PDA

View Full Version : edno kratka izpoved



EQUITIS
03-17-2006, 01:01
-Крис виж навън отново заваля.-провикна се брат ми но гласът му остана като облак дим в мрачната стая.
Аз продължавах да стоя сгушен до големия прозорец и да наблюдавам как навън всичко е толкова мрачно и пусто.
Незнам защо ме привличаше толкова тази сива картина но не можех да отлепя погледа си от там.Застанал до прозореца аз всъщност
не бях там,а бях потънал надълбоко в мислите си.Този мрак ме връщаше в мислите за едно красиво минало което бе реалност
до съвсем скоро но което прекъсна със същата бързина с която беше започнало.Връщах се в спомените за едно момиче което открадна
сърцето ми и явно вече сърцето ми не искаше да ми се подчинява защото се откъсна от мен в мига когато и тя си тръгна.
Тази самота ме убива не мога да живея така но не мога и да си помислям за нещо друго защото дори и да бях с разбито сърце разумът си ми беше още цял
и непокътнат.Незнам може би бих направил всичко за да те върна.Бих плакал ако знам че това ще стопли сърцето ти,бих крещял ако можеше да чуеш виковете ми и сигорно
бих простил всичко бих преглътнал дори най-големият залък за да бъда отново с теб.Извинявай но просто не мога да направя всичко това не ми остави
никакви сили.Очите ми изгоряха когато те видях с него.Вече не мога да прошепна "Боли ме" какво остава да крещя нищо не мога да направя за да те върна.Колкото и да искам
да бъдеш с мен и да създаваме нови спомени просто не става трябва да те забравя и да отскупна алчните ти нокти от сърцето си.
То не е за игра!А ти го мачкаше,дереше и разкъсваше на хиляди части обичах те но ти се подигра с всичко.
Забрави ме може би пак ще падна в капана на някоя амазонка тръгнала на лов за любовта на заблудени мъжки същества но поне няма да си ти.
В нейното сърце може да я има думата "Милост",а не като теб да ме мачка докато не види че не мога да поема капка въздух.
Колкото и да съм те обичал,колкото и да съм мислил за теб,колкото и да плача сега в сърцето ми ранено ще има едно малко местенце в което
ще се крият на дълбоко красивите мигове с теб защото всяка една любов си има и своите хубави страни.Така,че не се страхувай колкото и да си ме наранила
аз ще стана,ще се изправя на крака и ще търся нови хора и защо не някой ден една нова и по истинска любов.

P.S.Кажете какво мислите.

RoSsY88
03-17-2006, 05:32
Невероятно е!Страшно нежно и разчустващо.Брао!

addictedtou
03-17-2006, 06:39
Това напрао ме трогна..бате мноу е дуре.. имащ някакав талант.. и началото е мноу дуро наистина... не предполагаш че така ще продължи накрая.. имаш талант наистина!

luda_po_tebe
03-17-2006, 09:39
приказно е.браво мн е хубаво =D>

TheMaggie
03-17-2006, 10:11
=D>

rusalkata_
03-17-2006, 12:29
:cry: :cry: :cry: so sad...

miNiTo
03-17-2006, 12:39
=D> =D> =D>
mnogo e qko!i vse pak mi stana o6te po-tajno kato go pro4etoh http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/icon_cry.gif

dream_for_you
03-17-2006, 12:49
naistina e mn dobro =D> mai si izlql du6ata si :roll:

VukeHceTy
03-17-2006, 16:50
ne sum mislila che momche moje da obicha tolkova i da kaje tolkova prekrasni dumi.super si

03-17-2006, 17:30
e,dobre...ima nqkoi kli6eta deto mogat da se pro4etat navsqkade,no raz4uvstva.vypreki tova...kvi sa teq pravopisni gre6ki be?ostana li nqkoi ,koito da pi6e "sigurno"?!

03-17-2006, 17:49
eee aide pa vie si4ki tolko se prevzemate!!dobro e ama ne e koi znae kvo..

Savina612
03-17-2006, 18:17
BRAVO GOTINO E NOO ISTINSKO MOM4ETATA STE PO 4USTVITELNI I OT MOMI4ETATA AMA 6O GO KRIETE NE MOA DA RAZBERA OTG PLS NA EMAILA MI JENIFERLOPEZ@MAIL.BG!