PDA

View Full Version : raina i konstantin



poro4na i skromna
03-15-2006, 20:36
ei kakvo mislite-dali raina i konstantin 6te se razdelqt v ka6tata. kato gi gledam kak se karat i mi staa qsno 4e ne6tata se provalqt i za vsi4ko vinovni sa raina,konstantin i vip brother.
raina-za6toto se glezi i samo civri kato pikslaaaaaaaaaaaaaaa
konstantin-za6toto si misli 4e moje da q ebe pred cqla baglariq
i vip brother-za6toto gi e sabral tam sa6to kakto elelna i miro li be6e(razdeliha 1 semeistvo,sega za6to da ne razdelqt edna vdugodi6na dvoika).
abe sporde mne e golqma prostotiq. a onova lape kakvo pravi tam,a? lilana e super grozna a galq litova e mn nevzdra4na. galq ot karizma se ligavi, pi6tova se izhvarlq,a poeta(pedal) i drugiq aktior li be6e sa mn smotani i me draznqta. dori ne sa izvestvi li4nosssti. samo opernata pevica(0ni6to 4e napravi problem za edni kartofi,no ima6e pravo) i biznesmena s muskolite i purite me kefqt. toi e mn e qk. krasota brat4e. vijte samo kakvo tqlo,stil i vkus. e to vsi4ko si idva ot parite. emi tova be6e ot men.
ako moderatorite precenqt neka mi zaklu4at temata. znam 4e ima za vip brother tema, no kato vidqh kolko stranici e se otkazah da q 4eta i re6ih da napravq noao i da vi kaja az kakvo mislq

teenkopele
03-15-2006, 21:06
Едва ли ще се разделят за подобни глупости. [-X
Дали ще спечелят или не...времето ще покаже! :mrgreen:

air_J
03-15-2006, 22:19
Абе, момичета, как е възможно да ви харесва точно пък тялото на Киро Скалата? Вие нормални ли сте? Прекалено малки (направо смешни и жалки) размери за човек, който навсякъде ходи полугол и демонстрира едва ли не огромните си мускули. Абсолютно никакъв релеф, дори и когато е намазан с боята, и когато има подходяща светлина. За красота не мога да говоря, защото не разбирам много-много от мъжка красота. Но това, че моята приятелка днес ми изцепи, че имал хубаво тяло :shock: направо ме разби, а това, че и ти го казваш направо ме хвърли в тъча. :smt119
П.С.> Хубаво (не хубаво, перфектно) тяло има Христомир Христов (този на аватара ми). \:D/

MaPuXyaHa
03-15-2006, 23:17
Тая Райна....е много зле!
Голяма пача...горката....!
Веднъж я видях на една бензиностанция беше отпред в колата с едни ролки....и кат минахме покрай нея...гледаше като бабаит!!! [-X [-X [-X [-X Тая нема да я зема у дома и милионче да ми даваш

Frank_Lampard
03-16-2006, 01:43
Мисля, че не трябва да мисля за тях :) Те мислят ли за мен ? Ебе ме за някакви малоумници, дето не могат да си свържат думите в едно изречение и имат по-бедна езикова култура даже и от брат ми, първокласник... Излезли пред цяла България да си показват простотиите, друг е въпроса кой ги гледа... Дали цяла България, или огромната част от България, които си приличат по интелектуални възможности с тях :)Много им здраве на Райна и Константин, но даже и стила им музика, който пеят не ми харесва. Култувата ТИ СИ САМО ОСМИ КЛАС, е създадена за измъчване от нацистите ... Просто адски много дразнят ;) А пък ВИП Брадър няма да коментирам. Няма смисъл. Елита на обществото има за идеали БАТМАН, снима си пишката и я показва по национална телевизия, никога не е мило чинии понеже е гнусно и гейове... Наистина без коментар

Стеснителната
03-16-2006, 02:14
Квот и да си спориме и мъже са ми казвали че райна е три класи под константин и изобщо не го заслужава. Той е ебати пича , нищо че само тикове вкарва.
ПС(абе как смятате че им вкарват дрогата ни сичките тия , аз залагам петаче че в шоколадчета :mrgreen: )
Айр джей са човека си е символ все пак на БГ културизма и колкото и да не е велико си има тяло, верно че предаването му обира сички точки на комплексаризма особено с темите "при коя стойка бицепса има най голям връх" :smt005 :smt005 :smt005 :smt006

snejito
03-16-2006, 08:12
Mnogo tupo se durji Raina!za kakvo gi pravi teq sceni?"Ne me celuvai cherviloto mi shte se iztrie"!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
e tva be6e qko tupo!az ne sum si q predstavqla takava,tq se oakza :evil: pone za sega de

MiRaCuLiXbb
03-16-2006, 12:25
Абе, момичета, как е възможно да ви харесва точно пък тялото на Киро Скалата? Вие нормални ли сте? Прекалено малки (направо смешни и жалки) размери за човек, който навсякъде ходи полугол и демонстрира едва ли не огромните си мускули. Абсолютно никакъв релеф, дори и когато е намазан с боята, и когато има подходяща светлина. За красота не мога да говоря, защото не разбирам много-много от мъжка красота. Но това, че моята приятелка днес ми изцепи, че имал хубаво тяло :shock: направо ме разби, а това, че и ти го казваш направо ме хвърли в тъча. :smt119
П.С.> Хубаво (не хубаво, перфектно) тяло има Христомир Христов (този на аватара ми). \:D/
Е ти па къде ще сравняваш Скалата с Ицето. :) Скалата си е шоумен, които доста дразни напоследък с простотиите си, но думите му изглеждат интересни за широката, незапозната аудитория. Може верно да има хубаво тяло като за модел, но е далееееч от културист. Но ако почнем да говорим за другите в къщата нема се спра цял ден. Райна е неква супер себична кучка, дето се мисли за голямата работа, но не може да разбере колко смешна и тъпа е в действителност. Типичната чалга певица, безмозъчка и разлигавено до безкрай. Константин аз ако бях в къщата до са да съм го пречукал. Може ли да има толкоз отворен човек без никво покритие, и той витае в облаците, а е пълно нищожество. А най ми е смешно, че баят хора ги подкрепят. Какви VIP-ове са това, събрали ги там да им се смеем, а те се мислят за голямата работа... to be continued /отивам да ям/

TheMaggie
03-16-2006, 12:35
Mi mai ne.Te i dvamata sa mnogo prosti i smotani,taka 4e....
Ne 4uli kvo kaza v4era Raina:
"Ne moga da razbera kakav e smisala,vij gi oneq v baseina,da si pokazva6 ga6tite na cqla Balgariq.Vse edno az da se sabuq po ga6ti i da otida pri tqh!
i se razreva ei taka:
:smt010
A Konstantin postoqnno rase6e gluposti

GLeZoRanA
03-16-2006, 17:39
Тая Райна....е много зле!
Голяма пача...горката....!
Веднъж я видях на една бензиностанция беше отпред в колата с едни ролки....и кат минахме покрай нея...гледаше като бабаит!!! [-X [-X [-X [-X Тая нема да я зема у дома и милионче да ми даваш ал евалата ... попринцип пее хубаво има няколко готинки песнички а е егати глупавата лигла макло е простичка ама... :roll:

darkko
03-16-2006, 20:00
Abe taq Raina e mnogo TAPA.ne6to izob6to ne me kefi.Po dobre da bqha slojili nqkoi drug vmestoq neq.4etoh s saita na VIPBROTHER 4e edin ot neinite navici e da marzeluva(ujas).Tva za edna jena ne i pohojda izob6to 4estno da vi kaja.Jena da q marzxi.Predstavete si ako nas majete ni marze6e,a?Koi 6te6e da tupa,koi 6e hodi na rabota i da izdarja cqloto semistvo i t.n. Za men li4no vsi4ko e vazmojno da se slu4i s Raina i Konstantin.Prosto na Kost mu trqbva mnogo kuraj i tarpenie da izdarji taq POVLEKANA(RAINA).Imam 4uvstvoto 4e 6te stava kalabalak. :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :smt014

vra4ka
03-16-2006, 20:05
Мен Райна ми харесва как се държи. И си е естествена показва това, което другите не показват. И КОнстантин ми харесва. Търпелив човек ми се вижда ;-)

martinka_91
03-16-2006, 20:57
Мен Райна ми харесва как се държи. И си е естествена показва това, което другите не показват. И КОнстантин ми харесва. Търпелив човек ми се вижда ;-)

