PDA

View Full Version : Какво ви накара да пушите и съжълявали ли сте за това после



ErT
03-16-2006, 22:28
spored men ne e nikak polezno nito pak ti stava mnogo hubavo kat ispushi6 edna gigara ili ako pushete po edna kutiq na den po novite ceni shte vi izleze 75 leva taka che e pulna zaguba na zdrave i na pari

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

ProstoAz
03-16-2006, 22:32
Подтикнаха ме към това да пуша всичките ми приятели и приятелки, които пушат...някак си покрай тях се изкуших и аз. Пушенето е толкова успокояващо, пушенето след ядене е просто велико, кафе без цигара не е кафе и т.н. НО от 8-9 дни не съм пушила и този път сериозно съм решила да ги отказвам. Наистина може и без тях. :wink: Според мен те са просто навик, не чак толкова нужда, поне при мен... :roll:

ErT
03-16-2006, 22:36
dobre si reshila i sorry za tochka 1 ot pravilnika ne oburnah vnimanie

03-16-2006, 22:57
cigari po4nah da pu6a ot kele6lyk, i posle mnogo pyti sum sajalqwal..
Trewa po4nah da pu[a pak ot kele6lyk, no nikoga ne sym sajalqwal..
a kato po4nah da si otglejdam trewa sprqh da pu[a cigari i sega we4e za NI6TO NE SAJALQWAM!! :-D

Master_88
03-17-2006, 08:34
Никой не ме е изкушавал не съм ги и опитвал и нямам намерение да го правя

4efco
03-17-2006, 09:39
започнах да пуша от келешлък, пушил съм ги 8год. #-o
Но вече не пуша и ми е много по добре 8)

go6in_93
03-18-2006, 00:43
Подтикнаха ме към това да пуша всичките ми приятели и приятелки, които пушат...някак си покрай тях се изкуших и аз. Пушенето е толкова успокояващо, пушенето след ядене е просто велико


И аз съм така.Бест френда ми пушеше,та и аз покрай него,на 2 седмици една,на 1 седмица една и сега по три-четири...к...у...не бе майтап...цигарки на ден.

TiA_MaRiA
03-18-2006, 03:30
I az ot priqtelite se nau4ih - to taka se u4at vsi4ki poroci, pu6a ve4e... neznam 5-6 godini. Nqmam namerenie da gi otkazvam, ne sujalqvam 4e pu6a, moje bi trqbva da gi namalq, no ne se vmania4avam v tova

sunshineee
03-21-2006, 17:09
хах ми аз сигурно мога да ги спра,но засега .....просто не виждам как ще стане това...пуша от 3 години горе долу...започнах от гъзария,продължих на пук на наще,а и с тия хиляди проблеми...и сега си пу6а по 1 до 2 кутии на ден :( като съм нервна не мога да не пу6а...както и сутрин с кафето....да,това са оправдания,но... :?
на тези,които още не пу6ат,им пожелавам да не започват,защото само сами вредят на себе си...

malko`kotence
03-21-2006, 17:26
Tiq koito ne pu6at-ne im i trqbva da po4vat,4e tova e otvratitelno.Zapo4nah da pu6a predi godina i malko pove4e,no i az neznam za6to.Edna priqtelka me nau4a i sega kazva 4e e iskala da me nau4i zaradi gazariqta.No 4esno kazano..ne iskam da pu6a,no nz i koi e nai-sigurniq metod za otkazvaneto.Opredelqh si nqkakvi dati,za da gi spitam,no tova ne pomaga.Trqbva silna volq,koqto nie ne pritejavame.POJELAVAM NA VSI4KI NEPU6A4I DA NE PO4VAT I NA VSI4KI PU6A4I(KATO MEN) DA GI OTKAJAT!!!

Composure
03-21-2006, 18:35
404

{PiSaNkAtA}_{MiMi}
08-11-2006, 17:42
Zapo4nah da pu6a kogato zapo4nah da se dvija s nova kompaniq v daskaloto vsi4ki pu6eha i az nqmah kakvo da pravq i az propu6ih i sajelqvam no nqma da moga da gi spra predi da stanat o6te po skapi

sl1ck3r
08-11-2006, 22:40
аз пък съм си с компанията с която си се ориентирахме още като бях 5-ти клас...никой не пушеше...само един от време на време ама то ей така щот нали сички големи пушат и той...и лятото тогава не знам просто имах си всичко и исках нещо... и така... разбрах кво искам...по малко по малко...и в 7 клас кат ходих на уроци и мноо ми дойде ученето...и тогаа вече си бях пристрастен и с тоя другия само пушехме..и другите и те покрай нас двамата...да ни пита някой кво прайм..
сичките чок гъзарите на "селето" ама секи го е страх да си прибере цигарите в тях...бе смяхх смяхх...после се опитвах да ги откажа...тая година пак пробвах..дори преудолях и глада който изпитвам постоянно като не пуша..и тогава пак почна тфа като в 6-7 клас....искам нещо...само че вече знаех кво е..и пак ги почнах...сега си мисля че не мога да ги откажа...не щото не мога ми щото не искам...май всичко си е до психиката..

WwanAdoO
08-11-2006, 22:44
Първо започнах да пуша трева... защото ми беше любопитно, исках нещо ново и на един купон се напуших истински и ми хареса адски много и така... не съжалявам!
Цигари почнах по най-тъпия начин. Една вечер се напих много и от какъв акъл си запалих цигара, после още една, още една, още една и така към 10тина цигари една след друга...стана ми лошо, ама понеже ги бях взела от един и му казах, че после ще му ги върна и трябваше да си купя кутия- е купих си и тя свърши... следващите 2-3седмици съм пушила само на аванта и все си виках "абе аз ще спра, няма да си купя кутия", ама по едно време ми стана неудобно, че само муфтя, та почнах да си купувам и така и днес... за тва съжалявам много и трябва да спра.

IdiOtKa
08-11-2006, 23:07
почнах ги по супер тап начин ..сашност не помня точно как стана тая простотия ... но определено сажалявам ! и то доста ! и табекс е супер простотия ! не сам го пия ине смятам ! ](*,) ](*,)

XePouH
08-11-2006, 23:26
сички почват зарад гъзарията и аз бях тей и се радвам че спрях и не съм пушил почти 9 месеца и ми е много добре имам си и пари :D

naMy4Ho_KoTe
08-11-2006, 23:45
Почнах да пуша поради две причини - брат ми пуши от много години, а и майка ми почина заради цигарите. Та ми стана любопитно какво толкова й е харесало в тях, че не ги е спряла, въпреки че е имала сърдечен порок.. И оттам ми хареса толкова много, че е имало дни, в които съм била адски депресирана.. И единствената причина да стана от леглото е била сутрешната цигара.. Сега гледам да ги намалям, но си имам кофти дните, в които пуша като комин.. Инак изтрая ли до 2-3 следобяд без цигара, нататък е лесно (особено ако не излизам никъде).
Инак.. за съжаляването, честно да ви кажа.. Не зная и аз дали съжалявам. Има си и добрите и лошите страни.. Е, лошите са повечко де..

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-11-2006, 23:52
I az ot priqtelite se nau4ih - to taka se u4at vsi4ki poroci, pu6a ve4e... neznam 5-6 godini. Nqmam namerenie da gi otkazvam, ne sujalqvam 4e pu6a, moje bi trqbva da gi namalq, no ne se vmania4avam v tova

na kolko si? :roll:

LaPd_KoRn
08-13-2006, 13:53
az po4nah 6tot po4ti vsi4ki ot moq klas pu6iha i az dvijeh s tqh i im vikah daite i az da opitaqm i taka ina4e sq sajelqvam za tova 4e kat bqgam mn barzo se izmorqvam i nemoa da igraq mn futbol i pogo ina4e kat piq bira mi e golqm kef ili sled qdene sa6to

Mo6no
08-13-2006, 15:28
Подтикнаха ме към това да пуша всичките ми приятели и приятелки, които пушат...някак си покрай тях се изкуших и аз. Пушенето е толкова успокояващо, пушенето след ядене е просто велико, кафе без цигара не е кафе и т.н. НО от 8-9 дни не съм пушила и този път сериозно съм решила да ги отказвам. Наистина може и без тях. :wink: Според мен те са просто навик, не чак толкова нужда, поне при мен... :roll:
И спря ли ги?

