PDA

View Full Version : Противозачатъчни ?!



Just_One_Girl
03-14-2006, 11:38
Ся да ви поразпитам малко. Казвали са ми че всичко си е ок - цикъла става като по часовник, няма страшно от бебе и няма странични ефекти. Казвайте кое колко е вярно. Ии друго.. нали трябва да ги изпише гинеколог. Мама или личния лекар трябва ли да разбират? (на 15 съм) И последно.. колко парички вървят? :D

Qgodka_
03-14-2006, 13:41
Поразрови се из форума има доста темички. Иначе това, което написа е вярно, при мен специално няма никакви странични ефекти, това с напълняването според мен не е вярно, както и разните остарели мнения по този въпрос. Аз ти предлагам Логест или Diane 35, но първото е за предпочитане, защото са най-ниско хормонални. Отиди на гинеколог ако искаш, не е задължително, но е препоръчително :)

dfggfsd
03-14-2006, 13:48
glei sega nai vajnoto ne6to e da otide6 na genekolog za6toto jenskoto tqlo pri vseka jena e individualno. Ti moje6 da ima6 problemi za koito daje ne podozira6. A za roditelite ti si re6ava6 dali da im kaje6.Ceni te im sa razli4ni tezi koito az piq sa 15 lv. no znam 4e ima i po skupi i po evtini. Ina4e naistina predpazvat ot bebe i stiga da spazva6 ukazaniqta sa bezvredni.No otidi na genekolkog!

03-14-2006, 15:25
Задължително се консултирай с чичко Доктор... наистина предпазват (не 100%) от забременяване... за страничните ефекти, ако от предписаните ти става нещо ще отидеш да си кажеш и ще ти ги сменят... обаче на 15 май ти е раничко... аве, той генеколога всичко ще ти каже!!! А ако отидеш на частен преглед (10лева) сама си решаваш дали ще разберат родителите ти, иначе ако отидеш за направления при личната- хех, тя ще знае... от професионализъм не би трябвало да се обади на майка ти да и каже, но ако случайно са си близки и се изпусне....