PDA

View Full Version : Мислите ли,че един мач е по-важен от мен?



Мнооооого_зле
03-16-2006, 17:23
Ами.. ситуацията е следната:
Днес гаджето ми ми пише в Skype цитирам:
" Мислех ако излизам да е след мача,но май за теб ще е късно..."
Е как мислите,нормално ли е това? Знае много добре че трябва да се прибирам по-рано заради даскало утре;Не сме се виждали от 2 дни,а той предпочита мача на Левски срещу незнам си кого пред мен... Според вас имам ли право да бъда засегната? Защото аз съм и то много!!! :smt013 :evil:

П.С. Много се извинявам ако темата е глупава,но наистина се чувствам много зле и бих искала да чуя какво е вашето мнение по въпроса(ако е възможно де) [-o<

IdontGiveaFuck
03-16-2006, 17:28
Що си толкова дребнава ? :roll:
Чудо голямо,че момчето е отишло да гледа мача!И той иска да се позабавлява..Това ,че сега е на мача,а не с теб не значи,че го предпочита! :? Не може да го вържеш да не излиза никъде,да не ходи никъде щото ти ще се засегнеш.Давай му повече свобода !

03-16-2006, 17:30
Na tvoe mqsto kato za nakazanie poveche nqma da mu pravq svirki za opredelen period. Taka napravih s 4-toto si gadje i podeistva. Sledeshe me kato kuchence sled tova...

machoka
03-16-2006, 17:31
Ахъмм.. не го задушавай толкова и погледни от негова гледна точка. Подобен отбор идва веднъж в България, а вие все пак не сте се виждали само 2 дена... голяма работа. Сигурен съм, че ще компенсира на следващата ви среща. :twisted:

Milenka
03-16-2006, 17:32
:D Другият път му предложи да гледате двамата мача :D така той хем ще е с теб хем ще си гледа мача.. обсъждайте двамата заедно .. коментирайте :D Покажи му че се интересуваш и от неговия живот \:D/

midnight...
03-16-2006, 17:33
ами има за какво да се засегнеш разбира се, НО трябва да приемеш че момчетата си имат и техните мании
то просто футбола им е закодиран подсъзнателно на някои :lol: (шегичка)

SlaDka_BliZalka
03-16-2006, 18:23
Emi i az sym na mnenieto 4e vs si ima nujda malko ot negovata svoboda :)
i se pak ko sa 2 dena?
taaa...vie ako se vijdate seki den 6e vi omryzne be :D

martinka_91
03-16-2006, 18:46
Ами и аз съм на мнение, че му е нужна малко свобода, но като се замисля, мен би ме обидило най-много това, че не се е видял с мен заради МАЧ...Знам, че в момента доста си противореча, но...Някой примерно би ли ми обяснил с какво може един мач да е повече от гаджето, щото аз не разбирам...Нима тоя мач те целува, прегръща, обича...Мача си е мач, може да го да помоли някой фр да го запише на видео и тям подобни... :-k :-# Ако пък е бил на стадиона що не отиде с него...ако не обичаш футбола, ще го изтърпиш, но ще си с него...нз.....

sometimes_
03-16-2006, 19:07
E, ne mislq,che ima za kakvo da se syrdish. Vse pak toq mach se igrae edin pyt, a s teb moje da se vidi i na drugiq den, nali? :wink: Toi ima pravo na lichna svoboda,kakto kazaha po-gore, ne trqbva da go lishavash ot neq. Qvno za nego e bilo vajno da gleda macha, ne pravi svetoven problem ot tova, zashtoto nqma da e v tvoq polza... =;

Ekita
03-16-2006, 19:23
Някой примерно би ли ми обяснил с какво може един мач да е повече от гаджето, щото аз не разбирам...Нима тоя мач те целува, прегръща, обича...Мача си е мач,

Мача си е мач,но е веднъж,а приятелката си можеш да я виждаш,целуваш,прегръщаш всеки друг ден,нали?Какво толкова,2 дена,ще компенсирате в следващата си среща.Момичетата от време на време сме жасно дребнави,просто момчето също си има интереси освен теб и това,че едно вечер ще си остане вкъщи не означава,че не желае да е с теб!

dEnIsTy
03-16-2006, 19:23
vseki den li ima ma4..ne!vie mai si tyrsite da se zaqdete za vsqko ne6to! :twisted: 4oveka se nujdae ot svoboda ..dai mu q :evil:

BeCauSe_{}f_y0u
03-16-2006, 19:45
vseki den li ima ma4..ne!vie mai si tyrsite da se zaqdete za vsqko ne6to! :twisted: 4oveka se nujdae ot svoboda ..dai mu q :evil: Az s1m nap1lno s1glasna s neq !!! :D

sherry
03-16-2006, 19:52
Голяма работа,сега ако се разсърдиш за това...
И с моя приятел имахме среща,но не се видяхме,щото искаше да гледа мача,аз не се ядосах,кво толкова?!
Всеки ден може да се видим,а тоя мач беше важен за бъдещето на българския футбол,много ще сбъркаш ако се нервиш за такива неща

party_girl
03-16-2006, 19:53
spored men trqbva6e da otide6 s nego na ma4a...nqma za kvo tolkova da se zasqga6

strange__
03-16-2006, 20:06
Чудо голямо!И моя днес отиде на мач и пак не сме се виждали два дена (тоест за малко се видяхме в даскало де),ама голямата работа и утре е ден :roll: Някой път и аз ще поискам да отида някъде и кво той да ми се сърди?!В крайна сметка не може нон стоп да е с тебе.Малко е егоистично,не мислиш ли?!Пък и мача свърши добре тоест утре ще е весел :wink:
Нз мн си дребнава според мене...само се чудиш за кво да се скарате :D

miloto_girl_4e
03-16-2006, 20:45
vseki den li ima ma4..ne!vie mai si tyrsite da se zaqdete za vsqko ne6to! :twisted: 4oveka se nujdae ot svoboda ..dai mu q :evil: Az s1m nap1lno s1glasna s neq !!! :D


подкрепям смело с две ръце!!!
само си търсиш причина да се скарате...
мача беше повече от велик !!
естествено,че ще иска да отиде ,това не е за изпускане,а и той има нужда да диша еба си :!:

M@Dn3Ss
03-16-2006, 20:54
vseki den li ima ma4..ne!vie mai si tyrsite da se zaqdete za vsqko ne6to! :twisted: 4oveka se nujdae ot svoboda ..dai mu q :evil: Az s1m nap1lno s1glasna s neq !!! :D


подкрепям смело с две ръце!!!
само си търсиш причина да се скарате...
мача беше повече от велик !!
естествено,че ще иска да отиде ,това не е за изпускане,а и той има нужда да диша еба си :!:

Абсолютно правилно! Как да пропусне такъв мач!? Скъсахме им задниците направо \:D/ .

bulgarche
03-16-2006, 21:35
Ш..бе ей Габи ли си ква си не те знам, ама си много проста, чесно

По темата...имаше една тема в която избирахМЕ между човек...с който да правим секс, но само тази възможност имаме или да отидеМ на концерт. Сигурно над 90% избрахМЕ концерта.

Аз лично...пак ще избера мача пред те или която и да е. Ти си просто 1 номиче които мога да си гледам почти всеки ден. Мача е един и после... "нищо не остава" :) Не си го виждала от "цели" 2 дена..не се оплаквай... аз от 2 години не съм имал приятелка която да е от моя град. От Декември месец не съм бил "свободен" и не съм бил само с 1-2...тъй че..има и "по-тежки" случаи

Аз лично...(ех туй личното) съм на страната на приятелят ти. Ако си разбрана и свястна ще го разбереш...айде успех ви желая :)

teenkopele
03-16-2006, 21:40
Що си толкова дребнава ? :roll:
Чудо голямо,че момчето е отишло да гледа мача!И той иска да се позабавлява..Това ,че сега е на мача,а не с теб не значи,че го предпочита! :? Не може да го вържеш да не излиза никъде,да не ходи никъде щото ти ще се засегнеш.Давай му повече свобода !

Аз съм на същото мнение. :wink:

KOKOKKK
03-16-2006, 21:43
Be ti ne si dobre !!! Toq ma4 se igrae edin pat,a tebe moje seki den da te vidi !!! Ne mu se sardi 6toto nqma za kvo !

Djeilo
03-16-2006, 23:20
vseki den li ima ma4..ne!vie mai si tyrsite da se zaqdete za vsqko ne6to! :twisted: 4oveka se nujdae ot svoboda ..dai mu q :evil: Az s1m nap1lno s1glasna s neq !!! :D
I az podkrepqm!Vse pak mu trqbva nqkakva svoboda!puk i ne davat vseki den ma4.....

WindWaker
03-16-2006, 23:56
xxxxxaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaax. 20 posta li ima 30 li sa si4kite edni i sy6ti. ma to taka i trqq da byde, za nqkav si ma4 o6te malko ne go naredi 4e i izneverqva. xaxa, koi znae kak se e 4uvstvala kato e iz4ela vsi4kite teq komentari ;]

Bloodlust
03-17-2006, 13:57
mn qsno 4e 6te si gleda ma4a 4oveka. =D> s1glasna s1m s1s si4ki koito sa na stranata na mom4eto ( a te ne sa nikak malko :mrgreen: ). se pak tva be6e vajen ma4. ne ste se vijdali 2 dena i ve4e 4udo golqmo. aide da ne povtarqm kakvo sa pisali drugite, ama naistina trqa mu dade6 pove4e svoboda. ina4e koi znae, moje da re6i 4e ve4e ne te iska...

FiRe_LaDy
03-17-2006, 15:35
Eee ti pyk 4ak tolkova .. za takiva drebni ne6ta i se syrdi6.Nau4i se da pravi6 kompromisi i da mu dava6 svobodata,koqto mu e nujna.I na sledva6tiq ma4 mu predloji da go gledate zaedno,za da ne se syrdi6 i ubijda6 :wink:

MiMiLoTaAaA
03-17-2006, 15:48
Malee razbiram te na p1lno mn e gadno da te zamestqt s nqkak1v 6iban ma4 deto nekvi lainar4eta gonqt edna topka ama i nz za6to go pravqt . Kaji mu 4e MA4A edva li e bil po vajen ot teb. Az s biv6eto si gadje postoqnno se karahme zaradi ma4ove ili 6te ima ma4 koito iska da gleda ili 6te hpdi da igrae MA4 ... taka 4e po dobre mu go kaji {}

Стеснителната
03-17-2006, 15:51
Ти трябва да си някво яко егоистично и нахално гадно детенце нали? :lol:

white_chik
03-17-2006, 19:02
nema6 pri4ina da se surdi6 na mom4eto.Iska da gleda ma4-ne trq da mu pre4i6.Vse pak i toi e 4ovek i ima nujda ot sobsveno prostranstvo.Na mom4eto kato cqlo futbolut im e hobi i ti trq da se suobrazi6 s tva

TiA_MaRiA
03-17-2006, 23:37
Ти трябва да си някво яко егоистично и нахално гадно детенце нали? :lol:

xaxaxa qko
Priqtelqt mi e super zapalen po futbol i ma4 mn rqdko propuska, v na4aloto i az se sduhvah, no sega sqdam do nego porkame si biri4ka i si gledame ma4a - ot tva po qko nqma da znae6 - i za nego i za tebe

Frank_Lampard
03-17-2006, 23:50
Мила, опитай се да го разбереш... За теб това може да е най-обикновен мач, но аз като фен мога да ти кажа, че мачове като този кара нас БЪЛГАРСКИТЕ ФЕНОВЕ да се чустваме БЪЛГАРИ/ до известна степен шувенисти/... Като се знам с каква страст обичам футбола, а и колко луди има като мен... напълно го опрадвадам.. Съжалявам, никога няма да разберете какво за нас е футбола, нито ние ще можем да ви обясним... Футболът специално за мен е нещо като ... ВСИЧКО ! Извинявай, че сме такива олигофрени, разбирам, че ти е гадно и се чустваш тъпо, но повярвай той те обича, но не е дошъл с теб заради толкова омразната за вас момичетата причина ФУТБОЛ ! Е съжалявам такива сме си и такива ще си останем, не можете да ни промените...
П.С. На приятелят ти, ако обичаш му предай много поздрави и му кажи, че и ние феновете във Варна сме с Левски до КРАЙ !:)

