PDA

View Full Version : какво ще рече да си привързан ?!



__edna_gostenka_
03-15-2006, 21:30
Сега момчета бихте ли ми обяснили какво за вас ще рече да сте привързани към някое момиче ,с което не сте гаджета ,но се целувате и прегръщате?Какво означава това и какви са намеренията на момчето според вас?

dEnIsTy
03-15-2006, 22:35
Сега момчета бихте ли ми обяснили какво за вас ще рече да сте привързани към някое момиче ,с което не сте гаджета ,но се целувате и прегръщате?Какво означава това и какви са намеренията на момчето според вас?
namereniq...mai nqma :lol:

Frank_Lampard
03-16-2006, 00:18
Намеренията му незнам какви са, но последствията от действията му са на лице ;)

SlaDka_BliZalka
03-16-2006, 06:36
Сега момчета бихте ли ми обяснили какво за вас ще рече да сте привързани към някое момиче ,с което не сте гаджета ,но се целувате и прегръщате?Какво означава това и какви са намеренията на момчето според вас?
namereniq...mai nqma :lol:
hahahh :D :twisted:
emi mai4e e taka :) 6to ne zeme6 da talk s nego kak tyi se {} i pregry6tate pyk ne hodite ....nqma da e zle ;)

`Death`Whore`
03-16-2006, 07:49
Деца, какво да ги правиш.
1. Да не мислите, че малките влюбени момченца казват "Обичам те"? Казват го тези, които не го чувстват.
2. От къде знаеш дали ходите? Да не би другите да мислят, че не ходите? Или той ти го е казал?

addictedtou
03-16-2006, 10:35
Леле малките момченца могат да кажат обичам те само,ако от това зависи дали ше боднат някого или не.. те са склонни д акажат на някое чудовище "Обичам те " само ако знаят че има изгода.
П.П.Говоря за повечет не казвам че всички са такива... вярно е всяко правило си има изклучение

ch0c0late
03-16-2006, 11:29
Toi ti e kazal,4e e privurzan kum teb?? Ama ne ste gadjeta?? A puk se celuvate i natiskate?? Xax... Slojna rabota.Strah go e ot obvurzvane, men ako pita6.No qvno ima interes kum teb. :-k

__edna_gostenka_
03-16-2006, 19:02
ами не бих казала , че той е дете защото е на 20 години..