PDA

View Full Version : абе тва чалгарите ...



korn___
03-14-2006, 18:46
абе тва чалгарите са много кухи и безмозачни същества бе само ходите по някви чалготеки за да си предавате заимно срамните болести бе кухари шибани за какво изобщо дишате още а ?

killing_loneliness
03-14-2006, 18:52
Ама те наистина са мноо кухи....Aмa 3/4 от класа ми са чалгарчета :smt010 и едно метълче(а познайте кой е метълчето....)

korn___
03-14-2006, 18:56
naistina sa mnogo zle ... i as sum edinstveniq ot klasa det slu6a metul i o6te nqkolko stila no vse pak nikoi ne smee da me pipa i zaka4a ni6to 4e sa pove4e i krotuvame i se ponasqme

midnight...
03-14-2006, 18:58
ми аз наистина съм против чалгата но не отричам правото на хората да си избират какво да слушат
това че аз не им се кефя на дали ще им повлияе на увредение мозъци :roll:

chestra_f
03-14-2006, 18:58
----------------

magesnik
03-14-2006, 19:02
А оня дето я пусна тая тема преди малко найстина заслужава да му превърнем джуката в обществен кенеф.

03-14-2006, 19:02
А защо в анкетата няма отговор "Музиката не определя акъла на хората и този, който пуска теми, чрез които иска да докаже, че едикойси е тъп само защото слуша едикваси музика, е предубеден глупак"?

03-14-2006, 19:03
Много си тъп бе.'Що не си сложил в анкетата по различен отговор от "да тъпи са" и подобни,а?Може да има някой дето мисли,че не са тъпи.Не сте единствени метълите ,всеки има мнение.Научи се малко на толерантност.Идиот.Като толкова мразите чалгарите и изобщо различните от вас,защо например "чалгарите" както ги наричаре са повече от вас,а!?Полсе защо не ни се е оправила тъпата страна .ЕМИ как ще се оправи като има такова разделение между хората и манталитета им е толкова нисък!Човек не се определя по музиката дето слуша,важна е вътрешността.АМА какво съм седнала да ви обяснявам.Прост е тоя нашия народ и прост ще си остане!!!

LyLa
03-14-2006, 19:05
ami naistina sa mn tupi su6testva i mnogo elementarni!
za 6tastie v moq klas nqma 4algari ,dokato v susednite klasove e pulno

M@Dn3Ss
03-14-2006, 19:07
Немога да разбера какви са тези крайности. Аз нямам нищо против хората, дето слушат чалга. Като и се кефят на тъпотията, тва си е техен проблем. Мен лично много ме дразни, ако изобщо тва може да се нарече музика. Обаче смея да твърдя, че познавам много печени "чалгари". А пък това, че някой е идиот, не е заради чалгата. Той щеше да си е идиот и да харесваше метъл. Според мен всеки трябва да си слуша квото му е кеф и да оставя другите да си слушат квото им е кеф :wink: .

03-14-2006, 19:08
Немога да разбера какви са тези крайности. Аз нямам нищо против хората, дето слушат чалга. Като и се кефят на тъпотията, тва си е техен проблем. Мен лично много ме дразни, ако изобщо тва може да се нарече музика. Обаче смея да твърдя, че познавам много печени "чалгари". А пък това, че някой е идиот, не е заради чалгата. Той щеше да си е идиот и да харесваше метъл. Според мен всеки трябва да си слуша квото му е кеф и да оставя другите да си слушат квото им е кеф :wink: .
Бахти от колко време казвам същото и никой не ще и да чуе...

Spec Agent Fox Mulder 8)
03-14-2006, 19:10
А защо в анкетата няма отговор "Музиката не определя акъла на хората и този, който пуска теми, чрез които иска да докаже, че едикойси е тъп само защото слуша едикваси музика, е предубеден глупак"?
Защото, г-н Джоунс, корн е афектиран от моята "анти-металистка" тема :lol:
Иначе съм напълно съгласен с Вас !

03-14-2006, 19:11
uuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! :arrow: :arrow: :arrow: ?

korn___
03-14-2006, 19:25
А защо в анкетата няма отговор "Музиката не определя акъла на хората и този, който пуска теми, чрез които иска да докаже, че едикойси е тъп само защото слуша едикваси музика, е предубеден глупак"?

temata e otgovoro na predi6nata tema za metulite e te su6toto napravih i as kat 6te da plueme da ima kade pone nali

killing_loneliness
03-14-2006, 19:27
Pff...Ima li smisyl da sporim wyobshte...Prosto wypros na mnenie.

03-14-2006, 19:28
А защо в анкетата няма отговор "Музиката не определя акъла на хората и този, който пуска теми, чрез които иска да докаже, че едикойси е тъп само защото слуша едикваси музика, е предубеден глупак"?

temata e otgovoro na predi6nata tema za metulite e te su6toto napravih i as kat 6te da plueme da ima kade pone nali

Първо - Научи се да пишеш. Нищо не ти се разбира.
Второ - В оная тема, авторът никъде не е заявил, че слуша чалга.
Трето - Не разбра поста ми. Прочети го още няколко пъти внимателно...

Nosfera7u
03-14-2006, 19:30
ne znam za vas no az poznavam mnogo pove4e pe4eni 4algari ot kolkoto metalisti

Tiffany
03-14-2006, 19:55
11 и 2 точка от правилника.