PDA

View Full Version : Spaneto



BobKa
03-14-2006, 19:19
Abe hora ot 8-9 meseca se znaem s edno momche,vijdame se ,ot vreme navreme izlizame ,she razmenim po nqkoq celuvka zakachka i taka...nz dali toi me haresva kato chovek ili prosto zaradi drugoto (znaete koe)to nashto flirt moje da se nareche za tolkoz vreme,ne se vijdame tolkova chesto.. ta ot nqkolko dniitaka po me syblaznqva za u tqh,skoladche ,vince ,toplinka,qka myzikchka...tova si e chist namen ,iska mi se ama nz ,nqkak si mi e kofti ..da otidq li ,tova zavisi ot men,amai nz obyrkana sym,obicham go ,ama nzzz,nqkak si hem iskam da spq s nego,hem ne ,moje bi me e sram,che sym devstvena i ot fakta che sym na 18 ..

Майка ти
03-14-2006, 19:29
Така зададен въпросът ми напомня стария виц:
"- Дядо попе, грешно ли е да спиш с жена?
- Не е грешно, чадо, ама вие не спите..."
:mrgreen:

aLakaZam
03-14-2006, 19:32
Всичко е до нагласата - когато решиш, че си готова действай. Ако не си сигурна ти предлагам да изчакаш.

Siseetoo
03-14-2006, 21:16
Аз май не схванах нещо :roll: Вие гаджета ли сте или само приятели?? Казваш,че го обичаш а се виждате от време на време .. :shock: Това връзка ли е какво е ? А колкото до спането.. ако спиш сега с него и нямате връзка..после ще те търси само за това,така че помисли трезво за да не те боли после :-k

soundreamer_f
03-16-2006, 16:46
Хем не се виждате много често,хем флирт,хем го обичаш..тази комбинация да ти кажа ми се струва направо откачена,но както и да е ако имаш някакви колебания по-добре не го прави или поне не за момента,а когато си напълно убедена,че го искаш.А той не знае ли че си девствена,защото ако не скоро ще се наложи да научи май май.

fti4ka
03-16-2006, 18:30
otidi be sa ti e padnalo.. ni6to ne gubi6..

midnight...
03-16-2006, 19:52
момиче чуваш ли се?! ти даже незнаеш какво искаш да кажеш....първо било само флирт, а след това го обичаш..хм
според мен момчето си търси каквото предлагаш...друг е въпроса дали ще му пуснеш
ти самата не си наясно с вашите отношения май....

VORTEX
03-17-2006, 10:25
predlagam purvo da si izqsni6 otno6eniqta s tova mom4e kato si pogovorite malko po vuprosa i posle da re6i6 kakvo 6te pravi6?!!

Ангела_на_мрака
03-17-2006, 12:16
Хем боли,хем сърби.Ти въобще не знаеш какво искаш да правиш,а щом те е мамил със шоколадче и винце,ясна ми е работата.Всеки би подмамил така момиче само и само да спи с нея и после няма и да те поздрави на улицата като те види.Обичаш го,ама дали той те обича или ако те обича,дали не е само заради това за да легне с девствено момиче,защото незнам дали има момче,което не би си мечтал да е първият на едно момиче.Аз съм бил,но при мен не са стояли така нещата да се виждаме от дъжд на вятър,а сме се обичали взаимно. [-X

pOny
03-25-2006, 09:33
Какво по яко от това да правиш секс с най - добрия си приятел(ка), после ще сте още по - разкрепостени и ще си говорите за абсолютно всичко понеже няма да Ви е срам...