PDA

View Full Version : bihte li ...



03-15-2006, 09:18
bihte li pravili seks s momche ,koeto vie obichate,a toi kym vas ima samo privlichane,toi da vi e pyrviqt..i posle seedno nishto ne e staanalo,az veche sym po golqmka,i mi se iska s nego ,makar i za pyrvi i posleden pyt,ma toi ne e kato ostanalite momcheta klukar ili hvaligyz.. mil e i nejen..

LoRinSeR
03-15-2006, 09:56
Внимавай да не си изпатиш!

03-15-2006, 11:18
:mrgreen: Vij ne misli6 li, 4e za da stignete do tazi stupka sas sexa 4yvstvata vi trqv=bva da sa vzaimni, ot kude nakude ti 6te go obi4a6 i 6te mu se otdade6, a toi 6te 4yvstva samo privli4ane kam tebe? Ne misli6 li, 4e nie jenite sme po-silnata 4ast i trqbva da go dokajem, za6to trqbva da poma4ka6 i malkoto dostoinstvo, koeto ima6,za da si po4e6e onaq rabota priqtelq ti i da si zadovoli nujdata, a vsa6nost ni6to da ne izpitva kam teb????Gadno e taka!Ako isak6 mi pi6i maila mi e ispankata_89@abv.bg 6te se radvam, ako se zapoznem i pogovorim pove4e. 4ao!

Nofacenoname
03-15-2006, 11:33
bihte li pravili seks s momche ,koeto vie obichate,a toi kym vas ima samo privlichane,toi da vi e pyrviqt..i posle seedno nishto ne e staanalo,az veche sym po golqmka,i mi se iska s nego ,makar i za pyrvi i posleden pyt,ma toi ne e kato ostanalite momcheta klukar ili hvaligyz.. mil e i nejen..
Найстина внимавай да не стане като горната тема [-X

Atika
03-15-2006, 13:34
Tochno tova napravih predi 3 god. Ne che sajelqvah che e bilo samo za 1 vecher ili pyk zashtoto sme nqmali vrazka .. a sled tova sajelqvah che pyrviqt mi ne beshe momcheto s koeto hodeh v prodaljenie na godina.. Taka che mnogo hubavo obmisli neshtata za da ne izpadnesh v moqta situaciq ..

ch0c0late
03-15-2006, 14:47
Za dobro ili za lo6o, no v jivota ima ne6ta, koito edinstveno 4ovek sam za sebe si moje da re6i.I tova e ot tqh. Obmisli go dobre.No ako smqta6,4e 6te se ebe dobre i 4e go haresva6 mnogo...Davai. Pravi kakvoto trqbva, puk da stava kakvoto 6te! ;)
Vslu6ai se v surceto si...no ne zabravqi i razuma!

Wu-Tang
03-15-2006, 17:07
съвета ми към теб е да походите известно време и тои да разбере че испитваш чуства към него иначе ще те има само за 2-3 4аса за приятелка ако е мил и нежен както казваш може и тои да те обикне но едвали :)

SExTaZi
03-15-2006, 18:38
Направи го с човека, който държи на теб,не с този,който неизпитва никви чувства ,щото после можи да ти е гадно :|

soundreamer_f
03-15-2006, 18:42
Ако го направиш с човек,който не държи на теб,по-късно може много да съжаляваш,затова най-добре първо намери подходящия,който ще бъде нежен и внимателен с теб винаги и ще отвръща на чувствата ти със същото.

TiA_MaRiA
03-15-2006, 19:23
Ако го направиш с човек,който не държи на теб,по-късно може много да съжаляваш,затова най-добре първо намери подходящия,който ще бъде нежен и внимателен с теб винаги и ще отвръща на чувствата ти със същото.

I az sum na tova mnenie

Зелена
03-15-2006, 20:10
bihte li pravili seks s momche ,koeto vie obichate,a toi kym vas ima samo privlichane,toi da vi e pyrviqt..i posle seedno nishto ne e staanalo,az veche sym po golqmka,i mi se iska s nego ,makar i za pyrvi i posleden pyt,ma toi ne e kato ostanalite momcheta klukar ili hvaligyz.. mil e i nejen..
Много рядко,почти никога нямаме възможността да избираме или не ни се дава такава.В твоя случай я имаш!Ще направиш нещо от глезотия,инат,за да докажеш нещо на себе си или на него (а той не го заслужава).Да спиш с него за пръв път е важно,не за него,а за теб.Защото остават спомените ти.Една жена трябва да е уважавана,а не използвана!!!Не знам на колко си години,но явно не си много голяма,както казваш,щом мислиш по този тъп и детски начин.Няма ли да ти е по-приятно човека до теб да го оцени,а не да го приема като задоволяване на физическите си нужди.Тъпо е!Излагаш се! ](*,)

skate_warrior
03-15-2006, 20:12
bihte li pravili seks s momche ,koeto vie obichate,a toi kym vas ima samo privlichane,toi da vi e pyrviqt..i posle seedno nishto ne e staanalo,az veche sym po golqmka,i mi se iska s nego ,makar i za pyrvi i posleden pyt,ma toi ne e kato ostanalite momcheta klukar ili hvaligyz.. mil e i nejen..