На мен пък не ми харесва държанието на Райна, но от друга страна тя си е такава, каквато е!Тя самата си го каза!Но каза също и нещо от рода, че няма да спи с Коцето във ВИП Брадър и така нататък, колкото все едно да покаже, че са двойка, а това цяла България го знае!Пък и няма да е интересно за никой,двама,които вече са публична двойка, да ги гледаш как се чукат на екраните...Друг е въпроса, ако не бяха...(както Нед и Зара от БИГ БРАДЪР1) тогава вече щеше да има някакъв интерес...не знам...А Коцето поне за сега се държи много добре и много му се кефя...още е рано да говорим, ще видим как ще се развият нещата :wink:

svetla_88
03-16-2006, 21:00
райна е мн глезена затова така се държи и за до някъде съм така и я разбирам :oops:
няма да се разделят.ако става въпрос за това с червилото и аз го казвам на приятеля ми и още подобни неща.да не ме целува пред блока или пред мн хора.тава е защото съм по консервативна може би.или малко стеснителна. не смятам че райна ще спечели а за коцето силно се надявам.защото той много ми харесва като чевек изпълнител и външност долу горе.
мисля че ако се разделят коцето на трябва да му пука. [-(
все пак трябва да ги подкрепим накрая! :lol:

love_delight
03-16-2006, 21:06
Райна и Константин НЯМА да се разделят. райна се опитва да бъде по златната среда - ако се държи както у тях си със Константин, ние, зрителите ще вземем да почнем да я критикуваме:"Глей ся тая, не може ли по-прилично .. цяла България я гледа " и други подобни.
Константин - без коментар.
@poro4na i skromna:
Относно VIP Brother - защо го обвиняваш него? Тва е шоуБИЗНЕС, наблягам БИЗНЕС, съответно предаването ще излъчна ситуации, които ще бъдат интересни на зрителя. Всичко на тоя свят е заради тия пусти пари ей. Та такам, да се върна пак на интригите във шоуто. Хм, ние българите много обичаме да гледаме другия как е, а какво става с нас - казваме че това си е лична работа. Ако ни излъчват само интелектуалните разговори, повярвай ми рейтинга на нова тв ще спадне.
poro4na i skromna, нещо си се объркала - Мирко и Иленка са си заедно, остави тоя цирк де беше по време на шоуто. (все пак 200 000 лв са си доста основателна причина да са заедно)

poro4na i skromna
03-17-2006, 12:37
a sled sno6ti kakvo mislite? raina nesprq da go ubijda 4e bil maloumen pred cqla baglgariq i to ne 1 pat. ama toi e mn pros-nemoje li da shvane 4e tq se pritesnqva ot kamerite i neiska da se ebat za6toto tova e ne6to li4no i netrqba drugite da go vidqt. tova si e 4ast ot intmniq im jivot i trqbva da si ostavqt ne6to skrito za tqh dvamata ot vsi4ki ostanali. opitva se da mu go kaji po zaobikolen na4in za da go razbere samo toi bez cqla balgariq,no stana obratnoto. oba4e naistina e tarpeliv. tq kakvo li nepravi,kak li ne go obijda i postoqnno civri(emi kakvo da iskame ot edna glezla) a toi ne i se sardi za ni6to-pro6tava i,uspokoqva q. tarpi gorkiq kakvo da q pravi kato q obi4a takava kakvato e. no sega kato im gledam klipovete ve4e nqmam sa6toto mnenie za tqh i poglejdam pod drug agal:(((
haha taka i nemojah da razbera za6to kogato toi q celuva6e tq samo side6e i nakraq se razsmq. ako bqh na negovo mqsto nqma6e da q celuvam 6tom 6te stoi.za kakvo da nahalstvam kato vijdam 4e nqma jelanie. 4e i s cqlata si nahalnost posle 6te mi se izhili v liceto-mn e kofti. ako toi q be6e izslu6al 6tqhme da razberem za6to vsa6tnost i e stanalo sme6no.
male az se olqh. spiram da pi6a. sega kajete vie kakvo mislite. s netarpenie 4akam pak da gi gledam