Иначе така нареченото от теб "велико" усещане бях чел, че всъщност е това, което хората, които попринцип не пушат усещат постоянно. Тоест ти постоянно имаш едно гадно усещане (заради никотиновият глад) и като почнеш да пушиш никотиновият глад се засища и си усещаш това, което аз усещам постоянно. Това е "великото" усещане.

ProstoAz
08-13-2006, 15:37
Ех...март съм го писала това...сега е август и в момента докато пиша си пуша поредната цигара за деня... :? Абе, кофти работа...
А за "великото" усещане - да, може и така да е. :)

Delfinche^
08-13-2006, 17:24
Ами всичко0 стана по вина ан брат ми щото покеай него почнах,и сега съжалявам за това да си призная. :cry:

aliq
08-29-2006, 23:33
nakara me liubopitsvoto da vidq kakvo e i sega nemoga da gi otkaja

az_slunceto
08-30-2006, 18:08
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

BloodyMoon
09-07-2006, 20:31
Пробвах да пуша...пуших..пушик и като се усмислих си казах...За какво го правя ? Задайте си въпроса ако пушите и ще видите имате ли цел или просто за газария...ПУШЕНЕТО Е ГЪЗАРИЯ КОЯТО ВРЕДИ НАС ЗДРАВЕТО ВИ !

Dead Loser
09-08-2006, 10:15
проблемите ми бяха главната при4ина/ТЪПО/
Сажалявам единствено,4е зарибих едно моми4е,ина4е аз сега не пуша,тъка 4е...

az_slunceto
09-08-2006, 14:26
az pu6a samo,kogao sum s frendove. :-D

DoPye
09-08-2006, 15:00
никой неможе да ме накара да пропуша тва е супер глупаво

Bonbonenata
09-09-2006, 14:53
На моменти съжалявам, на моменти - не. Но когато съм на трезва глава - искрено съжалявам и го отчитам като грешка.

BAD_GIRL_
09-09-2006, 20:13
mi purvona4alno as v 6 klas po4nax da pusha .mno iskax da probvam i da vidq kfo e useshtaneto da pushish no sega mno sujelqvam 4e sam mi po4nala nqma otkazvane e pone as ne moga da gi otkaja ne e tolkova lesno :wink: :smt033

mganga
09-11-2006, 12:17
Пробвах от любопитство. Изпушил съм 4 или 5 цигари и не съжалчвам, но не мисля да повтарям. Не ми хареса. Въобще цигарите са гадно нещо.

BAD_GIRL_
09-11-2006, 14:07
Подтикнаха ме към това да пуша всичките ми приятели и приятелки, които пушат...някак си покрай тях се изкуших и аз. Пушенето е толкова успокояващо, пушенето след ядене е просто велико, кафе без цигара не е кафе и т.н. НО от 8-9 дни не съм пушила и този път сериозно съм решила да ги отказвам. Наистина може и без тях. Според мен те са просто навик, не чак толкова нужда, поне при мен...




:arrow: INA kato naprimer koi priqtelki te potiknaxa axxaxax i as mno sujelqvam 4e gi po4nax no kfo da se prai nema spirane ot cigarite e zavisi koi koga e zapo4nal da pushi axxax :wink: 8)

ProstoAz
09-11-2006, 16:56
BAD_GIRL_, на 1во място ти, бе, слънце (знам, че това искаш да чуеш). :lol:

Crawling_Soul_f_
09-12-2006, 18:20
какво ме накара да пуша ли ? ми сестра ми която е по-голяма от мене пуши, родителите ми не пушат....доста тъпо начало....тръгнах да си правя колекция от цигари и по-точно от маркови :lol: иьиьииьи гъзе....и от там са тръгна де, после ай една кутия, ай по няколко цигари на ден...и вече са по 1 кутия, но нямам никакво намерение да ги спирам :? харесва ми да пуша, обичам да пуша....няма нищо по хубаво от цигарка сутрин с кафето, цигарка след като се нахраня, цигарка след секс, и цигарка по всяко време... :lol:

Nen0RmalniK
09-19-2006, 12:46
emi az kato malak gledah basta mi kak pushi i probvah edin pat da prava kato nego no togava v 1 vi klas nqkade bqh i ne pusheh natam i sled tova v 6 klas s edni priqteli izlqzoh te po4naha da pushat pitaha me iskash li da si drapnesh vikam dam i .. taka zapo4nah no ve4e po4ti ne pusha cigari samo treva