PDA

View Full Version : daite savet pls!!!



^^beznadejdnata^^
03-16-2006, 12:59
Dvija se v edna kompaniq v koqto dvama ot priqtelite sa vlubeni v mene.V na4aloto kogato se zapoznahme,az si haresah ediniq ibqh ludo vlubena v nego,no toi se prave6e na nedostapen.Drugia mi predloji i az tragnah s nego napuk na drugiq.No ne6tata se preobarnaha i az se vlubih v nego.Kogato skasahme osaznah 4e go obi4am istinski i kakto vinagi stava koleloto se varti i parviq sega mi pokazava kolko me obi4a, no az imama samo priqtelski 4ustva a obi4am tozi s koito bqh(vtoriq).Kajete mi kakavo da pravq kato znam 4e priqtelqt mi me haresva a biv6iq sa6to no se pravi na bezrazli4en.PLS kajete mi kaka da postapq s biv6i i kaka da ne naranq drugoto mom4e.PLS POMOGNETE :( :( :(

ch0c0late
03-16-2006, 13:20
6tom ne iska6 da si s onzi tvoq priqtel, koito ne haresva6...nqma na4in toi da ne bude naranen.No moje6 da namali6 bolkata mu.Govori s nego i mu kaji,4e navremeto si go haresvala, no toi ne te e iskal i taka te e zagubil.Vse pak ne moje kato ti svurne i ti da ti4a6.Kato ne te e iskal predi-sorry.A i nai-vajno e tova,4e ti ne iska6 nega,a drugiq.No ne izpolzvai grubi dumi,za da ne go zaboli,nali... ;) I si ostanete priqteli. :) A na drugiq mu obesni 4uvstvata si po nai-surcerazdiratelniq na4in, bez da preigrava6. NEKA SURCETO TI DA GOVORI!!! ;) Uspeh! :)

teenkopele
03-16-2006, 14:23
6tom ne iska6 da si s onzi tvoq priqtel, koito ne haresva6...nqma na4in toi da ne bude naranen.No moje6 da namali6 bolkata mu.Govori s nego i mu kaji,4e navremeto si go haresvala, no toi ne te e iskal i taka te e zagubil.Vse pak ne moje kato ti svurne i ti da ti4a6.Kato ne te e iskal predi-sorry.A i nai-vajno e tova,4e ti ne iska6 negо,a drugiq.No ne izpolzvai grubi dumi,za da ne go zaboli,nali... ;) I si ostanete priqteli. :) A na drugiq mu obesni 4uvstvata si po nai-surcerazdiratelniq na4in, bez da preigrava6. NEKA SURCETO TI DA GOVORI!!! ;) Uspeh! :)

Много добре казано. Напълно съм съгласен с това мнение. :wink:

:arrow: '...да си останете приятели...'- може би ще е трудно, но опитай. :wink:

TheMaggie
03-16-2006, 15:33
6tom ne iska6 da si s onzi tvoq priqtel, koito ne haresva6...nqma na4in toi da ne bude naranen.No moje6 da namali6 bolkata mu.Govori s nego i mu kaji,4e navremeto si go haresvala, no toi ne te e iskal i taka te e zagubil.Vse pak ne moje kato ti svurne i ti da ti4a6.Kato ne te e iskal predi-sorry.A i nai-vajno e tova,4e ti ne iska6 negо,a drugiq.No ne izpolzvai grubi dumi,za da ne go zaboli,nali... ;) I si ostanete priqteli. :) A na drugiq mu obesni 4uvstvata si po nai-surcerazdiratelniq na4in, bez da preigrava6. NEKA SURCETO TI DA GOVORI!!! ;) Uspeh! :)

Много добре казано. Напълно съм съгласен с това мнение. :wink:

:arrow: '...да си останете приятели...'- може би ще е трудно, но опитай. :wink:
aham :-k

bulgarche
03-16-2006, 15:40
Абе да го духат бе! Да не са единствените. Тегли им по една майна и давай нататък...тез любови от години..аман вече. То ако има нещо сериозно ще си дойде само

addictedtou
03-17-2006, 12:14
6tom ne iska6 da si s onzi tvoq priqtel, koito ne haresva6...nqma na4in toi da ne bude naranen.No moje6 da namali6 bolkata mu.Govori s nego i mu kaji,4e navremeto si go haresvala, no toi ne te e iskal i taka te e zagubil.Vse pak ne moje kato ti svurne i ti da ti4a6.Kato ne te e iskal predi-sorry.A i nai-vajno e tova,4e ti ne iska6 negо,a drugiq.No ne izpolzvai grubi dumi,za da ne go zaboli,nali... ;) I si ostanete priqteli. :) A na drugiq mu obesni 4uvstvata si po nai-surcerazdiratelniq na4in, bez da preigrava6. NEKA SURCETO TI DA GOVORI!!! ;) Uspeh! :)

Много добре казано. Напълно съм съгласен с това мнение. :wink:

:arrow: '...да си останете приятели...'- може би ще е трудно, но опитай. :wink:
просто няма какво да кажа

Bloodlust
03-17-2006, 13:35
6tom ne iska6 da si s onzi tvoq priqtel, koito ne haresva6...nqma na4in toi da ne bude naranen.No moje6 da namali6 bolkata mu.Govori s nego i mu kaji,4e navremeto si go haresvala, no toi ne te e iskal i taka te e zagubil.Vse pak ne moje kato ti svurne i ti da ti4a6.Kato ne te e iskal predi-sorry.A i nai-vajno e tova,4e ti ne iska6 negо,a drugiq.No ne izpolzvai grubi dumi,za da ne go zaboli,nali... ;) I si ostanete priqteli. :) A na drugiq mu obesni 4uvstvata si po nai-surcerazdiratelniq na4in, bez da preigrava6. NEKA SURCETO TI DA GOVORI!!! ;) Uspeh! :)

Много добре казано. Напълно съм съгласен с това мнение. :wink:

:arrow: '...да си останете приятели...'- може би ще е трудно, но опитай. :wink:

absolutno, nap1lno i totalno s1glasna :mrgreen:

03-17-2006, 16:57
ami mislq 4e trqbva da kaje6 na parviq,koito predi vreme te e otblasnal da te ostavi,ti nedei mu obra6ta vnimanie(smisal zabravi 4e te haresva,pravi se i ti na bezrazli4na)i pokaji na drugotot mom4e 4e naistina mn go haresva6 i tn...vav vseki slu4ai edin ot 2-mata 6te go zaboli.nqma kak prosto...no da ne stane taka 4e ti da bade6 precakana.narena ot cqlata istoriq...:(