PDA

View Full Version : imam 1 problem i sam obarkana



jennny_e
03-14-2006, 18:01
Imam 1 problem i nz to4no kfo da pravq. Tazi godina v na6iq klas doide 1 novo mom4e. Toi mi e nai-dobriq priqtel i e mn gotin. predi okolo mesec toi me haresva6e,no si promeni mnenieto. VSqka sedmica haresva novo momi4e. I taka ostanahme samo priqteli za6toto az ne go haresvah. Moje bi za6toto ne go poznavah tolkova dobre kolkoto sega.Oba4e imam 4uvstvoto 4e sega az zapo4vam da go haresvam i nz kfo da pravq. Toi e imal stra6no mn gajeta i ako trugna s nego mislq 4e ako skusame toi 6te me namrazi ili pone 6te e savsem razli4no za6toto 6te e mn stranno. kajete kfo da pravq dali izob6to da kazvam na nqkogo za tova.

S_L_A_D_U_R_K_A
03-14-2006, 18:04
Ем скъпа, според мен въобще не трябва да се занимаваш с него и да си даваш надежди, защото мисля, че той нз коя и какво иска, всяка седмица си харесва нова както ти казваш и наистина при много от случаите ще си развалиш сегашните отношения с него :?

priti_kiti
03-14-2006, 18:19
yup tipi4niq jenkar ^^ mi kfo da ti kaja osven da gleda6 da ne zadulbo4ava6 otno6eniqta si s nego i da ne se vlubva6...ne za drugo a za6toto naistina ne6tata sled tova nqma da sa su6tite no i ne bi iskala da si mu porednata broika nali?!

dream_for_you
03-14-2006, 19:14
6tom kazva6,4e toi ti e nai-dobriq priqtel,po-dobre si ostanete priqteli.toi vse pak e edin vid jenkar i ne vqrvam da se zadurji mn dori i s nai-dobrata si priqtelka.samo 6te si razvalite priqtelstvoto :-k

SlaDka_BliZalka
03-14-2006, 19:20
Ем скъпа, според мен въобще не трябва да се занимаваш с него и да си даваш надежди, защото мисля, че той нз коя и какво иска, всяка седмица си харесва нова както ти казваш и наистина при много от случаите ще си развалиш сегашните отношения с него :?
napylno si prava.....toi samiq nz kakvo iska.....posle 6te ti e mn gadno i krivo nqma smisal se habi6....ostanete si samo priqteli =;
:)

RoSsY88
03-14-2006, 19:31
Най-добър приятел,а не го познаваш какъв е?!Ти на колко си?!Я си живей живота,мн си малка да обичаш!А за бройките,по-добре бъди тая на която може да сподели всичко,а не тая дет ще му е за месец два!

KOKOKKK
03-14-2006, 20:08
Най-добър приятел,а не го познаваш какъв е?!Ти на колко си?!Я си живей живота,мн си малка да обичаш!А за бройките,по-добре бъди тая на която може да сподели всичко,а не тая дет ще му е за месец два!
=D> =D> =D>

GeRiTu```
03-14-2006, 20:16
Ami vij sq,...mislq 4e si4ki sme ednodu6ni...Vupreki 4e ti e nai-dobuir priqtel..kvo po hubavo ot tova gajeto ti da ti e i nai-dobur priqtel...OBA4E,pri polojenie 4e ima dosta "broiki" predi tebe..nqma nikakuv smisul.Kakto kazaha "po-dobre nai-dobra priqtelka,ot kolkoto edna ot porednite mu gajeta".
Opitai se da go zabravi6 i da si ostanete priqteli.Obi4ai si go kato priqtel

teenkopele
03-14-2006, 21:03
Останете само приятели, защото шанса да те нарани, е супер голям, както ти казваш женкар е.
В крайна сметка ти си решаваш какво да правиш. :)
Успех. :wink:

addictedtou
03-15-2006, 07:07
Emi,mila po dure e da nqmash s nego po intimni otnosheniq.Po dobre e da ste si samo priqteli.. zashtoto staneli neshtu mejdu vas she vi e nelovku mnogo

Elle
03-15-2006, 08:21
pfyy toq puk mn tejko go razdava mila po dobre nese zanimavai s nego qvno o6te ne e porastnal na akul dostatu4no akoo va6eto priqtelstvo produlji o6te 2-3 godini ii ti togava o6te go haresva6 togava my kaji :) [-X [-X