Frank_Lampard
03-18-2006, 00:00
Ами и аз съм на мнение, че му е нужна малко свобода, но като се замисля, мен би ме обидило най-много това, че не се е видял с мен заради МАЧ...Знам, че в момента доста си противореча, но...Някой примерно би ли ми обяснил с какво може един мач да е повече от гаджето, щото аз не разбирам...Нима тоя мач те целува, прегръща, обича...Мача си е мач, може да го да помоли някой фр да го запише на видео и тям подобни... :-k :-# Ако пък е бил на стадиона що не отиде с него...ако не обичаш футбола, ще го изтърпиш, но ще си с него...нз.....
А нима с гаджето можеш да покрещиш 90 минути като луд, да попееш с цяло гърло/ акустиката няма да я описвам, защотото немога, трябва да се почуства/, нима можеш да постигнеш същия адреналин като да кажем гол в 92рата минута на двубоя и то победен/като пример гола на Уилям Галас за Челси във вратата на Тотнъм в продълженията при резултат 1:1 ме накара да потроша халбата си :)/ ... Футболът дава специално на нас феновете неща, които ти никога не си усетила, а и няма да го направиш, но уверявам те завладяващи са, а и са много, много силни/ дори повече и от целувка :)/ Нека някое момче фен , ми каже изпитвало ли е по-хубаво чуство от това, отборът му да стане шампион и той да е на стадиона ? :)/ няма да питам после, защото аз бях в Лондон с 100 000 фена на Челси... дотук стигам с коментара :)/ Струва си да си поплачиш нали ? :) Заменимо ли е ? :)

Стеснителната
03-18-2006, 07:09
Мила, опитай се да го разбереш... За теб това може да е най-обикновен мач, но аз като фен мога да ти кажа, че мачове като този кара нас БЪЛГАРСКИТЕ ФЕНОВЕ да се чустваме БЪЛГАРИ/ до известна степен шувенисти/... )
Айде шувеееееее :smt005 :smt006

PLAMENKO
03-18-2006, 07:10
много ясно , особено що е мач на ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!!!!

VukeHceTy
03-18-2006, 07:11
депресантски историйки...

ScrappyDoo
03-18-2006, 09:15
Ако гаджето ти е голям фен на футбола и особено на Левски,не го карай да избира между теб и мачовете на Левски,особено в Европа!!! [-X Това ще бъде огромна грешка!

03-27-2006, 05:06
Според мен ти си много проста,елементарна и дребнава.
Гаджето ти отишъл на мач и то на Левски-Удинезе предполагам. Всяко нормално момче,симпатизиращо на Левски,би отишло на тоя мач. Това е много важен мач,нещо като мача на годината за Левски. И това не значи че не те харесва,а че просто се интересува от футбол и от любимия си отбор. Още повече,че мача наистина беше важен. Щом толкова не можеш да го разбереш явно си много тъпа и не го заслужаваш.

korn___
03-27-2006, 05:50
aide golqma rabota puk nali e bilo samo 1 put ...

gen4o
03-27-2006, 07:37
ay kak moje da izbere fytbola pred tebe boje nemoga da si go predstavq .............................................

Fat_phil
03-27-2006, 07:53
Ами.. ситуацията е следната:
Днес гаджето ми ми пише в Skype цитирам:
" Мислех ако излизам да е след мача,но май за теб ще е късно..."
Е как мислите,нормално ли е това? Знае много добре че трябва да се прибирам по-рано заради даскало утре;Не сме се виждали от 2 дни,а той предпочита мача на Левски срещу незнам си кого пред мен... Според вас имам ли право да бъда засегната? Защото аз съм и то много!!! :smt013 :evil:

П.С. Много се извинявам ако темата е глупава,но наистина се чувствам много зле и бих искала да чуя какво е вашето мнение по въпроса(ако е възможно де) [-o<

ne ne trqbva da se surdish tova vseki zapalqnko bi go napravil :wink:
mom4eshka mu rabota samo tova moga da ti kaja :) ne se cupi

`Death`Whore`
03-27-2006, 08:48
Щом не сте се виждали от 2 дни, е малко гадничко да избере мача. Но момчетата са фанатизирани на тази тема. Моя мъж е изнервен цял ден, ако Левски бият или ЦСКА паднат. Аз ходя с него по мачове, кефи ме, затова нямам такива проблеми.
Просто му кажи, че има проблем!

03-27-2006, 09:06
А нима с гаджето можеш да покрещиш 90 минути като луд, да попееш с цяло гърло/ акустиката няма да я описвам, защотото немога, трябва да се почуства/, нима можеш да постигнеш същия адреналин като да кажем гол в 92рата минута на двубоя и то победен/като пример гола на Уилям Галас за Челси във вратата на Тотнъм в продълженията при резултат 1:1 ме накара да потроша халбата си :)/ ... Футболът дава специално на нас феновете неща, които ти никога не си усетила, а и няма да го направиш, но уверявам те завладяващи са, а и са много, много силни/ дори повече и от целувка :)/ Нека някое момче фен , ми каже изпитвало ли е по-хубаво чуство от това, отборът му да стане шампион и той да е на стадиона ? :)/ няма да питам после, защото аз бях в Лондон с 100 000 фена на Челси... дотук стигам с коментара :)/ Струва си да си поплачиш нали ? :) Заменимо ли е ? :)

охаа какъв феен, жалко само че си избрал грешния отбор, Ман ютд са истината ! :P :-D :lol:

so mazy!
03-27-2006, 09:07
oops тва горе - аз :oops:

Kianna
03-27-2006, 09:14
ti izglejda si tursish za kakwo da se surdish,gledal mach...pfffff malko poweche swoboda mu dawai i wsichko shte e 6 :))

priti_kiti
03-27-2006, 10:41
Що си толкова дребнава ? :roll:
Чудо голямо,че момчето е отишло да гледа мача!И той иска да се позабавлява..Това ,че сега е на мача,а не с теб не значи,че го предпочита! :? Не може да го вържеш да не излиза никъде,да не ходи никъде щото ти ще се засегнеш.Давай му повече свобода ! da naistina :) po dobre mu davai pove4ko sovoboda,za6toto ako ne go pravi6 tva moje da e povod za razdqla.. takiva sa mom4etata :) kakto kazaha predi men - ne moje6 da go vurje6 na edno mqsto i da iska6 da e samo s teb nali? a puk i ma4a e edin a s teb moje da se vidi po vsqko vreme..ne mu se surdi na mom4eto ;)
P.P Samo Levski ey!!! :D

air_J
03-27-2006, 12:49
Още отсега се подготви психически, че в четвъртък приятеля ти ще бъде на стадионО, а не при теб! :twisted:

sexy_diva
04-01-2006, 16:47
Mom4etata sa takiva.Za nego tozi ma4 e vajen.A ti trqbva da uvajava6 ne6tata,na koito toi darji.Ostavi go da gleda ma4a.Zamisli se dali na teb 6te ti e priqtno ako toi ti se razsardi zaradi ne6to ,koeto obi4a6.

Malko_kote
04-01-2006, 18:24
E macka spoko, ne e tolkova tragi4no.Toi qvno e mn zapalen po ma4ovete i nai-ve4e po ''Levski''.Ne mu se surdi.Toi sus sigurnost ne e iskal da te zasegne.Osven ako ti ne si zasegnala temata i toi vupreki vs ne e iskal da izleze s teb.Ako e taka ima6 pulnoto pravo da mu se surdi6. :!: Pogledni go i ot negovata gledna to4ka, ma4a e da re4em dnes, a teb moje da te vidi i utre.E tova e malko grubo sprqmo teb, no e taka i toi e prav v tova otno6enie:)Nedei da mu se surdi6 i da si razvalq6 otno6eniqta s nego, za6toto ima mom4eta koito sa mn zapaleni po futbola:)

Krem4eto
04-01-2006, 19:03
Разбери,че в живота на един мъж не всичко се свежда до гаджето!За да върви една връзка трябва да правиш компромиси,колкото и да ти е трудно,защото той ще си намери друга,която да е съгласна с него за всичко!А пък помисли си кога го повтарят този мач?Дори аз го гледах,където не съм такава заклета фенка!Аз също правя компромиси за моята връзка!!!

PLAMENKO
04-01-2006, 19:06
абе ти си много зле аз говорих с жената по телефона и тя ми вика утре искам да те вида шото мн ми липсваш и т.н.
аз и викам добре обаче имаи впредвид че утре съм на мач от 6 часа (САМО ЛЕВСКИ!) ... и тя еми ше се видиме преди това
карах я да доиде с мене ама на мач неиска да ходи , самоче не се сърди като тебе ... даже ми вика ходи си гледаи мача може и да не се виждаме .. ама аз НЕ!
[-X
не си права момчето му се ходи на мач ...

ПознаватеМЕ
04-03-2006, 07:54
Много ясно евала на пича !!!Мача е един път !!!путки по улиците колкото си щеш всеки ден !!! Курво ТЪПА !

forlan
04-03-2006, 07:55
Естествено , че е по - важен от тебе ве , ский са ква си ве :-({|=

nymphetamine_girl_199239
04-03-2006, 08:06
a little FREEDOM would be really appreciating(ili ne6to takova) ! 8) :lol: :lol: :lol:

`Death`Whore`
04-03-2006, 10:06
appreciated /by him/. :)