PDA

View Full Version : Vejdite....



03-14-2006, 11:28
Zdraveite!Moje da vi se stori malko stranna i banalna temata,no iskam da pi6at samo seriozni hora!Mom4e sum i stava vupros za vejdite ot skoro taka vzeh da si gi brusna taka lesko s brasna4a da gi dooformq ama vze da raste i mn tupo ponqkoga se polu4ava neravnomerno...kajete mi kfo da pravq golqm problem mi e? ;((( nqkoi da kaji nqkfi ideiki...PLS

Just_One_Girl
03-14-2006, 11:39
Пробвал ли си да идеш на козметик?

foulmist
03-14-2006, 12:04
a pyk ako pita6 men mom4e da si brysne vejkite i da gi oformq e bati geiskoto ](*,) :smt018 osven ako nqma6 edna vejda togava moje :smt013

are pi4 zamisli sa nad tva :-k

skate_warrior
03-14-2006, 13:04
ti si lud da si brusne6 vejdite.To 6e stane kakto s bradata - kolkoto pove4e q brusne6 tolkova pove4e kosuma stava po-debel i tvurd.. golqma gre6ka si napravil

Axel_f
03-14-2006, 14:05
Малеее как ще си бръснеш веждите бе?! :shock: Такова нещо не бях чувала :shock: :o Като толкова искаш да ги оформяш си има за тая работа пинсети...или пък козметикът също е вариант,ама да ходиш сяка седмица пък и да даваш пари ( не че са много и се пак :? ) Абе според мен тряя да ги оставиш 1-2 седмици да порастат и после даваш с пинсетата!Друго решение не се сещам... :wink:

ПП Каква е тая мания мъжете (хмм... :roll: :? )да си оформяте веждите?!?! :| Скоро ще четем теми от сорта на "размаза ми се фон-дьо-тенът хелппп" и то написани от "мъжки" индивиди... :-# :evil:

skate_warrior
03-14-2006, 14:17
Малеее как ще си бръснеш веждите бе?! :shock: Такова нещо не бях чувала :shock: :o Като толкова искаш да ги оформяш си има за тая работа пинсети...или пък козметикът също е вариант,ама да ходиш сяка седмица пък и да даваш пари ( не че са много и се пак :? ) Абе според мен тряя да ги оставиш 1-2 седмици да порастат и после даваш с пинсетата!Друго решение не се сещам... :wink:

ПП Каква е тая мания мъжете (хмм... :roll: :? )да си оформяте веждите?!?! :| Скоро ще четем теми от сорта на "размаза ми се фон-дьо-тенът хелппп" и то написани от "мъжки" индивиди... :-# :evil:

e i ti da si s "edna vejda" i ti 6e iska6 da si gi poddurja6 :D

nesravnima
03-14-2006, 14:24
...как ще си бръснеш веждите бе?!
Като толкова искаш да ги оформяш си има за тая работа пинсети...

=; Не ги бръсни!!! [-X . . . Пинцетка бе, човече!
Това го бях чела някъде:
Правилно е веждите да се скубят само отдолу, с което се увеличава разстоянието от окото до веждата и очите изглеждат по-големи.

chestra_f
03-14-2006, 15:18
Малеее как ще си бръснеш веждите бе?! :shock: Такова нещо не бях чувала :shock: :o Като толкова искаш да ги оформяш си има за тая работа пинсети...или пък козметикът също е вариант,ама да ходиш сяка седмица пък и да даваш пари ( не че са много и се пак :? ) Абе според мен тряя да ги оставиш 1-2 седмици да порастат и после даваш с пинсетата!Друго решение не се сещам... :wink:

ПП Каква е тая мания мъжете (хмм... :roll: :? )да си оформяте веждите?!?! :| Скоро ще четем теми от сорта на "размаза ми се фон-дьо-тенът хелппп" и то написани от "мъжки" индивиди... :-# :evil: