PDA

View Full Version : LoVe..??



slaDkata_f
03-15-2006, 20:29
Vsi4ki govorqt za lubovta...tursat s...no ako si predstavim 4e tq moje da e navsqkude okolo nas...vseki edin ot minuva4ite(e ne bukvalno vseki)moje da e 4oveka za koito me4taem i s koito 6te sme 6tastlivi,no nie ne zagovarqme vseki koito mine pokrai nas nali...ami ako podminavame lubovta....dali tq 6te doide sama pri nas ili ne?vsi4ki vinagi sa sigurni 4e 6te q namerqt ili prosto ne vqrvat v neinoto su6testvuvane ,no ako se zamislim realno 6ansut da q nameri6 e mn ni6tojen...vse edno da spe4eli6 ot lotariqta,..no vse pak go ima...kakvo mislite vie?sre6tnali li ste lubovta si ili moje bi izob6to ne vqrvate 4e q ima...nqkude tam moje bi tq vi 4aka ,a vie prosto ne q zabelqzvate....dali 6te q sre6tnete ili 6te si vuobrazqvate 4e e taka?....

M@Dn3Ss
03-15-2006, 20:35
"...понякога незначителни на пръв поглед неща, като например пърхането на пеперуда в амазонската джунгла, могат да доведат до глобални последствия, като орагани на другия край на света..."
...теория на хаоса

Алберт Айнщайн е омрайл, точно когато е бил на прага на опровергаването и. Според мен нещата са си доста верни обаче. Понякога много малки случайности от живота ти могат да доведат до големи обрати. Така е и с любовта. никога не се знае къде ще я намериш, но тя винаги е наоколо :wink: .

dEnIsTy
03-15-2006, 20:38
Vsi4ki govorqt za lubovta...tursat s...no ako si predstavim 4e tq moje da e navsqkude okolo nas...vseki edin ot minuva4ite(e ne bukvalno vseki)moje da e 4oveka za koito me4taem i s koito 6te sme 6tastlivi,no nie ne zagovarqme vseki koito mine pokrai nas nali...ami ako podminavame lubovta....dali tq 6te doide sama pri nas ili ne?vsi4ki vinagi sa sigurni 4e 6te q namerqt ili prosto ne vqrvat v neinoto su6testvuvane ,no ako se zamislim realno 6ansut da q nameri6 e mn ni6tojen...vse edno da spe4eli6 ot lotariqta,..no vse pak go ima...kakvo mislite vie?sre6tnali li ste lubovta si ili moje bi izob6to ne vqrvate 4e q ima...nqkude tam moje bi tq vi 4aka ,a vie prosto ne q zabelqzvate....dali 6te q sre6tnete ili 6te si vuobrazqvate 4e e taka?....
pove4eto v tozi forum sme na vyzrast okolo 15-17 misli6 li,4e 6te sme nameri lubovta na jivota ni...kolko 6te gi smenim dokato se uverim ,4e to4no tozi 4ovek e za nas :lol:
lubovta nqma kak da se podmine,za6toto kogato vidi6 4oveka,v 4ieto lice po-kysno namira6 golqmata lubov..vytre v teb ne6to trypva i se use6ta :wink:
nZz to4no..spored men e taka O:)

03-15-2006, 20:45
Това за тръпката, ако не си го усетила, нямаш право да го говориш, а ако си го усетила всичко, което каза преди това, е смехотворно в сравнение с чуството, което си изпитала ...
Колкото до любовта, има я, само трябва да я намериш. Не съм статик, за да изчислявам шанса, да я намеря, но вярвам, че ще го направя/ даже и че съм го направил/, защото ако не вярва, е аболютно сигурно, че няма да я намеря :)

Frank_Lampard
03-15-2006, 20:48
Съжалявам, това бях аз. Искам само да допълня, че супер много неща могат да се кажат за любовта. Всеки има някаква концепция за нея ... Но какво от това ? Тези, които са я изпитвали я опистват чрез вятъра, птичките ... т.е. чрез чуства, а не чрез думи :) И най-сложната теорема не може да послужи за решение на въпросът :) Та 1 ще ви кажа, постарайте се да намерите любовта, ако сте самоуважаващи се хора и направете така, че да ви е яко :) {}

dEnIsTy
03-15-2006, 21:02
Frank_Lampard ok..a spored teb ot tova,koeto si vidql,po4uvstval kakvo e lubovta :wink:

Frank_Lampard
03-15-2006, 21:19
Отговорът е доста лесен. Даже ако имате огледала у вас и сама можеш да си отговориш :) {}

dEnIsTy
03-15-2006, 21:25
Отговорът е доста лесен. Даже ако имате огледала у вас и сама можеш да си отговориш :) {}
:smt007 :wink: {}
s tova smqtam temata za priklu4ena...xixix:))

SlaDka_BliZalka
03-16-2006, 07:53
deny :) :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

midnight...
03-16-2006, 09:47
никой не казва кое е правилно и
кое не, така както и любовта
не иска да я търсиш, защото тя сама те намира.
е вярно е, имаме много разочарования
в живота, но пък си мисля че когато
срещнеш точния човек няма как да не
го познаеш...то е като половинките -
взаимно си се намират :roll:
любовна наистина е навсякъде според мен,
дава сили на хората да са поне малко
по-добри от колкото биха могли :mrgreen:

TheMaggie
03-16-2006, 10:00
Kogato mu doide vremeto togava vseki 6te q otkrie.Ti da ne bi da si na 12 i da iska6 da otkrie6 ve4e istinskata liubov?! :lol:

addictedtou
03-16-2006, 10:17
Според мен за любовта няма ни възраст ни граници.. тя идва от там от където най-малко очакваш и точно тогава си тръгва.. но лубовта в повечето случаи не носи щастие.. в сми.. носи но след края.. след каот си бил употребен.. е най -лошо тогава ти си искал никога да не си обичал..никой не може да ти каже кога точно ще дойде тя и колко ще я задаржиш...
малко май се отплеснах от темата :P

jenny_e
03-16-2006, 12:17
Zvu4i6 kato kari Brad6ow ot Seksut i gradut.
No naistina ako se pritesnqva6 za tfa dali 6e nameri6 istinskata lubov tq moje nikoga da ne doide.
Jivei si jivota i 6e q nameri6. Vseki ima pone 1 6ans vajnotot e da ne go izpusne6 :)

dream_for_you
03-16-2006, 12:42
vinagi kato sre6tnem novo mom4e ili momi4e si mislim dali tova ne e toi/tq "istinskiq" posle se okazva ,4e ne e,no produljavame da tursim.tursim,za6toto nadejdata za istinska lubov ni krepi dava ni sili,dori i da ne q namerim,vajnoto e da ne se otkazvame.ne znam dali ima idealniq za teb,no sum sigurna ,4e nqkude po sveta vse ima 4ovek,koito 6te te obi4a pove4e ot vsi4ko,4ovek za koito bi dal vsi4ko i dori samo za turseneto na tozi 4ovek si zaslujava da jivee6 :smt008

teenkopele
03-16-2006, 14:25
[color=indigo][b]никой не казва кое е правилно и
кое не, така както и любовта
не иска да я търсиш, защото тя сама те намира...

Много добре казано! :)

RoSsY88
03-16-2006, 15:40
Хората,които не вярват в любовта са тези,които не я искат.Любовта съществува...тя е като вятъра...можеш да я усетиш,но не можеш да я видиш.Да,изпитвала съм любовта...един път само...Любовта е нож с две остриета,всеки който се е влюбвал е осещал болката от острието,което те пронизва дълбоко в съцето и остава рана,която рядко пъти времето излекува.Любовта се появява,когато най-малко очакваш...Аз преди търсих любовта,но намерих само разочерование....когато се предадох любовта ме намери сама...няма нищо по-нежно и по-красиво от любовта.Пожелавам го от сърце на всеки да го изпита,ех надявам се да не изпита болката на разочерование,което аз изпитах последните месеци.Но се пак болката,готова съм пък да срещна нова любов,независимо после колко силно ще боли.Любовта те кара да искаш да живееш и продължиш напред!

dEnIsTy
03-16-2006, 19:27
deny :) :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
s koe pak ne si syglasna:)

SlaDka_BliZalka
03-16-2006, 19:40
deny :) :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
s koe pak ne si syglasna:)
oo mn sym syglasna daje be
RADVAM TI SE :D

InHell
03-16-2006, 22:13
Въпросът е не дали ще намериш любовта, а дали ще я видиш когато се блъсне в теб. Мен направо ме събори в лицето на една приятелка, която познавам от почти 4 години.

AiKaTa
03-21-2006, 10:24
ako vqrvash v istinskata lubov shte q namerish.zabelejete kogato vyrvite po ulicata ne se sreshtat chesto,no gi ima-baba i dqdo hvanati za ryce vyrvqt bavno izmoreni ot jivota,no vypreki vsichko oshte sa zaedno sled tolkova godini sa gotovi da umrat zaedno.I znaete li zashto sa zaedno?Zashtoto sa iskali da se namerqt i da buat zaedno!ako i ti iskash shte namerish lubovta rano ili kusno zashtoto tq sushtestvuva! :smt008

SeXyTo_f
03-21-2006, 10:25
"...понякога незначителни на пръв поглед неща, като например пърхането на пеперуда в амазонската джунгла, могат да доведат до глобални последствия, като орагани на другия край на света..."
...теория на хаоса

Алберт Айнщайн е омрайл, точно когато е бил на прага на опровергаването и. Според мен нещата са си доста верни обаче. Понякога много малки случайности от живота ти могат да доведат до големи обрати. Така е и с любовта. никога не се знае къде ще я намериш, но тя винаги е наоколо :wink: .
8-[