PDA

View Full Version : никога не казвай никога



RoSsY88
03-15-2006, 16:18
Вървиш по улицата...живейки нов живот,обичайки друга.Забравил горчивото минало.Tолкова горд с такова самочуствие,че всяка може да имаш...смяташ се за различен,уникален ама си поредното момче,което се залъгва,неосъзнавайки толкова неща.Виждаш едно момиче...толкова е красива,подщи перфекна...но перфекни неща няма.Но очите и`...толкова са ти познати.Това е бившата ти,толкова променена,изведнъж я поискаваш...преди година тя ти се молеше да бъдеш с нея и сега няма да ти откаже.Вярваш ли си?!Да,обичаше се,но човек се променя всеки ден.За тва стига с това самочуствие!Спомняш ли си как я нарани като я заряза,как искаше един шанс,но ти си подигра с нея.Тя вече не е онова момиче,което си играеше,което плачеше за теб,което след всяка болка пак се връщаше при теб,което си прощаваше непростимите грешки и пак те искаше.Тва момиче го няма...вече е жена,различна,вече е друга.Защо ли се промени?!Заради теб,ти я промени с отношението си!Твоите думи и лъжи за нея я накараха да те забрави.Смешно тя толкова те обичаше,а ся даже не може да те познае.Спираш се и я наблюдаваш как изчезва.Толкова беше сигорен,че никога няма да я поискаш,че никога няма да се влюбиш пак в нея,че ще бъде твоя когато си поискаш.Жестоко се лъжеш...сега осъзнаваш какво е да обичаш някой който няма да имаш!

rusalkata_
03-15-2006, 16:25
:shock: =D> много е добро!тук си си изляла душата и си личи!Браво! :roll:

teenkopele
03-15-2006, 16:27
Отново нещо много добро! :)

БРАВО!!! =D>

pussycat
03-15-2006, 16:28
lele tova e adski gotino. imam 4ustvoto 4e se otnasq za men 4e igraq rolqta na biv6ata.. :(

miloto_girl_4e
03-15-2006, 16:29
pussycat,аз имам същото чувство...,защото при мен беше нещо подобно,но... вече и аз се промених !!

Wu-Tang
03-15-2006, 16:32
браво е наистина е добро 6том и на мене ми хареса :)
мно е яко

Ekita
03-15-2006, 16:36
Коте,стига вече...Ако наистина не ти пукаше толкова за това момче(мисля ,че се казваше Росен ),нямаше през ден да пускаш теми за него във форума.Не знам колко хиляди пъти трябва да ти се каже да продължиш да живееш живота си,за да го разбереш и осъзнаеш и най-важното-започнеш.Уж си продължила напред и той никога повече няма да притежава любовта ти,а през думите и редовете ти прозира съвсем друго...Просто прекаляваш,толкова си млада,а сякаш сама и изкуствено продължаваш да агонизираш и страдаш.

п.с.това,че изразяваш чувства не ти пречи да го направиш лексикално и граматически правилно.В противен случай просто загрозяваш написаното...

dream_for_you
03-15-2006, 17:31
mn e hubavo napisanoto,dano onova mom4e naistina sujalqva,4e te e naranilo \:D/

M@Dn3Ss
03-15-2006, 17:32
Много добро =D> .

CVETELLINA
03-15-2006, 18:52
Отново нещо много добро! :)

БРАВО!!! =D>дам :!: браво, мила
=D>

SLaDkO_Mi6Le
03-15-2006, 18:58
мммммммм толкова е хубаво!!чак щях да се разрева мн е яко честно!!:) хихихи БРАВО!! :mrgreen: =D> =D> =D> =D> O:) O:)

SlaDka_BliZalka
03-15-2006, 19:08
Коте,стига вече...Ако наистина не ти пукаше толкова за това момче(мисля ,че се казваше Росен ),нямаше през ден да пускаш теми за него във форума.Не знам колко хиляди пъти трябва да ти се каже да продължиш да живееш живота си,за да го разбереш и осъзнаеш и най-важното-започнеш.Уж си продължила напред и той никога повече няма да притежава любовта ти,а през думите и редовете ти прозира съвсем друго...Просто прекаляваш,толкова си млада,а сякаш сама и изкуствено продължаваш да агонизираш и страдаш.

