PDA

View Full Version : samoubiistvo



girl_diee
03-14-2006, 13:05
Xora imam edna golqma molba!Kajete mi kak da se samoubiq xap4eta ili s prerqzvane na venite?plz kajete 6oto ve4e mi e pisnalo ot si4ko!

midnight...
03-14-2006, 13:11
или просто ти е скучно
не мисли че като пуснеш тема"ще се самоубивам" на някой ще му припука
ако искаше да го направиш определено сега нямаше да ти е до компютъра

STFU
03-14-2006, 13:16
няма смисал от самоубииства това ти е моментно мислене ще ти мине има закво да са живее

Майка ти
03-14-2006, 13:32
Никога не бих се самоубила! Колкото и да ми е криво в момента и да не ми се живее, и да си мисля, че животът няма смисъл, и че на никого не му пука за мене...
И знаете ли защо? Защото съм мно-о-о-о-о-го любопитна! Не мога да си представя, че утре ще стане нещо интересно, някой ще ми каже нещо мило, а аз няма да го видя или чуя! :mrgreen: И че този, който ме е огорчил, ще се радва на живота, пък мене да ме ядат червеи??? Как не! По-добре да му стъжня неговия живот! Ами да! \:D/
Животът е един и трябва да си го живеем докрай! А какъв ще е - зависи главно от нас! :-({|=

DrSmurph
03-14-2006, 13:32
Xora imam edna golqma molba!Kajete mi kak da se samoubiq xap4eta ili s prerqzvane na venite?plz kajete 6oto ve4e mi e pisnalo ot si4ko!


Nameri si nqkoi da te naebe hubavo .. za da ima za kakvo da pojiveesh oshte malko .
A ako vse pak naistina si reshila da se samoubivash - napishi mi LS ili na meil za da pogovorim za niakoi po-lesni nachini! :lol: :lol: :lol:

skate_warrior
03-14-2006, 13:40
mi vzemi edin noj i si prereji gurloto kato tolkova iska6 ;) :smt004

АнИт0о0оо0-Sad!
03-14-2006, 16:51
Не,не не!!! [-X Няма смислъл от това!Ако е за въпрос надали имаш проблеми като моите в момента,защото моите са огромни!Не съм си и помисляла за самоубийство!Ти вероятно се и шехува6,но юе го кажаІ---ТОВА Е НАЙ-ТЪПОТО РЕШЕНИЕ КОЕТО НЯКОЙ МОЖЕ ДА ВЗЕМА!Доказваш се като слаба и глупава,бори се със живота и се докажи-100% има за какво да живее6!НО ТВОе е решението-явно не си се дооценила!

А по темата-Знам 4е най-приятната смърт е бялата смърт-------след дълго ходене в планината се отпускаш в снега и си затваряш о4ите(може и не след далго ходене),отпускаш се и ти става толкова приятно 4е заспива6 и умираш от измразване!



но няма смисъл.... [-(

girl_diee
03-14-2006, 17:20
Ne xora ne se 6eguvam!!Prosto ve4e mi pisna ot si4ko!!!Nqma i edna pri4ina zaradi koqto da znam 4e si struva da jiveq pisna ot nqkoi xora!!!10x vse pak!:}

skate_warrior
03-14-2006, 17:25
Ne xora ne se 6eguvam!!Prosto ve4e mi pisna ot si4ko!!!Nqma i edna pri4ina zaradi koqto da znam 4e si struva da jiveq pisna ot nqkoi xora!!!10x vse pak!:}

togava jivei zaradi men :mrgreen:

girl_diee
03-14-2006, 17:42
xax za sajalenie ne e tolkova prosto!:((

skate_warrior
03-14-2006, 17:52
e za6to da ne e prosto?Jivei zaradi drugite we 4ovek.Ako se samoubie6 6te mi e mnogo kofti.. ni6to 4e ne te poznavam.. nedei taka [-X

girl_diee
03-14-2006, 18:21
zaradi koi drugi??zaradi drugite zaradi sa6tite teq zaradi koito iskam da go napravq?!?!mi 6oto ne e prosto!Pak i ne razbira6 mn xora iskat da go napravq dori sobstvenite mi roditeli!!i ne kazvaite 4e mislq gre6no 6oto li4no mi go kazaxa i to nevednaj,no i ne samo zaradi tqx!prosto nqq smisal!:(((

Майка ти
03-14-2006, 18:51
Ха, здрасти! Казали й били! :shock: И кво от това???
Ами ние пък ти казваме - недей! И кво? Ти за хората ли живееш или за себе си? ::: Я се взимай в ръце! Човек има един-единствен дар в този живот - самия живот! И никой няма право да му го отнема или да му казва колко трябва да продължи! Колкото - толкова!
Не си мисли, че ще накривиш шапката на тези, които ти мислят злото. Най-много да се напият от радост. Номерът е да живееш и да им правиш напук. Да им докажеш, че си нещо повече от тях. Че въпреки всичко ще продължиш да съществуваш и че ще им докажеш, че животът ти има смисъл и е по-пълноценен от техния! Че трябва първо да изпълниш дълга си на тази земя - да оставиш поне едно дете след себе си. Поне едно дърво. Поне едно добро дело. Пък тогава вече можеш да умреш с чиста съвест, че си изпълнила дълга си. Защото животът е дар, но и голям дълг. А всеки от нас трябва да си плаща дълговете!

Dr. Kazimbutt
03-14-2006, 20:31
zaradi koi drugi??zaradi drugite zaradi sa6tite teq zaradi koito iskam da go napravq?!?!mi 6oto ne e prosto!Pak i ne razbira6 mn xora iskat da go napravq dori sobstvenite mi roditeli!!i ne kazvaite 4e mislq gre6no 6oto li4no mi go kazaxa i to nevednaj,no i ne samo zaradi tqx!prosto nqq smisal!:(((
Ти какво? Готова си да правиш каквото ти кажат другите ли? Нямаш ли собствена воля?

girl_diee
03-14-2006, 20:33
mersi za si4ko tva!!struva si da se zamislq nad napisanoto!!10x

03-14-2006, 20:45
Idi sa metni ot 4-q ETAJ Na HUMANITARNA GIMNAZIQ - VARNA !

Si4ko shte mine dobre :)

03-15-2006, 11:27
:| :| :| Zdravey milo momi4e, mislq 4e teeneidjurite sme na takava vazrast v koqto i nai-malkoto moje da ni nakara da mislim za smart-ot4aqnie ili kakvoto i dac e drygo....nedey taka .Povqrvay mi i az sam imala takiva momenti, v koito sam iskala da si pusna"4erven gerdan", da se nagaltam s rakiq i xap4eta, da se xvurlq prez prozoreca taka, 4e nikoi da ne razbere za men.....no sled vreme osuznavam kolko glupavo sam razsujdavala........Zamisli se sigyrna ne sam ti pomognala mnogo, no povqrvay mi jivota e edin taka, 4e trqbnva da go izjivee6 pulnocenno i da en pada6 duxom!!!!!!

TheDarkLady
03-15-2006, 15:05
Значи глей сега:
1.Режеш вената на едната ти ръка по ДЪЛЖИНА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! За да може по бързо да ти изтече кръвта и да не може после да те спасят...с една дума няма да оживееш ,няма да боли много,няма да виждаш ваште как се притесняват...! :-D
2.Недей да се меташ от никъде,но ако толкова искаш направи го от много високо ..че не ти заблазявам ако оживееш [-(
3.С хапчета също е вариант.Но задължително преспивателни и мнoгoоо :твистед:
4.Ти си 1384769 пубер в света които сега мисли да се самоубива.Защото \"няма смисъл да живее\"
5.Мацка съветвам те да успокоиш хормончетата(което е леко трудно ),защото в тази възраст на всеки поне един път му иде да се самоубие.
6.Погледни оптимистично на нещата.Всичко има и лоша и добра страна :) Открии добрата,за да не ти хрумват такива идейки.

Айде със здраве и УМНАТА!!!

skate_warrior
03-15-2006, 16:27
Zna4i glei sega:
1.Reje6 venata na ednata ti ruka po DULJINA ZADULJITELNO! Za da moje po burzo da ti izte4e kruvta i da ne moje posle da te spasiat...s edna duma niama da ujivee6 ,niama da boli mnogo,niama da vijda6 va6te kak se pritesniavat...! :-D
2.Nedei da se meta6 ot nikude,no ako tolkova iska6 napravi go ot mnogo visoko ..4e ne ti zablaziavam ako yjivee6 [-(
3.S hap4eta su6to e variant.No zadaljitelno prespivatelni i mnogooo :twisted:
4.Ti si 1384769 puber v sveta koito sega misli da se samoubiva.Za6toto "niama smisul da jivee"
5.Macka suvetvam te da yspokoi6 hormon4etata(koeto e leko trudno ),za6toto v tazi vuzrast na vseki pone edin put mu ide da se samoubie.
6.Pogledni optimisti4no na ne6tata.Vsi4ko ima i lo6a i dobra strana :) Otkrii dobrata,za da ne ti hrumvat takiva ideiki.

Aide sus zdrave i YMNATA!!!

a ako iskam da se samoubiq taka 4e predi da umra da izpitvam ogromna bolka kakvo 6te me posuvetva6? :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

STFU
03-15-2006, 16:31
Zna4i glei sega:
1.Reje6 venata na ednata ti ruka po DULJINA ZADULJITELNO! Za da moje po burzo da ti izte4e kruvta i da ne moje posle da te spasiat...s edna duma niama da ujivee6 ,niama da boli mnogo,niama da vijda6 va6te kak se pritesniavat...! :-D
2.Nedei da se meta6 ot nikude,no ako tolkova iska6 napravi go ot mnogo visoko ..4e ne ti zablaziavam ako yjivee6 [-(
3.S hap4eta su6to e variant.No zadaljitelno prespivatelni i mnogooo :twisted:
4.Ti si 1384769 puber v sveta koito sega misli da se samoubiva.Za6toto "niama smisul da jivee"
5.Macka suvetvam te da yspokoi6 hormon4etata(koeto e leko trudno ),za6toto v tazi vuzrast na vseki pone edin put mu ide da se samoubie.
6.Pogledni optimisti4no na ne6tata.Vsi4ko ima i lo6a i dobra strana :) Otkrii dobrata,za da ne ti hrumvat takiva ideiki.

Aide sus zdrave i YMNATA!!!

a ako iskam da se samoubiq taka 4e predi da umra da izpitvam ogromna bolka kakvo 6te me posuvetva6? :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
одрежи си пишока и след т'фа скочи от некои блок ](*,)

TheDarkLady
03-16-2006, 11:04
Zna4i glei sega:
1.Reje6 venata na ednata ti ruka po DULJINA ZADULJITELNO! Za da moje po burzo da ti izte4e kruvta i da ne moje posle da te spasiat...s edna duma niama da ujivee6 ,niama da boli mnogo,niama da vijda6 va6te kak se pritesniavat...! :-D
2.Nedei da se meta6 ot nikude,no ako tolkova iska6 napravi go ot mnogo visoko ..4e ne ti zablaziavam ako yjivee6 [-(
3.S hap4eta su6to e variant.No zadaljitelno prespivatelni i mnogooo :twisted:
4.Ti si 1384769 puber v sveta koito sega misli da se samoubiva.Za6toto "niama smisul da jivee"
5.Macka suvetvam te da yspokoi6 hormon4etata(koeto e leko trudno ),za6toto v tazi vuzrast na vseki pone edin put mu ide da se samoubie.
6.Pogledni optimisti4no na ne6tata.Vsi4ko ima i lo6a i dobra strana :) Otkrii dobrata,za da ne ti hrumvat takiva ideiki.

Aide sus zdrave i YMNATA!!!

a ako iskam da se samoubiq taka 4e predi da umra da izpitvam ogromna bolka kakvo 6te me posuvetva6? :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

Znam mnogo na4ini,no moje da naru6a niakoi to4ki ot pravilnika na foruma (12t.) i (11t) [-(
:twisted:

A memory of light
03-16-2006, 21:45
Хей, жива ли си още? аз искам само да ти кажа че всеки човек има период, поне веднъж в живота, си когато е отчаян и мисли за самоунийство. Изчакай извесно време и ще видиш, че има смисъл да живееш.
На колко години си? За да знам дали се опитвам да помагам на едно малко дете или .........на едно порасно дете :)

aqweR
03-16-2006, 22:26
не луди ли сте...

1 метър сезал е... колко .... 50 стинки!
бягай си земи 2-3 метра
намери здрав абажур и си сложи троба на главата преди да увиснеш
напиши си завещание

girl_diee
03-17-2006, 17:39
Damz jiva sam o6te!Mi na 15 sam!

