PDA

View Full Version : metal suxxx



anti
03-14-2006, 19:28
ae tva metalistite ste mnooo zabludeno stado. obli4ate se kat grobari klo6ari slu6ate 6itava muzika, nalivate se s bira po peikite... da ne govorim za higienata ! smurdite veeeeeeeeee
ae za kvo jiveete ?

korn___
03-14-2006, 19:30
li4no as jiveq za da eba takiva kato tebe i maiki kato tvoita i da eba kifli kato tebe sega razbra li me be muhal ?

i'm so excited!
03-14-2006, 19:30
за да набият шутове на такива като тебе=))
като не ти харесва - НЕ СЛУШАЙ метъл. даже ти предлагам и да се самоубиеш. наздраве ..

magesnik
03-14-2006, 19:30
За да ти сера в устата за тва живея. :lol:

03-14-2006, 19:36
li4no as jiveq za da e** takiva kato tebe i maiki kato tvoita i da e** kifli kato tebe sega razbra li me be muhal ?
mlukvai ve mirizlivko ! hodi ebi priqtel4etata si metalisti

magesnik
03-14-2006, 19:39
Много ми е интересно на живо как ше ми говориш така ама айде.Модераторите да изтрият темата.

03-14-2006, 19:39
ae tva metalistite ste mnooo zabludeno stado. obli4ate se kat grobari klo6ari slu6ate 6itava muzika, nalivate se s bira po peikite... da ne govorim za higienata ! smurdite veeeeeeeeee
ae za kvo jiveete ?
Забавно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

korn___
03-14-2006, 19:42
li4no as jiveq za da e** takiva kato tebe i maiki kato tvoita i da e** kifli kato tebe sega razbra li me be muhal ?
mlukvai ve mirizlivko ! hodi ebi priqtel4etata si metalisti

hahaha bil sum mirizliv hahahaha aba ti 4u li se kakvo kaza be kaluf ?po4ti vseki den sum na rabota i hodq po riza na rabota na koqto ako bqh mirizliv vednaga 6te6e da si proli4i dori i nai lekoto ispotqvane i mirizmata po qkata be tapak ti si mnogo kuh be kenef q se fakai s nqkoq nadeni4ka

killing_loneliness
03-14-2006, 19:46
li4no as jiveq za da e** takiva kato tebe i maiki kato tvoita i da e** kifli kato tebe sega razbra li me be muhal ?
mlukvai ve mirizlivko ! hodi ebi priqtel4etata si metalisti

hahaha bil sum mirizliv hahahaha aba ti 4u li se kakvo kaza be kaluf ?po4ti vseki den sum na rabota i hodq po riza na rabota na koqto ako bqh mirizliv vednaga 6te6e da si proli4i dori i nai lekoto ispotqvane i mirizmata po qkata be tapak ti si mnogo kuh be kenef q se fakai s nqkoq nadeni4ka

Абе, корн, браво :) Но какво им се връзваш на такива глупави чалгарчета...просто няма смисъл човек да се занимава с такива ограничени хора. Те просто нищо не разбират тия лигавите лапенца!!!

Но все пак ще е забавно :lol:

SA F. M-r
03-14-2006, 19:47
ae tva metalistite ste mnooo zabludeno stado. obli4ate se kat grobari klo6ari slu6ate 6itava muzika, nalivate se s bira po peikite... da ne govorim za higienata ! smurdite veeeeeeeeee
ae za kvo jiveete ?
Забавно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
daje mnogo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

korn___
03-14-2006, 19:49
li4no as jiveq za da e** takiva kato tebe i maiki kato tvoita i da e** kifli kato tebe sega razbra li me be muhal ?
mlukvai ve mirizlivko ! hodi ebi priqtel4etata si metalisti

hahaha bil sum mirizliv hahahaha aba ti 4u li se kakvo kaza be kaluf ?po4ti vseki den sum na rabota i hodq po riza na rabota na koqto ako bqh mirizliv vednaga 6te6e da si proli4i dori i nai lekoto ispotqvane i mirizmata po qkata be tapak ti si mnogo kuh be kenef q se fakai s nqkoq nadeni4ka

Абе, корн, браво :) Но какво им се връзваш на такива глупави чалгарчета...просто няма смисъл човек да се занимава с такива ограничени хора. Те просто нищо не разбират тия лигавите лапенца!!!

jalko za roditelite im naistina cql jivot sa se mu4ili za teq su6testva koito sled tva sa se prevurnali v napulno bezmoza4ni prosto i kuhi su6testva....naistina mnogo jalko osobeno za takiva kato toz det e pusnal temata prosto su4istvam na maika mu i ba6ta mu ako sa jivi se o6te de ... 4e moje i da se samoubili nqkade ot nqkoi blok ili v nqkoq banq s nojica sa si prerqzali gruklqnite i venite

03-14-2006, 19:50
li4no as jiveq za da e** takiva kato tebe i maiki kato tvoita i da e** kifli kato tebe sega razbra li me be muhal ?
mlukvai ve mirizlivko ! hodi ebi priqtel4etata si metalisti

hahaha bil sum mirizliv hahahaha aba ti 4u li se kakvo kaza be kaluf ?po4ti vseki den sum na rabota i hodq po riza na rabota na koqto ako bqh mirizliv vednaga 6te6e da si proli4i dori i nai lekoto ispotqvane i mirizmata po qkata be tapak ti si mnogo kuh be kenef q se fakai s nqkoq nadeni4ka
hahahah ti li ve det hodi6 da rovi6 po kazanite za piq4ka :lol: :lol: miri6e6 veeeeeee da go na4ukam na cqlta ti roda \:D/ na4ukai si metala u gyza :-({|=
mnooo obi4ame da ritame takia oruflqci kat tebe ](*,)

chestra_f
03-14-2006, 19:51
samo edno moga da kaja
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
abe toq e za sujelenie be kefi se na nekvi tupi 4algari naprao e za sujelenie da vuri da si gleda tupi vip bradur tam sa konstantin i raina :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
kvo vi puka nali ste metal fen4eta

korn___
03-14-2006, 19:52
dobre be otvoren kade i koga kaji da ti smaja 4erepa na nqkoq plo4ka s kubinkite mi be petno 6te ti razmaja glavata v nqkoq peika i posle 6te si napravq gerdan4e s zubkite ti be a ezika ti 6te si go polzvam da si maham kalka ot kubinkite kat e kofti vremeto

a i btw iskam da vidq kak 6te mi go na4uka6 na cqlata roda osobeno na ba6ta mi poneje e voenen i ot 8-mi klas strelq s orujie i se bori s hora tamun na nqkolko boini iskustva iskam da te vidq kak 6te go sbori6 i 6te go opune6 aide regni se i mi pi6i na ls koga i kade za da doida da gledam 4e mi e interesno

magesnik
03-14-2006, 19:55
Ма тоя изявява голямо желание да му сера в устата.

chestra_f
03-14-2006, 19:56
hahahahh nie sme smurdeli koi znai kak vuni zadnika na malina ili dyha na jultozubata kameliq :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt073 :arrow: hahaha tva ti li be6e kreten takuv na koleda 6te pratq 4etka za zubi i 6ampoan4e na kamiti male samo se 4udq kak mariq o6te ne se e pregurbila ot toq silikon v jukite buhahahahahahahhahhaahhahahhahahahhahahahha

Spec. Agent Fox Mulder 8)
03-14-2006, 20:02
Много се палите деца, много ! Просто ви ебавам, не се сърдете:lol:(и осирам форума) :mrgreen: :mrgreen:

midian
03-14-2006, 20:02
ей путколяк!!!къв си ти ве!аи си го заври кат не те кефи метЪла!!!нии си живеем така!!!да нии сме смръдливото стадо САМО ГЛЕДАЙ ДА НЕ ДОЙДЕМ ПРИ ТЕБЕ!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

chestra_f
03-14-2006, 20:03
maleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ama samo kolkomnogo hora ti za6itiha teoriqta 4algar4e buhaaaaaaahahahah mohi bi nemoje da pi6ete

chestra_f
03-14-2006, 20:03
Много се палите деца, много ! Просто ви ебавам, не се сърдете:lol:(и осирам форума) :mrgreen: :mrgreen:
iska6 li da te osera :twisted: :twisted: :twisted:

03-14-2006, 20:04
Много се палите деца, много ! Просто ви ебавам, не се сърдете:lol:(и осирам форума) :mrgreen: :mrgreen: :-D Teoрията ми за тоя форум се потвърждава.
Good work...

maleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ama samo kolkomnogo hora ti za6itiha teoriqta 4algar4e buhaaaaaaahahahah mohi bi nemoje da pi6ete (smi)
Слава Богу, че ти нямаш нищо общо с метъла, защото ти определено не знаеш какво е пунктуация, за това не критикувай.

Другото - Защо веднага решихте, че човекът, който пусна темата за да ви ебава (Agent Mulder) е чалгар? Никъде не е написал, че харесва чалгата.

Мълдър
03-14-2006, 20:12
Много се палите деца, много ! Просто ви ебавам, не се сърдете:lol:(и осирам форума) :mrgreen: :mrgreen:
iska6 li da te osera :twisted: :twisted: :twisted:
Честра-ф с ясното намерение да те засегна ще ти кажа, че ти си просто една пикла, която не в час !
П.П. Обясни ми как точно си защитиха "теорията" (или искаше да кажеш теза ?) ? Аз не видях друго освен псувни
Но нали затва съм пуснал темата !:lol:

killing_loneliness
03-14-2006, 20:16
maleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ama samo kolkomnogo hora ti za6itiha teoriqta 4algar4e buhaaaaaaahahahah mohi bi nemoje da pi6ete (smi)

Не може би, а те наистина явно не могат да пишат самички... :smt005


Честра-ф с ясното намерение да те засегна ще ти кажа, че ти си просто една пикла, която не в час !
П.П. Обясни ми как точно си защитиха "теорията" (или искаше да кажеш теза ?) ? Аз не видях друго освен псувни
Но нали затва съм пуснал темата !Laughing

Само псувни ли? А не, аз никого не съм псувала...

03-14-2006, 20:16
maleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ama samo kolkomnogo hora ti za6itiha teoriqta 4algar4e buhaaaaaaahahahah mohi bi nemoje da pi6ete (smi)

Не може би, а те наистина явно не могат да пишат...
Защото слушат чалга ли?

magesnik
03-14-2006, 20:33
Принципно и аз нямам нищо против къмто музикалните предпочитания на хората,но когато някой ей така се опитва да ми налага кво да слушам и как да се обличам се ядосвам.Аз не им се бъркам в предпочитанията си ама и те да не се бъркат в моите.

chestra_f
03-14-2006, 20:33
Много се палите деца, много ! Просто ви ебавам, не се сърдете:lol:(и осирам форума) :mrgreen: :mrgreen: :-D Teoрията ми за тоя форум се потвърждава.
Good work...

maleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ama samo kolkomnogo hora ti za6itiha teoriqta 4algar4e buhaaaaaaahahahah mohi bi nemoje da pi6ete (smi)
Слава Богу, че ти нямаш нищо общо с метъла, защото ти определено не знаеш какво е пунктуация, за това не критикувай.

Другото - Защо веднага решихте, че човекът, който пусна темата за да ви ебава (Agent Mulder) е чалгар? Никъде не е написал, че харесва чалгата.hhahahaah ama ti da ne go za6titava6 be muhlio hahahahahahahhahhhaahahahahahahahahah
hahah abe q ti ne me u4i be kreten4e deto si propusnalo 3 i natatuk klasove

03-14-2006, 20:36
Много се палите деца, много ! Просто ви ебавам, не се сърдете:lol:(и осирам форума) :mrgreen: :mrgreen: :-D Teoрията ми за тоя форум се потвърждава.
Good work...

maleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ama samo kolkomnogo hora ti za6itiha teoriqta 4algar4e buhaaaaaaahahahah mohi bi nemoje da pi6ete (smi)
Слава Богу, че ти нямаш нищо общо с метъла, защото ти определено не знаеш какво е пунктуация, за това не критикувай.

Другото - Защо веднага решихте, че човекът, който пусна темата за да ви ебава (Agent Mulder) е чалгар? Никъде не е написал, че харесва чалгата.hhahahaah ama ti da ne go za6titava6 be muhlio hahahahahahahhahhhaahahahahahahahahah
hahah abe q ti ne me u4i be kreten4e deto si propusnalo 3 i natatuk klasove
Да защитавам го, сега съм боклук нали? И защо да не те уча? Какво ще ми направиш? Ще ме отегчиш до смърт ли? И ако продължаваш да пишеш така просто забрави да ти отговарям... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

killing_loneliness
03-14-2006, 20:36
xcasey jonesx, ti maj chalgadzhiite zashtitawash, a???

chestra_f
03-14-2006, 20:38
a i su6to izvinvam se za gruboto mi izkazvane ;da vi osera; ami to okolo selqni kato nqkoi hora te si znaqt koi sa kak 4ovek da ne prihvanq aahahahhahahahah e pone kato dama se izvinih xcasey jonesx v koi obor si otrasul q da ne se zanimavam s -------- pod moeto dostoinstvo -hora ot prostoludieto primer xcasey jones :smt006

03-14-2006, 20:41
Давайте, хранете, нареждайте ме, псувайте ме, все пак жалките си остават вие...вие и вашата ограниченост и простота. Спокойно мога да кажа, че аз съм един от най-метъл хората тук, защото слушам МНОГО метъл. МНОГО.
Разбирам че сте още надъхани деца на по 14 години и форумите са единственото място където някой ви обръща внимание, тъй, че хранете, ядосвайте се, а аз ще ви се смея.

killing_loneliness
03-14-2006, 20:44
Давайте, хранете, нареждайте ме, псувайте ме, все пак жалките си остават вие...вие и вашата ограниченост и простота. Спокойно мога да кажа, че аз съм един от най-метъл хората тук, защото слушам МНОГО метъл. МНОГО.
Разбирам че сте още надъхани деца на по 14 години и форумите са единственото място където някой ви обръща внимание, тъй, че хранете, ядосвайте се, а аз ще ви се смея.

Az- ograni4eno detence- mozhe i zatowa wyprosi zadawam da razbera neshatata koito ne znam, da stana po-umni4ko...na koito ti ne otgowarqsh... :roll:

M@Dn3Ss
03-14-2006, 20:46
Усещате ли се колко смешни ставате. Наричате хора, които даже не познавате със всевъзможни обидни имена, само и само, защото не харесват музиката, която вие харесвате. Доколкото знам форумите са място за свободни изказвания. Всеки си има право на мнение. Аз не казвам, че харесвам чалга или, че мразя метъл, но просто ви се чудя, защо трябва да преценявате хората по това каква музика слушат?

И накрая ще завърша поста си с един цитат. Цитирам по памет:

Из Конституцията на Република България...
"чл.32 ал.1 Всеки гражданин на Република България има право на свои възгледи. Той няма право да ги налага на другите, но има правото да ги представя така както реши за правилно."

magesnik
03-14-2006, 20:47
аиде пак ше се избием за глупости.

03-14-2006, 20:49
Давайте, хранете, нареждайте ме, псувайте ме, все пак жалките си остават вие...вие и вашата ограниченост и простота. Спокойно мога да кажа, че аз съм един от най-метъл хората тук, защото слушам МНОГО метъл. МНОГО.
Разбирам че сте още надъхани деца на по 14 години и форумите са единственото място където някой ви обръща внимание, тъй, че хранете, ядосвайте се, а аз ще ви се смея.

Az- ograni4eno detence- mozhe i zatowa wyprosi zadawam da razbera neshatata koito ne znam, da stana po-umni4ko...na koito ti ne otgowarqsh... :roll:
Ако ти ми следеше постовете както трябва нямаше да ме питаш.

Знаете ли какво?
Вие сте абсолютно същите като чалгарите, които толкова мразите. Единствената разлика е че те слушат чалга, а вие метъл.
Начинът по който разсъждавате е един и същ. Много пъти съм го казвал. Акъла на хората не се определя от музиката, която слушат, а от самите хора. Сега аз защитих автора на тема "metal suxxxx", който е стар познайник на форума и целеше само за да ви ебава. И вие какво? Вързахте се и се пуснахте да нареждате вместо да подминете темата...Интересното е че веднага нарекохте човека чалгар! Ами ако той слуша техно или рап? Защо решихте, че е чалгар. Ето за това говоря. И вие веднага си вадите доводите без да се интересувате. За това винаги ще се намерят хора, които да ви дразнят.

vp6
03-14-2006, 20:51
SLIPKNOT FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!
metalite si znaem 6to ni haresva toq na4in na jivot,ne go haresvat tezi koito ne sa go opitali!tezi koito sa s ve4eren 4as 10:30 4asa,za6toto kogato vie se pribirate nie izlizame,za da ocenim no6ta s bira v ruka!na6ata muzika e ve4na,neprehodna,kulturata ni su6to!4algat,kakto doide,taka i 6te si otide,no nie NE!
METAL FOREVER!,koito kakvoto 6te da govori O:)

Master_88
03-14-2006, 20:52
Не харесвам метъла следователно не го слушам и не ме интересуват хората които го слушат-били те с ниска хигиена-ми каквито искат да са щом ги кефи нека се кефат хората

Mulder
03-14-2006, 20:52
Давайте, хранете, нареждайте ме, псувайте ме, все пак жалките си остават вие...вие и вашата ограниченост и простота. Спокойно мога да кажа, че аз съм един от най-метъл хората тук, защото слушам МНОГО метъл. МНОГО.
Разбирам че сте още надъхани деца на по 14 години и форумите са единственото място където някой ви обръща внимание, тъй, че хранете, ядосвайте се, а аз ще ви се смея.
Г-н Джоунс, ще се присъединя към вашия смях, ако посволите ! :)

03-14-2006, 20:53
SLIPKNOT FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!
metalite si znaem 6to ni haresva toq na4in na jivot,ne go haresvat tezi koito ne sa go opitali!tezi koito sa s ve4eren 4as 10:30 4asa,za6toto kogato vie se pribirate nie izlizame,za da ocenim no6ta s bira v ruka!na6ata muzika e ve4na,neprehodna,kulturata ni su6to!4algat,kakto doide,taka i 6te si otide,no nie NE!
METAL FOREVER!,koito kakvoto 6te da govori O:)щ
Пич, не че нещо ама чалгата дойде преди 20 години и още не си е отишла.

Слипнот??!?!? Метъл!??!?!........

@Mulder, задружният смях винаги е по-весел. :)

Tiffany
03-14-2006, 20:58
Заключвам темата по точка 11 и 2 от правилника.