PDA

View Full Version : One Tree Hill



ThePainIsReaL
03-15-2006, 13:17
:-D Ей.. Имаме ли си тука привърженици на One Tree Hill ?

Ако да .. споделете кой ви харесва най-много и защо ? Какво мислите за сериала.

Лично според мен ( а и не само ) е наистина доста добър , засяга всички теми , от които ние се интересуваме + това актьорите и песните към сериала са СУПЕР . Чакам мнения.. O:)

Wife^of^goD
03-15-2006, 21:17
Шегуваш ли се тфа е най-якия сериал който някога съм гледала.Както си личи от аватара ми съм голяма привърженичка на Пейтън и на нейния стил =D> обожавам да го гледам целия сериал общо два пъти го гледах и адски мн му се кефя надявам се да сформираме една банда фенове \:D/ а иначе за теб можеш ли да ми дадеш на ЛС снимката от аватара ти [-o<

ThePainIsReaL
03-16-2006, 20:54
:-D Явно само двете си го харесваме сериала ( а може би други не са го гледали)... Иначе аз съм фенка на всички актьори .. нямам как просто ( превъзходни са ) , но като че ли малко съм луднала по Нейтън (особено тези дни) :smt055

П.П Ще ти пратя картинката тези дни ..

Wife^of^goD
03-16-2006, 21:47
ее мерси
иначе сега ме е мн яд че разредиха епизодите :-s дразни ме

ComiX
03-17-2006, 11:51
И мен страшно много ме радва сериалчето :) Все още съм до втори сезон 10 епизод,но нещо става и от доста време не иска да ми сваля следващите епизоди :cry:
Но от това,което съм изгледала досега наистина има много поучителни неща,които могат да се научат от филма!
До това кой герой най ми допада.. всичките ми харесват по един или друг начин - Лукас е супер чаровен голям пич е,а и мисленето ми му харесва :wink: Най многа ми допада стила на Пейтън и Брук не остава по назад :D Хейли и Нейтън са големи сладури :) дано отношенията им за напред да са все така "цветущи" :))

ycMuBkaTa
03-17-2006, 22:14
ООоооо, не сте познали :idea:
И аз съм върла фенка на сериала, изгледах всички серии до тук кажи речи на един дъх. Много му се кефя и мисля, че е многооооо по-добър от Оринджа.
Любим актьор....да помисля - Лукас естествено ( външно де), а от жените съм привърженичка на Брук.
Бтв знаете ли, че всъщност двамата актьори са женени в реалния живот :wink:

Wife^of^goD
03-17-2006, 23:19
хехехе как ша не знаем бе дете :?: аз знам много за сериала тъй че ако има питания можете спокойно да се обърнете към мен :lol:

chestra_f
03-18-2006, 10:18
ООоооо, не сте познали :idea:
И аз съм върла фенка на сериала, изгледах всички серии до тук кажи речи на един дъх. Много му се кефя и мисля, че е многооооо по-добър от Оринджа.
Любим актьор....да помисля - Лукас естествено ( външно де), а от жените съм привърженичка на Брук.
Бтв знаете ли, че всъщност двамата актьори са женени в реалния живот :wink:
hahahah po dobur ot oc iska6 li da ti pratq link s temata za oc hahahahah ni6to e e po dobro ot o [-X

ycMuBkaTa
03-18-2006, 13:03
ООоооо, не сте познали :idea:
И аз съм върла фенка на сериала, изгледах всички серии до тук кажи речи на един дъх. Много му се кефя и мисля, че е многооооо по-добър от Оринджа.
Любим актьор....да помисля - Лукас естествено ( външно де), а от жените съм привърженичка на Брук.
Бтв знаете ли, че всъщност двамата актьори са женени в реалния живот :wink:
hahahah po dobur ot oc iska6 li da ti pratq link s temata za oc hahahahah ni6to e e po dobro ot o [-X
Хахахахах
Не че нещо ама всеки има право на мнение или греша???
Това първо. И второ много неща са по-добри от ОС! В началото сериала беше супер, но според мен после го превърнаха на боза.
А за този, който коментираме, гледала ли си го, че казваш, че не е добър?

WILD__BOY
03-18-2006, 14:18
One Tree Hill

http://www.onetreehillonline.com/banner.jpg

Cast:

Chad Michael Murray .... Lucas Eugene Scott
James Lafferty .... Nathan Scott
Hilarie Burton .... Peyton Elizabeth Sawyer
Bethany Joy Lenz .... Haley James Scott
Paul Johansson .... Dan Scott
Sophia Bush .... Brooke Penelope Davis
Barbara Alyn Woods .... Deborah Helen Scott (2004-)
Lee Norris .... Marvin "Mouth" McFadden (2005-)
Barry Corbin .... Coach Whitey Durham
Craig Sheffer .... Keith Scott
Moira Kelly .... Karen Roe


tip! Науче се да пускаш хубаво темите за да може и хора, които не са го гледали да могат да разберат за какво става дума ;)

soul
03-18-2006, 14:46
Аз не съм го гледала и затова искам да ви питам-вие дърпате ли си епизодите от някъде или го дават по ТВ?

ycMuBkaTa
03-18-2006, 20:20
Аз не съм го гледала и затова искам да ви питам-вие дърпате ли си епизодите от някъде или го дават по ТВ?
www.onetreehill.hit.bg

ComiX
03-19-2006, 13:05
ООоооо, не сте познали :idea:
И аз съм върла фенка на сериала, изгледах всички серии до тук кажи речи на един дъх. Много му се кефя и мисля, че е многооооо по-добър от Оринджа.
Любим актьор....да помисля - Лукас естествено ( външно де), а от жените съм привърженичка на Брук.
Бтв знаете ли, че всъщност двамата актьори са женени в реалния живот :wink:
А не са ли разведени в момента? :roll:

Wife^of^goD
03-19-2006, 15:05
абсолютно разведени са :D заради слуховете че Чад се зарибявал с Парис Хилтън :-$

ThePainIsReaL
03-19-2006, 17:05
One Tree Hill

http://www.onetreehillonline.com/banner.jpg

Cast:

Chad Michael Murray .... Lucas Eugene Scott
James Lafferty .... Nathan Scott
Hilarie Burton .... Peyton Elizabeth Sawyer
Bethany Joy Lenz .... Haley James Scott
Paul Johansson .... Dan Scott
Sophia Bush .... Brooke Penelope Davis
Barbara Alyn Woods .... Deborah Helen Scott (2004-)
Lee Norris .... Marvin "Mouth" McFadden (2005-)
Barry Corbin .... Coach Whitey Durham
Craig Sheffer .... Keith Scott
Moira Kelly .... Karen Roe


tip! Науче се да пускаш хубаво темите за да може и хора, които не са го гледали да могат да разберат за какво става дума ;)


:smt009 Не исках така .. защото повечето ще си го свалят само заради Чад .. :smt004
Ама карай .. а относно сравнението с О.С. мога само да кажа,че колкото там е розов животът и за някакви богаташи, толкова в ОТН нещата са реални :D Но това си е лично мнение , просто защото съм привързана към ОТН ..
http://onetreehillbg.hit.bg/Images/small/7E51.jpg

Wife^of^goD
03-20-2006, 15:19
значи мненията ни съвпадат \:D/

04-11-2007, 18:40
и аз сам ГОЛЯМА фенка на :D и особено на james lafferty наистина е голям сладур е е ацки секси ;-)

FuCkiNkiSs
04-11-2007, 21:53
Chad Michael Murray :smt007

SouL^*DiViNe
04-12-2007, 18:53
One Tree Hill~Always & Forever :wink:

white_chik
04-12-2007, 19:48
Много добро филмче.Аз напарих грешката да изгледам четирите сезона много бързо и сега чакам епизодите да излизат един по един,но чакането си заслужава.Филмчето е супер във всяко отношение.А песничките също ги бива :wink:

sanyTheSunshine
04-17-2007, 15:29
One Tree Hill е супер филм.И е мноо по-як от O.C.
Много ме кефи Чад Майкъл Мъри. :smt049 :smt049 :smt049 .Супер сладък е!!!
O:) ...One Tree Hill...Before...Now...And...For...Ever... :!: :!: :!:

JIuDeToO
04-18-2007, 11:52
Се си викам, ще го гледам, ще го гледам (нали в него участва Чад) ама се забравям :(

04-19-2007, 18:40
Аз съм страшна фенка на филма за мене е най-добрия сериал, който има и който някога ще има аа песните са страхотни обожавам ги.
Любимата ми героиня е Пейтън, а любимата ми песен е от 2 сезон 13 епизод Keane - Shea has no time :wink:

pussycat
05-03-2007, 08:08
Ей какво стана с 16 епизод нали щеше да излиза на 2 май :roll: Айде ако някой може да намери линк да го даде :P

a~n~i~t~y
05-03-2007, 08:42
http://zamunda.net/details.php?id=85768 az ot tuk po4nah da go darpam :) \:D/ \:D/

teardrop
05-03-2007, 08:54
И мене ме слагайте при вас :-D тва е най-якото сериалче, което съм гледала. Не е такова повърхностно и без смисъл от повечето такива. Пейтън ми е любимката, защото общо взето сме в един и същ стил - и на обличане, и на музика. Абе, всички са пичове :-D И музичката е много добра и идеята е хубава. Страшно е!

pussycat
05-03-2007, 10:09
http://zamunda.net/details.php?id=85768 az ot tuk po4nah da go darpam :) \:D/ \:D/

Мерси за линкчето ама в торента няма субтитри... :roll:

05-03-2007, 15:36
Vcherashnia epizod beshe mnogo iak. Peyton ne umira, Brooke otiva do kushtata i, i dvete se biat s Derik. Mnogo iak episod beshe, triabva da go vidite.

IKisseDAGirL
05-03-2007, 16:51
Наистина много добър сериал, разказва типични неща и събития от живота, могат да се извадят доста поуки :)
Редовно си записвам в една тетрадка цитатите от всички епизоди и си ги препрочитам..

Oth^Fenka^
05-03-2007, 17:41
http://zamunda.net/details.php?id=85768 az ot tuk po4nah da go darpam :) \:D/ \:D/

Мерси за линкчето ама в торента няма субтитри... :roll:

В subs.unacs вече ги има
http://subs.unacs.bg/search.php?page=6&task=1&umovie=one%20tree%20hill&uyear=0
Иначе серията беше мн добра имаше мн готини моменти и Нейтън и Хейли бяха мн сладки като бяха на покрива :D

pussycat
05-03-2007, 21:48
http://zamunda.net/details.php?id=85768 az ot tuk po4nah da go darpam :) \:D/ \:D/

Мерси за линкчето ама в торента няма субтитри... :roll:

В subs.unacs вече ги има
http://subs.unacs.bg/search.php?page=6&task=1&umovie=one%20tree%20hill&uyear=0
Иначе серията беше мн добра имаше мн готини моменти и Нейтън и Хейли бяха мн сладки като бяха на покрива :D

Еее екстра сега и субтитрите ги има най сетне ще мога да го гледам този епизод от бая време го чаках... =P~

danny_f4e
05-04-2007, 21:35
скоро се регистрирах във форума , но като видях тази тема и много се зарадвах , защото и аз съм много голяма фенка на ОТН :) изключително яко сериалче и много поучително... ваобще не е някои сдухан сериал за "надути мащки и свалячи от класа", а става дума за нещата от живота .. започнах да го гледам заради Чад ,но след това ми допаднаха всички герои от филма нямам определен любимец, но адски се кефя на Хейли и Нейтън , много са сладки \:D/