PDA

View Full Version : Kakvo da pravq?



Razo4aRozano_f-4e
03-16-2006, 23:09
Zdr na si4ki budni v momenta sladuri!!!imam edin problem i v momenta nqma kam koi da se obarna,kvo da pravq,ne beh vijdala gadjeto mi ot 5-6dni i utre tria6e se vidim,oba4e toi mi kaza 4e 6e xodi da prazva sas svoite fr za taq 6ibana pobeda na Levki =D> =D> i 6e se vidim sled sigorno o6te edna sedmica,kak da reagiram,kazax mu 4e nqma problem,No ima i to golqm,KAK MOJE TOI DA PREDPO4ETE TVA DA PRAZVAT ZA NEKAF MA4 VMESTO MEN(4e ne sme se vijdali ot po4ti 1sed [-( )cela ve4er do SEGA SAM BILA CRYYYY,mn mi stana gadno 4e nqma da se vidim,a o6te po gadno 4e pri4inata e 6IBANA(pone za men)KAJITE MI SEGA KVO DA GO PRAVA TVA GADJETO,koq e pravilnata postapka :smt012 :smt011

skate_warrior
03-17-2006, 11:12
abe da ne bi vseki den bulgarski otbor da se klasira na 1/4 final za UEFA.. are stiga nqma cql jivot da sme pod 4ehyl #-o Prav e 4oveka v izbora si i ne go obvinqvam. Az sym siguren 4e ako i na teb ti se iska da praznuva6 ne6to mnogo hubavo , 6te go predpo4ete6 pred gadjeto ti ;) Ot vreme na vreme trqbva da pravi6 kompromisi

03-17-2006, 11:30
КУЧКО!!!!!!!!! МЪЛЧИ НЕ ГОВОРИ! НЯМА ДА ОБИЖДАШ ФУТБОЛА! МНОО ЯСНО, ЧЕ ЩЕ ИДА ДА ПРАЗНУВА МАЧА. ТОЙ Е СУПЕР ПО-ВАЖЕН ОТ ТЕБ ЩОТ' СИ ЕДНА ДОЛНА КУРВА! ВСЕКИ НОРМАЛЕН ЧОВЕК БИ ИЗБРАЛ ДА ПРАЗНУВА МАЧА ПРЕД ТЕБ! НЕ ТИ ЛИ Е ЯСНО, ЧЕ СИ ЕДНО НИЩО! А???! АЙ РЕВИ ТАМ И МЪЛЧИ!

И БОГ ДА ДАВА ОЩЕ ТАКИВА ПОБЕДИ НА ЛЕВСКИ!!!!

dream_for_you
03-17-2006, 12:25
v slu4aq ne priemai,4e ma4a e po-vajen ot teb [-( mom4eto iska da se zabavlqva s priqtelite si i da se poradva za pobedata.ne se vprgai =; ,6te ima6 mn vazmojnosti da ste zaedno ili otidi s nego(ako misli6,4e 6te ti e zabavno)

зла кокошка
03-17-2006, 13:01
Здравей, Razo4aRozano_f-4e. Искам да ти кажа да не се притесняваш, това че момчето е предпочело да празнува е съвсем нормално и не значи че не те обича. Просто за жалост за повечето момчетата е изключително важно мнението на приятелите им, повече отколкото това на гаджето... а и футбола също е от особено значение. Не би трябвало да се тревожиш за това, но ако има и други признаци, че не се интересува от теб и те пренебрегва, най-добре е да се отдръпнеш леко, ако държи на теб, ще си проличи.

Razo4aRovano_f-4e
03-17-2006, 14:03
#-o e dobre de ne sme se vijdali ot 1sed,i pak li e po vajno tva da ide da se napie i posle da neznae kvo e pravil,nqmam protiv tva,NO da nebe6e im obe6taval ni6to,6tom sme se razbrali VE4E,a za Anonimniq-ZANEMEI

svetla_88
03-17-2006, 15:49
ами значи толкоз държи на теб
моя за нищо не би избрал да излезе с някой друг или без мен най малкото.просто явно нещата са толкова...
а ти е трябвало да си кажеш още тогава че искаш да се видите и да идеш с тях кво толкоз или поне за малко :( :evil:

midnight...
03-17-2006, 16:44
имаше една подобна тема...ама момчета прекалявате..айде отидохте на мача а сега и да празнувате искате :mrgreen:
ами мила какво да ти кажа, кажи мукаквото мислиш, то си е за притеснение де според мен
все пак не сте се виждали толкова много време, вероятно би могъл да пропусне няколко бири заради теб...

03-17-2006, 17:47
Мълчи ма! Аз не съм анонимен, аз съм явление! Мислиш ли, че ако не ми банваха всеки акаунт на 15-тата минути щах да съм анонимен. Ама онез тъпите педери горе админи и особено шибаняка мачока някви не могат да траят да съм прав! Защото са тъпи парчета бате. Също не могат зацепят, че и 60 бана ми сложат ми е се тая. Засега съм на около 15-на и хуй!

А ти разбери, че си жалка! Щом' избират някъв футбол пред теб. Направи си изводи! Е вярно глупачка си, ама все пак толко очевидно нещо мисля, че и само можеш се сетиш с мизерния си ум. И най-важното МЪЛЧИ!

03-17-2006, 17:51
Мълчи ма! Аз не съм анонимен, аз съм явление! Мислиш ли, че ако не ми банваха всеки акаунт на 15-тата минути щах да съм анонимен. Ама онез тъпите педери горе админи и особено шибаняка мачока някви не могат да траят да съм прав! Защото са тъпи парчета бате. Също не могат зацепят, че и 60 бана ми сложат ми е се тая. Засега съм на около 15-на и хуй!

А ти разбери, че си жалка! Щом' избират някъв футбол пред теб. Направи си изводи! Е вярно глупачка си, ама все пак толко очевидно нещо мисля, че и само можеш се сетиш с мизерния си ум. И най-важното МЪЛЧИ!

beB_
03-17-2006, 18:15
ti puk ko tolko sse korka6 we du6a toi kat gleda ma4 i nz si kfdo hoi nekude navunka s fr i golemoto vajno [-X