PDA

View Full Version : Tozi seksssss



03-14-2006, 19:29
Hora,pisna mi veche znam che v seksa nqma losho (pone po dumite na ostanalite),ama zashto vsqko momche za tova me iska,nito se oblicham kato kurvanito se durja taka,kazaha che sym bila mn seksi ..na 19 sym i ne sym go pravila,poradi prostata prichina ,che nikoi ne mi e dopadal ot tezi deto me iskat za tova..a az iskam i nekoi po specialen,tykmo si mislih,che sym go otkrila i ot men ne iska samo seks sled 2 sedm izlizane razbrah,che i toi za tova me jelaeee.. e kak da legna s nekoi ei taka,a i dali she byde mil..vse pa pyrviq pyt si e pyrvi i de da znam iskam pone malko poveche doverie da imam na choveka do sebe si ,otvryshtavam se ot mujkata priroda i dolnite im glavi :(samo s tqh si mislqt..

aLakaZam
03-14-2006, 19:37
Е ти да не си тръгнала да се жениш, че толкова детайлно преглеждаш всеки. На тази възраст си е главно до секса и го приеми...

ro6li4ka
03-14-2006, 19:52
emi trqbva da prieme6 fakta 4e na tiq godini tova im e v glavata i tolkova...i moje bi si is izgradila nepravilna predstava za tova kakyv trqbva da e tozi s kogoto iska6 da go napravi6 za pyrvi pyt...v deistvitelnost pravilen 4ovek za tova nqma seki s pi6ka moje da go napravi i tova e...(pone moeto mnenie)

em_manqk
03-14-2006, 19:54
ae az mislq 4e ne e samo za praskaneto trqq da ima privli4ane spored mene ne trqbva samo da ima sex ve4e ako se razviqt obsoqtelstvata

Майка ти
03-14-2006, 19:55
Не ми се искаше аз да ти го кажа, но за съжаление вече сама си стигнала до този извод. Да, 99% от мъжете мислят само с долната си глава. Имало 1%, които мислят първо с горната,ама аз май не съм срещала още такива. :mrgreen:
Това е, моето момиче! Останалото е въпрос на компромиси... :wink:

Siseetoo
03-14-2006, 21:08
Трябва да се радваш,че момчетата те харесват..Това,че имаш хубаво тяло и всички се заглеждат по теб прави ли те курва :-k Не мисля.. [-X Спокойно ще намериш момчето,което търсиш вярвай ми... Просто всичко се случва,когато най-малко го очакваш :)