PDA

View Full Version : pirsing na ezika!! pomo6t



MalKa_BLuDnica
03-14-2006, 17:30
hora imam nujda ot pomo6t...2 momi4eta ot moq klas re6iha da si napravq pirsing na ezika..az su6to go iskam oba4e iskam da vi pitam ako nqkoi si e pravil ako moje da mi kaje dali boli..ima li nqkvi posledstviq..kvo trqbva da pravi6 kato ti slojat obicata ii poduva li se ezika..i voob6te kakvi sa pliusovete i minusite na tva da si napravi6 pirsing na ezika ??!?!?! pomognete mi (*,)

03-14-2006, 17:40
Mdaa boli okolo 15 dni ezika ti e kato na telna krava podut i otekal i kato spish ti opira vav vazglavnicata..Ne trqbva da pish vino bira da qdesh qdki ..te she ti kajat tam ina4e na momenta nishto ne useshtash sys upoika i igla sum go probival 40 kinta mi zemaha.i do sega si go nosq pove4e ot polovin godina ve4e mina :)

digital_girl
03-14-2006, 17:42
Ако не си сигурна по-добре не го прави [-(
Била съм свидетел как на пробиха езика на един в домашни условия и направо се отвратих. :shock:

midnight...
03-14-2006, 17:49
имам съвет към теб"не си пробивай езика защото само се зарибяваш заради приятелките, а не ти самата
иначе аз мога да ти кажа че като ти слагат обичката не боли, болката идва после
до 2 седмици най-много отокът от езичето спада
там няколко дни не трябва да пиеш, пушиш и без kiss
малко фъфлиш ама се оправя
струва си
ако наистина искаше пиърс точно там нямаше да ти е болката проблема :wink:

Master_88
03-14-2006, 17:50
Има опастност от инфекция

SEXoslava__
03-14-2006, 18:37
kakvi infekcii i gluposti? da ve.... parvo ne struva 40 a nai mnogo 30 kinta koeto ne e tolkova mnogo 6tot vse pak i obicata vliza v taq suma ina4e tam trqbva da se jaburi6 s edna te4nost kato otide6 da se dup4i6 6te ti kajat to4no kakva da si vzeme6 ot aptekata pak za poduvaneto nqkolko dni moje da pofafli6 :wink: tova da ti e problema

Wu-Tang
03-15-2006, 09:50
ако си сложиш обица 6те правиш по яки свирки поне на мене с обица повече ми харесва пук решението си е твое прави квото искаш се пак езика си е твои в наи лошия случеи ще ти се подуе езика за няколко дена после се пак тва не е кои знае ко

GoHardeR
03-15-2006, 17:17
Emi iako e po princip,ama ve4e seki vtori ima...beshe interesno da vidish 4ovek s piurs,a ve4e si tolko sviknal...
Az shoto sum si zaribenicka na tema piursove i sum na duki cialata...a za ezika...kvo...mi ne boli,a i ako ti naistina go iskash niama da te interesuva tolkova dali boli ili ne ebasi,bolkata e strasni4en element...ina4e pri vseki e razli4no...moiat ezik se opravi za 4 dena,a kak se grijeh za nego...pushene,piene i drusane 24 h v denonoshtieto...ama kvo iskash lito,vakanciika,more...boli te...za celuvkitre sushto vuobshte ne sum se ograni4avala...i slava bolgu nito sum fuflila nito e imalo nekvi koi znae kfi problemzz...tui 4e ako se kefish niama kfo da mislish za bolkata,da,nepriatno e ama ebasi turpi babo za hubost...
cenata varira okolo 20-45lv max,edin mesec se jaburkash s biodent ili sandrin i tfa e niama nishto strashno...

i'm so excited!
03-15-2006, 18:42
абе... един въпрос..
ти на колко си?

missing_
03-17-2006, 12:23
^^^ малка е,то личи :lol:
а по темата ей т'ва ме уби :"приятелките ми решиха да ми правят пиърсинг на езика"..дееба...ти на 8 ли си!? :shock: те приятелките ти може да решат и да те отровят и к'во ти пак си навита...баш зле
а по темата:25-30 лева в зависимост къде ще го правиш,ако си мислиш за домашно дупчене забрави...навсякъде другаде прави каквото искаш сама,но трябва да си супер тъпа ако си пробиеш езика сама или дадеш на некви лигли да те дупчат.при самото дупчене не боли,болката почва на другия ден,2-3 дена е ужас,а след това още 10-тина дни може да е болезнено.пиърсъра ще ти обясни какво да го правиш,а някой преди мен писа с какво се жабурка:казва се 'сандрин' ;)
също относно проблема с фъфленето:в началото е нормално да се фъфли,а после въпроса опита до това как ще си направиш ти нещата,ако се опитваш да си извърташ езика нанякъде,че да не усещаш болка е нормално да фъфлиш,а ако си говориш нормално въпреки болката докато зарадтне няма да фъфлиш ;) другия минус е,че при говорене топчетата на обецата се удрят в зъбите и от там може да си повредищ зъбките..зат'ва кажи на пиърсъра да ти сложи обецата по-назад,че да се избягме това.а също и си сложи обеца с казеинови топчета(това дето изглежда като пластмаса),едно защото са здрави и второ,защото едно е метал да ти се бие в емайла на зъбите,а съвсем друго е т'ва :)
бтв какво прави тая тема в тоя раздел :roll:

i_want_u_f
05-15-2006, 22:30
po dobre nedei,4uvala sam 4e sled kato reshish da si mahnesh obicata posle sled nqkolko godini kogato ti e omraznala,nqma da mojesh da useshtash vkusa na hranata....gadno

i'm so excited!
05-15-2006, 22:39
po dobre nedei,4uvala sam 4e sled kato reshish da si mahnesh obicata posle sled nqkolko godini kogato ti e omraznala,nqma da mojesh da useshtash vkusa na hranata....gadno
куро янко.

anonymous464110
05-16-2006, 01:02
probivaneto ne boli no posle 6te ti e mnogo gadno :twisted: bolkata po4va sled 30tata minuta kato poizfirqsa efekta ot sandrina.nqma da moje6 da qde6 normalno desetina dni i t.n. :twisted: enjoy

Death_F
05-16-2006, 18:23
приятелките ми решиха да започна да проституирам... ще има ли някакви негативни последствия???Е нали те го решиха ...значи е якооооооооооооо!!!!ХАхаХАха ибаси детето ...ако го правиш само зарад приятелките си ...по добре си съкрати безмисления живот и ги остави да си живеят своя по добре отколкото да ти казат ко да правиш.... [-X

lady_of_the_flowers
05-16-2006, 18:26
strashno e gotino 2 pati se probivah strahotno e vednaga 4/5 dni i si vse edno bez neq(: i non stop si igraesh s ezika si ^^

midnight...
05-16-2006, 19:08
strashno e gotino 2 pati se probivah strahotno e vednaga 4/5 dni i si vse edno bez neq(: i non stop si igraesh s ezika si ^^
мноо ми е интересно точно първите дни как си си играла с обичката но нищо :lol:
никакви вскусови рецептори не се махат или умъртвяват и т.н. .... то ако беше така хората нямаше да си слагат там пиърс и аз сега нямаше да мога и аз да усещам вкус , нооо какво да ви говоря

GoHardeR
05-16-2006, 19:21
^^^ малка е,то личи :lol:
а по темата ей т'ва ме уби :"приятелките ми решиха да ми правят пиърсинг на езика"..дееба...ти на 8 ли си!? :shock: те приятелките ти може да решат и да те отровят и к'во ти пак си навита...баш зле
а по темата:25-30 лева в зависимост къде ще го правиш,ако си мислиш за домашно дупчене забрави...навсякъде другаде прави каквото искаш сама,но трябва да си супер тъпа ако си пробиеш езика сама или дадеш на некви лигли да те дупчат.при самото дупчене не боли,болката почва на другия ден,2-3 дена е ужас,а след това още 10-тина дни може да е болезнено.пиърсъра ще ти обясни какво да го правиш,а някой преди мен писа с какво се жабурка:казва се 'сандрин' ;)
също относно проблема с фъфленето:в началото е нормално да се фъфли,а после въпроса опита до това как ще си направиш ти нещата,ако се опитваш да си извърташ езика нанякъде,че да не усещаш болка е нормално да фъфлиш,а ако си говориш нормално въпреки болката докато зарадтне няма да фъфлиш ;) другия минус е,че при говорене топчетата на обецата се удрят в зъбите и от там може да си повредищ зъбките..зат'ва кажи на пиърсъра да ти сложи обецата по-назад,че да се избягме това.а също и си сложи обеца с казеинови топчета(това дето изглежда като пластмаса),едно защото са здрави и второ,защото едно е метал да ти се бие в емайла на зъбите,а съвсем друго е т'ва :)
бтв какво прави тая тема в тоя раздел :roll:
e kfo men priatelite mi za rojdenia mi den mi podariha piurs na vejdata...t.e. sabraha pari i me zavedoja da me probiat,shoto znaeha 4e super mnogo iskam...tui 4e enjoy

lady_of_the_flowers
05-16-2006, 19:49
strashno e gotino 2 pati se probivah strahotno e vednaga 4/5 dni i si vse edno bez neq(: i non stop si igraesh s ezika si ^^
мноо ми е интересно точно първите дни как си си играла с обичката но нищо :lol:
никакви вскусови рецептори не се махат или умъртвяват и т.н. .... то ако беше така хората нямаше да си слагат там пиърс и аз сега нямаше да мога и аз да усещам вкус , нооо какво да ви говоря
igraeh si x) naistina ama 3riq pat parviq kat mi go dup4eha si umrqh ot baz da ne mi stane neshto i dage izbqgvah da govorq, ama vtorq nishto mi nqmashe (; loshoto e 4e oshte me e strah da ne mi se otvarti obezata i da q glatna x) a da i v na4aloto ne qdoh shtoto mi beshe trudno, no se svikva osobeno kato si smenish obezata na po malka nqma nikakvi problemi (:

`Death`Whore`
05-16-2006, 22:08
Дори не е смешно, жалко е - "2 момичета решиха АЗ да си направя пиърсинг".

didsyncho
09-01-2008, 00:01
Здравейте..
И аз от доста време искам да си сложа пирсинг на езика.. но сега в момента съм в Америка.. а след 19 дена се прибирам в България.. и вече съм твърдо решена.. че ще ида да ми го пробият.. едва ли е болка за умиране..
Имам пирсинг и на нослето и хич не болеше..Просто не трябва да вярвате на хората какво Ви говорят.. : ) Ако го желаете наистина.. напревете го ..