PDA

View Full Version : Да се опитам да говоря с нея или...



SummeRLove08
03-15-2006, 20:14
Имам една приятелка от класа.Мога да кажа че ми беше една от най-близките приятелки..допреди около 2седмици.Оттогава всичко се промени.Тя стана много различна.Нито съм и давала повод нито... :smt009 Тогава тя започна да ме отбягва и предпочете да работи върху домашни и упражнения с други хора.Ние винаги сме си помагали.Но тя не ми беше само приятелка когато става въпрос за учене.Можех да и казвам нещa и да разчитам на нея.А колко яко беше 1вия срок баси.. :smt012 Почти винаги бяхме заедно!Сега не ми говори дори.
И затова реших да се допитам да вас.Според вас дали ще е добре да поговоря с нея и да я питам какво и е,или щом не ми говори не иска нищо общо с мен?
Благодаря предварително!

Master_88
03-15-2006, 20:31
Да. Добре ще е да поговориш с нея и да изясните нещата защото вероятно има някаква причина поради която се е дистанцирала. Може случайно да си казала нещо което да я е засегнало без да предполагаш че ще я обидиш. Поговорете обсъдете нещата и мисля че ще има ефект. Всички приятели/ки имат такива моменти. Успех!!

03-15-2006, 20:35
10000000000000% трябва да поговорите!!!!много вероятно е някой злижелател да й е казал нещо за теб,защото тези лапешки истори често стават!Явно е някакво недоразумение!ПОГОВОРЕТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,защото със сигурност има нещо :-k

favor_91
03-16-2006, 10:06
eemi razbira se 4e trqbva da pogovori6 s neq :) popitai q kakvo i e i tq moje i da ti kaje ili ...moje i da te othvurli :roll: 8-[

killing_loneliness
03-16-2006, 11:20
i az bqh taka predi mesec...Ama reshih, 4e shtom te(pri men sa celi tri takiwa "priqtelki") shte se dyrzhat taka s men-az nqma da si padna pod dostojnstwoto i da im se molq !!!Sywetwam te da te precenish kakyw chowek e, i dali ima nqkakyw smisyl da se unizhawash zaradi neq...

Bloodlust
03-17-2006, 14:57
mmmm naistina pogovori s neq. pomoli q da se izqsnite. tova moje otnovo da vi sbliji, oba4e ima i golqma veroqtnost tq da ti otkaje obqsnenie. ako tova stane zapazi spokoistvie i kakto kaza killing_loneliness, ne se moli i nedei da si gubi6 dostoinstvoto.

ycMuBkaTa
03-17-2006, 20:33
Интересно е защо след като сте били толкова близки приятелки изведнъж се е променила коренно към теб. Поговори с нея и ти ще разбереш дали си струва да търсиш прошката, или какво се е случило. Не се отчайвай, няма незаменими хора.

[прАсковкА]
03-17-2006, 21:36
Говори с нея. Няма да те ухапе.
Ако го направи значи е психо :lol: