PDA

View Full Version : Priateli????????



kil;ing joke
03-14-2006, 20:12
Taka sled 7 klas vlqzoh v novo uchili6te,parvite 3-4 meseca vsichko be6e super:razbirah se s vsi4ki ama sled tova stana lo6o.Edno mom4e zapo4na da govori gluposti za men i povle4e i drugite.Nai blizkite mi se obarnaha sre6to men.Zapo4nah da se distanciram i mi stana mn tapo i nekonfortno.Zapo4nah da hodq na u4ili6te bez jelanie daje s otvrat.Sa se 4udq ko da pravq pak da se sblija s iskustvenitemi priateli 6toto nqma s kogo da govorq v klas i li da im teglq edna maina i da sa maham. :smt013

midnight...
03-14-2006, 20:46
ами да ти кажа по-добре да си намериш среда извън класа така ще ти е по-лесно
колкото до съучениците-намери си поне с кой да говориш за да си си самичка
успех :wink:

Dharma
03-14-2006, 21:10
kak 6e se maha6 we :shock: , nqma da se predava6! golqma rabota kato govorili za teb, 4e za koi ne sa??? spoko vsi4ko 6te otshumi, gore glavata i da ne ti puka:)

addictedtou
03-15-2006, 10:53
Vij sq takiva "priqteli" pod pyt i nad.. vyprosa sega e dali si iamsh drugi priqteli koito sa izvyn daskaloto ti?Ako da.. hich da ne ti puka za tiq oligofreni.. prosto nqma smisal da si trovish nervite za tqh.. no ako nqmash veche naistina e problem.. zashtoto ostavash samichka..
No vinagi shte se nameri nqkoiu s koito da se razbirash.. se na nqkoi shte si mu izgodna.. ;)
probvai i uspeh

Malko_kote
03-15-2006, 18:04
Znae6 li i az imah podoben problem, toi vse o6te su6testvuva.Ot 2 god.u4a v tozi klas i o6te ot samoto na4alo,edno mom4e zapo4na da se zaqjda s men.Ot tam poneje vs bqha priqteli me namraziha/sillno kazano/.Imam samo edna blizka pr v klasa, koqto mi e i ne samo v klasa.To i za tova sme drujki.Stiga sum pisala za men.Moq suvet e, kakto te dvuli4at, taka i ti.Zbliji se s tqh, kolkoto da ima6 kompaniq za prez mejdu4asiqta i da ne sedi6 sama ot strani.Ne vlizai v nqkakuv po-blizak kontakt s tqh, za6toto ako im pusne6 avanta, 6te po4nat da ti pravqt intrigi i da te zlepostavqt.Mini prosto n azdrasti i 4ao.
Tova e moqt suvet.V momenta i az sum to4no taka.

favor_91
03-16-2006, 10:11
ami probvai...ako ne stane im ebi maikata i se mahai ot tam...

digital_girl
03-16-2006, 10:27
Познат проблем :roll:
Просто не се сдухвай, защото като видят, че по този начин те засягат ще продължат дори още по-ожесточено.
Просто на тоя етап винаги е така( ново училище нови запознанства)приеми че всички го правят.
Следващия път когато някой те обиди просто се усмихни и ще видиш, че ще се почувстваш по-добре :wink: