PDA

View Full Version : 1вия



едно_девой4е
03-16-2006, 20:19
зна4и.....искам да попитам като ми е за 1ви път,мом4ето,с което съм може ли да разбере,4е ще ми е 1вия?КОлко ще карвя?Моля ви кажете ми,защото не искам да разбира,4е ми е 1вия...мерси предварително

03-16-2006, 20:22
dam,6to ne se gramna :smt010

sometimes_
03-16-2006, 20:26
I kakvo tolkova ako razbere, che ti e pyrviq? Da ne bi sluchaino da ti se izsmee v liceto? Ot tova mojesh samo da spechelish, zashtoto shte se pochuvstva polaskan.
A mejdu drugoto na kolko si?
I zashto te e sram ot tova, koeto si?
+ tova nqma kak da skriesh, che shte ti e za pyrvi pyt, taka che mu kaji dokato e vreme, za da znae kakvo da pravi i kak da go napravi, v protiven sluchai moje da mnoooooogo bolezneno... ](*,)

MiMiLoTaAaA
03-16-2006, 20:28
Po dobre mu kaji 4e 6te ti e p1rviqt zada e po vnimatelen s teb , vqrvai mi ako ne znae 4e ti e p1rviqt mn 6te te boli i teb a ina4e kogato ima seksualna igra m/u teb i nego i kogato te predrazpoloji po4ti ne se use6ta bolkata , a za k1rveneto pri vsi4ki e razli4no az s1vsem malko prok1rvih :)

ProstoAz
03-16-2006, 20:58
Естествено, че може да разбере - по кръвта (ако има такава) и ако си прекалено скована и незнаеш какво да правиш (въпреки, че може да си си "дърво" по принцип). И все пак кръв при много момичета лиспва, а при други е само няколко капчици, които той може дори да не забележи. Но кофти е да незнае, че това ще ти е първият път...така, както казаха вече, няма да е особено внимателен и рискуваш да изпиташ невероятна болка! Той може да познае, че ти е за първи път и ако прекалено много те боли и не успееш да издържиш на болката или пък ако си прекалено тясна, защото обикновенно първият път проникването става доста трудно!
Но...в крайна сметка той никога не може да е 100% сигурен, че го правиш за първи път! Така че ако наистина си решила да го излъжеш - давай! Ако прокървиш - нищо чудно, може просто до сега да не ти е била разкъсана девствената ципа, при някои момичета тя се разкъсва едва на 5-6 (примерно) път. Ако незнаеш какво да правиш - просто си дърво (и на човек правил секс 50 пъти може да му се случи). Ако много те боли - просто не си достатъчно възбудена и овлажнена отдолу. Ако си прекалено тясна - същото!
Едва ли ще имаш кой знае какви проблеми с това да го излъжеш! Каквото и да се случи, за всички би била способна да намериш някакво обяснение.
А сега един въпрос към теб: За какво ти е да го лъжеш?

midnight...
03-16-2006, 21:07
ами според мен 100% ще разбере че ти е за първи път, просто си мисля че най-малко от държанието ти може да се досети
по-добре си кажи и имай доверие на човека до теб, отколкото да се мъчиш :wink:

ch0c0late
03-16-2006, 21:12
Poprincip bi trqbvalo da razbere.No znam,4e ima momi4eta,pri koito lesno se kusa cipata i moje i da ne se razbere.Ili ako mom4eto e nekvo zabludeno. :P A ako ne iska6 da razbira,4e ti e purviq(az smqtam,4e nqma lo6o da znae, ama ti si znae6 nai-dobre), prosto se otvori sama...No tova e gadno..V smisul,4e tva si e rabota na mom4eto i ne e hubavo sama da go pravi6.Ti si preceni.Moeto mnenie e, da ne pravi6 ni6to.Ostavi go da razbere.Puk kat ne razbere-po dobre za teb,qvno. ;)

VORTEX
03-17-2006, 09:46
Po dobre mu kaji 4e 6te ti e p1rviqt zada e po vnimatelen s teb , vqrvai mi ako ne znae 4e ti e p1rviqt mn 6te te boli i teb a ina4e kogato ima seksualna igra m/u teb i nego i kogato te predrazpoloji po4ti ne se use6ta bolkata , a za k1rveneto pri vsi4ki e razli4no az s1vsem malko prok1rvih :)

napulno podkrepqm tova mnenie! po dobre poslu6ai mackata!!!

soundreamer_f
03-17-2006, 20:17
Защо не искаш да разбира?Аз си мисля,че каквото и да стане той така или иначе ще разбере,защото ако те заболи ще си проличи,а може и кръв да има...много сложно става.......

ro6li4ka
03-17-2006, 20:53
e kakvo lo6o ima da znae 4e ti e pyrviq...e ako si mu razpravqla kvi sexualni podvizi ima6..sorry ama nqma na4in da ne razbere 4e si devstvena..to 6te ti proli4i kato te zaboli po zdravo...tai 4e mu kaji 4e si devstvena prepdpolagam 4e 6te te razbere...aide uspeh

krem4et0
03-18-2006, 11:49
Ти си знаеш,но наистина е по-добре да знае,че ти е за първи път.Няма нищо лошо и срамно в това-просто така ще е по-внимателен.Иначе за болката и кръвта си е индивидуално-мен ме боля,но само няколко секунди.Кръв нямаше изобщо.Само после като ходех малко ме наболяваше,но само 1 ден.Но подчертавам,че гаджето ми беше мн внимателен,мил и нежен,не бърза изобщо,имаше дълга няколко часова подготовка и за това си беше ок.За това му кажи.

STFU
03-18-2006, 11:53
ми отпуши са с нещо там :) да не карвиш после ама като гледах гледаи да не е с кремвирш щото ставали инциденти :)

SeXyTo_f
03-18-2006, 11:59
e kvo kat ti e 1viq?
trqbva da znae, za da bude po vnimatelen.... 8-[ kaji mu nqma ni6to stra6no...ako te zareje zaradi tova, 4e ti e 1viq...zna4i e golqm tapanar.... :wink:

STFU
03-18-2006, 12:00
пьк ако искаш аз ще свьрша мрасната работа :) кажи адрес :) и град аз девствените ги обичам \:D/

gamercheto_
03-18-2006, 15:54
da shte razberesh 6tot ti se cepi cipata i tekva kat reka....to zavisi kva ti e dupkata moje i da ne kyrvish ama moje i da ne se spresh...i mom4enceto shte razbere nqma na4in prosto

maclinka^4ervena
03-18-2006, 20:21
macka nz kakvo si misli6 4e 6te stane ako razbere 4e ti e parviq,no 6te ti kaja samo edno nedei da se otvarq6 sama povqrvai mi sled vreme 6te sajalqva6 stra6no mn ispitala sam go.6te ima da si bie6 glavata no 6te e kasno