PDA

View Full Version : Как да подходя правилно ...



almost_lonely
03-16-2006, 15:39
харесвах мн време едно момиче,но се оказа "лапе със смотан харатер" не искам да описвам щото мн се ядосвам.Та преди доста време,година може би,на едно парти и си я забелязах така,взех и номера от някви момчета от нейния клас...обаче тя не ми вдигаше,не ме и познаваше изобщо.Около нова година случайно видях че още пазя номера и си викам не ми трябва и го изтрих,15мин след това тя ми писа в чата и аз като разбрах че това е тя мн се зарадвах,тя ест не ме знаеше.Сега след като я видях с нейните приятелки по кафета насам натам ии найситна съм мн яку забрибен по нея.Сега смятам да се запознаеме първо лично,но после какво следва,лошото е че тя мн рядко влиза в чат-а и мн трудно мога да и пиша и т.н. а не мисля че можем да се опознаем от едно запознаване,или тя да се съгласи веднага да излезе с мен.Какво да правя...найстина мн съм я харесал :P

TheMaggie
03-16-2006, 15:41
emi prodaljavai s 4ata i kato smqta6 4e e nastypil momenta - deistvai! :mrgreen:

RoSsY88
03-16-2006, 16:00
Бори се за любовта до край!Това е моят съвет!Излез на кафе с нея ... рискувай ... просто следвай сърцето си ...

almost_lonely
03-16-2006, 16:19
вече 4 седмици не съм я засичал,постоянно кисна вътре,понеже имам джобен комп и от него влизам в irc когато мога и не съм у нас .... виждам я само петак вечер.просто не се засичаме често

SlaDka_BliZalka
03-16-2006, 17:23
"naistina sym mn zaribe" ami ako e tyi ako trqq s meseci 6e 4aka6 ama kat e vidi6 DEISTVA6 :D
pogovorete si o6te malko v irc i posle i predloji da izlezete na kafence :)
uspeh :)

Milenka
03-16-2006, 17:27
:) не смяташ ли че това е съдба?? точно да си изтрил номера и хопп.. :D ако продалжаваш така ще си изпуснеш късмета :) ДЕЙСТВАЙ

03-16-2006, 17:53
:) не смяташ ли че това е съдба?? точно да си изтрил номера и хопп.. :D ако продалжаваш така ще си изпуснеш късмета :) ДЕЙСТВАЙ

именно за това искам съвет :) как да действам,не мисля че ще и се хареса просто да отида при нея и да и кажа ми аз съм еди кои си мн ми приятно,после кво да кажа и какво следва ?

machoka
03-16-2006, 17:59
Не му мисли, а действай импулсивно, направи нещо нестандартно - подари и нещо красиво пред приятелките и или .. не знам.. измисляй, твори.. не бъди типичния пъпчив тийн, харесващ момиче и връзващ си езика като я види.

Ако не те хареса - просто мадамата не те заслужава 8)

03-16-2006, 18:29
Не му мисли, а действай импулсивно, направи нещо нестандартно - подари и нещо красиво пред приятелките и или .. не знам.. измисляй, твори.. не бъди типичния пъпчив тийн, харесващ момиче и връзващ си езика като я види.

Ако не те хареса - просто мадамата не те заслужава 8)

именно от последното се срахувам,толкова време загубих да ходя след дупето на едно др момиче което се оказа грешка,и все пак мн я обичах,сега ако загубя и нея,найстина ще сум мн кофти,от това се страхувам.Попринцип съм човек дето науми ли си прави всичко възможно до край за да го получи...значи сега мисля първо да початим така,да се запознаем там първо,и евентуално в диското аз сигорно щото тя не ме знае(може и да ме знае щото последния път аз я гледах и ни се засякоха погледите,и тя погледна един път към мен)да отида и да се запознаем,пак после след време може и среща да си уговорим ...така добре ли е или е глупаво :-s

machoka
03-16-2006, 18:40
Мен ако питаш - всичко свързано с чатове, смс-и и други неща, които не позволят пряк зрителен контакт между вас са глупости :wink: Но пък все повече хора прибягват до тази практика, тъй че знам ли.. много зависи от това какъв точно тип е твоята мадама - някои момичета не се интересуват много много от чатове и влизат само да полафят за 5 мин с приятелки и си тръгват - не им е до запознанства.

Мен ако питаш - всичко ще ти е от полза, в което се виждаш с нея и можеш да разговаряш. Тя трябва да те познава, да позне твоя добра и лоша черта. Никое момиче няма да си хареса човек, който едвам се сеща как изглежда, камо ли да не познава характера му. Слушай какво ти казвам само за едно - дамите обичат много изненадите и то нестандартни.. измисли нещо интересно и го направи с кеф, да не ти пука резултата.. можеш САМО да спечелиш! /все пак строши първо с нея няколко приказки, за да знае кой си де :) /

03-16-2006, 18:53
Мен ако питаш - всичко свързано с чатове, смс-и и други неща, които не позволят пряк зрителен контакт между вас са глупости :wink: Но пък все повече хора прибягват до тази практика, тъй че знам ли.. много зависи от това какъв точно тип е твоята мадама - някои момичета не се интересуват много много от чатове и влизат само да полафят за 5 мин с приятелки и си тръгват - не им е до запознанства.

Мен ако питаш - всичко ще ти е от полза, в което се виждаш с нея и можеш да разговаряш. Тя трябва да те познава, да позне твоя добра и лоша черта. Никое момиче няма да си хареса човек, който едвам се сеща как изглежда, камо ли да не познава характера му. Слушай какво ти казвам само за едно - дамите обичат много изненадите и то нестандартни.. измисли нещо интересно и го направи с кеф, да не ти пука резултата.. можеш САМО да спечелиш! /все пак строши първо с нея няколко приказки, за да знае кой си де :) /

мда ще се слушам в съвета ти,просто съм леко стеснителен наприпер ако отида да се запозанеме след като си разменим имената някой др комплимент от мене и после какво следва,просто нямам мн опит :) иначе сигорно след като ме знае кой съм ще има изненада,в това ме бива :)