PDA

View Full Version : кое е секси за момче ?



absolut_18
03-14-2006, 15:55
Здравейте, въпроса е ясен и е насочен главно към момичетата. Кое ви се струва секси в поведението, облеклото или движенията на едно момче?
Благодаря предварително.

flasher
03-14-2006, 17:29
stegnato i relefno myjko tialo...sladak face...

mila_rd@abv.bg
03-14-2006, 17:37
Ами харесва ни да сте си каквито сте а не да се правите на някакви плеибои, като между другото поне аз не харесвам плейбоите. Много си падам по момчета с хубави дрехи (не говоря за маркови). Повярвайте ми малко са момичетата, които харесмат момчета с развлечени дрехи! Гъзарски са и ланците, но не и супер големите вериги.
Има много начини да си секси в очите на едно момиче и ако тя те харесва не е нужно да се правиш на Брад Пит, за да я задържиш.
Айде пичове стискал ви палци!

03-14-2006, 17:42
stegnato i relefno myjko tialo...sladak face...
Аз съм момче, но мога да ти кажа, че не всички момичета харесват това !!!

Майка ти
03-14-2006, 19:09
На първо място - мъжествено поведение. Т.е. способност да носиш отговорност, да не хленчиш пред трудностите, да накараш жената до тебе да се чувства сигурна.
На второ - интелигентност. Много мразя глупави мъже, по-гадни са и от глупавите жени.
На трето - доброта и човечност. Да е добър приятел. Да не е егоист. Да може да преживява твоите болки.
На четвърто - чувство за хумор. Тип английски хумор, плюс самоирония.
И много още други качества...
ПП Много си падам по грозни мъже с чар! :D

ThePainIsReaL
03-14-2006, 19:15
Ясно .. значи питаш за малки неща :)

Но те са изключително индивидуални и зависят от вкуса на различните момичета

Atika
03-14-2006, 19:26
kolkoto sladyk tolkova i myjestven ..

rowzz
03-14-2006, 19:26
изключително тъпа тема с лек прифкус на комплексаризъм но както и да е..

absolut_18
03-14-2006, 20:07
f0r3v3r]изключително тъпа тема с лек прифкус на комплексаризъм но както и да е..

"комплексаризъм" хаххахахахаха, аиде момчето сега да вземе тълковния речник и да се поразрови ... идиот.

Wu-Tang
03-14-2006, 21:17
дръж се естествено обли4аи се както ти харесва и се някои ще те хареса обличаи се така че да ти се очертават добре "формите" :)

rowzz
03-14-2006, 21:26
f0r3v3r]изключително тъпа тема с лек прифкус на комплексаризъм но както и да е..

"комплексаризъм" хаххахахахаха, аиде момчето сега да вземе тълковния речник и да се поразрови ... идиот.
ти кат си голям умник шо не се логнеш ве педал.. кфо да ти кажа.. не заслужаваш да си хъбя клавиатурата за да те наредя едно хубавинко..

03-14-2006, 22:07
Много си падам по момчета с хубави дрехи (не говоря за маркови). Повярвайте ми малко са момичетата, които харесмат момчета с развлечени дрехи! Гъзарски са и ланците, но не и супер големите вериги.


Ne znam tochno kakuv ti e stilut i ot kude si (vupreki che po komentara za lancite, mai e ochevidno, che ne si ot Sofiq), no OPREDELENO ne sa malko momichetata, koito haresvat "момчета с развлечени дрехи". Za men, kakto i za mnooogo drugi, "Повярвайте ми", nqma nishto, ama naistina NISHTO po-ujasno ot momche s lanci, s prilepnala bluzka i izturkani, tesni dunchici. OTVRAT! :evil: Haide sega spri da se tresesh na Gergana i vzemi zareji tezi dreshki chalga-style. Deeba selqniqta!

Peace.

`Death`Whore`
03-14-2006, 22:10
Май за вас съществуват само два вида обличане - "с развлечени" и "с хубави дрехи".

shizzle
03-14-2006, 22:21
На първо място - мъжествено поведение. Т.е. способност да носиш отговорност, да не хленчиш пред трудностите, да накараш жената до тебе да се чувства сигурна.
На второ - интелигентност. Много мразя глупави мъже, по-гадни са и от глупавите жени.
На трето - доброта и човечност. Да е добър приятел. Да не е егоист. Да може да преживява твоите болки.
На четвърто - чувство за хумор. Тип английски хумор, плюс самоирония.
И много още други качества...
ПП Много си падам по грозни мъже с чар! :D

Ехх, колко ме стопли това мнение, Майка ти, не можеш да повярваш. Някак си.. приятно ми стана. Особено като видях bold-натите качества ^^

По темата: Момчето пита какво е -секси-, а не какво е готино. Какво ви -възбужда- или поне събужда сексуалния ви интерес.

Напр., забелязал съм, че мен много ме харесват в елегантен костюм :D

chestra_f
03-14-2006, 22:23
kolkoto sladyk tolkova i myjestven ..

Wu-Tang
03-14-2006, 22:31
секси абе ти да не си момиче от вчера бре то как да се обличаш да ти се очертават "формите" при положение че не си с наднормено тегло разбира се

`Death`Whore`
03-14-2006, 22:36
Предлагам преди да напишеш следващия си пост, да обмислиш и подредиш думичките. :lol:

TiA_MaRiA
03-14-2006, 22:41
Az se mqtam napravo po temata :arrow: vusok (zaduljitelno), sportno tqlo, stegnat zadnik, edna 4arovna usmivka ............ na tva ne bih izdurjala :smt007

Wu-Tang
03-14-2006, 23:07
`Death`Whore` почваш да ми лазиш по нервите тва че не сам получил слабо образование си е мои проблем мога да пиша квото си искам не е ли така апук ако искаш още венъж да изразиш мнението си към моите постове ела ми го кажи в очите ако ти стиска

shizzle
03-14-2006, 23:11
lol, деца (sry, death`whore ^^), не обръщайте форума на бойно поле. в смисъл, не че не ми идва да удуша дадени индивиди от тука, ама.. :D

`Death`Whore`
03-14-2006, 23:12
Не бях аз тази, която написа доста враждебен пост относно другия и близките му. Прекратявам.

03-14-2006, 23:16
Държа да е забавен,да има лична хигиена (принципно е нещо нормално,но ги има и едни....),да е забавен,умен и да има вкус към дрехите.Не държа и аз да са маркови,но не харесвам момчетата с прилепнати дънки по тях или полу-прилепнати(абе надявам се да ме разберете).
Нито твърде смъкнат,нито тип "гъзар".
И на въпроса какво е секси за мене в едно момче - това е поддържането (хигиена,коса (не задължително с гел,просто да е чиста :P )).За мене секси е това момче,което е естествено,а не робува на най-новите модни тенденции:)
Малко объркано е ,но се надявам да ме разберете какво имам впредвид :P

bibonka
03-14-2006, 23:17
Гост
МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 2:16 am Заглавие:
Държа да е забавен,да има лична хигиена (принципно е нещо нормално,но ги има и едни....),да е забавен,умен и да има вкус към дрехите.Не държа и аз да са маркови,но не харесвам момчетата с прилепнати дънки по тях или полу-прилепнати(абе надявам се да ме разберете).
Нито твърде смъкнат,нито тип "гъзар".
И на въпроса какво е секси за мене в едно момче - това е поддържането (хигиена,коса (не задължително с гел,просто да е чиста Razz )).За мене секси е това момче,което е естествено,а не робува на най-новите модни тенденцииSmile
Малко объркано е ,но се надявам да ме разберете какво имам впредвид Razz


Пак забравих да се логна :)

Wu-Tang
03-14-2006, 23:23
`Death`Whore` ок спираш като спираш искам да ти се извиня за грубото си поведение (по точно за грубия си език) обаче си го испроси

Wu-Tang
03-14-2006, 23:30
bibonka браво изкефи ме тва ти си моя идол вече ,а тва за ислуленото обличане не6то не ми хареса можеби защото аз се обличам така но все пак дрехите не правят човека не мислиш ли ?(незнам дали идол е точната дума за перфектно момиче по начин на мислене)

Стеснителната
03-14-2006, 23:58
Много си падам по момчета с хубави дрехи (не говоря за маркови). Повярвайте ми малко са момичетата, които харесмат момчета с развлечени дрехи! Гъзарски са и ланците, но не и супер големите вериги.


Ne znam tochno kakuv ti e stilut i ot kude si (vupreki che po komentara za lancite, mai e ochevidno, che ne si ot Sofiq), no OPREDELENO ne sa malko momichetata, koito haresvat "момчета с развлечени дрехи". Za men, kakto i za mnooogo drugi, "Повярвайте ми", nqma nishto, ama naistina NISHTO po-ujasno ot momche s lanci, s prilepnala bluzka i izturkani, tesni dunchici. OTVRAT! :evil: Haide sega spri da se tresesh na Gergana i vzemi zareji tezi dreshki chalga-style. Deeba selqniqta!

Peace.
Ахахахахахах тя ако не е от София начи ти си от Мало Сусурлево. Колкото до мене за мен едно секси момче е равно на лигаво момче, мъжа трябва да е мъжествен, а пък разни оръпяци с дънки на Тупак са ми толко смешни че не заслужават и да им се изсмея.

bibonka
03-15-2006, 00:26
Wu-Tang дрехите не правят човека,но определено няма да се лепна на някой с прилепнати жълти панталони по него и мрежесто боди :)))

shizzle
03-15-2006, 02:06
Мисля, че момичетата или имат напълно изкривена логика, или просто не са схванали за какво става дума.

Така, не ви питат какво харесвате в едно момче, за да изброявате "умен, забавен, чист.." Питаме ви за чисто физическото естество. Както момчетата се захласват по дълги крака, къси поли, дълбоки деколтета (примерно), какво спира ВАШИЯ поглед върху мъжкото тяло - широк гръб, добре очертано стегнато дупе, дълга коса.. Ето това питаме ние.

Защото просто не вярвам да се възбудите само като ни видите, че сме си измили косата днеска. :D Ама, нейсе, жени сте, всичко вече очаквам.

Майка ти
03-15-2006, 06:12
Скъпи shizzle, точно тук е проблемът! :D Момчетата се влюбвате във външността, а момичетата във вътрешността (с изключение на инфантилните момиченца, които още сънуват актьори и певци :wink:).
Има един виц, който всъщност си е житейски факт:
Попитали радио Ереван:
- Защо жените са по-умни от мъжете?
- А ти виждал ли си жена, която да се ожени за един мъж заради дългите му крака?
Когато говоря за мъжествено излъчване, това не означава напомпани мускули, секси дрешки или бойни стойки... Това е психическо състояние - да си достатъчно отговорен за постъпките си, да може да се разчита на тебе като човек и приятел, да накараш момичето до тебе да се чувства сигурно. Ето такива са най-предпочитаните мъже. А сладките муцунки вървят в прогимназията. Както и ланците - само в чалга-дискотеките... \:D/

macka i polovina
03-15-2006, 11:22
na men mi haresvat dobre oble4eni mom4enca zadaljitelno na igli4ki nz no sa mnogo sladi4ki taka da imat hubavo telce hubavo face i da badat majkari ne nqkvi nedorasli jen4ovci ei tova e idealnata kombinaciq

fti4ka
03-15-2006, 12:10
shizzle i koe e sexy za mom4e spored teb 6toto az ne se se6tam :-k

`Death`Whore`
03-15-2006, 12:11
Поглед, дупе, гръден кош, гръб, държание, устни, цялостен изглед на тялото и ръста...

ch0c0late
03-15-2006, 12:34
Pogleda...onzi pogled, s koito mom4e gleda momi4e, po koeto si pada. ;) Pohodkata moje da bude sexy.Sexy est e stegnatoto i dobre oformeno tqlo.Povedenieto kato cqlo su6to moje da napravi silno vpe4atlenie. ;)

absolut_18
03-15-2006, 12:56
f0r3v3r]

f0r3v3r]изключително тъпа тема с лек прифкус на комплексаризъм но както и да е..

"комплексаризъм" хаххахахахаха, аиде момчето сега да вземе тълковния речник и да се поразрови ... идиот.
ти кат си голям умник шо не се логнеш ве педал.. кфо да ти кажа.. не заслужаваш да си хъбя клавиатурата за да те наредя едно хубавинко..

Ставаш смешен момче ... думите ти са без логика - "ти кат си голям умник шо не се логнеш ве педал". И да ме наредиш, нито ще ме сърби, нито ще ме боли. Инъче всички са много смели във форуми и чатове. Давам ти 15 години максимум. Като нямаш позиция по темата недей да флудиш форума с жалки изречения, таман няма да си "хабиш клавиатурата".

Стеснителната
03-15-2006, 13:26
f0r3v3r]

f0r3v3r]изключително тъпа тема с лек прифкус на комплексаризъм но както и да е..

"комплексаризъм" хаххахахахаха, аиде момчето сега да вземе тълковния речник и да се поразрови ... идиот.
ти кат си голям умник шо не се логнеш ве педал.. кфо да ти кажа.. не заслужаваш да си хъбя клавиатурата за да те наредя едно хубавинко..

Ставаш смешен момче ... думите ти са без логика - "ти кат си голям умник шо не се логнеш ве педал". И да ме наредиш, нито ще ме сърби, нито ще ме боли. Инъче всички са много смели във форуми и чатове. Давам ти 15 години максимум. Като нямаш позиция по темата недей да флудиш форума с жалки изречения, таман няма да си "хабиш клавиатурата".
Кат сички са смели в чата ЦСКАто иска да те види на живо.

absolut_18
03-15-2006, 17:02
f0r3v3r]

f0r3v3r]изключително тъпа тема с лек прифкус на комплексаризъм но както и да е..

"комплексаризъм" хаххахахахаха, аиде момчето сега да вземе тълковния речник и да се поразрови ... идиот.
ти кат си голям умник шо не се логнеш ве педал.. кфо да ти кажа.. не заслужаваш да си хъбя клавиатурата за да те наредя едно хубавинко..

Ставаш смешен момче ... думите ти са без логика - "ти кат си голям умник шо не се логнеш ве педал". И да ме наредиш, нито ще ме сърби, нито ще ме боли. Инъче всички са много смели във форуми и чатове. Давам ти 15 години максимум. Като нямаш позиция по темата недей да флудиш форума с жалки изречения, таман няма да си "хабиш клавиатурата".
Кат сички са смели в чата ЦСКАто иска да те види на живо.

Ти адвокат ли си му ... хахахахахаахха искал да ме види ли ве - ок няма проблеми кажи кое те интересува даскалото или адреса?

absolut_18
03-15-2006, 17:08
@CSKA
не ме знаеш кой съм, не ме знаеш къв съм, ще се набуташ между шамарите лайнар

SweetBunny
03-15-2006, 17:43
mmmm sexy za men moje da bude samo edin pogled :smt004 (koito e po-perverzen :oops: )
Sexy e, kogato ot prilepnata bluzka leko se o4ertava stegnatoto korem4e i plo4kite...kakto i bicepsite :smt007
Noooo nai-sexy e, kogato ot dunkite leko se oformq dupeto :smt030 da e stegnato i sladko...
i nikakvi kosmi :-D

ThirdDivision
03-15-2006, 22:37
Smqtam, che maika ti e absoliutno prava! Az lichno ne bih mogla da kaja, che nqkoe momche e suuuper suuper sexy. Po princip haresvam momcheta s po-nebrejen stil - nabola brada (o, yess!), NIKAKUV gel/pqna/drugi shitove po kosata, koito q pravqt gnusna i mazna, kolkoto po-visok, tolkova po-dobre!!! Ne obicham klioshtavi muje, no puk da ne sa fitness-maniaci s nqk'vi ogromni muskuli. Tova sushto e golqm turn off za men!Za drugo sega ne moga da se setq :::

btw pizzle to shizzle, ma frizzle

ThirdDivision
03-15-2006, 23:12
P.S. Setih se - piercing na ustnata!!!E tova me razbiva na mqsto! Tova moje bi e naistina edinstvenoto neshto, koeto napulno i izcqlo smqtam za sexy, na koeto i da e momche!

Стеснителната
03-16-2006, 01:06
@CSKA
не ме знаеш кой съм, не ме знаеш къв съм, ще се набуташ между шамарите лайнар
Как бе сички те знаеме къв си мутра, ти си лош бияч на хора :x , само недей да го качваш клетото дете на витоша че.... :oops: аууу не ми се мисли. :lol: :lol: :lol: Момко земи слез на земята че не знаеш колко си смешен, стига гледа тая бигада че ше ти стане на кокалче от екшан.

Стеснителната
03-16-2006, 01:08
P.S. Setih se - piercing na ustnata!!!E tova me razbiva na mqsto! Tova moje bi e naistina edinstvenoto neshto, koeto napulno i izcqlo smqtam za sexy, na koeto i da e momche!
Аре кво овърташ, кажи си че си родом от остров лезбос направо и тва е. :mrgreen: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

soundreamer_f
03-16-2006, 05:58
Сески за момче .Ам..най-разпространената представа за този тип момчета е релефното и добре сложено тяло,небрежно облекло ,също небрежна прическа....и все такива неща от сорта.Общо взето всяка една част по отделно е важна.За мен лично освен всичко това е важно и момчето да е до известна степен интелигентно,за да може да се общува с него малко или много !За препоръчване много .

