PDA

View Full Version : Kakvo da napravq?



Sad_f-4e
03-16-2006, 23:23
awe pusnax takava tema i nikade ne q videx,ne6to mai poderatorite sa zaspali [-X :!: eto i temata:zdr na si4ki saneni v momenta teensladuri!!!problemat mi e takaf,ne sam vijdala gadjeto si ot 5-6dni(i dvamata bqxme zaeti),i kogato se razbraxme za utre,toi mi kaza 4e 6e xodi da prazva s negovi fr 6ibanata pobeda na Levski =D> ,mn mi be6e gadno 4e nqma da se vidim,no o6te po gadno zaradi pri4inata-LUTBOLEN MA4 =D> =D> =D> kazax mu 4e nqma problem,no cqla ve4er sam CRY i nz kak da reagiram?KAJETE KAKVO 6TE NAPRAVITE VIE,KAKVO DA NAPRAVQ AZ?????????? ](*,) ](*,) ](*,)

Ekita
03-17-2006, 07:00
Първо,колко пъти точно мислиш да пуснеш една и съща тема?!
Второ,погледни това
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32839
там ще намериш отговор на въпроса си.Момичета,спрете да бъдете такива лигли и да се залепяте за гажето си като удавник за сламка!Излез и се позабавлявай и ти,направете си женско парти,весели се,не вместо това ти задължително ще плачеш цяа нощ като пълна нещастница...Нямам думи просто.

addictedtou
03-17-2006, 07:23
Стига глупости е!!Тва ни е никакав проблем.. нормално е да е да иска да отиде да прзнува за Левски... се пак е момче и бг.Не е толкова

Bloodlust
03-17-2006, 14:05
Първо,колко пъти точно мислиш да пуснеш една и съща тема?!
Второ,погледни това
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32839
там ще намериш отговор на въпроса си.Момичета,спрете да бъдете такива лигли и да се залепяте за гажето си като удавник за сламка!Излез и се позабавлявай и ти,направете си женско парти,весели се,не вместо това ти задължително ще плачеш цяа нощ като пълна нещастница...Нямам думи просто.

=D> kakvo pove4e da se kaje =D>

Jenninka
03-17-2006, 14:11
Дам нормално е но се пак и е станало гадно!не й се карайте...

Angryy_f-4e
03-17-2006, 14:20
AWE NE6TASTNICI MN STE TAPI WE,kvo ot tva 4e e ma4,GOLQM PRAZ-tva ne e OPRAVDANIE DA ME NAPADATE PO TOQ NA4IN :evil: :evil: :evil: ,SPODELILA SAM SI PROBLEMA S VAS ,ZADA ME POSAVETVATE,A NE NAPADATE ___________|___________!!!!!!!!nqkoi ot poderatorite da DELETE taq tema

03-17-2006, 17:34
Ахаха, ядосаната! Не разбра ли, че тоз форум е боклук. Особено оня педер Мачока... Направо бахти злето. А ще си те нападаме колкот' искаме, защото никой нищо не може ни каже! Какво мислиш, че не се опитват? Опитват се, ама нещо не им връзва да сложат бан по ай пи. Тъй че по-добре напускай и дерзай!