п.с.това,че изразяваш чувства не ти пречи да го направиш лексикално и граматически правилно.В противен случай просто загрозяваш написаното...
napylno sym syglasna...
mila toi ne go zaslujava !
davai napred 6e si nameri6 nqkoki pi4 deto i 100 poemmi 6e zasluji ama za toq ne si struva ;) :D

piFka_LP
03-15-2006, 19:10
e super naistina mn mi haresa

midnight...
03-15-2006, 19:10
това ми хареса и то много
като повечето тука и аз намерих малко от себе си в тази история
много хубаво си го написала
браво! :wink:

ht_7j
03-15-2006, 19:12
Napisanoto shte ambitzira dosta nqkoi, koito v momenta strada ot razdqla. (vkl. i men) Bravo....Haresa mi. =D>

ThePainIsReaL
03-15-2006, 19:13
Наистина малко съм в подкрепа на мнението на Ekita :) Но иначе погледнато отделно това,което си написала и хубаво и много хора биха открили себе си в него :) Дано в случая не става въпрос за отмъщение,защото То не връща загубеното :wink:

RoSsY88
03-16-2006, 07:08
Blagodarq,radvam se 4e vi e haresalo {} :) Ekita spokoino zabravqm go...Prosto se kefq da pi6a takiva ne6ta i da gi puskam.I ne sa samo za rosen a i za drugi mom4eta ... :)

addictedtou
03-16-2006, 10:45
Е в това има много смисал.. и много мъка :x за съжаление
Но няма спор че е много добро
Поздравления [-o<

Fighterfemme
03-16-2006, 10:48
Който го е написал го е написал от сърце. За да се получи нещо толкова хубаво, то първо трябва да е почувствано. Малко тъжно, но всъщност дава надежда на момичетата, че и тези, които смятаме за непоправими нарциси им идва акълът в главата някой ден.

*Poli*
03-16-2006, 11:44
Tova koeto si napisala naistina e mnogo trogvashto i dalboko... V jivota 4esto se slu4vat slu4aini sre6ti s biv6ite gajeta... i ponyakoga predizvikvat nostalgiya, ponyakoga pak te karat da obvinyavash sebe si ..... leleee e sega primerno mi se vartyat hilyadi ne6ta v glavata, otnosno tazi tema.Kofti mi e che neznam mnogo dobre bylgarski iskam da obiasnia mnogo neshta, ama.......

TheMaggie
03-16-2006, 11:46
super e !!!!!!!!!!!!!!!!!!! =D>

MartiSSima
03-16-2006, 14:04
Napulno spodelqm mnenieto na Ekita.Znam kolko go obi4ash zashtoto i az obi4ah nqkoga nqkogo tolkova silno kato teb i ne si predstavqh jivota bez nego no reshih 4e e doshlo kraino vreme da spra da se izmuchvam i da prodalja napred bez strah!I kakvo stana namerih nov 4ovek koito da me obi4a i uvajava taka 4e milichka zabravi go (makar da ti e mn trudno)Ti si strahotna i vqrvam 4e nqkoi den toi shte sujalqva za greshkata koqto e dopusnal i shte iska da e s teb no ti shte si namerila shtastieto s drug!!!Obicham te! :D A tova koeto si napisala e VURHA!!!Mnogo te biva!

RoSsY88
03-16-2006, 14:15
Napulno spodelqm mnenieto na Ekita.Znam kolko go obi4ash zashtoto i az obi4ah nqkoga nqkogo tolkova silno kato teb i ne si predstavqh jivota bez nego no reshih 4e e doshlo kraino vreme da spra da se izmuchvam i da prodalja napred bez strah!I kakvo stana namerih nov 4ovek koito da me obi4a i uvajava taka 4e milichka zabravi go (makar da ti e mn trudno)Ti si strahotna i vqrvam 4e nqkoi den toi shte sujalqva za greshkata koqto e dopusnal i shte iska da e s teb no ti shte si namerila shtastieto s drug!!!Obicham te! :D A tova koeto si napisala e VURHA!!!Mnogo te biva!дано така стане криси дано!А аз ти пожелавам мн щастие и любов с Светлио защото сте страхотна двойка и дввамата ви пзоанвам и сте невероятни :smt008

sexy_play_baby
03-16-2006, 18:19
Браво мнооооого е добре !!!
супер е :wink: :wink: :wink:

beB_
03-16-2006, 18:47
mnogo e dobro bravo \:D/ =D>

sisonka
03-17-2006, 11:40
super mn sidobra!!!!!!!!!! :wink: =D> =D> =D> =D> :mrgreen: