно те разбирам много е кофти знам.Успокой се отиди някаде на парк с приятели развесели се немисли за това,дай си малко почивка!Обясни на дадения човек какво изпитваш и го накарай да избира теб или 3-я човек в случея!Успех O:)

PRECIOUS^f
03-14-2006, 09:38
:-& Mnogo kofti,naistina,no takav e jivota,mili4ka i az.No...ako nqkoi den popadna v ljuboven triagalnik i ima 4yvstva mejdy nas 6te se borq,no ako nqma,6te kaja "Dovijdane.Badi 6tastliv".Tova e O:)

MartiSSima
03-14-2006, 12:55
Spoks i az popadnah v takava situaciq samo deto 3-tiq 4ovek beshe nai-dobrata mi priqtelka.V takuv moment osaznavash 4e trqbva da si predpazliv.Neznam kak si izdurjala, no az dopusnah na vsi4koto i otgore tq da mi plache na ramoto za 4oveka v kogoto bqh vliubena.V kraina smetka i otrqzah kvitanciite i razbrah 4e tq nikoga ne e bila istiska priqtelka a licemerka.Osaznah 4e shte mina prez takiva peripeti i zanapred i malko ili mnogo se opitvam da ne obrashtam vnimanie!Pravq kakvoto znam i vinagi sam s gordo vdignata glava!Badi silna i ne pozvolqvai da se podigravat!Vse pak si uvajavashto sebe si momi4e i vqrvam 4e nqma da dopusnesh da te pravqt na glupachka taka 4e, pokaji im KOI durpa koncite na igrata i gi razbii!Full respect,ako se setish ne6ti4ko pi6i! :D

RoSsY88
03-14-2006, 13:17
Ох...май в нещо такова съм сега ама винаги отстъпвам мястото.Искам другите да са щастливи и аз да не съм пречината за тяхното нещастие!Дори за сметка за моето щастие съм готова за другите около мен ](*,)

SLaDkO_Mi6Le
03-14-2006, 14:49
аааааа е тва е най-гадното нещо което може да се случи в една вразка появата на други,които разбира се ти пречат много!!само ще ти кажа да не отстъпваш на другите бори се за него,говори с него за 3-я човек!!:) успех мила!!:) и DON`T WORRY!!! :)

addictedtou
03-14-2006, 15:00
Tfa lubovniq1 triygylnik e super shit...Az sm popadala i znam che ot cqlata situaciq vsichki postradvat i vsichki sa naraneni... no nikoga ne biva da se predavash.. i da se ostavqsh..zashtoto ako ti samata ne mislish za sebe si to togaa koi she misli za teb!!Bori se za tova koeto iskash [/u][/i][/b]