tova e noj s dve ostrieta :-k

PR
03-15-2006, 20:16
spored men zavisi kolko si hlutnala po nego... no az li4no ne bih spala s 4ovek koito ne izpitva kam nes neshto koeto e po malko ot lubov... ... za tova sam samo s edno mom4e i se radvam 4e go otkirh :)) I Love you Pepi!!!

midnight...
03-15-2006, 21:04
ами ако е точно в тази ситуация и ми е за първи път
:arrow: абсолютно НЕ!

анн
03-15-2006, 21:14
mi iz4akai o6te malko...da se razbere6 to4no kakfo izpitwa kum teb...zashtoto ako go naprawite i toi ne izpitwa ni6tu kum teb..mnogo shte sujelqwash

aLakaZam
03-15-2006, 21:27
Според мен не бива...

rowzz
03-16-2006, 08:56
ами не съм момиче незнам.. ама момичета биха го напрайли кфо им пречи. :Р

favor_91
03-16-2006, 10:19
pomisli dobre predi da pravi6 kakvoto i da bilo !

MoRsKa_nimfa
03-16-2006, 12:19
ti gledai da ne ti ostane nqkfa psiho travma 4e shte vidish togava.ama to v dneshno vreme horata izqdoha morala si s keba4etata po kolednite posti.

niki_borisov
03-16-2006, 15:35
bihte li pravili seks s momche ,koeto vie obichate,a toi kym vas ima samo privlichane,toi da vi e pyrviqt..i posle seedno nishto ne e staanalo,az veche sym po golqmka,i mi se iska s nego ,makar i za pyrvi i posleden pyt,ma toi ne e kato ostanalite momcheta klukar ili hvaligyz.. mil e i nejen..
Заблуждсаваш се! Всички са нежни и мили! А са просто "чукай и бягай" момчета,това е типа момчета,и е така поне за 99% от момчетата! Който е виждал много случки,интриги и гледа реално около себе си знае.. То си е казано,че мъжете са прасета,а жените... (това ще го спестя) с много малко изключения и от 2та пола.. реалноста е стряскаща и жалка ако я осъзнаеш в истинското и лице..!
Не искам,и няма дда ти казвам какво да правиш,но ще ти кажа само,че почти 100% ще съжаляваш много след това(ако го направиш). Най-малкото защото момчето не трябва да е просто нежно и мило(каквито има навсякъде,а са двуличници-курвари с много опит от подобни и не до там подобни случаи) А наистина специално момче,което да те обича толкова много,че чак да се чудиш как може някой толкова много да те обожава! ;) (Знам,че това с обичането звучи банално,но койото както исак да го приема!) Дано съм помогнал,успех,и не забравяй,че е най лесно да си сляп/а и заблуден/а,от което идват всички проблеми и мъки в даден момент/и!

Ангела_на_мрака
03-16-2006, 15:39
опитай може да те заобича след секс-а

03-16-2006, 23:27
вие хубаво давате съвети ама не знаете как е.. не може ли да се обади някой който го е преживял и е решил да рискува.. Какви психически травми кво нещо.. Щом го обича нейн си е избора! Не се умира от това! айдеее глупости приказвате повечето

WindWaker
03-16-2006, 23:36
ae ima i dosta izpisani verni raoti no tq momi4eto nai mnogo da se obyrka. stiga s tva nameri podhodq6tiq. tva da ne vi e banica ve. mom4etata i momi4etata ne visqt po durvetata i ne stoqt v magazinite da otide6 i da kaje6 iskam "krasiv nejen mil zabaven" model 88-ma, s turbo injekcion. na kakyvto 4ovek popadne6 tva e. ako momi4etata si mislqt 4e 6te namerqt princa na beliq kon mn se zablujdavat. kakto kaza tuka edno mom4e po-nagore, da nameri6 svqstno mom4e naistina e dosta trudno, no tva zna4i li da si ostane6 devstvena primerno do 40 godini dokat se poqvi nqkoi det po stava ? i stiga s tva 1-q pyt se pomni do kraq na jivota. tva sa pylni gluposti. sled 1-q put 6te imate o6te mnogo mom4eta/momi4eta i s tqh 6te ima kyde po-hubavi spomeni. pyk i v kraina smetka v 99% ot slu4aite pyrviq put e ne6to izklu4itelno typo. da ne kaite 4e "na teb taka ti se e slu4ilo zatui taka govori6". nem az si haresvam tova koeto mi se slu4i togava, no to opredeleno ne e nai vajnoto. abe 6te pojiveete 6te vidite

03-16-2006, 23:44
ей тва имах в предвид в горния си пост! Браво WindWaker напълно съм съгласнА!