PDA

View Full Version : Любомир Нейков



Composure
03-15-2006, 16:11
Харесва ли ви Любо?
Кажете 4 любими негови роли :)
ето и мойте:
-Faraona (Na koleneee , celuvai gipsa , dolo robe)
-Boiko Borisov ( 6a metame asvalt )
-Stanislav Hristof Hristoskof*(favorit mi e)(abe kade e batko be)
-Ceko Sifonq ( typi4ko ) :)

fti4ka
03-15-2006, 16:34
lubo ne igrae stanislav hristov i ceko sifonq... ina4e mene nai-me kefi ot trimata :mrgreen: 8)

Composure
03-15-2006, 16:38
lubo ne igrae stanislav hristov i ceko sifonq... ina4e mene nai-me kefi ot trimata :mrgreen: 8)
da we super si igrae stanislav
gleda li go toq ponedelnik
~abe kade e batko be :P

03-15-2006, 16:40
lubo ne igrae stanislav hristov i ceko sifonq... ina4e mene nai-me kefi ot trimata :mrgreen: 8)
da we super si igrae stanislav
gleda li go toq ponedelnik
~abe kade e batko be :P
awe mnogo si zle i se nau4i da 4ete6! stanislav i ceko sifonq gi igrae krasi radkov, a ne lubo neikov!!!1

Master_88
03-15-2006, 16:44
Любо Нейков е доказан талант. Може би един от най-добрите комици в България за момента. Краси Радков също е много добър - той играе Цеко Сифоня и Станислав Христов Христосков :D А Любо добре имитира Бойко Борисов. Жалко че не съм гледал предаването където Бойко Борисов гостува на Слави и се среща с Любо Нейков който се е направил на него :D

miloto_girl_4e
03-15-2006, 16:58
винаги съм се чудила кой е по-добър - Краси Радков или Любо Нейков ...
в един момент си мисля,че Любо е по-добър,в следващия Краси се представя успешно с някоя роля... просто те двамата рулират :!:
Станислав Христов Христосков ми е любимия :mrgreen: :mrgreen: просто е .. еба си образааааааааааааа :-D :-D :-D

teenkopele
03-15-2006, 17:09
Няма втори като Христосков :mrgreen: \:D/ . Просто това е някакъв уникален....човеко-заек !

Пълни ми душата! :mrgreen:

rusalkata_
03-15-2006, 17:36
Ахахахаха...Любимият ми образ на Любо Нейков естествено е MC Faraona! :-D Страшеен е!На коленеее! :lol:
А Краси Рядков...малиии с този образ на Станиславчо... :lol: :lol: :lol: Сетих се,че много ми напомня на една серийка от "Том и Джери",която ми беше една от любимите като малка.Когато Том ставаше мишка! :smt005 Абсолютно същото е и Станиславчо... :smt005

chestra_f
03-15-2006, 18:40
винаги съм се чудила кой е по-добър - Краси Радков или Любо Нейков ...
в един момент си мисля,че Любо е по-добър,в следващия Краси се представя успешно с някоя роля... просто те двамата рулират :!:
Станислав Христов Христосков ми е любимия :mrgreen: :mrgreen: просто е .. еба си образааааааааааааа :-D :-D :-D

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-15-2006, 18:45
Харесва ли ви Любо?
Кажете 4 любими негови роли :)
ето и мойте:
-Faraona (Na koleneee , celuvai gipsa , dolo robe)
-Boiko Borisov ( 6a metame asvalt )
-Stanislav Hristof Hristoskof*(favorit mi e)(abe kade e batko be)
-Ceko Sifonq ( typi4ko ) :)

rolite mu na faraonq i boiko borisov kyrtat :-D kefeshe me i kato igraeshe boiko kato gladiator :-)
ili edna druga rolq deto beshe 4oveka darvo s edna pti4ka na glavata i edni kloni pusnal :D

M@Dn3Ss
03-15-2006, 18:52
Ооо. Много е забавен. Направо ми пълни душата :lol: .

FikyScHetOo
03-15-2006, 20:28
Незнам кой е по-добър, защото при скечовете и на двамата къртя тавана от смях :mrgreen:

03-15-2006, 20:31
хах Любо Нейков е голям образ, най съм се смял на емси фараона :lol: не не няма такъв смях просто
според мен е страхотен кумик

midnight...
03-15-2006, 20:33
хах Любо Нейков е голям образ, най съм се смял на емси фараона :lol: не не няма такъв смях просто
според мен е страхотен кумик
моя милост :mrgreen: