PDA

View Full Version : За депресираните...



deem
03-16-2006, 16:22
Дано информацията тук да ви помогне.Ето сайта за Егологията:
www.esotherica.freecom-int.com
След като се отвори страницата ще Ви изпише,че сайта е преместен.Просто кликнете горе(пише 'Click Here') и изчакайте малко.

03-16-2006, 16:40
и кво ?
раздепресира ли ?

deem
03-16-2006, 17:05
и кво ?
раздепресира ли ?

Това е нещо сериозно и не ми се струва,че ироничния тон и подигравките са уместни.Ако някой проявява повече интерес,предаването на Димитър Захариев се казва "Въпроси в ефир" и се излъчва по ББТ.На живо е в неделя от 22.00 до 23.00,а повторението му е четвъртък срещу петък от 0.30 до 1.30.

deem
03-21-2006, 14:27
Нагоре.Правя го с цел повече хора да го прочетат.

HandOfBlood
03-21-2006, 14:45
ама моля те... не мисля, че някой, който не е запознат със същността на проблема на депресираните, без да знае защо е станал такъв, какви са обстоятелствата, без да е запознат със всяка една подробност ще може да помогне в случая... :\

03-21-2006, 15:45
ама моля те... не мисля, че някой, който не е запознат със същността на проблема на депресираните, без да знае защо е станал такъв, какви са обстоятелствата, без да е запознат със всяка една подробност ще може да помогне в случая... :\


Може би съм просто разсеян,но не разбрах какво се опиваш да ми кажеш.Би ли пояснил? :|

HandOfBlood
03-21-2006, 16:53
ама моля те... не мисля, че някой, който не е запознат със същността на проблема на депресираните, без да знае защо е станал такъв, какви са обстоятелствата, без да е запознат със всяка една подробност ще може да помогне в случая... :\


Може би съм просто разсеян,но не разбрах какво се опиваш да ми кажеш.Би ли пояснил? :|момиче съм по дяволите...
нвм... имам предвид, че някой от телевизора не може да ти помогне да се справиш с депресията... особено ако предаването ти е 1 час, в което се включват поне 5 заблудени човека на ден... за тази цел ти трябват поне няколко часа, да предразположиш човека отсреща, да ти се довери, да вникнеш в самия него, в съзнанието му, във начина му на мислене, да разбере каква е цялата причина за тази депресия... дали някой от телевизора ще може да направи това за 1 час? не мисля

sk8_dont_h8
03-21-2006, 16:58
ЕМОТАТА ДА СИ МЪЛЧАТ !!! :twisted:

deem
03-21-2006, 17:31
Димитър Захариев е много наясно с причината за депресията,както и причината за много заболявания.Който може да мисли логично ще го разбере,сигурен съм.

deem
03-29-2006, 18:55
Бих се радвал ако някой сподели мнението си.

ledenata_kralicA
03-29-2006, 19:20
e,mn 10x,ama qvno sum v mn dulboka deprsiq
uuffff,naposleduk sum ujasno tujna:(((( :cry:

Uraken
03-29-2006, 23:28
kvi sa tez sekti ve

deem
03-30-2006, 13:12
kvi sa tez sekti ve

Това не е секта,а една нова наука,чийто основи в момента се полагат в България.Чудесно е,че всичко това започва тук,в нашата държава.
Пожелавам успех на всички вас,които оценявате Егологията положително.Тя е в помощ на хората.

deem
04-06-2006, 14:43
Характерният белег на Синдрома на Емоционалният Срив е червено петно на тила.Може да бъде различно по форма и да варира до известна степен по цвят(от светлочервено до тъмнолилаво).
Разберете,това не е измислица в никакъв случай.
Това е истина едно към едно.
Тези от вас,които пътуват в градският транспорт или посещават места с много хора-просто направете този тест,да огледате вратовете на хората около вас и обърнете внимание на колко от тях има характерен белег.

A3_CbM_MoMu4e
04-08-2006, 01:29
аз пък искам да ви кажа нещо свързано с въпросния "лечител" или "знахар" както щете го наричате горепосочения Димитър Захариев
та първото което е че много пъти сме ходили аз и семейството ми при този човек и то без успешно...той лекувал всичко не само депресията...ходихме предимно заради брат ми,понеже той има заболяване по рождение...с една дума той е инвалид за съжаление...нещо като "даунче"/хора които през целия си живот са с детски акъл/в продължение на година-година и половина ходихме при г-н Захариев и той ни уверяваше че ще помогне на брат ми с няколко сеанса.те се състояха от следното:1-во влизаш в кабинета му и предварително отвън си плащаш нещо като вход-10лв...2-ро в негово присъствие не се говори.3-то единственото нещо което правеше е да те пипне за челото и тила.и 4-то на излизане дори и довиждане не ти казваше...нестига че праскахме по около 200кинта до София и обратно/живеем в Бяла Слатина-Врачанско/ ами и никаква полза нямаше от цялата година и половина в която ходехме в месеца 2 пъти.баща ми вече се ядоса че няма никакъв смисъл и се отказа...та да ви кажа чесно отначалото много се хванах и аз на въдицата дали защото бях на 8 години или и аз незнам но сега съм на мнението че никой освен ти сам неможеш да си помогнеш...лечителите само ти обират парите щот няма от каде другаде да ги избият и понеже България се хваща на всичко айде да я прекараме...незнам за другите user-и какво мислят но аз само ви казвам какво стана с моето семейство и как гадно бяхме прецакани ](*,)

favor_91
04-08-2006, 21:01
ne e lo6o infoto :roll:

deem
04-10-2006, 11:18
Благодаря за положителната оценка,favor_91 .

deem
04-19-2006, 10:40
Приятели,предаването за егологията ще се излъчва вече по MSAT в петък от 21.00 до 22.00.
Всичко добро от мен.

piko1
04-19-2006, 11:12
абе ти маитапиш ли се с нас тва си е пъна простотия
реклама която е забранена в този форум
този човек е измамник и на никого не може да помогне можеби
тои трябва сам да си излекува малко мозъка че явно е превъртял
горкият човек съжелявам го даже си е измислил и наука
#-o

deem
04-20-2006, 08:37
Това не е реклама,а информация.И ще те помоля да не се опитваш да влияеш на останалите,а да ги оставиш да вземат свое решение.
Недей да пречиш на това,което е полезно и добро за хората и обществото ни.

deem
04-29-2006, 12:59
Дано повече хора да разберат за това.Онези от вас,които вече са се убедили в полезността на Егологията,опитвайте се да споделяте с познатите си,с приятелите си.Моят съвет е преди това да преценявате чоека,които е срещу вас и едва тогава да вземете решение дали да го насочите в посока Егологията.
Понякога хората реагират крайно негативно и за съжаление последствията от тази реакция ги понасяте вие.Затова повтарям-преценявайте човека срещу вас,човека,на когото искате да помогнете.

Бъдете живи и здрави,приятели.

deem
05-05-2006, 16:25
Мисля,че би било добре тези от Вас,които са поели по пътя на Егологията вследствие на моя постинг да споделят мнението си с останалите тук.Надявам се това да накара скептиците да се позамислят,а онези,които четат това за пръв път,да разберат за този сериозен проблем и че има изход от заразата СЕС.

Бъдете живи и здрави,приятели.

В името на здравето всички средства са позволени.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
05-05-2006, 16:59
Maleee tova sa pylni prostotii too samo laje horata mnogo go mraza ujast

deem
05-05-2006, 18:29
Опитваш се да кажеш,че Димитър Захариев е излъгал повече от 600 човека да застанат пред камерата и да споделят добрите резултати(меко казано),постигнати с помощта на Егологията?!Още повече,че за 17 години практика доволните хора са в десетки пъти повече от недоволните!Защото в Егологията няма недоволни,има неразбрали.

И като е такъв мошеник,кажи как хора с различни диагнози се подобряват и напълно оздравяват само чрез посещение на кабинета или използване на помощните форми на Егологията?Тези хора имат документи от личните си лекари(които в повечето случаи са учудени в промяната у пациентите си).Или може би Димитър Захариев е платил и на личните лекари да фалшифицират документация?
Толкова ли не можеш да разбереш,че човек да направи такава масова фалшификация просто няма на света.Май нещо ти пречи да го разбереш и мисля,че се сещаш и ти кое е това нещо.
В добавка ще кажа,че кабинет 'Егология'е в пълно съответсвие с законовата уредба на РБ,както и месечното издание и всичко останало,свързано с тази нова наука.

Само за информация-преди тези видеоматериали,които виждате в предаванията,Димитър Захариев е имал книга ,в която хората са вписвали своите мнения и благодарности.Тази книга е била доста дебела,а наскоро бе направена и подписка,в която се включиха над 10 000 души.Тя беше в защита на науката Егология и Димитър Захариев.

deem
05-19-2006, 17:51
Прочетете и помислете,за да ЗНАЕТЕ какво става около вас и с вас.

на Захариев съвестта
05-26-2006, 00:27
Гледах го този Захариев и ще кажа на "овцете" да не се лъжат - той е ИЗМАМНИК - 100% и ще се обоснова:

1- прави се на Бог. Обаждат му се разни хора и той им предсказва бъдещето и т.н. На това само най-тъпите биха се вързали.
2- твърди, че ЕГОЛОГИЯТА е наука. Щом е така, като всяк анаука трябва да се опише и да се изучи и от други хора които да я практикуват и да лекуват като него - НО НЕ! той е единствения посветен в ЕГОЛОГИЯТА - какъв късметлия само и колко удобно от финансова гледна точка.

Няма да изтъквам повече доказателства че е мошеник защото нямам време да пиша. Само ще кажа, че наистина го признавам - той е изключително интелигентен и е много добър маниполатор.

dumbo_s
05-26-2006, 07:25
Гледах го този Захариев и ще кажа на "овцете" да не се лъжат - той е ИЗМАМНИК - 100% и ще се обоснова:

1- прави се на Бог. Обаждат му се разни хора и той им предсказва бъдещето и т.н. На това само най-тъпите биха се вързали.
2- твърди, че ЕГОЛОГИЯТА е наука. Щом е така, като всяк анаука трябва да се опише и да се изучи и от други хора които да я практикуват и да лекуват като него - НО НЕ! той е единствения посветен в ЕГОЛОГИЯТА - какъв късметлия само и колко удобно от финансова гледна точка.

Няма да изтъквам повече доказателства че е мошеник защото нямам време да пиша. Само ще кажа, че наистина го признавам - той е изключително интелигентен и е много добър маниполатор.

Ета ако се рабрахте че е измамник.

teenkopele
05-26-2006, 08:53
Без коментар. :wink:

dumbo_s
05-26-2006, 09:31
Без коментар.

Кажи ра помигни де.

deem
05-26-2006, 17:23
Аз само информирам.Вие си решавате.
Просто съм задължен да го правя,след като съм получил толкова помощ от Егологията.Разбирате ли-чувствам се длъжен да ви кажа всичко това. Ще е само от полза повече хора да разберат за Егологията.

"Аз казах-богове сте вие."

deem
06-10-2006, 12:22
"Добрината в България съществува,хора,запомнете това.И колкото по скоро се възроди тя в нас,колкото по-скоро отворим сърцата си към нея,защото тя я има,толкова по-добре ще бъде.Всичко добро на всички и успех."

Димитър Захариев

deem
06-13-2006, 14:53
http://esotherica.freecom-int.com


ВИДИМИТЕ МАГИИ
Всичко става "случайно". Един млад мъж, чакайки на някакво гише, се заглежда в парче стар вестник. МНЗ търси хора със силно биополе за експеримент. Годината е 1988. Започват клинични изпитания. Накрая заключението: "Димитър Захариев влияе добре на чифтните органи - рефлекционни смущения на очите, скъсяване на следоперативния период при очни операции, стерилитет, мигрени, синуити, общо стимулиране на организма, различни форми на невроза, депресии."
Така е намерено попрището, търсено цял живот. И изстраданото разбиране, че не е като другите, че в него бушуват и напират непознати сили, намира своя истински път. А той, пътят, е нелек и трънлив.

Съсредоточава се върху очните заболявания - при тях резултатът е видим. Оказва се, че въздействайки на очите, влияе и на други органи. С други думи - човешкият организъм е система - лекува се всичко едновременно.

Започват въпросите - кое е общото и кое е различното? Кой е факторът, който определя духовното и физиологичното ни състояние?

С практиката идва и усещането, че когато има дисбаланс в емоционалното възприятие, започват проблеми със сериозни последствия. Странното е, че почти еднакъв дисбаланс води до съвършено различни заболявания. Защо сходно излъчване води при жена до кисти в яйчниците, а при мъж - до възпаление на простата?

Анатомията на всички хора е еднаква. Разликата идва от другаде - емоционалните стойности и възприятия.

Въпроси... въпроси...

Отговорът е "на върха на езика", но ... Ден след ден през кабинета минават стотици хора, стотици болки и всяка болка е единствена. Минават седем години, за да прогледне, за да забележи, че на врата на всеки втори човек има червено петно. И по-рано ги е виждал, но едва сега идва разбирането, че това не е дерматологичен проблем. Ще го нарече "белег на живота", "екран на здравето". Появята му е сигнал за енергиен, хормонален и емоционален дисбаланс в организма. Сигурен е, че става въпрос за нарушено емоционално възприятие. Името на проблема изплува от само себе си - "СИНДРОМ НА ЕМОЦИОНАЛНИЯ СРИВ" (СЕС).

Започва къртовска работа - заснемане и класификация на петната - 9000 са снимките, въз основа на които прави изводите си. Най-страшното е, че СЕС е заразен и разпространението му се дължи на вирус. Не се влияе от разстояния, предава се от човек на човек и поразява семейства, родове, групи и общности. Заразява те и се стаява - чака удобната среда и ситуация, за да те порази.

При заразения човек от мозъка към ендокринната система върви неправилна информация. Импулсите, които се изпращат, са променени целево от СЕС. Произведената хормонална смес е такава, че човек посреща емоционалната стойност неадекватно. Има хипо- или хиперфункция на жлезите с вътрешна секреция. При хиперфункция излишната хормонална маса се натрупва в енергийните депа на клетката - митохондриите. Тя видоизменя функциите и структурата на самата клетка. Кои органи ще бъдат поразени зависи от следните фактори:

наследствена предразположеност;
отслабване на даден орган, вследствие на прекарана травма или инфекция;
активна дейност на органа в период на максимално емоционално напрежение;
символно значение на органа в системата на значим личностен конфликт.
Натрупаната в клетките излишна хормонална маса, Димитър Захариев нарича "парахормонална маса". В зависимост от нейното количество в клетката, той систематизира четири нива на поражение. Интензивността на цвета и големината на петното при всяко от тях са различни. Колкото по-голямо и по-лилаво е то, толкова нещата са по-страшни.

При 1-во ниво те са малки, капковидни, почти незабележими. То е така нареченото "кавгаджийско ниво". Ако се чувствате безпричинно нервен, напрегнат, ако всички Ви дразнят, навярно на тила Ви вече има петно от 1-во ниво.

На 2-ро ниво петната са малко по-наситени, леко разпръснати - като пръски червено мастило. То е така наречения "бизнесразрушител". Всичко върви наопаки - с каквото и да се захванеш, не успяваш. Хората в такива ситуации обикновено казват: "Направена ми е магия!".

3-то ниво е отговорно за пороците на човека. Тук са алкохолиците, комарджиите, наркоманите, пушачите... Порокът става център на вселената, изпълва живота, довежда до пълно деградиране на личността. Засегнатите от това ниво за нищо на света не се съгласяват да бъдат лекувани. Обикновено заради тях идват близките им. Резултатите са бавни и много трудни.

4-то ниво е най-опасното. Петното е огромно. Протича много сложен процес, клетките буквално са претъпкани с парахормонална маса. Има сериозни заболявания, цели органи са излезли от строя, а други са с променени функции. В такива случаи е задължително и лекарско наблюдение.

Най-странното е, че СЕС поразява най-активната, по-скоро най-мислещата част от населението.

Има професии с максимално натоварване - икономисти, учители, полицаи...

80% от населението на страната ни е заразено. Проблемът се превръща в национален - превръщаме се в застаряваща нация, раждаемостта все повече спада. Нравствените и морални норми са изкривени. Богатството и материалното благополучие се превръщат в самоцел. Духовните ценности са потъпкани. Несигурността и отчаянието са наши всекидневни спътници.

В дъното на всичко това стои Синдромът на емоционалния срив.

Но надежда за помощ има. Вярно, тя е в лицето на един единствен човек - Димитър Захариев, но я има. По апостолски начин той е отдал себе си за премахването на този проблем. Бихме могли да му помогнем с нашата съпричастност, разбиране и доверие.

ЕГОЛОГИЯТА - НАУКАТА НА БЪДЕЩЕТО
На пръв поглед е парадоксално да твърдим, че СЕС може да причини толкова разнородни страдания. Почти утопично звучи твърдението, че петното на тила е сигнал за опасност.

Знаейки това, Димитър Захариев в продължение на години систематизира, събира данни, снимки, медицински заключения и прави първите стъпки - стъпки, които по-късно ще нарече "Егология".

Така е поставено началото на една нова дисциплина, която връща човешкото на човека. Лекувайки физическите страдания, той лекува и човешката душа. Ние ставаме такива, каквито ни е отредено да бъдем.

"Тук, при Захариев, човек се ражда още веднъж!
Колко ли търпение, воля, сила и енергия е необходима да върнеш на хората онова, което са загубили; онова, което отчайва, боли и убива! Тази тайнствена сила не само лекува - тя обнадеждава, облагородява, възпитава доброто и връща любовта, за която сме забравили. След сеансите аз си отивам от Димитър Захариев друг човек.
З.М., София"

Човек е цялостна структура. В себе си тя съдържа всички механизми за контрол и възстановяване. Умът и тялото са едно неделимо цяло. Единството, което представлява "Азът", се разделя на два потока от преживявания. Ние преживяваме субективния поток като мисли, чувства и желания, а обективния поток - като наше тяло. На едно по-дълбоко равнище двата потока се срещат в един единствен съзидателен източник.

Официалната медицина се интересува само от болестите на тялото ни, а чувствата, емоциите и отношенията са на втори план. Но емоциите не са просто бързо отминаващи събития, изолирани в психичното пространство; те са израз на съзнанието - основният лечебен фактор на живия организъм.

Силата на съзнанието нямаше да има никакво влияние върху нашия живот, ако Природата ни беше отредила на всички едни и същи реакции на онова, което се случва. Няма двама човека, които да възприемат по един и същ начин каквото и да било. Тези индивидуални реакции са придобити, откъдето произтичат разликите. Ученето е резултат от активното използване на мозъка, което води до значителни промени в тялото. Т.е. нашите тела са резултат на мислите и емоциите ни. Клетките съхраняват нашите спомени.

Някой, който е депресиран поради това че е загубил работата си, проектира тъга навсякъде в своето тяло - мозъчният капацитет за производство на невротрансмитери намалява, хормоналното ниво спада, цикълът сън-бодърстване се нарушава, невропептидните рецептори върху външната повърхност на кожните клетки закърняват, дори сълзите съдържат различен химичен състав от сълзите на радост.

Целият този биохимичен профил се променя достатъчно, когато същият човек си намери нова работа.

И така стигаме до извода, че емоционалното възприятие е ключа към духовното и физиологическото състояние на личността. В такъв случай Синдромът на емоционалния срив не е нищо друго, освен проекция на неправилно насочени трансформации, процеси, които би трябвало да останат стабилни, балансирани и самоподновяващи се, но се отклоняват от правилния курс. Това се проявява и като физическа промяна, но онова, което наистина се е случило, е, че Вашето съзнание независимо дали в мозъка, или в клетките е било първото нещо, което се е отклонило. Не съществува биохимия извън съзнанието - само споменът за преживяна ситуация ни кара да отделяме същата хормонална смес и ние я преживяваме отново.

Представете си всички тези "изкривени" сигнали, които достигат до клетките ни. Хаосът, който настъпва, бавно, но сигурно ни променя.

Променя нашата физиология, психика и ние преставаме да сме "ние".Превръщаме се в нещо съвсем различно от онова, което е нашата истинска същност.

В процеса на работата си Димитър Захариев открива, че може да въздейства точно на тези процеси. Систематизирайки и създавайки методология, той поставя основите на една нова наука - "ЕГОЛОГИЯ". Нейната основна цел е да възстанови истинските стойности на идивида. Защото от това зависят стойностите и на другите системи, в които участва - семейство, род, махала, град, държава. Т.е. човекът е система, включена в други системи. Всеки един индивид влияе върху всички и всичко около него. Социалното обвързване се извършва на равнище "съзнание". Разбирането, че и другият е човек като нас, че и той ни възприема по същия начин, води до осъзнаването на едно по-широко "АЗ" - една обща душа или душевност, която е толкова чувствителна, колкото е и индивидуалната.

И в тази връзка вече проличава разрушителната сила на СЕС. Той поразява както отделния индивид, така и цели общества.

Най-странното е, че се разпространява чрез т.нар. "функционален вирус". Агресия, злоба, омраза, пристрастяване към алкахол и наркотици, са отделните му проявления. Заразяването става елементарно, бързо и обхваща много хора едновременно. Достатъчна е една злобна реплика от заразен човек в трамвая, службата, на улицата. Червеният белег на тила означава, че си заразен и трябва да търсиш начин да се отървеш от тази зараза.

Помощта всеки може да намери в лицето на Димитър Захариев. Отношението му към хората е като към "братя страдалци". Всеки, който е имал контакт с него, усеща промяната. Първоначалният прагматизъм се трансформира в човещина, в желание да помогне, в разбиране и съчувствие.

Променят се нравствените параметри на конкретния човек, което вече означава процес на осъзнаване. Проумява, че най-стойностните неща в човешкия живот са добротата и благодарността.

"ДОБРОТА" - най-благата дума в българския език. Да събудиш добротата у човека - това е основата на неговото изцеление. Никой не би могъл да е щастлив без добротата.

Доброта - това значи силна, мощна, положителна енергия!

Енергията, изтичаща от ръцете на Д. Захариев, се нуждае от вяра, надежда, чистота! И където ги срещне - помага. Няма никакво значение дали болният е пред него или на друго място. Лечението от разстояние е като предаването на заразата от разстояние - за нея няма граници и бариера. Човекът, дошъл да търси помощ за някого, трябва да бъде максимално добронамерен към болния - за да се насочи енергията правилно, бързо и да има положително въздействие. Обикновено това е кръвен роднина - "кръвта вода не става".

Макар и рядко, има хора, които са успели да се справят със СЕС сами. Те притежават огромна сила на характера - преминават през страдания и изпитания, пречистват се, променят духовните си стойности, поведението, начина на живот, отношението към света и нещата от живота. Стават други хора и се измъкват. Но това е бавен, труден, мъчителен процес и не се отдава на всеки. За него е нужна подготовка, проглеждане, стоицизъм.

А останалите имат нужда от помощ и могат да я получат от Димитър Захариев и новопрохождащата наука Егология. Науката на 21 век.

Човек идва на този свят за радост и съзидание. И ние трябва да ги постигнем. За всички.

cool_kitty_:P
06-16-2006, 12:47
vij az mislq 4e 4ovek izpada v depresiq zaradi samiq sebe si zaradi svoite ybejdeniq 4yvstva i samo toi moje da se izmukne...

IsTiNsKa_LuBoV
06-19-2006, 08:07
Бих се радвал ако някой сподели мнението си.
Ami moeto mnenie 4e tova naistina trqbva da se pro4ete ot pove4e hora :)

deem
06-19-2006, 19:33
Naistina ti blagodaria.Radvam se ,che ima hora,koito izkazvat polozhitelno mnenie.Razberete,hora,ako ne biah siguren v tova koeto pisha i v Egologiata izobshto niamashe da stoia tuk i da pravia tova,koeto pravia.
Bog da vi pazi i dano naistina poveche hora razberat za Egologiata.

Oshte vednazh blagodaria IsTiNsKa_LuBoV.

deem
06-29-2006, 11:59
"МАЛКИТЕ ЧУДЕСА" НА ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ


Големите открития в различни области на науката за материята създадоха у съвременния човек една погрешна представа, че се е домогнал до основните тайни на Битието. Чрез математически анализ, чрез вещо боравене с генетични кодове, с помощта на компютри и друга модерна техника, той се стреми да проумее и овладее Първоизточника на живота, света и човека.

Въпреки безспорните успехи в различни сектори на човешкото познание, ограничен от своите пет сетива и принудително затворен в илюзията на триизмерния свят, днешният човек се разминава със своята цел. Така, фиксиран в пространството и зависим от потока на времето, той няма големи шансове да се добере до Вселенските тайни.

И когато се появи някой (като Димитър Захариев), който се различава от другите, който има дарбата и смелостта да поеме по свой път, тогава той е или тотално отхвърлен, или кара хората "да мислят с главите си".

Поставяйки основите на своята наука Егология, Димитър Захариев прави крачка напред по пътя към холистичното (цялото) здраве. Подозрението му, че Синдромът на емоционалния срив се причинява от функционален вирус, е решаващо. Създава методика, чрез която събужда способностите на човешкия организъм да се саморегулира. Понякога се налага помощ отвън - медикаментозна, хомеопатична, билкова и т.н., но основното се извършва от нашето тяло, от нас.

Процесите са динамични и в много от случаите звучат невероятно. Затова ги наричам "малките чудеса на Димитър Захариев ".

"Вече втори сеанс провеждам при г-н Д.Захариев. Стягането в гърлото, неприятностите с очите, постоянното безпокойство и раздразнителност, в т.ч. и косопада, прогресивно отзвучават и изчезват.
Съпругът ми, като лекар, често казваше: "Вълшебна пръчка при лечение няма. Периодът на лечение (медикаментозно) е дълъг и продължителен."
Сега вече съм сигурна, че "вълшебна пръчка" има и това е г-н Д.Захариев.
12.08.1999 г., А.В., София "

Наистина, за мнозина той е като "вълшебна пръчка". От неговите ръце се повлияват болести, за които сме свикнали да смятаме, че са нелечими. ЕДИНСТВЕНО И НЕОБХОДИМО УСЛОВИЕ Е ТЕ ДА СА ПРЕДИЗВИКАНИ ОТ СЕС. Тогава повлияването е бързо и необратимо.

В процеса на отстраняване на "парахормоналната маса" (натрупана в митохондриите), се наблюдават ефекти, които понякога са доста изненадващи. Най-лесно доказуемият е порастването на височина. Като става дума не само за деца и млади хора, а и за възраст, през която растежът отдавна е спрял. Много пациенти на 30 - 40 години се издължават с 3-5 см. Но растат само тези, които по някаква причина не са достигнали определения им от гените и природата ръст. Парахормоналният ресурс се използва за възстановяване на тъканта и за "концентрация върху определено място" - нещо като концентриране на оздравителен процес.

"Доведох сина си Д. - на 19 г. Диагнозата е хипофизарен нанизъм, хипогонадотропен хипогонадизъм. На ръст е 147 см, а костната му възраст е на 10-12 годишно дете.
Изумена съм от бързото въздействие, което оказва методът на Д.ЗАХАРИЕВ - за проведените няколко сеанса резултатът е 1 см растеж!
Благодарим му от сърце!
27.06.1992 г., З.А., Димитровград"

"След един сеанс на г-н ЗАХАРИЕВ, за около месец пораснах с 1 см. Благодаря!
22.08.1997 г., Р.П."

Другият дефект, който се повлиява изключително добре е далекогледството. Има над 4000 случая, които доказват това. Повечето са деца, но не са малко и възрастните. При децата става по-лесно и по-сигурно. Най-фрапиращият случай е при едно момиче от Бобовдол - с един сеанс се неутрализират 14 диоптъра.

Офталмологът проф. Маждракова дава следното обяснение на процеса:
"Разтоварването на митохондрийните кристи, намиращи се в мускулите на окото, води до скоростно възстановяване на структурата на мускулната тъкан."

"Искам да изкажа моето голямо възхищение от способностите на Димитър Захариев. Имам проблеми с очите - късогледство. Откакто се лекувам при него, то значително намаля. Успоредно с това се увеличи ръстът ми - от 177,5 на 180 см. Ще продължа да идвам, защото резултатите са очевидни и впечатляващи. Благодаря от сърце както на Лечителя, така и на Човека Димитър Захариев
14.05.1995 г., Г.Д."

Над 160 са децата, родени след намесата на Димитър Захариев . Родителите им са с доказан стерилитет. Обикновено СЕС води до това. А когато има деца, то те се раждат с петното на врата. Игнорирайки Синдрома, се игнорира и този проблем.

"Децата на Димитър Захариев" по някакъв начин, освен че са спокойни, уравновесени и слънчеви, притежават и сензитивни способности.

Освен стерилност, СЕС причинява в някои случаи и импотентност при мъжете. Той (СЕС) е предпоставка да се произведе такава хормонална смес, която лишава мъжа от ерекция или предизвиква преждевременна еякулация. Това от своя страна предава заразата и на партньорката - за да достигне, да се нагоди към параметрите на любимия човек, жената променя своите стойности (потребности). Двамата партньори може би си пасват по някакъв начин, но жената е потенциален гостоприемник на миома.

В другия вариант - мъжът се опитва да задоволи всички потребности и изисквания на жената. В този случай често се получава прекомерно отделяне на тестостерон, което пък довежда до оплешивяване. Същото се получава и при мъже с доминиращо чувство на ревност.

И сега, представете си хора, които години наред са имали подобни проблеми, как биха реагирали на своето изцеление. Разбира се, че за тях това е чудо. Чудо с голямо "Ч". И човекът, който им помага е чудотворец, едва ли не Бог.

Не го обожествявайте - той е човек като вас, като мен, като всички останали. Живее със своите радости, болки, ежедневни грижи и задължения. Единственото, което го отличава от нас, това е дарбата му. Дарба, която е посветил на хората - за да вижда около себе си все повече радостни очи и усмихнати лица.

http://esotherica.freecom-int.com

deem
07-03-2006, 11:23
МЕДИИ И СЕС

Процеса на общуване бихме могли да наречем "изкуство за предаване и получаване на информация". За да бъде предадена информацията от един ум до друг, най-напред ни е необходим начин за символизиране на включените модели, трябва да постигнем съгласие за използваните символи. Много от проблемите в общуването произтичат от различията в кодирането. В същото време не бива да забравяме, че всички вербални и други символни системи за комуникация са създадени от някаква невербална или предвербална система. Тя може да е съвсем проста - посочваме книгата и казваме "книга", или е толкова сложна, колкото е сложен танцът на пчелите, съобщаващ на кошера за намерен прашец.

Вербалната комуникация изпълва по-голямата част от съзнателния ни ум. Невербалната - програмира във всеки един момент подсъзнанието ни.

Речта притежава ритъм. Всички ритмични неща подлежат на настройване. Психолози заснели няколко разговора и ги проектирали при много бавна скорост (1/48 сек.). По този начин успели да разбият думите на основните им звукови елементи. Тогава забелязали нещо много интересно - движенията на тялото и на слушателя, и на говорещия са в съвършен синхрон с гласа през цялото време. Движенията на слушателя се настройват към говорещия, а не са просто забавена реакция.

"Беше забелязано, че слушателите се движат в съвършен синхрон с речта на говорещия. Изглежда, че това е някаква форма на настройване, тъй като не съществуваше видимо закъснение дори и при 1/48 секунда...

... изглежда също така, че това е универсална характеристика на човешкото общуване. Така общуването е като танц, в който всеки от участниците е включен в сложни съвместни движения. Дори и напълно непознати хора демонстрират тази синхронизация."

Съдържанието на съобщението възниква, след като настъпи настройването. Преди този момент често е налице погрешно разбиране и неспособност да се схване същността.

Следователно слушателят не достига, а е част от говорещия.

Ако не сме способни да се настроим към вибриращите честоти около нас, не можем да изживеем връзката си със света. Ако не можем да се настроим, не можем да общуваме. Без общуването ние сме изолирани, отделени и отрязани от захранващите енергийни източници, така важни за дравето.

Точно както индуистите вярват, че звукът (вибрацията) създава цялата материя, комуникацията, независимо дали е славесна, химическа, психическа или електрическа - създава и поддържа живота. Без нея ще умрем - духовно и физически.

Думите, подобно на парите, сами по себе си са нищо. Значението им се крие изцяло в това, което те символизират, в реалността зад символите. И в същото време, те са много мощни като инструменти. Тяхната сила се крие във факта, че притежават значение.

Същността на комуникацията представлява символна метафора за отношения. Като се има предвид, че думите са символи на "предмети, качества или действия", метафората за нас е символ за техните взаимовръзки.

Тя е тази, която организира и осигурява структурата на съзнанието, която строи моста между ума и тялото.

Ролята на комуникацията във всяка промяна в нашата цивилизация е много голяма. Както с всяка друга сила, и с нея трябва да се борави много внимателно, тъй като всяка грешка също се умножава многократно. Погрешната информация, негативната пропаганда и политическото промиване на мозъците са само няколко примера за това.

Медиите насочват нашето внимание, а обикновено всичко следва посоката, в която се е насочило вниманието. Радио, телевизия, преса, кино - това са отделни проявления на факторите, които формират колектовното съзнание.

В тази връзка отговорността им е огромна.

Търсенето на сензации, с цената на всичко, измества предназначението им да възпитават, да изтъкват стойностните неща. Игнорират се морални ценности, които са гръбнака на човешкия живот. Волно или неволно стават разпространители на вируса на Синдрома на емоционалния срив.

"Едно мое близко семейство - чудесни хора, познавам ги от години - гледали по телевизията някакъв филм, а после и коментарно предаване на същата тема - за изневери, некоректно отношение между двата пола. И двамата забелязали, че именно след това предаване започнали скандалите помежду им - най-вероятно е участвал някой, заразен от СЕС. Дойдоха при мен - стигнали да развод и с червени петна по вратовете. Агресивни и непримирими - не можех да повярвам, че са стигнали до там. Обясних им за какво става дума, направихме сеансите. Петната изчезнаха, а заедно с тях и желанието за разваляне на семейството. Сега са живи и здрави, и живеят добре - както някога, преди да им се случи заразяването, преди да се появи синдромът на емоционалния срив.
Димитър Захариев".

С малки изключения, родната ни журналистика нехае за този проблем - в него няма сензация, а много болка. В някои редакции самите редактори спират материалите, посветени на синдрома - а вратовете им светят в червено като светофари.

Другаде, някои телевизионни водещи се изживяват като величия - щом си поканен, ще говориш само това, което ти се каже. Иначе си правиш реклама, а това е Национална телевизия! И накрая, по такъв начин режат и сглобяват предаването, че да сеят навсякъде неистова омраза, злоба и гняв. Целта не е да успокоят хората или да решат нечий проблем, а да създават конфронтация между хората - болни и здрави, лекари и учители, пенсионери и деца, българи и турци...

Неслучайно започнах тази статия с ролята на комуникацията в човешкия живот!

Всеки един от нас е в позицията на зрител, читател или слушател. Точно тук сме страшно уязвими - агресията, разделението и омразата ни удрят директно. Точно те са проявлението на 1-во ниво на СЕС.

И какво излиза - никой не иска да говори за проблема! В същото време, търсейки сензацията, сеят зараза.

Крайно време е да си дадем сметка за истинското състояние на нещата и да престанем да се правим на щрауси. Това, че сме заровили главите си в пясъка, не променя нищо. В нашите ръце и в лицето на Димитър Захариев е възможността за спасение - защото и добрината е заразна!


ХАРТИЯТА, КОЯТО НЕ ГОРИ

Днешният човек е толкова обременен, че е трудно да стигнеш до него с думи. Всекидневните грижи, проблемите и желанията, често първични, са нещата с които той живее и приема.

За мнозина поредицата статии, посветени на Синдрома на емоционалния срив, звучат като приказка. А всъщност приказката е единствената ни защитна позиция пред невъзможността да признаем съществуването на нещо, до което нашето прагматично съзнание отказва да се докосне.

И така...

"Имало едно време един човек, който пожелал дарбата, дадена му свише, да служи на хората. Ден след ден, той отдавал сърцето и душата си. "Прогледнал" - повечето от хората носели на врата си петно. Различно по интензивност, големина и форма, то в някаква степен предупреждавало за проблеми - междуличностни, лични и здравословни. В процес на работа била създадена и методика, която носела изцеление. Но този човек бил сам, а стремежът му да помогне на хората - огромен. Това го принудило да създаде помощни средства, които да стигат до всички нуждаещи се. Със свой приятел, решават да произвеждат дъвки, с активирана субстанция. Но нещата не потръгват и от цялото начинание остават огромен куп рекламни материали. Един ден му хрумва идеята, че може да ги използва като абсорбатори на негативната енергия, която носи всеки от нас.

Големите рекламни листове, с помощта на ножицата, стават малки листчета, на които пише "Доброта" или "Егология".

Раздава ги на всеки, посетил кабинета му.

Истински невероятното започва точно сега - след като е носил листчето известно време със себе си, пациентът трябва да го изгори. Но хартията отказва да гори като хартия.

"Запалих картончето преди да дойда - не можеше да гори с клечки кибрит. Поставих го върху пламъка на газов котлон - получи се пушек, а краищата на картончето приличаха на въглен. Само един път се появи пламък и той беше много зеленикав.
А.Б., Пловдив"
"Опитах се да запаля картончето в долния десен ъгъл. Успях едва на третия път. Пламъкът пропълзя нагоре и след това се върна надолу. Гореше със синьо-зелен пламък и много дим. Усещаше се миризма на изгоряла козина. Угасна преди да изгори цялото. Неколкократно палих парчетата, но не успях да ги изгоря.
С.С., София" "Листчето, което запалих, горя с жълто-зелен пламък. Имаше много припуквания, като от време на време пламъкът заставаше перпендикулярно на листчето (образуваше се кръст). Миришеше на изгорял бакелит.
С.Г., София"

Това са три от многото впечатления, записани в специалната тетрадка, посветена на "Хартията, която не гори като хартия". С натрупването на фактологията, идват и изводите. А те са, че тестовете (листчетата) горят, когато има преодолима зараза със СЕС. Не горят, когато вирусът е активен и организмът не може да се справи сам, т.е. емоционалното възприятие е заразено със синдрома.

Странните пламъци се дължат на различните форми на въздействие - когато вирусът прави от човека атеист, невярващ, скептик - пламъкът е във формата на кръст. Завистта му придава друга форма - остриета, саби, змии...

Нищо чудно, негативните стойности - завист, злоба, омраза, да са вирусите на СЕС, т.е. СЕС се припокрива с магията - "видими магии".

Затова неутрализирането става чрез изгаряне. Прибягва се до пречистващата роля на огъня - практика, която сме наследили от далечните си предци. Те са го използвали за премахване на лошите усещания, нехармоничните емоции, нежеланите събития. Силата и същността му са в това, че той е една непрекъснато променяща се структура, разрушаваща и съзидаваща едновременно.

Неутрализирането на поетата негативна енергия е последователен процес - то не може да стане с изгарянето само на един тест. И това е така, защото СЕС е променлива величина - ту се проявява, ту изчезва - трябва да не се появява поне една година, за да се смята, че е премахнат."

Все още ли нещата, казани дотук ви звучат като приказка?

Българинът обикновено е привърженик на принципа "око да види, ръка да пипне" и, верен на тази максима, иска доказателства. А когато те се различават от обичайното, отсича: "Такова животно нема!".

Вече от години Димитър Захариев обяснява, показва и говори за Синдрома на емоционалния срив . Не са малко хората, които вече са наясно, особено онези, минали през кабинета му. Има и други - за тях най-важното нещо е ясновидството. То се явява едва ли не доказателство за правотата му.

Тук ще си позволя да го цитирам:

"Ясновидството е само средство, за да привлека вниманието ви към проблема. Моята единствена задача е да игнорирам СЕС, за да ни има, за да могат хората да придобият своите истински стойности."

В това отношение останалите - традиционна медицина, учени - биолози, химици, физици - са ни длъжници. Защото не е по силите на един човек да обхване проблема изцяло.

А че това е глобален проблем е факт!

И колкото по-бързо го проумеем, толкова по-скоро ще намерим верния път!

deem
07-08-2006, 16:05
"ДОБРОТА" - най-благата дума в българския език. Да събудиш добротата у човека - това е основата на неговото изцеление. Никой не би могъл да е щастлив без добротата.

Доброта - това значи силна, мощна, положителна енергия!

Енергията, изтичаща от ръцете на Д. Захариев, се нуждае от вяра, надежда, чистота! И където ги срещне - помага.

07-08-2006, 17:07
deem я прочети поста на A3_CbM_MoMu4e и ми кажи защо тя е останала с впечетлението че г-н Захариев е един измамник ? Там 600-700 човека дето са ги изкарали да говорят пред телевизията съм забелязала че са някъкви хора на възраст между 50-70 години и се предполага че вече мъж/жена го е ударила критическата и има данни че хората вече след 50 години не са много наред с главния мозък тоест искъм да кажа че си внушават че са излекувани , а човек когато си внуши че наистина му помага дадено лечение се излекува просто внушението е голямо нещо , та автора да отговори на първия ми въпрос :-k

HandOfBlood
07-08-2006, 22:19
ЕМОТАТА ДА СИ МЪЛЧАТ !!! :twisted:тва сигурно е било за мене... и казвам за поне хиляден път... НЕ СЪМ ЕМО ПО ДЯВОЛИТЕ... >.<
тфа беше офтопик

deem
07-09-2006, 15:17
Не знам защо си останал с впечатлението,че хората от материалите са на над 50 години.Има жени и мъже на по 21,24,30 години.Може би голяма част от материалите са с по-възрастни хора,защото Димитър Захариев се стреми да покаже,че има надежда и за тях.Друг е въпроса,че те вероятно и по-лесно се съгласяват да застанат пред камерата от по-младите.Да си призная аз още нямам такъв материал там засега.
Хайде сега ми обясни как със самовнушение се премахват щипове,артрит,коксартроза, ак,депресивни състояния,безплодие и всякакви други проявления на СЕС.Ако тая работа е толкова лесна нямаше да има ни болници,ни болни хора-всеки се лекува със самовнушение;всъщност няма да ни трябват и психолози,психиатри и лекарства.Може да положиш основите на новия твой метод'Самовнушение'( е не ти ли звучи смешно,а)
А относно постинга на момичето по-преди не мога да бъда сигурен каква е причината.По-принцип когато става дума за психически отклонения нещата стават малко по-бавно(като в случая с брат и ).
И отново ще ти припомня следното нещо написано по-горе:

Доброта - това значи силна, мощна, положителна енергия!

Енергията, изтичаща от ръцете на Д. Захариев, се нуждае от вяра, надежда, чистота! И където ги срещне - помага.

Предполагам,че тя просто е подходила с недоверие,очаквала еда бъде измамена и затова при нея няма особен резултат.
Едно нещо ще ти кажа обаче-Димитър Захариев не се подиграва с никой и това ти го гарантирам.Неговата цел е да помнага на възможно повече хора а не да печели от човешката болка.Онези,който правеха последното вече просто ги няма на този свят.Сещай се защо.

Slipped Away
07-09-2006, 16:06
Не ми се вярва,че с един сайт може да се премахне депресията! :smt018

deem
07-09-2006, 17:13
Slipped away,
сайта не премахва депресията и аз никога не съм го казвал.Той е чисто информативен.За тези от вас,които проявяват повече интерес , мога да препоръчам авторското предаване на Димитър Захариев по телевизия М-САТ 'Въпроси в ефир'.То се излъчва в петък на живо от 21.00 до 22.00,а повторението е в сряда от 13.30 до 14.30.

Искам и да добавя нещо относно самовнушението.Не може да кажеш на някой,че е бил хипнотизиран или му е внушено да си махне очилата,да му се калцира язва,да му се стопят кисти, да забременее,да не говорим да изчезне тумор в мозъка.Имайте предвид,че тези хора са под лекарски контрол и често лекарите са много учудени от това,което наблюдават.Но фактите са си факти,изследванията са си изследвания и всичко сочи,че положителните резултати са следствие от игнорирането на СЕС.

Между другото Егологията помага срещу доста неща,но аз акцентирах на депресията,защото от темите в този клуб ми се струва най-често срещания проблем.

P.S. При посещение в кабинета на Димитър Захариев не се плаща никаква такса,никакъв вход(както твърди A3_CbM_MoMu4e).Това е пълна измислица.Който има материалната въжможност може да остави 10 лева,но НЯМА никой,които да Ви принуди да го направите.
Наистина,когато вземате от неутрализаторите или тестовете е редно да се плащат,но това Вие решавате сами.Самото посещение,контакт е на стоиност 10 лева,но ако нямате тази възможност Не се притеснявайте.Никой няма да ви спре и да ви изнудва за пари.Напротив-там цари атмосфера на човечност и разбирателство.

A3_CbM_MoMu4e
07-13-2006, 13:49
P.S. При посещение в кабинета на Димитър Захариев не се плаща никаква такса,никакъв вход(както твърди A3_CbM_MoMu4e).Това е пълна измислица.Който има материалната въжможност може да остави 10 лева,но НЯМА никой,които да Ви принуди да го направите.
Наистина,когато вземате от неутрализаторите или тестовете е редно да се плащат,но това Вие решавате сами.Самото посещение,контакт е на стоиност 10 лева,но ако нямате тази възможност Не се притеснявайте.Никой няма да ви спре и да ви изнудва за пари.Напротив-там цари атмосфера на човечност и разбирателство.
SorrY Майкъл аааама ти ходил ли си при тоз Захариев та знаеш че неискат пари?

deem
07-14-2006, 09:45
Да,скоро ще станат 2 години.

07-15-2006, 00:06
Да,скоро ще станат 2 години.

тц тц тц правете каквото си искате и си трошете главите както пожелаете...ваш си проблем :lol:

deem
07-15-2006, 11:32
Проблемът не само мой или твой,а на всички ни.Замисли се малко по този въпрос.Тук става дума за най-мощното средство за унищожение на света- самият човек унищожава себе си и хората около него,защото СЕС се предава мисловно и мигновено.
Дано повече от вас го осъзнаят.

07-17-2006, 23:59
Проблемът не само мой или твой,а на всички ни.Замисли се малко по този въпрос.Тук става дума за най-мощното средство за унищожение на света- самият човек унищожава себе си и хората около него,защото СЕС се предава мисловно и мигновено.
Дано повече от вас го осъзнаят.

kopi ti prosto si ili omagiosan ili napulno tup za da vqrvash na takiva izmislici...naprao me karash da se hilq kato lape na tiq tvoite tupotii i na prostotiite det teq ekstrasensi pulnqt glavite na horata i zarad tqh si pulnqt djobovete ...

07-18-2006, 00:56
deem пробвал ли си да се застреляш ? Сигурно не става, проблема в синдрома на емоционалния ко беше.Пробвай с доброта - хвърли се от покрива на многоетажна сграда.

deem
07-18-2006, 11:55
Подозирам,че госта е един и същ човек.Дори и да не е така ще кажа следното-аз съм минал през болка,която твоят ум не може да побере в момента.Подигравайки се с Егологията,ти съзнателно или несъзнателно може да си навлечеш проблеми-няма да пояснявам повече.
Искам да уточня-аз съм изстрадал пътя към Егологията и може би затова се радвам на добри резултати.Димитър Захариев наистина среща най-голямо разбиране сред страдалците.
Искам,гост,когато болката дойде до теб да влезеш пак тук във форума,да видиш какво си писал и да се извиниш.
А колкото до самоубийството-това е престъпление срещу Бога и аз никога няма да го направя.

4oBeKa
07-18-2006, 15:13
Подозирам,че госта е един и същ човек.Дори и да не е така ще кажа следното-аз съм минал през болка,която твоят ум не може да побере в момента.Подигравайки се с Егологията,ти съзнателно или несъзнателно може да си навлечеш проблеми-няма да пояснявам повече.
Искам да уточня-аз съм изстрадал пътя към Егологията и може би затова се радвам на добри резултати.Димитър Захариев наистина среща най-голямо разбиране сред страдалците.
Искам,гост,когато болката дойде до теб да влезеш пак тук във форума,да видиш какво си писал и да се извиниш.
А колкото до самоубийството-това е престъпление срещу Бога и аз никога няма да го направя.

opredeleno ako ti ne se grumne6 moje li az da go napravq? :lol: ako li ne da te lin4uvam ili obesq ili da ti pomogna da se hvurli6 ot mosta...to da ti kaja i gospod nqma .. ako ima nqma da e tolko skapan jivota na horata i da ne gi e strah da pravqt grehove..demek 4e ... ABE NQQ KVO DA SE OBQSNQVAM NA MALOUMNICI WE DEA :smt018

deem
07-19-2006, 09:24
Малко се отклоняваме от темата и все пак да си кажа какво мисля по този въпрос,широк като света.Теб не те е страх да грешиш ,не те е страх от Бог защото ти не знаеш,че него го има. Това е най-лесния начин да ти го обясня. Между другото и аз бях така до определен момент от живота ми-как може да има Бог и да позволи воините ,бедността ,страданията.
Що за нещо е това? Обаче всичко следва своя ред,има си определени закономерности.
Можеш да си сигурен в едно-когато болката дойде човек започва да се моли,защото на подсъзнателно ниво започва да осъзнава проблема( тук имам предвид особено атеистите,защото говоря от личен опит и аз бях такъв).Дано само зова за помощ да бъде чут...

Колкото до Егологията-пак ще повторя кога са предаванията:
петък от 21.00 до 22.00 по телевизия М-САТ
сряда от 13.30 до 14.30 по телевизия М-САТ

4oBeKa
07-19-2006, 15:26
nai lesniq na4in 4ovek da se otkaje e kogato nikoi ne my obru6ta vnimanie i nakraq 6te se samoubie :smt016 :smt006 :smt005

SeXyTo_f
07-19-2006, 16:10
мен такива неща не могат да ме изкарат от депресия.... :roll:

4oBeKa
07-19-2006, 17:47
мен такива неща не могат да ме изкарат от депресия.... :roll:

ееее евала ти баце е тва исках да чуя \:D/

deem
07-23-2006, 12:26
Теб може и да не те изкара,но е изкарало хиляди други хора от депресията и другите трудности в живота,породени от СЕС.Струва ми се,че някои хора се изказват доста неподготвени тук(чисто и просто не са запознати с Егологията и по тази причина са невежи в тази област).
Мисля,че е редно преди да съдите нещо да се опитате поне да го осмислите и разберете.Уверявам ви,че Егологията е смислена и е за хора с разум.

'Не искам да ми вярвате изобщо.Вярвайте единствено и само на сетивата си,защото това е начина да разберете Егологията'
Димитър Захариев

deem
07-31-2006, 12:39
Димитър Захариев се ангажира да помогне само когато проблемите ви са породени от Състоянието СЕС(Синдром на Емоционалния Срив).Характерният му белег е червено петно на врата.Когато СЕС се игнорира напълно,премахне, хората влизат в една стабилност,хармония и се оправят. Стават адекватни на околната среда и взимат максимално правилни решения във всеки един момент.
Вникнете във тази материя и тя ще ви бъде полезна.По този път са минали много хора и се потвърждава следното:'В Егологията няма недоволни,има неразбрали'.
И още нещо-не се чудете защо хората се карат и бият без видима причина,защо е цялата тази агресия навсякъде около нас-тези хора най-вероятно вече имат белега на вратовете си и това е чистата Истина.

deem
08-21-2006, 09:15
Поради многото проблеми,за които чета в този клуб, се надявам все повече от вас да разберат първопричината за раздразнението,кавгите, караниците и всички неприятни изживявания,свързани с всичко това. В общи линии става дума за Синдром на Емоционалния Срив от 1-во ниво.
Затова отново пиша в тази тема-за да могат повече от вас да разберат за СЕС и да се освободят от, меко казано, вредното му влияние


Надявам се да разберете правилно информацията,която четете.На онези от вас,които разбират тази материя препоръчвам да гледат и предаването по телевизия М-САТ.
Всичко добро.

one_more_minute
08-21-2006, 12:25
deem.. Ти сам го каза - остави на хората да преценят за себе си, не налагай мнение. Аз лично отказвам да го прочета.

deem
09-02-2006, 13:03
deem.. Ти сам го каза - остави на хората да преценят за себе си, не налагай мнение. Аз лично отказвам да го прочета.


Ако прочетеш всичко мнения ще забележиш,че има хора,за които това е полезно и са се изказали положително.Обзалагам се,че поне 50% от прочелите темата прочитат и статиите в сайта или поне започват да ги четат.Ако и 10 човека от всички са разбрали закакво става въпрос значи темата е свършила работата си.

TeditoOoo
09-02-2006, 21:03
Mba kvi sa teq sektanski prostotii be?Samo da vi promivat mozaka pfff

deem
09-09-2006, 09:27
Това изобщо не е секта,нито е затворено общество.Напротив,в Егологията има пълна свобода-никой не е задължен да прави нищо.Всеки решава за себе си-дали е полезно,дали има положителен ефект.
Досега Димитър Захариев е доказал,че се справя доста успешно в борбата срещу Синдрома на Емоционалния Срив.Ако на тила ви или на тила на ваш близък има характерен белег на СЕС(обикновено е червен или лилавее в по-тежките случаи)то Егологията може да ви помогне.
Предаването е по телевзия М-САТ в петък от 21.00-22.00 с повторение в сряда от 13.30-14.30.

BeBencEto
09-09-2006, 09:47
deem prochetoh vsichko,koeto si pisal do sega v taq tema...hubavo imash dosta dobra i silna argumentaciq...no az sum na mnenie che ako chovek ne si pomogne sam,drug edva li shte moje...prosto e hubavo da ima nqkoi,koito da te nasochi..az ne vqrvam na tozi chovek....i smisul ne samo na nego a na takiva hora....zashtoto vsichko e strogo individualno..i ako n teb pomaga ima hora,na koito edva li bi im pomognalo..taka che...

DeSsY`
09-10-2006, 12:44
Бе що се не махнете с тия простотии бе?! Тоя ще ме извади от депресията другия път! Ебати, как може народа ни да е толкова прост и да вярва на такива! Ревете му по телефона за проблемите си, той през време ше си се прай на бавен, че ви слуша, ще ви взима парите и тва е цялата работа! Просто за пореден път се убеждавам колко са глупави хората и как могат да вярват на такива лечители, знахари, врачки и секви пустиняци!

deem, много си обсебен/а нещо.. :? ама тва си е твоя работа, да не са ти дали пари да му ставаш рекламно лице? А и не е нужно да пускаш постове с по 100 реда, мислиш ли, че някой чете тия простотии?! И само ще ви кажа да си живеете живота и сами да се оправяте с проблемите си, защо едва ли подобен психар ще ви помогне!

deem
09-16-2006, 11:47
Първо-не ми плащат за да информирам хората.Правя го по убеждение.
Второ-не съм Димитър Захариев,нито негов роднина,нито част от екипа му.
Трето-хората,който четат материалите и гледат предаването са далеч от 'прости".Те са хора с разум.
Четвърто-Аз основно информирам.Това,че на теб не ти харесва и решаваш да оплюеш Егологията като измама не означава,че всички са на твойто мнение.Ако разгледаш малко назад ще видиш,че на някои информацията им е била полезна.

Всичко добро и размислете върху прочетеното.
Всичко там е истина.

Tempestjuji
09-16-2006, 19:55
kwo da ti kava..prostotii.......

09-18-2006, 21:08
Slippin aSS Grabba da be verno bace kaji go 4e ina4e nqma da ti povqrvat ama tva promiva mn zdravo mozucite kat nqkva psiharska religiq i e super tupo :smt030

Nifada_
09-19-2006, 13:04
Хайде аз да кажа какво ми се случи когато посетих Димитър Захариев.
1/ Държа се надменно и грубо ( пред мен изгони една жена от кабинета си все едно беше куче), а на мен ми наговори глупости от типа, че трябва да си намеря мъж с надървен х.. ( тогава още не бях омъжена).
2/ Държа ме вътре не повече от минута, за което ми взе 20 лв и ми обясни, че трябва да ходя всеки месец по един път. ( Как ли се лекува основен проблем като емоционален срив с едно посещение на месец, не знам)
На излизане от кабинета му мернах една стая, в която от голям казан наливаха в шишета един шампоан ( които задължително си купуваш, нещо като антистрес бяха, не си спомням точно).
Опашката беше огромна, но вървеше бързо, защото там хората влизат и излизат като на конвеир. Запитах се щом толкова всеотдайно помага на хората с добрата си душа, защо не взима по някаква символична сума като 5 лв например.
Гледала съм и предаванията му , отначало бяха по 2001). Понякога се държи толкова невъзпитано и така се опитва да наложи мнението си за егологията на всеки, че е в състояние да се скара с човек в ефир само и само да е неговото. И определено няма вид на човек, който се е преборил с емоционалния срив.
Това е мое мнение! Не го налагам на никой, който иска да отиде и да опита. МОже да му помогне. За мен беше безпретметно и скъпо.

deem
09-21-2006, 10:47
Хайде сега аз да кажа защо лъжеш:
1)Не вярвам да се е държал надменно и грубо; ако е изгонил някого за това е имало причина(или е дошъл да се подиграва,или не е запознат с материята,или може би не е попълнил декларация).Това,което ти е казал едва ли е било ,което пишеш ако изобщо си била там.
2)ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ НЕ ВЗЕМА ПАРИ-това трябва да е ясно на всеки.Как ти е взел 20 лева не знам-само ти си знаеш.
ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ НА КАЗВА НА НИКОЙ КОГА ДА ИДВА В КАБИНЕТА МУ- всеки решава сам за себе си.
След като не знаеш протича процеса на игнориране на СЕС какво правиш там?Явно и ти не знаеш какво правиш(ако си била там).

Много неща съм изчел против Димитър Захариев,но трябва да ти кажа,че това с казана е нещо ново за мен.Аз посещавам кабинета от около две години и нищо такова не съм видял.Доколкото ми е известно шампоана (неутрализатор) се произвежда от българска козметична фирма. Моля те,недей повече да плашиш с този казан.
НИКОЙ НЕ Е ЗАДЪЛЖЕН ДА КУПУВА НИЩО ОТ КАБИНЕТ "ЕГОЛОГИЯ".
Това го казвам срещу лъжата ти,че си била накарана да си купиш неутрализатора.Дори и да си права,че си взела неутрализатор цената щеше да е 15 лева,а не 20.От тях можеше да платиш и само 5.
Ако това ти изглежда скъпо-хубаво.Нека всеки да си прецени.

И относно опашката-наистина минава бързо.Контактът се осъществява за секунди и ефекта се проявява в различно време-понякога до 15 минути , понякога до 5, половин час и т.н.

DeSsY`
09-27-2006, 20:23
Все си мисля, че всичко в тая "наука" или там квото е, опира до психическата нагласа. Все едно да ти дадът бонбонка и да ти кажат, че е хапче, ти да си мислиш, че ще ти мине и то наистина да ти мине. И кво?! Димитър Захариев къв е?! Феномен?! Не-човек?! Кви са тия "велики" способности в него?! Откъде идват?! Исус 2 да не би да е?!

ann
09-30-2006, 00:48
Kakuv da e... poredniq malko po-hitar, koito e povel cqlo stado otchaqni i naivni hora, kato im promiva mozycite i im pribira parite.

Ne e neshto novo v choveshkata istoriq :)

CrazyWitch
09-30-2006, 09:56
Тоя шарлатанин го знам бе.. Беше май по едно време в Скат Тв. :)

deem
10-01-2006, 13:44
Тоя шарлатанин го знам бе.. Беше май по едно време в Скат Тв. :)


Mного добре.Сега само ти остава да направиш едно изложение и да кажеш защо е шарлтанин?Аз доколкото забелязвам от хората посещаващи кабинета му няма недоволни.Както вече казах аз го посещавам от две години и смятам да продължавам-просто ми е добре.Няма да навлизам в подробности какво беше състоянието ми преди да започна посещенията- с две думи 'много лошо'.
Между другото предаването му вече е по телевизия М-САТ(както вече съм писал) в петък от 21.00 до 22.00 на живо с повторение в сряда от 13.30 до 14.30.
Наистина се надявам скоро да влезе и в някоя от ефирните телевизии в България,за да могат да го гледат и хората без кабелна телевизия.
Ще бъде добре когато някои казва,че Димитър Захариев е шарлатанин да привежда някакви доказателства,било то и от материалите,които са в сайта.
Наистина смятам,че на безпочвени твърдения няма смисъл да се отговаря.
Вижте предаването и преценете за себе си.Всичко добро,приятели-вие, които цените Егологията.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-01-2006, 15:57
hybavo 4e mnogo rqdko sum depresirana :lol:

DeSsY`
10-02-2006, 12:17
deem, еми посещавай си го, но недей да обременяваш другите с тия глупости!!!

CrazyWitch
10-02-2006, 16:30
deem, еми посещавай си го, но недей да обременяваш другите с тия глупости!!!

Точно.. Всеки има право на мнение!!!!!!!!!!!

A3_CbM_MoMu4e
10-02-2006, 17:44
нестига ли ти моя пост а също така и на Nifada_ за да пишеш това ...

[quote="deem"]Аз доколкото забелязвам от хората посещаващи кабинета му няма недоволни[quote]

Мисля че ти сам не си вярваш.Неразбираш ли че ти си внушаваш само че той ти помага а в действителност само ти обира кинтите щот се прай на "ЛЕЧИТЕЛ"?Ти сам си депресиран от тая тема и по добре пии една студена вода и се откажи от тая секта защото тва си е абсолютна СЕКТА ...

love_bad_boys
10-06-2006, 15:25
ама моля те... не мисля, че някой, който не е запознат със същността на проблема на депресираните, без да знае защо е станал такъв, какви са обстоятелствата, без да е запознат със всяка една подробност ще може да помогне в случая... :\


Може би съм просто разсеян,но не разбрах какво се опиваш да ми кажеш.Би ли пояснил? :|


Опитва се да ти каже ,че който не е запознат не трябва да се бърка!Като не схващаш сложи си цайси...ма не се обиждай-няма да ти помогнат!Много е тъпо човек така да се раздепресира...извинявам ,се ма по-тъпа тема в тоя форум НЯМА!

deem
10-06-2006, 16:08
deem, еми посещавай си го, но недей да обременяваш другите с тия глупости!!!

Точно.. Всеки има право на мнение!!!!!!!!!!!

Това мнение доста повече ми харесва от предното ти-всеки да реши за себе си.
Сега да се опитам за пореден път да обясня-депресията е породена от неправилно количество на хормоните,произвеждани от жлезите с вътрешна секреция.Тази парахормонална смес се натрупва в митохондриите и човек започва малко по малко да губи реална представа за заобикалящата го среда.Същото се отнася и за безпричинната агресия и завистта,злобните погледи около нас,бих казал и психичните разстройства(там обаче нещата са доста по-сложни).Причина за всичко това е съвкупност от мисловни вируси, наречен СЕС от Димитър Захариев.Външноизразеният му белег е червено петно на тила-всеки може да го види.Вече съм писал,че в изключително тежките случай той лилавее и сигнализира за опасност за живота на човека(инсулт, инфаркт,катастрофи и т.н.). Та този Синдром на Емоционалният Срив променя количеството на отделяните от жлезите с вътрешна секреция хормони ЦЕЛЕВО,с цел да влизате в конфликти с всичко живо около вас и да разпространявате мисловния вирус.Така хем ще страдате вие,хем и вируса получава своето-заразява все повече и повече хора.Неслучайно Димитър Захариев ги нарича 'Слуги на Синдрома'.
Ето ви още една тема за размисъл-защо в процес на контакти(директни или индиректни) петното намалява размера си до изчезването му и хората се стабилизират.Собсвената им антивирусна система заработва и изработва 'резистентност' към СЕС.Егото бива изчистено и човек проглежда,и то как проглежда.
Ако някой не е разбрал да кажа,че само с четене на сайта не може да се получи премахване на Синдрома.Но виждайки всичко това,ако нещо във вас се събуди,ако интуицията ви подсказва,че това е истина ви съветвам да не подминавате това.
Наистина мисля,че отсега нататък ще бъде добре да давате мнение след като сте гледали поне едно предаване на Димитър Захариев и сте поразгледали сайта на Егологията.Далеч и не очаквам от всички да разберат,макар и на мен да ми изглежда лесно за разбиране-все пак хората са твърде различни.Много се радвам,когато срещна подкрепа от вас.Това значи много за мен.
Егологията е науката на бъдещето.От хората за хората.Бъдете живи и здрави и нека да благодарим на Димитър Захариев,че го има тук и сега и ни оказва тази огромна помощ.

grqh4o
10-07-2006, 13:47
taq rabota s hormonite se opravq s edin div SEX :mrgreen:

die_die_my_darling
10-09-2006, 18:09
и кво ?
раздепресира ли ?

Това е нещо сериозно и не ми се струва,че ироничния тон и подигравките са уместни.Ако някой проявява повече интерес,предаването на Димитър Захариев се казва "Въпроси в ефир" и се излъчва по ББТ.На живо е в неделя от 22.00 до 23.00,а повторението му е четвъртък срещу петък от 0.30 до 1.30.
ARE SAMO BEZ BEZPLATNI REKLAMI?!?!?

deem
10-20-2006, 16:40
Извинявай,но далеч не гледам на информацията,която давам,като на реклама.Ти като гледаш някое филмче и ти харесва го споделяш с приятелите си,нали?По тази причина отново се обръщам към всички вас,приятели:
Предаването 'Въпроси в Ефир ' на Димитър Захариев е по телевизия М-САТ в петък от 21.00 до 22.00 с повторение в сряда от 13.30 до 14.30.
Приятно гледане и бъдете живи и здрави.

http://esotherica.freecom-int.com

DeSsY`
10-25-2006, 19:25
Добре, скъпи приятелю. Мисля, че ни информира достатъчно. Айде стига вече. Ти нали не си депресиран и не киснеш по форумите по цял ден?! Много сме ти благодарни всички, че отделяш от ценното си време да ни информираш. Живей си живота и стига си се хабил вече да ни даваш информация. Айде, пийс.

lady_bird
10-31-2006, 16:09
dano da mi pomogne,za6toto na6ite naprao 6te me podludqt!!! :(

deem
12-03-2006, 10:40
Виждам,че доста хора вече са прочели темата. По тази причина мисля,че ще бъде добре ако някой от тях се е запознал с материята Егология и е получил помощ да сподели с останалите. Всъщност това беше и една от причините за създаването на тази тема-да има обмен на информация и опит.
Всичко добро от мен,приятели.

evil_lady_in_black
12-03-2006, 11:01
Абе каква депресация какви глупости ?!?!!?!?

n0 CoNnEc7i0n =)
12-03-2006, 11:11
омг...промиване на мозъци...шарлатани...

Имам клечка за зъби в ухото :-k

deem
12-24-2006, 11:20
Весели празници на всички,приятели. Нека почетем Рождество Христово както се полага-като един светъл християнски празник.
Радвайте се,защото Христос е жив и се надявайте в негово име.

Вечна слава на Живия Бог и нека прекараме една весела и топла Коледа.

evil_lady_in_black
12-26-2006, 08:15
Аз не съм депресирана за да ме раздепресирате .

deem
01-10-2007, 17:26
Пак ще се опитам да обясня-не става дума само за депресия при СЕС, но я избрах за заглавие на темата,защото ми се струва широко разпространена.Ето още едно леко разяснение:






Натрупаната в клетките излишна хормонална маса, Димитър Захариев нарича "парахормонална маса". В зависимост от нейното количество в клетката, той систематизира четири нива на поражение. Интензивността на цвета и големината на петното при всяко от тях са различни. Колкото по-голямо и по-лилаво е то, толкова нещата са по-страшни.

При 1-во ниво те са малки, капковидни, почти незабележими. То е така нареченото "кавгаджийско ниво". Ако се чувствате безпричинно нервен, напрегнат, ако всички Ви дразнят, навярно на тила Ви вече има петно от 1-во ниво.

На 2-ро ниво петната са малко по-наситени, леко разпръснати - като пръски червено мастило. То е така наречения "бизнесразрушител". Всичко върви наопаки - с каквото и да се захванеш, не успяваш. Хората в такива ситуации обикновено казват: "Направена ми е магия!".

3-то ниво е отговорно за пороците на човека. Тук са алкохолиците, комарджиите, наркоманите, пушачите... Порокът става център на вселената, изпълва живота, довежда до пълно деградиране на личността. Засегнатите от това ниво за нищо на света не се съгласяват да бъдат лекувани. Обикновено заради тях идват близките им. Резултатите са бавни и много трудни.

4-то ниво е най-опасното. Петното е огромно. Протича много сложен процес, клетките буквално са претъпкани с парахормонална маса. Има сериозни заболявания, цели органи са излезли от строя, а други са с променени функции. В такива случаи е задължително и лекарско наблюдение.

Емоционалните ни стойности са объркани, а емоциите са абсолютната стойност на живота. Те са ключа към духовното и физиологично състояние на личността. И когато са объркани, настъпва хаос и на физическо ниво. А това не е нищо друго, освен т.нар. от Димитър Захариев "Синдром на емоционалния срив" (СЕС). Проявленията му са много и различни. Едно от тях е стерилността. Видимо здрави партньори, при които не би трябвало да има никакъв проблем, не могат да имат деца. Започва се ходене по мъките - изследвания, които се влачат с години, надежди, разочарования.
А обяснението е толкова просто - погледнете вратовете си! И ако там е "цъфнало" червеното петно на Синдрома на емоционалния срив, то възможността да получите помощ от Димитър Захариев е огромна. В 12-годишната си практика той неведнъж се е сблъсквал с този проблем. В резултат от неговата намеса досега са се появили над 130 деца!


References:
http://esotherica.freecom-int.com

deem
02-12-2007, 09:33
Исках да добавя,че депресията спада към първо ниво на СЕС. Подробни разяснения има в 'Запознаване с материята'.
И още нещо. Ако някой от вас е заинтересуван от Егологията, но няма телевизия М-САТ, може да ми пише на 'лични съобщения' за повече информация. Ще се опитам да отговоря , доколкото ми позволяват знанията по дадения въпрос.

Чао и да сте живи и здрави.

deem
03-09-2007, 17:39
Тази вечер от 21.00-22.00, телевизия М-САТ. Предаването е 'Въпроси в ефир'. Вероятно отново ще бъде излъчен материала за 'уловените легиони на злото' или т.н. магии. Всичко е 100% истина и се вижда- никога досега не е показвано негативното влияние ВИЗУАЛИЗИРАНО. Поне аз не съм виждал подобно нещо. Приятели, твори се история.
Бъдете живи и здрави.

malko inat4e
03-09-2007, 18:11
e,mn 10x,ama qvno sum v mn dulboka deprsiq
uuffff,naposleduk sum ujasno tujna:(((( :cry:

Mimka_sweet
03-22-2007, 12:48
O,Спасителю,води ни :-D
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

deem
04-09-2007, 09:17
Христос възкръсна!
Той е Спасителят.Той е живият Бог-той бе бит заради нашите престъпления, бе разпънат заради нашите грехове и чрез неговите рани ние се изцерихме.

deem
04-26-2007, 17:36
Тук искам специално да изразя моята благодарност към модераторите на тийнфорума за тяхната толерантност и разбиране относно темата,която засегнах в моя постинг. Радостно е,че оценявате полезността и значимостта на тази нова наука.
Още веднъж 'Благодаря'. Бъдете живи и здрави.

evil_lady_in_black
04-26-2007, 19:14
Още не съм депресирана :-D

04-27-2007, 00:38
Saita opredeleno e interesen no sas sigurnost ne stiga za da razbere6 dali tozi Dimitar Zahariev e 6arlatanin ili ne. Nai-dobre koito moje dnes da gleda predavaneto(o6te li e ot 21ch. po M-sat?). Az li4no ne moga, no 6te se radvam, ako nqkoi spodeli vpe4atleniq!

deem
05-11-2007, 10:13
Предаването 'Въпроси в ефир' ще се излъчва по телевизия М-САТ до края на 2007 година. Димитър Захариев подписа договора в едно от предишните предавания. Така че до края на тази година можете да го гледате по М-САТ
-в петък на живо от 21.00-22.00;в сряда повторение от 13.30-14.30

Приятно гледане и да сте живи и здрави.

deem
05-31-2007, 18:18
Искам да обърна внимание на постигнатите резултати и затова пускам линк точно към тях. Мисля,че се разчитат сравнително добре и все пак ако някой се интересува по специално може да ми прати ЛС за някой резултат,който не се вижда добре и аз ще се постарая да ви информирам.
Приятели, всичко това е реално. Егологията е Истина,това е.
Егологията е мир и свобода, спокойствие и живот.
Бъдете живи и здрави.

http://esotherica.freecom-int.com/results/index.htm

deem(unregistered)
06-16-2007, 16:42
Здравейте,
Искам само да уточня да не ми пращате лични съобщения отсега нататък.Просто стечение на обстоятелствата. Бихте могли да ми пишете на ICQ-номера можете да видите в профила ми. Ще се радавам да ви отговарям доколкото ми позволяват знанията.
Довиждане и да сте живи и здрави.

chuchupei
11-02-2007, 06:21
аз пък искам да ви кажа нещо свързано с въпросния "лечител" или "знахар" както щете го наричате горепосочения Димитър Захариев
та първото което е че много пъти сме ходили аз и семейството ми при този човек и то без успешно...той лекувал всичко не само депресията...ходихме предимно заради брат ми,понеже той има заболяване по рождение...с една дума той е инвалид за съжаление...нещо като "даунче"/хора които през целия си живот са с детски акъл/в продължение на година-година и половина ходихме при г-н Захариев и той ни уверяваше че ще помогне на брат ми с няколко сеанса.те се състояха от следното:1-во влизаш в кабинета му и предварително отвън си плащаш нещо като вход-10лв...2-ро в негово присъствие не се говори.3-то единственото нещо което правеше е да те пипне за челото и тила.и 4-то на излизане дори и довиждане не ти казваше...нестига че праскахме по около 200кинта до София и обратно/живеем в Бяла Слатина-Врачанско/ ами и никаква полза нямаше от цялата година и половина в която ходехме в месеца 2 пъти.баща ми вече се ядоса че няма никакъв смисъл и се отказа...та да ви кажа чесно отначалото много се хванах и аз на въдицата дали защото бях на 8 години или и аз незнам но сега съм на мнението че никой освен ти сам неможеш да си помогнеш...лечителите само ти обират парите щот няма от каде другаде да ги избият и понеже България се хваща на всичко айде да я прекараме...незнам за другите user-и какво мислят но аз само ви казвам какво стана с моето семейство и как гадно бяхме прецакани ](*,)E,сега го заведете на професор дано да ви излезне ефтино,пък и дано да го оправят.Но има едно глупак Егологията неможе да разбере!Той може само да плюе но по-някога ,се дави във собствената си слюнка.

chuchupei
11-02-2007, 06:26
Предаването 'Въпроси в ефир' ще се излъчва по телевизия М-САТ до края на 2007 година. Димитър Захариев подписа договора в едно от предишните предавания. Така че до края на тази година можете да го гледате по М-САТ
-в петък на живо от 21.00-22.00;в сряда повторение от 13.30-14.30

Приятно гледане и да сте живи и здрави.Здравей те,сега е пак по М-Сат само,че се излъчва в Вторник от 20 часа

chuchupei
11-02-2007, 06:32
Аз не съм депресирана за да ме раздепресирате . ГЛУПАК или ГЛУПЕНДЪР той ЕГОЛОГИЯТА неможе да разбере !

chuchupei
11-02-2007, 06:35
O,Спасителю,води ни :-D
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Ето твоя спасител които те чака :evil:

chuchupei
11-02-2007, 06:40
Пак ще се опитам да обясня-не става дума само за депресия при СЕС, но я избрах за заглавие на темата,защото ми се струва широко разпространена.Ето още едно леко разяснение:






Натрупаната в клетките излишна хормонална маса, Димитър Захариев нарича "парахормонална маса". В зависимост от нейното количество в клетката, той систематизира четири нива на поражение. Интензивността на цвета и големината на петното при всяко от тях са различни. Колкото по-голямо и по-лилаво е то, толкова нещата са по-страшни.

При 1-во ниво те са малки, капковидни, почти незабележими. То е така нареченото "кавгаджийско ниво". Ако се чувствате безпричинно нервен, напрегнат, ако всички Ви дразнят, навярно на тила Ви вече има петно от 1-во ниво.

На 2-ро ниво петната са малко по-наситени, леко разпръснати - като пръски червено мастило. То е така наречения "бизнесразрушител". Всичко върви наопаки - с каквото и да се захванеш, не успяваш. Хората в такива ситуации обикновено казват: "Направена ми е магия!".

3-то ниво е отговорно за пороците на човека. Тук са алкохолиците, комарджиите, наркоманите, пушачите... Порокът става център на вселената, изпълва живота, довежда до пълно деградиране на личността. Засегнатите от това ниво за нищо на света не се съгласяват да бъдат лекувани. Обикновено заради тях идват близките им. Резултатите са бавни и много трудни.

4-то ниво е най-опасното. Петното е огромно. Протича много сложен процес, клетките буквално са претъпкани с парахормонална маса. Има сериозни заболявания, цели органи са излезли от строя, а други са с променени функции. В такива случаи е задължително и лекарско наблюдение.

Емоционалните ни стойности са объркани, а емоциите са абсолютната стойност на живота. Те са ключа към духовното и физиологично състояние на личността. И когато са объркани, настъпва хаос и на физическо ниво. А това не е нищо друго, освен т.нар. от Димитър Захариев "Синдром на емоционалния срив" (СЕС). Проявленията му са много и различни. Едно от тях е стерилността. Видимо здрави партньори, при които не би трябвало да има никакъв проблем, не могат да имат деца. Започва се ходене по мъките - изследвания, които се влачат с години, надежди, разочарования.
А обяснението е толкова просто - погледнете вратовете си! И ако там е "цъфнало" червеното петно на Синдрома на емоционалния срив, то възможността да получите помощ от Димитър Захариев е огромна. В 12-годишната си практика той неведнъж се е сблъсквал с този проблем. В резултат от неговата намеса досега са се появили над 130 деца!
Браво,приятелю напълно си прав подкрепям мнението ти защото истина,истина казваш

References:
http://esotherica.freecom-int.com :---)

boy_free
11-02-2007, 09:30
нищо нищо не разбрах :-k

HePeAJIeH
11-02-2007, 11:05
темата е от преди една година да го е** :shock:

chuchupei
11-02-2007, 16:39
темата е от преди една година да го е** :shock:Да,темата е от преди година да го е** но ти какво разбра да го е** ?Разбрали нещо или нещо?

chuchupei
11-02-2007, 16:42
нищо нищо не разбрах :-kКакъв е проблема,че нищо не разбираш?

ken
04-16-2009, 11:18
Документирани случаи на човешки проблеми, решени с успех в център ‘ЕГОЛОГИЯ’

Агресия
Аневризъм
Акне
Алергии
Алопеция
Анемия
Анорексия
Аритмия
Артрит
Артроза
Астигматизъм
Безсъние
Безплодие
Болки в гърба
Болки в коленете
Болки в кръста
Болки в рамото
Болки в ставите
Брадавици
Бучки
Бъбречни камъни
Бъбречни кисти
Бъбречни проблеми
Високо кръвно
Витилиго
Възстановяване след фрактура
Възпалено тъпанче
Възстановен глас
Гастрит
Гинекологични проблеми
Главоболие
Глаукома
Гуша
Далекогледство
Депресия
Дермитомиозит
Дискова херния
Дископатия
Екзема
Емоционални проблеми
Жлъчни проблеми
Забавено развитие
Заекване
Изоставане в растежа
Изпотяване
Инсулинома
Инсулт
Инфаркт
Камъни в жлъчка
Кисти на костта
Кисти в яйчниците
Кокоши трън
Коксартроза
Колит
Косопад
Кръвна захар – баланс
Късогледство при деца
Късогледство
Левкемия – ремисиране
Лесна умора
Маниакална депресия
Мастопатия
Мелена
Мигрена
Миома
Множествена склероза
Нарушено оросяване
Невродермит
Неврози
Невропатии
Невървеж
Некроза
Нехочкинов синдром
Нормализиране тегло
Нощно напикаване
Обриви
Опоро-двигателни проблеми
Оросяване
Остеопороза
Отпадналост
Очни проблеми
Паркинсон
Панкреатит
Пародонтоза
Плексит
Подагра
Полипи
Помощ при нисък ръст
Припадъци
Проблеми в общуването
Проблеми с кръвно
Проблеми с ученето
Простатит
Псориазис
Пъпки
Радикулит
Разширени вени
Ретинопатия
Самота
Световъртеж
Семейни проблеми
Синузит
Следоперативно възстановяване
Стерилитет
Стомашни проблеми
Страхова невроза
Тахикардия
Тиреотоксикоза
Тромбофлебит
Ушни проблеми
Фациалис
Фиброаденом
Фисура
Хашимото
Хемороиди
Хормонален дисбаланс
Шипове
Язва


Може би е е редно да се добави и аденом на хипофизата, тъй като имаше материал с такъв проблем в последното предаване.

Giddy
04-16-2009, 11:25
депресантите не трябва да живеят .. тва е моето мнение !! :-o

Darkkiss
04-17-2009, 04:45
депресантите не трябва да живеят .. тва е моето мнение !! :-o

оди се гръмни

WaterLilly
04-17-2009, 08:12
депресантите не трябва да живеят .. тва е моето мнение !! :-o
Тъп си. Скрий се.

ken
04-17-2009, 10:20
Ето нов адрес на уебсайта на Егологията

www.freecom-int.com/clients/esotherica/index.html


БЕБЕТАТА НА ЕГОЛОГИЯТА

Всеки от нас, поне веднъж в живота си, е задавал въпроса за смисъла на човешкото съществувание. Отговорите са толкова различни, колкото са и хората. И в цялото това различие има нещо, което е характерно за всички - стремежът да се възпроизведем, да продължим рода си в децата. Този стремеж природата е заложила у нас като инстинкт.

В цялостното развитие на човешката цивилизация винаги жената е символ на съзиданието, обновлението. Тя е пазителя и продължителя на рода. В тялото й става чудото на зачатието и раждането. Преди да стигне до този момент, задължително се извършва селекция. Мислене, усещания, чувства са подчинени само на едно - да направи правилния избор. Жената е тази, която избира. Мъжът може само да пожелае да участва в този процес. Здраво, нормално дете се ражда, само когато е направен правилният избор. Ако тя е послушала инстинкта си, ако е била вярна на себе си, всичко е наред. Но ако играят роля и други фактори - стремежът за по-охолен и осигурен живот заглуши вътрешния й глас, настъпва противоречие. След години това противоречие се плаща скъпо - или има неразбирателство между родители и деца, или се проявява някакъв дефект в детето.

Всяка жена непременно трябва да роди дете. Целият процес в организма й протича в тази посока. Ако не го направи по някаква причина - кариера, скрупули, малодушие, страх, тя просто върви срещу природата си. Като последица идват болестите - без значение какви.

Но нещата имат и друга страна - мъжът е събудил чувства, надежди. В един момент му омръзва да играе и си отива.

Колко деца са останали неродени по тази причина!

И тук е мястото да предадем посланието на Димитър Захариев :
"Абортът е грях, убийство, екзекуция! Няма прошка за него! Всяко заченато дете трябва да се роди! Решението за аборт в крайна сметка взема жената - нейна е преценката. Безотговорността на мъжа се наказва по други канали, но това е неизбежно. Природата и космическият разум не търпят празно и лъжа."

Понякога правим избор, чиито последици ни тежат цял живот. Съжаляваме, тръшкаме се, но всичко е безполезно - сами сме направили това, което и най-големият ни враг не би могъл. Емоционалните ни стойности са объркани, а емоциите са абсолютната стойност на живота. Те са ключа към духовното и физиологично състояние на личността. И когато са объркани, настъпва хаос и на физическо ниво. А това не е нищо друго, освен т.нар. от Димитър Захариев "Синдром на емоционалния срив" (СЕС). Проявленията му са много и различни. Едно от тях е стерилността. Видимо здрави партньори, при които не би трябвало да има никакъв проблем, не могат да имат деца. Започва се ходене по мъките - изследвания, които се влачат с години, надежди, разочарования.

А обяснението е толкова просто - погледнете вратовете си! И ако там е "цъфнало" червеното петно на Синдрома на емоционалния срив, то възможността да получите помощ от Димитър Захариев е огромна. В 12-годишната си практика той неведнъж се е сблъсквал с този проблем. В резултат от неговата намеса досега са се появили над 130 деца!

Методиката, която е създал за игнориране на СЕС, премахва и стерилитета.

Четиринадесет пъти са правени изследвания в микролаборатория за да се локализират процесите в организма на жената при този проблем. Всички те установяват, че в организма й се отделя кисел секрет, който Димитър Захариев нарича "антибебе" секрет. Този секрет изменя структурата на матката и тръбите (има опасност от извънматочна бременност или увреден плод), уврежда или унищожава сперматозоидите.

С премахването на петното се появяват и бебетата. Представете си хора, които 10 години са жадували за дете. Представете си как са се чувствали, когато лекарят им е казал: "Ще имате бебе!".

Случай след случай...

С всяка изминала година децата на Димитър Захариев стават все повече. Единственото, което иска от родителите им, е да му дадат снимка, да ги довеждат от време на време, за да ги вижда.

А те растат здрави, спокойни и уравновесени. Немислимо е при тях да настъпят фатални сривове. Радостта струи от очите им.

Взрете се в очите им - от тях греят малки слънца, слънца които носят огромна радост на всички. Но като че ли най-много на човека, който ги е "измолил", който е помогнал да дойдат на бял свят - Димитър Захариев . Той би могъл с часове да говори за "децата си". За него смисъла на човешкия живот са те. Затова никога не отказва да помогне в такава ситуация. На тях, на новите хора, които ще вървят по стъпките ни, които ще радват старините ни, които ще бъдат нашето продължение - нашата вечност!

mitternacht
04-17-2009, 12:20
Ако сте депресирани:
1.Изяжте един шоколад.
2.Ако не помогне-изпийте една бира.
3.Ако и това не помогне пробвайте с две бири или вино.Останалото е химия.
4.Ако и трите не помогнат-пуснете си песничката от Живота на Браят-"Олуейс луук он дъ брайт сайд ъф лайф".
Ако ама нищо не помогне приемам рекламации или вие сте клиничен случай.

Деъм.Трябва да си основа собствена наука.

ken
05-10-2009, 15:31
Здравейте,
Предаването за Егология 'Въпроси в Ефир' се излъчва по телевизия 7 ДНИ във вторник от 20.30 до 21.30. Повторението е в петък от 23.00 до 0.00. Онези от вас, които не хващат 7 ДНИ а желаят да гледат предаването, могат да го гледат по Интернет на живо чрез някои от следните линкове:

http://www.utv.bg/play/tv_6.html
http://www.utv.bg/play/tv_popup_6.html
http://tv.club-bg.org/?page=tv&chan=23
http://bg-tvonline.hit.bg/page24.html

Всичко добро

kinkygirl
06-27-2009, 00:09
емм аз мисля че депресията на никого не помага само те срива отвърте зная го от личен опит..

Tempest
06-27-2009, 01:14
понякога ти трябва... да организираш мислите си... амаа след тва трудно се излиза...

ken
07-31-2009, 16:37
Здравейте,
Просто искам да споделя нещо с вас. Преди да тръгнете в посока към Егологията е добре да изгледате няколко предавания на Димитър Захариев. Може и повече от няколко. Смятам, че е добре да обърнете внимание на това, което виждате и чувате. Гледайте, слушайте, мислете. Да, важно е да обмислите и да осмислите за какво става дума. Много е важно.
Това е мое мнение.
И още нещо искам да напиша - Възможно е човек да се освободи от мисловните вируси сам ( не всъщност точно сам доколкото мога да кажа аз ). Това е изключително трудно, но не е невъзможно. Може би не е за всеки човек.
И призивът ми е - обмислете, премислете, не прибързвайте.

ken
11-14-2009, 18:35
Здравейте,
Искам да дам линк към новия сайт за Егология, където можете да гледате предаването 'Въпроси в ефир' с Димитър Захариев:
http://egologia.bg/tv.php

Също така можете и да напишете
www.egologia.bg
http://egologia.bg
в адресната лента на вашия интернет браузър ( интернет търсачката Google вече го дава като резултат ) или просто да кликнете на някой от линковете.

ken
12-10-2009, 16:29
Здравейте,

Сайтът е вече разширен. Можете да гледате не само предаването 'Въпроси в Ефир' и тематичните предавания, но и част от многото видеомнения, които е заснел Димитър Захариев. Предполагам, че в бъдеще ще се качват повече и повече (реалният им брой доколкото знам е над 800).
Има също и нови секции, които можете да разгледате:
-Начална страница
-СЕС и Егология
-Център
-Помощни средства
-Контакти

Дано това да ви бъде полезно и да помогне за разбиране на материята Егология.

Всичко добро и приятно разглеждане на сайта.

ken
01-03-2010, 13:58
Тук можете да видите материал, включващ снимки на характерния белег на СЕС

http://egologia.bg/tv.php?tv=135


Как изглеждат малките неутрализатори за пране и почистване (т.н. капани за магии), можете да видите чрез линка по-долу

http://egologia.bg/tv.php?tv=131

Видеомнения на хора, получили помощ от Егологията, можете да гледате като кликнете на
Мнения на хора,
получили помощ
в център Егология
отляво на главната страница. След това отляво можете да видите 4 групи Видеомнения. Резултатите не са малко, предполагам скоро ще бъдат качени още.

Видеомнения
-Емоционални проблеми
-Безплодие
-Проблем с работата
-Здравословни проблеми и хронични заболявания

ken
01-10-2010, 16:09
Здравейте отново,
Пиша ви заради следните съобщения свързани с предаването 'Въпроси в ефир', които може да бъдат премахнати в бъдеще. Може тази информация да е от полза:


'За Ваше удобство предаването се записва в два формата AVI XVID или DIVX 720X576 - домашно кино (притежават основния обем активност). Другия формат е FLV 480X360, зарежда се автоматично на страницата, (този формат Вие виждате), той Ви показва, че предаването е в интернет.



Практиката показа, че основния ефект за получаване на ресурс, чрез предаването, е да се изтеглят предаванията - достига се ниво телевизионно предаване.

Най-добре е да изтеглите предаването и тогава да си го гледате. На компютъра или на домашното кино. По този начин се запазва активността на предаванията за постоянно.'

ken
02-18-2010, 17:31
Здравейте отново,
Онези от вас, които се интересуват от Егология и желаят да знаят за първопричината, която причинява Синдрома на Емоционалния Срив, могат да изтеглят и да гледат предаването
'Егологчино замърсяване и СЕС'

http://egologia.bg/tv.php?tv=138

Ако аз съм разбрал правилно се оказва, че хората (човешкият мозък) са причина за егологичното замърсяване или егологичният смог и той от своя страна поражда състоянието СЕС. Според Димитър Захариев човешкият мозък работи на 100% и онази част, за която учените казват, че не работи, всъщност произвежда егологично замърсяване. Това накратко мога да кажа за предването. Надявам се, че анотацията е правилна.

ken
04-07-2010, 07:49
Здравейте,

Видеомненията на хора получили помощ от Егологията бяха увеличени и към момнета са малко над 470 на новия сайт за Егология. Вече всеки може да се информира на едно добро ниво - запознаване с материята (Що е СЕС, Егология, нива, помощни средства), видеомнения, предвания (включително и тематични), център Егология. Може и да съм пропуснал нещо, но в общи линии това са нещата.

Някои от вас може би знаят, че Димитър Захариев предрече избирането на Барак Обама за президент на САЩ (доколкото помня още докато вървяха предварителните избори на двете партии - републиканците и демократите).
Ето и едно предсказание от последото предаване на Димитър Захариев:

...следете земетресенията и гледайте вулканите. Аз казах много от предаванията и преди и не знам колко пъти - ще се промени географията на планетата. Имайте на предвид, белята е на път да стане.

ken
04-23-2010, 14:26
Мсиля, че е редно да знаете едно важно правило за помощта от Егологията в процес на игнориране на СЕС. Не съм сигурен дали е точно така дума по дума, има го на придружаващия тестовете лист и би трябвало всеки да го е виждал преди да е използвал тест:

Игнорирането на СЕС не е еднократен акт - това е процес във времето, който ако веднъж започнете, не трябва да прекъсвате.

ameli
04-23-2010, 19:10
Колко си упорит обаче. Виждаш, че никой не проявява интерес и въпреки всичко продъжаваш.. Как мислиш - дали един на тийн му пука за твоята Егология. :o

ken
04-24-2010, 15:29
А дали може да се прецени колко хора проявяват интерес по отговорите? Може би по-важното е информативната функция на тази тема - колко ще я погледнат, колко ще споделят с други, колко ще разгледат сайта и т.н.
Егологията не е моя, но тя ми даде живот.

ken
05-17-2010, 11:26
Това е последния ми отговор в тази тема. Ето няколко линка, които може да ви бъдат от полза

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2_%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%82

http://www.pravoslavieto.com/

http://www.vbox7.com/play:605a8f24

BiGBaDWolF
06-21-2010, 12:39
Кви депресии ви гонат като немате и 15 години половината ?!!?

amk933
06-21-2010, 14:09
темата е стара :?