AiKeN
03-16-2006, 08:05
kfo im e na "razvle4enite drehi" .... ne na normalni drehi s 5 razmnera po golqmi ot normalnoto , a prosto takiva drehi koito sa si napraveni 6iro4ki..az sym s "razvle4eni drehi" pyk mn momi4eta si me haresvat :|

rowzz
03-16-2006, 08:49
@CSKA
не ме знаеш кой съм, не ме знаеш къв съм, ще се набуташ между шамарите лайнар
Как бе сички те знаеме къв си мутра, ти си лош бияч на хора :x , само недей да го качваш клетото дете на витоша че.... :oops: аууу не ми се мисли. :lol: :lol: :lol: Момко земи слез на земята че не знаеш колко си смешен, стига гледа тая бигада че ше ти стане на кокалче от екшан.
Стеснителнатамерси за подкрепата в тези трудни дни когато някой тъп гост ме нарежда и ще ме бие.. просто незнам как да ти се отблагодаря за сичко.. поне му затвори устата на оня Мутра фен на кати и некфи подобни..

absolut_18
03-16-2006, 12:53
f0r3v3r]

@CSKA
не ме знаеш кой съм, не ме знаеш къв съм, ще се набуташ между шамарите лайнар
Как бе сички те знаеме къв си мутра, ти си лош бияч на хора :x , само недей да го качваш клетото дете на витоша че.... :oops: аууу не ми се мисли. :lol: :lol: :lol: Момко земи слез на земята че не знаеш колко си смешен, стига гледа тая бигада че ше ти стане на кокалче от екшан.
Стеснителнатамерси за подкрепата в тези трудни дни когато някой тъп гост ме нарежда и ще ме бие.. просто незнам как да ти се отблагодаря за сичко.. поне му затвори устата на оня Мутра фен на кати и некфи подобни..

Така ще да е, притесних се. С тез номера ме изгониха от цирка хахахахахахаахахаха

sarang
03-19-2006, 13:35
Хаха, като чета някакви постове за релефни мускули, ми става смешно просто. Големи деца сте. Майка ти е права напълно. За един мъж не е важно как изглежда, важно е да е мъж на място. Да излъчва сила, една жена да знае, че може да разчита на него, да е отговорен, решителен. В същото време да е внимателен и нежен към жената, с която е. Единственото важно във външността за мен е да е по-висок от мен, защото някой по-нисък по-скоро би събудил у мен майчинския инстинкт и не бих могла да го възприема като мъж просто. Всичко останало - ланци, дупета, релеф въобще не ме мълнуват. Мъженствените самовлюбени гъзарчета са привлекателни само за инфантилните момиченца.

03-19-2006, 16:35
za sexy u edno mom4e smqtam pogleda(na4ina,po koito me gleda),usmivkata...estestveno trqbva da ima hubavo tqlo,za da e sexy...

03-23-2006, 14:15
Много си падам по момчета с хубави дрехи (не говоря за маркови). Повярвайте ми малко са момичетата, които харесмат момчета с развлечени дрехи! Гъзарски са и ланците, но не и супер големите вериги.


Ne znam tochno kakuv ti e stilut i ot kude si (vupreki che po komentara za lancite, mai e ochevidno, che ne si ot Sofiq), no OPREDELENO ne sa malko momichetata, koito haresvat "момчета с развлечени дрехи". Za men, kakto i za mnooogo drugi, "Повярвайте ми", nqma nishto, ama naistina NISHTO po-ujasno ot momche s lanci, s prilepnala bluzka i izturkani, tesni dunchici. OTVRAT! :evil: Haide sega spri da se tresesh na Gergana i vzemi zareji tezi dreshki chalga-style. Deeba selqniqta!

Peace.
e ne taka prilepnalo ama i ne nekvo g-style ..e to seki si ima vkus de ..Vapros na lichno mnenie vsichki momicheta haresvat razlichen tip momcheta :wink: no nai-veche trea da se darji estestveno i da ne se prai na takuv kakvto ne e,shtoto momichetata vinagi poznavat takiva "hvalipruckovci"(ako moga da gi narecha taka) i ne pecheleat nishto dr osven smqh v ochite na momichetata!