PDA

View Full Version : защо така се нервирах :(



03-16-2006, 22:35
наскоро предложих на едно момиче ,но тя ми отказа аз се изнервих и я напсувах тя естествено ми се расърди как да и се извиня без да изглеждам като путка

03-16-2006, 22:38
emi kakvato popara si si nadrobil takava 6te surba6 brato. Da si mislil :smt018 sa 6te si ](*,) izvinii se ako te grija za neq pak mainata mu na tva 4e 6te izleze6 kato putka priqtelite sa nai vajni

RoSsY88
03-17-2006, 05:44
Преди 4 месеца едно момче се влюби в мен и започна да ме сваля.Като излязохме на кафе си прекарах яко,но ми предложи и аз му отказах.Имах си гадже и му казах,че просто не искам да имам гадже,но имам защото така се стекоха обстоятелствата.Тй почан да ме обвинява,че не знам какво искам и си играя с него.След няколко дена започна да разправя на целият град каква курва съм била...Е не че някой му повярва ама се пак мн ме заболя и никога пак не му дадох да се приближи до мен!Не знам,кажи и че съжаляваш,че без да исакш си я напсувал...помоли за прошка...Но е гадно така да правиш!Ние жените сме нежни създания и лесно се нараняваме!

KOKOKKK
03-17-2006, 06:05
наскоро предложих на едно момиче ,но тя ми отказа аз се изнервих и я напсувах тя естествено ми се расърди как да и се извиня без да изглеждам като путка
Emi ako si 1-2 klas neshto normalno ;-)

03-17-2006, 11:32
Хаха, бахти добрия си брато. Така трябва! Няма да и се извиняваш! Това ще е най-тъпото нещо.

dream_for_you
03-17-2006, 12:15
postupil si mn grubo i glupavo.ne vsqko momi4e e dlujno da trugne s teb i ne e nujno da q obvinqva6 za izbora i.izvini i se ,i ako e vujmojno i dokaji,4e ne si takuv idiot,za6toto opredeleno postupkata ti ne govori dobre za teb. [-( i za napred se nau4i da sdurja6 malko emociite si :-#

white_chik
03-17-2006, 19:20
mnoo tupa,detinska i gruba postupka.mnoo qsno 4e 6e ti se razsurdi momi4eto.nz kak moje6 da i se izvini6 6toto si postupila adski tupo

midnight...
03-17-2006, 19:25
ми аз честно да ти кажа, мисля че това момиче, ако си го има достойнството няма да те погледне повече и явно ти си знаеш защо

bulgarche
03-17-2006, 20:00
Ае кво толкова е :) Било е яко поне :) Пък и к'во кат ще си путка? Толкова много ли ти дреме?

pussycat
03-17-2006, 20:04
postupil si mn grubo i glupavo.ne vsqko momi4e e dlujno da trugne s teb i ne e nujno da q obvinqva6 za izbora i.izvini i se ,i ako e vujmojno i dokaji,4e ne si takuv idiot,za6toto opredeleno postupkata ti ne govori dobre za teb. [-( i za napred se nau4i da sdurja6 malko emociite si :-#
i az mislq taka ne 4e iskam da te natovarvam ama tva e adski tapa postapka [-(