Майка ти
03-17-2006, 18:16
Браво! Като станеш на 115, ела ми се обади, ще се гръмнем двете! :P
BTW, аз ще съм на доста повече! :P \:D/

girl_diee
03-17-2006, 18:35
xaxa oksss 6e ti se obadq xaxa :))

skate_warrior
03-17-2006, 18:57
ei obadete se i na men... daje i 3-ka 6e si napravime predi tva :P :mrgreen:

Майка ти
03-17-2006, 18:59
Да не забравиш! :shock:
Ще те гоня като бащиния, да знайш! :evil:
:mrgreen:

03-19-2006, 20:09
girl_diee,zamisli se! vij kolko xora ti kazvat "NEDEI"!!!
pak i ...badi malko egoist mamka mu! kato ti kazvat da se samoubie....kaji im ne be!tva si e tvoq jivot! ne texniq,bez zna4enie, kolko im se iska!....pak i ....ne samo ti ima6 problemi na toq svqt! ne misli samo za svoite....pomogni i i ti na nqkoi! nqma6 ideq kolko 6te ti pomogne dori i samo misalta, 4e nqkoga si napravila ne6te za nqkoi.tva e TAPOOOOOOOOOOOOOOOO do mozaka na kostite! i vse pak...ako re6i6 da go napravi6 ....drasni edin red predi tva, pone da znaeme, 4e da ne pi6em po temata na trup :)

Briseis
03-19-2006, 20:19
Ти ако искаше да умреш, хич нямаше и да питаш.Щеше да си намериш начин и да си заминеш.Но ти търсиш само внимание.Милите думи и любовта, липсващи от ежендевието.Или просто си егоцентрична 8-[ Вземи се в ръце и с спри с дея депресантски приказки =; Защото е смешно едно да говориш, а друго да вършеш...Аман от заблудени :-s

girl_dieee
03-23-2006, 22:45
aLL|aLoNe ne me poznava6 za da govori6 za tva kva sam!!!

MTV_GIRL
04-10-2006, 10:19
ABE MILA Q SE SAVZEMI V RACE I NE GOVORI TAKIVA NE6TA VQRNO E 4E NE 4OVEK DO EDIN MOMENT DARJI NO VE4E MU KIPVA NO RE6ENIETO NE E DA SE SAMOUBIE6 A DA SE OPITA6 DA SI RE6I6 PROBLEMI TE !!! DA NE SI POSLQMA LA DANPRAVI6 TAKOVA NE6TO !!! :smt011 :smt011 :smt013 :smt013

penywise
04-10-2006, 11:26
успех
прати снимки от местопроизшествието

а бе вие... работа нямате ли си, че по цял ден се чудите с кви глупости да се занимавате?

щяла да се самоубива...
yeah, sure.... right

я бягай на даскало!

04-11-2006, 07:55
Xora imam edna golqma molba!Kajete mi kak da se samoubiq xap4eta ili s prerqzvane na venite?plz kajete 6oto ve4e mi e pisnalo ot si4ko!

Здравей.Значи отиди в магазина до въс потърси мистър пропър за отпушване на водопроводи 70 ст ствуа поне до нас в магазина- изсипи го в една чаша вода, ама да не е с много вода и го изпии ама веднажга преглътни иначе ще почнеш да го плюуш от адската болка в устата още докато гълтташ- значи самото то е атпушване на канали и е киселинно ще умреш в рамките на минута минута и нещо при това не може да се предоврати нито с промивка нито никак.
Успех!

ninsy
05-04-2006, 09:27
boje ti si gurno si nekoq.... koqto nqma kakvo da pravi i se chudi kak nqkoi da i obyrne vnimanie.S tova "shte se samoubivam,nqkoi da mi kaje kak" kakvo ochakvash nqkoi da te syjali li ? kato iskash da umirash kachvash se na pokriva na bloka i se metash!!

Ronald
05-06-2006, 13:16
Изпий някой препарат...

Sabrina27
05-06-2006, 17:40
Offfff!!!!!! :smt012 Pisna mi samo ot nekvi temi za samoubiistva!!! Stiga be hora :smt018 :smt018 :smt018

SeXyTo_f
05-06-2006, 18:24
или просто ти е скучно
не мисли че като пуснеш тема"ще се самоубивам" на някой ще му припука
ако искаше да го направиш определено сега нямаше да ти е до компютъра
ХАХАХ, ОПРЕДЕЛЕНО!

Glezlata
05-06-2006, 19:28
Ne vqrvam da si na pove4e ot 20 godini.Taka,4e nemoje6 da ima6 tooolkova golqmi problemi,4e 4ak da se samoubiva6.Ako vseki razsujdava6e taka i se predav6ae pred nai-malkata trudnost,roditelite ni do sega da se samoubili i to po nqkolko puti.V jivota lesno nqma,taka,4e svikvai.