PDA

View Full Version : НАКАЗАНИТЕ



favor_91
03-15-2006, 09:58
ами проблема е следния...с моите приятели ( 11 човека )мятахме снежни топки по тролеите в града ](*,) и сега за тази простотия ще ни наказват....мислите ли 4е е редно да накажат само 5-ма от нас а останалите 6 да се измькнат ? А вси4ки мятахме и сме виновни.... ](*,) ](*,) ](*,) [-X #-o
П.С. от Враца сме :) ПМГ :) 206 стая :P

midnight...
03-15-2006, 10:46
хаха а на колко сте години :lol: тфа са детски истории :lol: :lol: :lol:

addictedtou
03-15-2006, 11:31
Emi tova ot vasha strana e mnogo glupavo i smeshno ;)
ama trqq da nakajat sicki ne samo 5mi.. no se pak tozi koito nakazva si razbira nai dobre

kaka^Rala
03-16-2006, 23:51
хахахаха
найстина това трябва да са някой по малки :) ако мога така да ги нарека : още деца
невярвам някой зрял човек да фърля сняг по който и да е било.
и нямате ли си друга работа ми правите тия.. шитни?

fti4ka
03-17-2006, 07:56
е па кажете че не сте само вие виновни.. как ше ви накажат?

CrazY^^MousE^^F
03-17-2006, 09:36
хахааххахаах :D :D :D
Аз не мисля, че заради подобна простащина трябва да ви наказват,
но те хората си знаят най-добре.
Но поне щом ще ви наказват,
най-справедливо ще е да накажат свички,
а не само няколко, защото иначе няма да е чесТно
:wink: :wink: :wink:

IdontGiveaFuck
03-17-2006, 09:45
Затова няма приятели...вместо да се радваш,че те са се измъкнали ти се дразниш и искаш тях да ги накажат.Ами ако ти беше на тяхно място и нямаше наказание за теб ?Щеше да се радваш,нали?Чудо голямо...Уж сте се забавлявали ?Вярно,че е гадно ти да си прецакантата,но това не значи да се държиш така....'егоистично' :wink: Представям си щом за нещо толкова малко искаш и те да си "изпатят",кво ли е за нещо по-голямо и сериозно ?Веднага ще им забиеш нож в гърба,а?

teenkopele
03-17-2006, 23:53
Затова няма приятели...вместо да се радваш,че те са се измъкнали ти се дразниш и искаш тях да ги накажат.Ами ако ти беше на тяхно място и нямаше наказание за теб ?Щеше да се радваш,нали?Чудо голямо...Уж сте се забавлявали ?Вярно,че е гадно ти да си прецакантата,но това не значи да се държиш така....'егоистично' :wink: Представям си щом за нещо толкова малко искаш и те да си "изпатят",кво ли е за нещо по-голямо и сериозно ?Веднага ще им забиеш нож в гърба,а?

Браво! =D>

korn___
03-18-2006, 06:13
detski raboti...

favor_91
03-22-2006, 08:48
10x za infoto no ve4e ni nakazaha...samo 5 ma..ostanalite 6tima se kefqt

zara_i_mel
03-22-2006, 18:39
detski raboti...

lainagovna
03-22-2006, 18:44
много ясно че сте от варна. другаде я няма тая селяния. заслужавате си го кво да кажа

M@Dn3Ss
03-22-2006, 20:16
Деца мои, нямате ли си друга работа. Земете се напиите някаде, кво ще ми целите със снежни топки :lol: .

WILD__BOY
03-22-2006, 20:33
Е как ще ви накажат?! :shock:
И как са ви хванали бе идиоти? .. иначе тва си е много яко да си мяташ снежни топки по рейсчета и тролей

ledenata_kralicA
03-22-2006, 20:47
stiga zlobql,de......e,da,ne e 4estno,ama 6e go pregivee6:)
tztztztz..........i ne e vuzpitano da mqta6 snegni topki po troleite
hihihi aide bye

air_soul
03-22-2006, 22:39
Затова няма приятели...вместо да се радваш,че те са се измъкнали ти се дразниш и искаш тях да ги накажат.Ами ако ти беше на тяхно място и нямаше наказание за теб ?Щеше да се радваш,нали?Чудо голямо...Уж сте се забавлявали ?Вярно,че е гадно ти да си прецакантата,но това не значи да се държиш така....'егоистично' :wink: Представям си щом за нещо толкова малко искаш и те да си "изпатят",кво ли е за нещо по-голямо и сериозно ?Веднага ще им забиеш нож в гърба,а?
много вярно но от друга страна защо другите остават само тях на топа и те са виновни, аз никога няма да се покрия

Alexandar4y`:)
03-31-2006, 19:19
dobra ideq-metane po trolei
tva int. .emi ko kaja tva ne e spravedlivo da vi nakajat samo 5 4oveka ama si predstavi ti da be6e ot nakazanite [-X [-X [-X

-=DaRkNeSs=-
03-31-2006, 19:54
Според мен при такива работи колкото повече хора се отарвът толкова по добре ( не ги клюкарете мноо е гадно ) Аз лично също сам се даржал мноого тъпо и знам кво е кат требе да си поемеш пследствието ( преди много време имахме един учител по физкултура които ни заключваше и един ден бехме 3ма момчета у саблеканата (другите играха а които немаше екип оставаше в саблеканята :) ) та значи много ми се допика а оня беше заключил и аз на пук се изпиках у кофата за боклук, а на пук осталите ме последваха. Обаче оня разбра и при директорката та земи си. Наказаха ме аз много се карах с директори и учители как така ще ни заключва и в краина сметка и тои винове и аз та него го изгониха ,а що се отнася до другите аз ги прекрих и поех целата отговорност а след тва с тех станахме 1-ви приатели и много хора почнаха да ме уважават вместо да ми се смеят на простотията дето я направих у кофата )

party_girl
03-31-2006, 21:01
detski raboti...