PDA

View Full Version : Намерения някакви ?



VAMP_GIRL
03-16-2006, 10:00
Чудех се нещо ... Вие всички имате ли някакви намерения да спрете ? И да ви попитам дали се замисляте , че с всяка една дръпка се убивате ? А дали се замисляте , че утре може да умрете ? Сега да подчертая , че не ви държа никаква сметка ... Темата ми е вдъхновена от един приятел .

Coki
03-16-2006, 11:02
Поздравления за темата, нека всички кажем НЕ на дрогата, която ни убива!

Master_88
03-16-2006, 11:04
Поздравления за темата, нека всички кажем НЕ на дрогата, която ни убива!

Точно така

03-16-2006, 14:50
aaa, аз дрога която убива не ползвам.
спрях тютюна, спрях и твърдия алкохол.
Тревата и бирата нямам НИКАКВО НАМЕРЕНИЕ ДА ГИ СПИРАМ,
пък и до ден днешен не е известен слу4ай някой да е умрял от трева :mrgreen:

digital_girl
03-16-2006, 15:02
от 2 месеца не пуша и се чувствам много по-добре
:D

teenkopele
03-16-2006, 15:37
Поздравления за темата, нека всички кажем НЕ на дрогата, която ни убива!

ПОДКРЕПЯМ ТОВА! :mrgreen:

03-16-2006, 17:47
Тия, дето не пушат и те ще умрат!! :smt005

'wan`a`doo'
03-16-2006, 21:55
Еми точно щот утре мога да умра и се си викам...не искам да умра и нищо да не съм направила а примерно само да съм стояла вкъщи...да тука пак сиурно някой ще каже,че хората дет пушат коз4е,друсат не могат да се забавляват иначе...и аз отново ще кажа,че не е вярно,но усещанията са различни...едно е да се хилиш просто ей тъй или примерно на некой виц,ама друго е да летиш или да виждаш некфи неща и просто да си седиш доволно и засмяно. Не знам дали ще спра...може би като порасна и започна да мисля по друг начин,но съм сиурна,че няма да си позволя да забравя невероятното усещане да се начадиш-просто обичам тва и и на 50-години да стана и по 1път на година да пуша просто няма да си го позволя...one love-не се забравя нали знаете :wink: Иначе съм се замисляла,че трябва да спра и не съм пушила от както се зарибих около месец и после по седмица-две съм спирала,ама некфо не ми харесва е така...а и като някой ти извади коз и как да откажеш просто...а и нищо чак толкова не ми става-да усещам,че трябва повечко да чета,ама иначе на абсолютно нищо не ми пречи

VAMP_GIRL
03-16-2006, 23:55
Аз също съм пробвала трева 2-3 пъти ... Просто не ми хареса и 3 път ми беше за последно ... Замислих се какъв живот водим в днешно време . Тревата и т.н. е разпространена навсякъде , на всяка крачка ... И си викам , бе аз какъв пример ще дам на детето си някой ден !? В днешно време почва да се пие , пуши , друса масово от 13-14 години . Ами как би било след 3 години ? И просто се замислих какъв жалък живот водим в днешно време ... Всичко се върти около секса , цигарите , наркотиците ... Това живот ли е !?

fti4ka
03-17-2006, 08:43
темата и да е хубава на никой от тея дет пушат няма да им повлияе.. за да спреш трябва силна воля и голямо желание.. успех!

ProstoAz
03-17-2006, 09:46
Трева и наркотици не съм пробвала, а и не мисля да пробвам.
Цигарките ги отказвам и не съм пушила от 9 дни вече и много се гордея със себе си. :lol:
Алкохол също не употребявам вече, с изключение на 1 биричка от време на време в горещото лято или пък чаша червено вино някой път на вечеря... :)

go6in_93
03-18-2006, 00:49
Чудех се нещо ... Вие всички имате ли някакви намерения да спрете ? И да ви попитам дали се замисляте , че с всяка една дръпка се убивате ? А дали се замисляте , че утре може да умрете ? Сега да подчертая , че не ви държа никаква сметка ... Темата ми е вдъхновена от един приятел .


Да ти кажа че преди всеки ден си мислех че още сега мога да се тръшна и айде към вечните ловни полета.Само че благодарение на тоя форум,аз вече не мисля много по тоя въпрос и се чувствам по олекотен... :) А колкото за мойте намерения да спра...ами да...мисля когато...ми и аз не знам...имам някви намерения,но кога нз...

TiA_MaRiA
03-18-2006, 03:26
Тия, дето не пушат и те ще умрат!! :smt005

=D>

korn___
03-18-2006, 07:00
ot si4ko se umira mislq ... koito kakto si preceni 6tom iska da jivee po malko zaradi taq guzariq a i ne e sigorno 4e 6te jivee po malko no 100 % nqma da ima taq sila i energiq na nepu6a4

03-18-2006, 13:09
Наистина, нека кажем ”не” на дрогата(лепилото и гъбките броят ли се?).. И да се опитаме да помогнем на тези, които нямат сили да спрат..

03-18-2006, 18:42
мно ясно че можеш да умреш в секи един момент може да не друсаш нишо ама някои пиян шовиор да ти размаже физиономията на пътя затва живеи си живота както ти харесва щото смърта чака секи