PDA

View Full Version : Moderated: Тя твърди, че повече и харесва мисионерската поза



03-17-2006, 08:26
zna4i vaprosa mi e malko glupav no vse pak da pitam.zna4i znam 4e misionerskata poza donasq nai malko udovolstvie pri jenata a pak poza v koqto tq e otgore bi trqbvalo da nosi po golqmo udovolstvie.samo 4e priqtelkata mi tvurdi 4e misionerskata i haresva pove4e dali tova e taka a zabelqzah 4e se be6e ovlajnila mnogo pove4e dokato be6e otgore.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Ангела_на_мрака
03-17-2006, 08:35
Всеки си има любима поза.На теб ако не ти харесва мисионерската поза на нея може да и харесва.На мен ми харесват всичките :wink:

VORTEX
03-17-2006, 08:58
zna4i mackata moje da se vuzbjda pove4e kato e otgore,no da i e po lesno da svur6i kato e ot dolu!

WindWaker
03-17-2006, 09:03
zna4i mackata moje da se vuzbjda pove4e kato e otgore,no da i e po lesno da svur6i kato e ot dolu!

tva mejdudrugoto e to4no taka, kolkoto i da mi e trudno da si go obqsnq. a po temata, misionerskata donasqla nai malko udovolstvie ? tva ti go e kazal nqkoi det ne obi4a taq poza, az pyk kazvam to4no obratno. izvod - zavisi ot 4oveka

bulgarche
03-17-2006, 09:10
Не можеш да кажеш коя ще й хареса най-много. При всеки човек/жена (:smt005 :-D ) е различно

03-17-2006, 09:14
И мойта бившата е така. Тя е с вагинален оргазъм и малко по-нагоре от Джи-точката има някаква втора, кат зрънце е аз лично не знаех че има такова. Въпросната се намира на около 12-15 см на вътре и при нейното стимулиране мацката издивява. И тоя стимул при нея поне най-лесно става на въпроснота мисионерска :)

WindWaker
03-17-2006, 09:16
И мойта бившата е така. Тя е с вагинален оргазъм и малко по-нагоре от Джи-точката има някаква втора, кат зрънце е аз лично не знаех че има такова. Въпросната се намира на около 12-15 см на вътре и при нейното стимулиране мацката издивява. И тоя стимул при нея поне най-лесно става на въпроснота мисионерска :)

dam, imenno

axax
03-17-2006, 10:01
xax na 15 santimetra ti si lud we 4ovek:)mi na men pi6kata mi e 14.8 na4i nemoga da dostigna taq to4ka,6a probvam s prust,4e sredniq mi e po4ti 16sm.xax

`Death`Whore`
03-17-2006, 10:52
Tochkata e na nqkolko santimetra ot whoda, dechica. Aman ot izlagacii.
Misionerskata e mnogo hubawa poza, no nqkoi myje q mislqt za smotana i "pensionerska". Dostawq udowolstwie na jenata, moje da gleda myja w ochite, nqma nujda da se dwiji i t.n.

Ангела_на_мрака
03-17-2006, 11:35
И мойта бившата е така. Тя е с вагинален оргазъм и малко по-нагоре от Джи-точката има някаква втора, кат зрънце е аз лично не знаех че има такова. Въпросната се намира на около 12-15 см на вътре и при нейното стимулиране мацката издивява. И тоя стимул при нея поне най-лесно става на въпроснота мисионерска :)

от къде го измисли пък това със сантиметрите [-X

Зелена
03-17-2006, 13:04
Tochkata e na nqkolko santimetra ot whoda, dechica. Aman ot izlagacii.
Misionerskata e mnogo hubawa poza, no nqkoi myje q mislqt za smotana i "pensionerska". Dostawq udowolstwie na jenata, moje da gleda myja w ochite, nqma nujda da se dwiji i t.n.

Напълно съм съгласна!

WindWaker
03-17-2006, 14:04
Tochkata e na nqkolko santimetra ot whoda, dechica. Aman ot izlagacii.
Misionerskata e mnogo hubawa poza, no nqkoi myje q mislqt za smotana i "pensionerska". Dostawq udowolstwie na jenata, moje da gleda myja w ochite, nqma nujda da se dwiji i t.n.

eh `Death`Whore` eh eh ditence. aide pak pro4eti napisanoto i togava pi6i. nqkoi da spomena za g-to4kata ? mom4eto napisa za ne6to drugo, koeto az sym nekompetenten da kaja za kakvo to4no stava vypros. i hade stiga gluposti s teq 2-3 santimetra. 2 santimetra e ei tva - ___ taka 4e iska6 da mi kai6 kvo, 4e g-to4kata e o6te malko na praga na vaginata ? 12-15 sm deto toi kaza e malko preuveli4eno, no moje bi 8-10 sm bi bilo po-pravilno. a vsy6nost horata koito mislqt misionerskata 4e e "pensionerska" 90 % sa jeni. de4ica ? e haide znaem se koi po golqm koi po malyk. a misionerskata dostavq ednakvo udovolstvie i na dvamata, 6toto i mom4eto moje da si se varti navsqkade i toi da opredelq tempoto. taka 4e v kraina smetka vseki za sebe si

VORTEX
03-17-2006, 14:40
Tochkata e na nqkolko santimetra ot whoda, dechica. Aman ot izlagacii.
Misionerskata e mnogo hubawa poza, no nqkoi myje q mislqt za smotana i "pensionerska". Dostawq udowolstwie na jenata, moje da gleda myja w ochite, nqma nujda da se dwiji i t.n.

eh `Death`Whore` eh eh ditence. aide pak pro4eti napisanoto i togava pi6i. nqkoi da spomena za g-to4kata ? mom4eto napisa za ne6to drugo, koeto az sym nekompetenten da kaja za kakvo to4no stava vypros. i hade stiga gluposti s teq 2-3 santimetra. 2 santimetra e ei tva - ___ taka 4e iska6 da mi kai6 kvo, 4e g-to4kata e o6te malko na praga na vaginata ? 12-15 sm deto toi kaza e malko preuveli4eno, no moje bi 8-10 sm bi bilo po-pravilno. a vsy6nost horata koito mislqt misionerskata 4e e "pensionerska" 90 % sa jeni. de4ica ? e haide znaem se koi po golqm koi po malyk. a misionerskata dostavq ednakvo udovolstvie i na dvamata, 6toto i mom4eto moje da si se varti navsqkade i toi da opredelq tempoto. taka 4e v kraina smetka vseki za sebe si


ponqkoga se 4udq za6to mujete mislqt samo za sebe si? ima jeni koito predpo4itat te da sa otgore,za6toto kakto kaza mogat da se vrutkat i da kontrolirat ne6tata!!!

`Death`Whore`
03-17-2006, 19:49
Syjalqwam, naistina ne sym prochela dobre. OBache sym kysogleda. Za drugoto - whatever, qvno iskash da me izkarash idiot.

WindWaker
03-18-2006, 09:39
Tochkata e na nqkolko santimetra ot whoda, dechica. Aman ot izlagacii.
Misionerskata e mnogo hubawa poza, no nqkoi myje q mislqt za smotana i "pensionerska". Dostawq udowolstwie na jenata, moje da gleda myja w ochite, nqma nujda da se dwiji i t.n.

eh `Death`Whore` eh eh ditence. aide pak pro4eti napisanoto i togava pi6i. nqkoi da spomena za g-to4kata ? mom4eto napisa za ne6to drugo, koeto az sym nekompetenten da kaja za kakvo to4no stava vypros. i hade stiga gluposti s teq 2-3 santimetra. 2 santimetra e ei tva - ___ taka 4e iska6 da mi kai6 kvo, 4e g-to4kata e o6te malko na praga na vaginata ? 12-15 sm deto toi kaza e malko preuveli4eno, no moje bi 8-10 sm bi bilo po-pravilno. a vsy6nost horata koito mislqt misionerskata 4e e "pensionerska" 90 % sa jeni. de4ica ? e haide znaem se koi po golqm koi po malyk. a misionerskata dostavq ednakvo udovolstvie i na dvamata, 6toto i mom4eto moje da si se varti navsqkade i toi da opredelq tempoto. taka 4e v kraina smetka vseki za sebe si


ponqkoga se 4udq za6to mujete mislqt samo za sebe si? ima jeni koito predpo4itat te da sa otgore,za6toto kakto kaza mogat da se vrutkat i da kontrolirat ne6tata!!!

vsy6nost v slu4aq za6titavah jenskata gledna to4ka za misionerskata poza, no 6tom kaa6 4e mislq samo za sebe si .... de4ica ko da prai6

LoRinSeR
03-18-2006, 10:05
Може да й е по-приятна, защото лицата на двама ви са едно до друго. Освен това се усеща от близо пъшкането на двамата партныори, което възбужда доста ...