PDA

View Full Version : P.O.D.



03-14-2006, 18:24
A kakvo 6te kajete za tqh? :)

LyLa
03-14-2006, 20:47
mi kvo da kaja ..tupi sa mi
mojebi imat edna dve pesni4ki...sleeping awake i alive ,koqto e mn zle :mrgreen:

VAMP_GIRL
03-14-2006, 21:41
Дам ... Тъпи са , защото не са от ... как да кажа ... Истинскя метъл , нали !???

M@Dn3Ss
03-14-2006, 21:44
Да мрат в кенефите гадни метали!

Не бих нарекал P.O.D. метъл. Не ме кефат.

VAMP_GIRL
03-14-2006, 21:50
Да мрат в кенефите гадни метали!

Не бих нарекал P.O.D. метъл. Не ме кефат. Един въпрос имам ! А , кво е ??? Може би поп , чалга ...

03-14-2006, 21:55
А бе вий пак се правите на ненормални!!! :lol: :lol:
P.O.D. не ми приличат на метъл, нещо по софт са.Обаче всичко което не е МЕТЪЛ съкс нали? :lol:
Хахахаха много сте забавни!!!Групите се определят по стила...дали те кефят или не! :-D
Или P.O.D. ви се струват малко комерсиални?Е и ?

LyLa
03-14-2006, 21:56
az kazah 4e sa mi tupi no ne sum kazala 4e sa tupi 6toto ne sa metul ima razlika

M@Dn3Ss
03-14-2006, 21:58
Да мрат в кенефите гадни метали!

Не бих нарекал P.O.D. метъл. Не ме кефат. Един въпрос имам ! А , кво е ??? Може би поп , чалга ...

Те са си баш нео метъл. А за мене неометъла не е Метъл. Да не говорим, че повечето им песни са тъпи.

VAMP_GIRL
03-14-2006, 22:03
Ще се съглася , защото след малко всички ИСТИНСКИ метъли ще ме нападнат . Говоря всичко това , защото не ми допада начина по , който се държите с ''КОМЕРСИАЛНИТЕ'' , с всяко ''позиращо говедо '' !

M@Dn3Ss
03-14-2006, 22:05
Ще се съглася , защото след малко всички ИСТИНСКИ метъли ще ме нападнат . Говоря всичко това , защото не ми допада начина по , който се държите с ''КОМЕРСИАЛНИТЕ'' , с всяко ''позиращо говедо '' !

Това не е вярно, щото аз нямам нищо против някои комерсиални групи. Просто самата музика, която P.O.D. правят не ми харесва. Признавам си, че навремето се кефех на LP и спрях не защото метълите ги мразят, а просто осъзнах, че са доста еднообразни и ми омръзнаха(а пък и китарите им не струват).

VAMP_GIRL
03-14-2006, 22:10
Всеки е почнал от Линкин Парк , за да премине на следващо ниво . И ще си призная честно : Преди година - две бях много зарибена по ЛП . Постепенно ми ставаха все по-леки и леки ... И такам ... Мир . И LyLA не беше честно да тръгвам така ... Извинявай . :-)

korn___
03-15-2006, 06:25
Всеки е почнал от Линкин Парк , за да премине на следващо ниво . И ще си призная честно : Преди година - две бях много зарибена по ЛП . Постепенно ми ставаха все по-леки и леки ... И такам ... Мир . И LyLA не беше честно да тръгвам така ... Извинявай . :-)

ne e mnogo sigorno 4e vseki e minal prez LP za da stigna do po tvurd stil li4no as predi da po4na da slu6am koRn slu6ah limp bizkithttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/grin.gifina4e po temata ... ne sa v moi stil no imat nqkolko pesni4ki det ot vreme si gi slu6kam

DarkSanctuary
03-15-2006, 16:34
Всеки е почнал от Линкин Парк , за да премине на следващо ниво . И ще си призная честно : Преди година - две бях много зарибена по ЛП . Постепенно ми ставаха все по-леки и леки ... И такам ... Мир . И LyLA не беше честно да тръгвам така ... Извинявай . :-)
Как пък реши, че всеки е почнал от ЛП?! :-k
Аз не съм...почнах от съвсем ама съвсем леки неща като H.I.M., The 69 eyes, Apocalyptica...
Колкото до P.O.D. имам само една тяхна песен - Alive и от време на време си я пускам, защото ми създава няк'во яко настроение!

xxxcasejxjonesxxx
03-15-2006, 16:38
Значи само аз съм почнал от Metallica, Maiden и Sepultura...

magesnik
03-15-2006, 16:39
Значи само аз съм почнал от Metallica, Maiden и Sepultura...

Аз съм почнал от Anorexia Nervosa ако ти говорят нещо.

03-15-2006, 16:42
Значи само аз съм почнал от Metallica, Maiden и Sepultura...

Аз съм почнал от Anorexia Nervosa ако ти говорят нещо.
говорят ми, но френският блек метъл никога не ми е бил по вкуса...

Sinister_Doll
03-15-2006, 18:02
Всеки е почнал от Линкин Парк , за да премине на следващо ниво . И ще си призная честно : Преди година - две бях много зарибена по ЛП . Постепенно ми ставаха все по-леки и леки ... И такам ... Мир . И LyLA не беше честно да тръгвам така ... Извинявай . :-)
Как пък реши, че всеки е почнал от ЛП?! :-k
Аз не съм...почнах от съвсем ама съвсем леки неща като H.I.M., The 69 eyes, Apocalyptica...
Колкото до P.O.D. имам само една тяхна песен - Alive и от време на време си я пускам, защото ми създава няк'во яко настроение!

Ne vsi4ki zapo4vat ot LP!
Nqkoi zapo4vat ot Metallica, Guns'N'Roses, Scorpions...
E, az li4no suvsem v na4aloto slu6ah Kalinkin Park, Ebunescence, The Pederasmus, HIM...

Ina4e P.O.D. ne gi haresvam i az...

soul
03-15-2006, 18:31
Аз не ги харесвам,но един ден попаднах по телевизията на тяхна песен и се заслушах в текста и ми хареса.Песента се казва The youth of the nation и самата музика не ме кефи,но от време на време препрочитам текста,защото ме кара да се замисля!

VAMP_GIRL
03-15-2006, 20:26
Da be , razbrah ! Vsi4ki ste po4nali ot Sepultura , Theatre Des Vampires , Bodom , Helloween ,Judas i blq ... :-) Ai, hubuu ,6te se popravq : Ne vsi4ki sa po4nali ot LP ! Dovolni ???

03-16-2006, 15:26
Аз съм почнал от Anorexia Nervosa ако ти говорят нещо.
Да,да,да ето ти стойностна група!
Аз не почнах точно с такъв тип групи,но в момента съм много зарибена по Mayhem,Immortal,Satyricon, Anorexia Nervosa,Dimmu Borgir,Catamenia,Cradle Of Filth,Vampiria,Dismal Euphony или иначе казано по блек метъла.
А по темата - P.O.D. не са нищо особено,все още не съм чула тяхна песен,която поне мъничко да ме впечатли и .. сигурно няма да чуя.
Айде :smt006

f0`shiZzle
03-17-2006, 11:08
Emi,slushal sym tehni pesni predi 3-4 godini, kogato bqha po izvestni.Po-to4no `Youth Of The Nation` i `School Of Hard Knocks`,ta pesnite sa mnogo dobri kakto i klipovete im.
P.O.D. ne sa 4istak metyli,spored men prav(eha) neo metyl,podobno na LP i Limp Bizkit po onova vreme.
Koito ima svobodno vreme da 4ue `Youth Of The Nation` i da oburne vnimanie na texta.Klasika.