PDA

View Full Version : Искам нещо по романтично



03-15-2006, 21:18
Та здравейте...
дайте някакви идеи да направя нещо по романтично,един специален ден...една специална нощ....свещи вино....розови листчета...я кажете нещо,че немога да се сетя за нещо по така(неможах да обясня мн добре,ама нищо дано да сте ме разбрали) :oops:

M@Dn3Ss
03-15-2006, 21:23
Вечеря на свещи, която ти да сготвиш. Задължително да има бутилка червено вино. Аз съм ценител на вината и мога да ти кажа, че бутилка шердоне е ключът към много работи :lol: .

Atika
03-15-2006, 21:27
Ne mislq che e vajna obstanovkata , kogato si s podhodqshtiq chovek .. romantikata ne e sveshti i rozovi lischeta ..

03-15-2006, 21:36
Ne mislq che e vajna obstanovkata , kogato si s podhodqshtiq chovek .. romantikata ne e sveshti i rozovi lischeta ..
Много знаеш ти....обстановката също има значение [-X

ht_7j
03-15-2006, 21:48
Ne znam za vecheri i vino, no az, naprimer, mnogo bih se zaradvala na tova da sme navyn, vecherta, na chist vyzduh i qsno nebe. Da sme legnali pod edno dyrvo na nqkoi polqnka, sgusheni, gledame zvezdite i si shepnem taini.....
Oh, razmechtah se sega...Jalko, che sega mai e malko studeno za tova...skoro, obache, go davat da se postopli. :D

Frank_Lampard
03-16-2006, 00:23
Не разбирам от вечери на свещи с вино :)

SlaDka_BliZalka
03-16-2006, 06:32
Вечеря на свещи, която ти да сготвиш. Задължително да има бутилка червено вино. Аз съм ценител на вината и мога да ти кажа, че бутилка шердоне е ключът към много работи :lol: .
i az taka mislq no..+ 1 buket rozi(ili kakvito cvetq obi4a ;) )

Bloodlust
03-17-2006, 14:17
Ne mislq che e vajna obstanovkata , kogato si s podhodqshtiq chovek .. romantikata ne e sveshti i rozovi lischeta ..

emi taka si e. i celiq cveten pazar da izkupi6, ako ne si pravilniq 4ovek, ni6to nqma da se polu4i :mrgreen: osven tova kogato obi4a6 nqkoi ne ti puka mn mn dali hranata e doma6na i dali vinoto e 4erveno :mrgreen:

midnight...
03-17-2006, 17:50
може би една разходка под звездите също би била романтична

dEnIsTy
03-17-2006, 20:29
Вечеря на свещи, която ти да сготвиш. Задължително да има бутилка червено вино. Аз съм ценител на вината и мога да ти кажа, че бутилка шердоне е ключът към много работи :lol: .
i az taka mislq no..+ 1 buket rozi(ili kakvito cvetq obi4a ;) )
dari ko 6te kaje6 samo za razhodka bez buket i takiva ligav6tini!
mnogo filmi gledate mai :lol:

SlaDka_BliZalka
03-17-2006, 20:36
Вечеря на свещи, която ти да сготвиш. Задължително да има бутилка червено вино. Аз съм ценител на вината и мога да ти кажа, че бутилка шердоне е ключът към много работи :lol: .
i az taka mislq no..+ 1 buket rozi(ili kakvito cvetq obi4a ;) )
dari ko 6te kaje6 samo za razhodka bez buket i takiva ligav6tini!
mnogo filmi gledate mai :lol:
prosto nqma da ti otg! =;

Frank_Lampard
03-17-2006, 21:23
Да. най-добре не коментирай. Даже ако искаш се върни в светът на приказките от 15 век/като ботушките на Сините очички:)/, там наистина много ги има такива вечери на свещи с букети и вино :) Ае хора това е ултра шаблонно и традиционо, супер тъпо е ... Няма атракция като например блъскащи се колички ... хахах :) Предлагам ви да отидете на разходка и да е бутнете/без да искате/ в морето/ако може не през зимата/ и после да се метнете и вие с дрехите и да се цункате. Атракция, любов, а и магията се усеща, е за жалост няма Пепеляшка и Спящата Красавица ... но трябва да се лишаваме понякога ;)

Frank_Lampard
03-17-2006, 21:26
Сладка-близалчице, говориш ми за романтика ... интересува ме виждала ли си скоро аватара, защото ми се струва някой много яко се е заебал с теб, защото този аватар може да бъде или на слепец или на убиец :)

dEnIsTy
03-17-2006, 21:31
Да. най-добре не коментирай. Даже ако искаш се върни в светът на приказките от 15 век/като ботушките на Сините очички:)/, там наистина много ги има такива вечери на свещи с букети и вино :) Ае хора това е ултра шаблонно и традиционо, супер тъпо е ... Няма атракция като например блъскащи се колички ... хахах :) Предлагам ви да отидете на разходка и да е бутнете/без да искате/ в морето/ако може не през зимата/ и после да се метнете и вие с дрехите и да се цункате. Атракция, любов, а и магията се усеща, е за жалост няма Пепеляшка и Спящата Красавица ... но трябва да се лишаваме понякога ;)
mn sladka ideq =D> :lol: a za botu6kite :-# :Pp~

Frank_Lampard
03-17-2006, 21:35
Да, вярно е .. Бутушките ти са модни. Хора като Шарл Перо и Йозеф Хайдн, ги носят ... или са ги носили/по простата причина, че са умрели някъде преди около 300-400 години/, но това да не те притеснява ... Още са на мода, друг е въпросът дали са красиви :) Там мисля, че няма нужда от дуплика :) Аз специално смятам, че е много по-фЯшън цървулки или галошки... Защо не ? :)

dEnIsTy
03-17-2006, 21:41
Frank_Lampard ne se zaqjdai s botu6kite mi:)i btw temata e za romantika mai:)

fallen
03-18-2006, 09:34
По темата: Според мен романтиката не е излишна но зависи, защото ако е за някой не толкова важен за теб човек не си струва...Но ако се обичате има и други начини за романтика освен свещи и прочие...
Не точно по темата (Към Андрей и Деница) : Ай стига сте флуудили, а? Няма да е лошо да се спрете
Сладка-близалчице, говориш ми за романтика ... интересува ме виждала ли си скоро аватара, защото ми се струва някой много яко се е заебал с теб, защото този аватар може да бъде или на слепец или на убиец :)
[b]Ахаххахахахаххахахаххахах ахахаххахахах...ех де да ми беше позволено и аз да затапвам така баси :smt012 Не си честен...но все пак - хаххахахахаххахах

better_life
03-19-2006, 19:20
[b]По темата: Според мен романтиката не е излишна но зависи, защото ако е за някой не толкова важен за теб човек не си струва...Но ако се обичате има и други начини за романтика освен свещи и прочие...
Не точно по темата (Към Андрей и Деница) : Ай стига сте флуудили, а? Няма да е лошо да се спрете
Сладка-близалчице, говориш ми за романтика ... интересува ме виждала ли си скоро аватара, защото ми се струва някой много яко се е заебал с теб, защото този аватар може да бъде или на слепец или на убиец :)
Ахаххахахахаххахахаххахах ахахаххахахах...ех де да ми беше позволено и аз да затапвам така баси :smt012 Не си честен...но все пак - хаххахахахаххахах

AXAXAXAXXAXAX! :lol: :lol: :lol:

martinka_91
03-19-2006, 21:43
Миии....много ми хареса идеята за морето....Една разходка под звездите на плажа...тва да я бутнеш във водата и после да влезеш при нея...мм...тва ми се струва наистина много романтично...(ама като тръгнеш да я буташ във водата глей да е на плиткото, чеее, ако е като мене да плува на дъно :-k :) )