PDA

View Full Version : PRISON BREAK



WILD__BOY
03-17-2006, 08:32
PRISON BREAK

http://jeromeparis.canalblog.com/images/Prison_break.jpg


Някой гледал ли го е тоя сериал. Мнения?
Мeн много ме кефи. СУпер добре измислен е.

http://www.fox.com/prisonbreak/

e4o
03-17-2006, 10:16
az sum go gledala no do 15-16 epizod, stra6no mnogo mi haresa mnogo e qk, i vsi4ki mnogo dobre si igraqt rolite super e =D>

addictedtou
03-17-2006, 13:35
tozi serial e super qk, no za syjalenie sm gledala samo do 12 epizod.. sled tova ne sm go gledala ama nai se kefq.. na michel

WILD__BOY
03-18-2006, 12:43
Супер измислен е филма и за мен е много по-добър от повечето бози по телевизията, ама няма кой да го пусне по родните ни кабеларки.

dragonika
03-19-2006, 19:48
Seriala e naistina jestok - nqmam tyrpenie da pusnat novata seriq ta da se izkefq :P

Fena
03-19-2006, 20:42
Супер добър сериал ! Излезна оня ден 14ти епизод. Качеството е screen ама за 4-5 дена по-рано си е супер ! Има го в арена-та, който не го е гледал.

Ето линк за 14ти епизод S1xE14 @data.bg (http://www.data.bg/f.php?fid=13554062)

А я казвайте, какво мислите че ще се случи? :mrgreen: Някъде четох: "The escape is only the begining". Това доста говори, но според мен няма какво толкова повече да дават :-k Нищо чудно да стане и смотана боза... :roll:

Айде някой ако е гледал 14ти епизод да го коментираме. :twisted:

WILD__BOY
03-19-2006, 20:45
Супер добър сериал ! Излезна оня ден 14ти епизод. Качеството е screen ама за 4-5 дена по-рано си е супер ! Има го в арена-та, който не го е гледал.

Ето линк за 14ти епизод S1xE14 @data.bg (http://www.data.bg/f.php?fid=13554062)

А я казвайте, какво мислите че ще се случи? :mrgreen: Някъде четох: "The escape is only the begining". Това доста говори, но според мен няма какво толкова повече да дават :-k Нищо чудно да стане и смотана боза... :roll:

Айде някой ако е гледал 14ти епизод да го коментираме. :twisted:

много неща могат да станат извън затвора, като например да те издирват. ще гелдаме, няма да ставаме врачки.

the escape is just the begining го пише и малко по-нагоре на плаката ;)

Fena
03-19-2006, 20:48
А между другото ще стане много добро ако го екзекуритират. Няма да стане като във всички филми - всики заживяват щастливо с по 3 деца в 3-етажна къща. Като изгледах 14ти просто не виждам какво може да го спаси от електрическия стол :roll:

WILD__BOY
03-19-2006, 20:59
А между другото ще стане много добро ако го екзекуритират. Няма да стане като във всички филми - всики заживяват щастливо с по 3 деца в 3-етажна къща. Като изгледах 14ти просто не виждам какво може да го спаси от електрическия стол :roll:

ами замисли се - целият филм е такъв. непрекъснато си казваш че това е краят, но не е. :) Това ме кефи

Fena
03-19-2006, 21:03
Ще видим какво ще стане :lol:

adult
03-20-2006, 19:31
Замислени са поне 3 сезона, така че има да се поразтягат локуми и то доста :-D
Ако се ровите в сайта на PB, официалния, там има много инфо, трейлъри и клипчета, както и в българския форум за сериала.
Но аз предпочитам да не чета, за да не ми се разваля изненадата.
Само се надявам да не стане боза като LOST, от който вече се отказах...като знам там пък колко сезона има, а и както мудно се развива действието...PB rulzzz \:D/

WILD__BOY
03-20-2006, 19:49
Замислени са поне 3 сезона, така че има да се поразтягат локуми и то доста :-D
Ако се ровите в сайта на PB, официалния, там има много инфо, трейлъри и клипчета, както и в българския форум за сериала.
Но аз предпочитам да не чета, за да не ми се разваля изненадата.
Само се надявам да не стане боза като LOST, от който вече се отказах...като знам там пък колко сезона има, а и както мудно се развива действието...PB rulzzz \:D/

няма да е хубаво с тея герой да е пак. Ако сменят обстановката и сюжета може да има друг сезон .. но иначе ще стане боза. До сега филма не ме е разочаровал. Даже много ме кефи.

bilka
03-20-2006, 20:06
Замислени са поне 3 сезона, така че има да се поразтягат локуми и то доста :-D
Ако се ровите в сайта на PB, официалния, там има много инфо, трейлъри и клипчета, както и в българския форум за сериала.
Но аз предпочитам да не чета, за да не ми се разваля изненадата.
Само се надявам да не стане боза като LOST, от който вече се отказах...като знам там пък колко сезона има, а и както мудно се развива действието...PB rulzzz \:D/

няма да е хубаво с тея герой да е пак. Ако сменят обстановката и сюжета може да има друг сезон .. но иначе ще стане боза. До сега филма не ме е разочаровал. Даже много ме кефи.
Съгласна съм!
Иначе филма е просто ... СУПЕР

adult
03-20-2006, 20:17
За Призън или за Лост беше коментара относно героите и сюжета, не можах да схвана нещо :oops:

WILD__BOY
03-20-2006, 22:10
За Призън или за Лост беше коментара относно героите и сюжета, не можах да схвана нещо :oops:

за prison

fti4ka
03-21-2006, 08:33
kuf e toq serial be? az za purvi put go 4uvam..... kude go davat?

adult
03-21-2006, 12:54
за prison
Доколкото знам, все пак ще избягат, но след това ще ги върнат обратно. А ако се сменят главните лица...някак си няма да е същото, а и все пак именно Скофийлд и дружинката му са лицето на филма :) Е, не че нещо зависи от нас де, ама да си чешем "езиците" дет' се вика 8) Днеска дърпам епизода, нямам търпение да го гледам.

WILD__BOY
03-22-2006, 23:07
kuf e toq serial be? az za purvi put go 4uvam..... kude go davat?

по Fox5 Няма го по нашите телевизии.


А за 15 епизод - баси обрата - все пак успяха да го отърват за две седмици. Ще видим кво ще ги правят.

Snicken
03-25-2006, 23:32
Велик сериал е това.

И то именно защото всичко може да се случи, а не както в повечето бози, къдетоо хепиендът е неписано правило.

Честно казано единственото което може да спаси горкия Линк сега е планът Б на Майкъл.Той винаги има такъв наум. Другия вариант е онзи пич от ФБР който падна в кладенеца преди няколко серии да се е измъкнал оттам и да се е раздрънкал за интригите на вице-президентката. Лошото е че просто технически погледнато Линк има 1-2 минути до стола, така че по-скоро стадо плъхове ще нападне стаята за екзекуции да отмъщават за мъртвия си събрат, отколкото онзи да се свърже с губернатора за толкова кратко време....

03-26-2006, 08:35
Велик сериал е това.

И то именно защото всичко може да се случи, а не както в повечето бози, къдетоо хепиендът е неписано правило.

Честно казано единственото което може да спаси горкия Линк сега е планът Б на Майкъл.Той винаги има такъв наум. Другия вариант е онзи пич от ФБР който падна в кладенеца преди няколко серии да се е измъкнал оттам и да се е раздрънкал за интригите на вице-президентката. Лошото е че просто технически погледнато Линк има 1-2 минути до стола, така че по-скоро стадо плъхове ще нападне стаята за екзекуции да отмъщават за мъртвия си събрат, отколкото онзи да се свърже с губернатора за толкова кратко време....

Оня няма да се свърже с медийте за да им разкаже за далаверите на вицепрезидента, а просто ще разстреля онова копеле другия агент.

qkoo
06-03-2006, 13:57
ima li 2 sezon i ot kade moga da go iztegla???

neMec`
06-03-2006, 15:02
ko mislq li 4e tova e nai dobriq serial ni6to ob6to s o.c lost i t.n mnogo po dobur nqma 2ri takuv serial !!!! koftito e 4e 2riq sezon izliza 4ak esenta 1viq sezon e 22 serii nali ? 6tot ako e tolkos zna4i sum go izgledal celiq :) koito ne go e gledal GLEDAI TE GO :)

*PaPi*
07-10-2006, 06:28
серияла е убииствен. О.С и Лост ряпа да ядат.чакам втория сезон с нетърпение

WILD__BOY
11-11-2006, 22:33
Пет Мар 17, 2006 12:32 pm

Тогава ги гледах тея серии и ви казвах - свалете си го, готин е. Ама кой да ме чуе. Сега всички сте луди по него .. тц тц

In4iTu_
11-12-2006, 11:00
Сега като го дават по Нова, го гледам...много ме кефи...


Тогава ги гледах тея серии и ви казвах - свалете си го, готин е. Ама кой да ме чуе. Сега всички сте луди по него .. тц тц
Дам...една моя приятелка също го гледа от интернет, преди да го пуснат по тв-то и ми разказваше, а на мен ми се струваше тъпо... ](*,) Пък то се оказа супер яко сериалче, пък и Wentworth Miller е много сладък :oops:

N.C.L
11-13-2006, 12:57
А между другото ще стане много добро ако го екзекуритират. Няма да стане като във всички филми - всики заживяват щастливо с по 3 деца в 3-етажна къща. Като изгледах 14ти просто не виждам какво може да го спаси от електрическия стол :roll:

ами замисли се - целият филм е такъв. непрекъснато си казваш че това е краят, но не е. :) Това ме кефи

Мда особено след 9та и 10та серия на 2ри сезон :)

Иначе ще е два сезона не три това имам като последна новина мисли се 3ти но може да стане боза така, нз за сега 2ри сезон дори повече ми харесва има тръпка на преследване на момента прекалено голяма...

Филма е измислен до последния детайл само едно нещо ме е учудило за сега но имам подузрения ...

Sweety-Tweety
11-14-2006, 18:31
Страхотен сериал създаден да зарибява хората до плач.Но без Майкъл ( :smt007 )просто няма да е същия сериал.Много яко.Аз за вториа сезон знам само,че избягват,но нататък незнам.Незнам дали ще истърпя да чакам,защото са излезли само до 11 епизо от 2 сезон :smt010 .

marche
11-15-2006, 09:00
az na kompa imam i 2 season,i men lichno mn me kefi

piska_
11-15-2006, 18:55
Мда много е як филма, ама нещо напоследък не го хващам :wink:

11-16-2006, 07:24
a nqkoi moje li da mi kaje dr filmi s went.dominik i nolasko?

nikinkaaa
11-16-2006, 14:03
Въй въй въй много готинко филмче :-D

Ninska
11-16-2006, 14:48
mnogo e qk filma

linkin_park_fenka
11-25-2006, 09:40
Доминик Пърсел споменавая в едно интервщ че е подписал договор за 7 (седем!!!)сезона!
Доминик Пърсел (Линкълн Бъроуз)
участва още в:
австралийската хит драма Raw FM
Невъзможна мисия 2
Главна роля в сериала Джон Дой
В Блейд Троица той е най-стария вампир-Дрейк,известен още като Дракула
Бягство от затвора го превръща в международна звезда.


Амори Ноласко (Фернандо Сукре)
участва още в:
Спешно отделение
CSI:от местопрестъплението.
Мистър 3000
От местопрестъплението:Ню Йорк
Tranformers(излиза догодина)

Петер Стормар(Джон Абруци)
учатва още в:
Пробуждане
Фарго
Игубеният свят:Джурасик парк
Армагедон
Танциорка в мрака
Смокинг
Гласът на вятъра
Гадна компания
Специален доклад
Хотел за милион долара
Шоколад
Тарикатите
Чистилището
Големият Лебовски


Робърт Кнепър (Тиодор Багуел)(Т-бег)
участва още в:
Ченге под прикритие
Никита
Стар Трек
Профайлър
От местопрестъплението:Маями
Западното крило

Мюз Уотсън (Чарлз Уестморленд)(Д.Б. Купър)
участва още в:
Sommersby
Somethin to talk about
Атентатори
Роузууд
Знам какво направи миналото лято
От здрач до зори
Все още знам какво направи миналото лято
Остин Пауър 2
Мъртви птици
Songcather
Blind Veangense
Justise in a small town
Младият Индиана Джоунс
Матлок
Военна прокуратура

Ричмънд Дънбар(Бенджамин Франклин)(Стотачката)
участва още в:
Punks
Земя 2
Целувки с неочакван край







ето ви малко инфо и много изпускате ако не глеате сериалчео дано наистина да има 7 сезона \:D/ След време ще пусна и за Скофийлд щот ме заболяха ръцете :mrgreen:

SpAcE_LaDy
11-25-2006, 10:38
TVA E NAI-NAI-NAI-NAI-NAI-QKIQ FILMMMMM (NQMA D GO NARI4AM SERIAL, 6TOTO AZ POD TAZI DUMA RAZBIRAM SERIALKI OT TIPA NA TIQ V 11:00 4ASA PO BTV - V KOITO MOJE6 D GLEDA6 GLAVNIQ GEROI D HODI DO MAGAZINA V PRODULJENIE N 10 EPIZODA)
TVA E NAI-QKIQ serien FILM, KOITO NQKOGA SUM GLEDALA, BAREM S LOST, NAI-QKOTO V PRISON BREAK E 4E VINAGI IMA NAPREJENIE I DEISTVIETO STAVA BURZO I E MN INTERESNO I DOBRE ZAMISLENO:) A WENTWORTH MILLER (MAIKUL SKOFIILD) NQMA D GO OBSUJDAM, SMAO 6TE KAJA, 4E E THE BEST! A AKO E VERNO TVA, 4E NQMA D SA SAMO TIQ 2 SEZONA SUM ADSKI HAPPY, DANO NAISTINA D E TAKA:) AZ SE BQH OT4AQLA, ZA6TOTO GLEDAH VE4E 12 SERIQ OT 2 SEZON I SEGA 4AKAM D IZLEZNE POSLEDNATA 13-TA I KATO SVUR6AT.. KVO 6 PRAVQQQQ :cry: AMA FILMA E THE BEST OF THE BEST:) ;-)

SpAcE_LaDy
11-25-2006, 10:39
Доминик Пърсел споменавая в едно интервщ че е подписал договор за 7 (седем!!!)сезона!
Доминик Пърсел (Линкълн Бъроуз)
участва още в:
австралийската хит драма Raw FM
Невъзможна мисия 2
Главна роля в сериала Джон Дой
В Блейд Троица той е най-стария вампир-Дрейк,известен още като Дракула
Бягство от затвора го превръща в международна звезда.


Амори Ноласко (Фернандо Сукре)
участва още в:
Спешно отделение
CSI:от местопрестъплението.
Мистър 3000
От местопрестъплението:Ню Йорк
Tranformers(излиза догодина)

Петер Стормар(Джон Абруци)
учатва още в:
Пробуждане
Фарго
Игубеният свят:Джурасик парк
Армагедон
Танциорка в мрака
Смокинг
Гласът на вятъра
Гадна компания
Специален доклад
Хотел за милион долара
Шоколад
Тарикатите
Чистилището
Големият Лебовски


Робърт Кнепър (Тиодор Багуел)(Т-бег)
участва още в:
Ченге под прикритие
Никита
Стар Трек
Профайлър
От местопрестъплението:Маями
Западното крило

Мюз Уотсън (Чарлз Уестморленд)(Д.Б. Купър)
участва още в:
Sommersby
Somethin to talk about
Атентатори
Роузууд
Знам какво направи миналото лято
От здрач до зори
Все още знам какво направи миналото лято
Остин Пауър 2
Мъртви птици
Songcather
Blind Veangense
Justise in a small town
Младият Индиана Джоунс
Матлок
Военна прокуратура

Ричмънд Дънбар(Бенджамин Франклин)(Стотачката)
участва още в:
Punks
Земя 2
Целувки с неочакван край







ето ви малко инфо и много изпускате ако не глеате сериалчео дано наистина да има 7 сезона \:D/ След време ще пусна и за Скофийлд щот ме заболяха ръцете :mrgreen:


Eee, aide pls napi6i ne6to i z Michael Scofield (Wentworth Miller) , z nego mi e nai-interesno:) pls:) :oops:

linkin_park_fenka
11-25-2006, 13:17
SpAcE_LaDy ето ти галерийка на Уентурт Милърhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=77329
Ще напиша една статия за него от едно списание:



За да получи досегашните си 14 роли,звездата от хитсериала "Бягство от затвора" Милър минава 500 прослушвания.През целия този период роденият в Англия,но израснал в Ню-Йоркския квартал Бруклин,млад ентусиаст не се отчайва..Опитва се да не приема лично отказите ,макар усещането да е именно такова."Минавало ми е през ума да се откажа,но не можех да си представя да правя нещо друго,казва той.Нуждаех се от актйорството както от въздуха"
Завършил "принстън" с диплома по английска литература,Уент от дете се превъплащава в различни образи.Най-вече в динозаври.Изоставя,както се оказва за малко,мечтата си,защото разумът му говори,че така няма да може да си изкарва прехраната.Няколко години работи за продуцентска компания в Ел Ей,ала нещо от вътре го човърка и решава да се пробва.Има няколко малки учатия в различни телевизионни шоута като "Бъфи-убийцата на вампири" и "Спешно отделение".Това не го задоволява и той продължава уприто да ходи на интервюта."Скрити белези:(2003) на режисиъора Робърт Бентън ц Антъни Хопкинс и Никол Кидман е дебютът му на големия екран.В лентата Уент играе ролята на Хопкинс като млад.Нищо че е висок 1,85 срещу 1,74 на сър Антъни,който трудно може да бъде наречен красив.Сериалът "Бягство от затвора" му носи световна известност,а тази година и номинация за "Златен глобус" за най-добро изпълнение на мъжка роля.Уент обаче смята че участието му в клипа на Марая Кери We belong together като неин любовник в истинската манна небеснна,тъй като с него е привлякъл повече внимание от каквото и да е било друго.




след 10-15 мин ще го допиша щот се изморих ако искате де :roll:

SpAcE_LaDy
11-25-2006, 17:07
SpAcE_LaDy ето ти галерийка на Уентурт Милърhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=77329
Ще напиша една статия за него от едно списание:



За да получи досегашните си 14 роли,звездата от хитсериала "Бягство от затвора" Милър минава 500 прослушвания.През целия този период роденият в Англия,но израснал в Ню-Йоркския квартал Бруклин,млад ентусиаст не се отчайва..Опитва се да не приема лично отказите ,макар усещането да е именно такова."Минавало ми е през ума да се откажа,но не можех да си представя да правя нещо друго,казва той.Нуждаех се от актйорството както от въздуха"
Завършил "принстън" с диплома по английска литература,Уент от дете се превъплащава в различни образи.Най-вече в динозаври.Изоставя,както се оказва за малко,мечтата си,защото разумът му говори,че така няма да може да си изкарва прехраната.Няколко години работи за продуцентска компания в Ел Ей,ала нещо от вътре го човърка и решава да се пробва.Има няколко малки учатия в различни телевизионни шоута като "Бъфи-убийцата на вампири" и "Спешно отделение".Това не го задоволява и той продължава уприто да ходи на интервюта."Скрити белези:(2003) на режисиъора Робърт Бентън ц Антъни Хопкинс и Никол Кидман е дебютът му на големия екран.В лентата Уент играе ролята на Хопкинс като млад.Нищо че е висок 1,85 срещу 1,74 на сър Антъни,който трудно може да бъде наречен красив.Сериалът "Бягство от затвора" му носи световна известност,а тази година и номинация за "Златен глобус" за най-добро изпълнение на мъжка роля.Уент обаче смята че участието му в клипа на Марая Кери We belong together като неин любовник в истинската манна небеснна,тъй като с него е привлякъл повече внимание от каквото и да е било друго.




след 10-15 мин ще го допиша щот се изморих ако искате де :roll:

Eiii, super, mn ti 10x, ako iska6 go dopi6i, 6te se radvam:) Mnogo ti blagodaria:) super si:) Ama saita ne6to ne mi se otvarq.. ne znam 6to :oops:

SpAcE_LaDy
11-25-2006, 17:09
Aaaa, otvori se, 10x mn, sa 6 go razgledam:) OBOJAVAM TOQ FILM, NAI-QKIQ E:)

mrsy
11-25-2006, 19:13
Най-увлекателния сериал!:)

linkin_park_fenka
11-25-2006, 19:48
Ето и продължение:



Сега Уент,който си няма гадже,защото бил женен за "Бягство от затвора",е още по известен,но не възнамерява да се въползва от това.Поне засега.
Не желае да участва в други проекти,защото работата в сериала е тежка и изтощителна дори за млад и здрав мъж като него.Да не говорим че само татусите по тялото му отнемат 4 часа дневно.Иначе Уент няма нито една татуировка по тялото си и не смята да си слага.Не само защото не си пада по тях,но и защото е силно алергичен-главно от някой храни и от кучета и котки.
И така синът на родители юристи,завършили "Йеил" няма да продължи семейната традиция.Но те едва ли имат нещо против,защото са знаели че всичко може да се очаква от Уент,след като са наляли в вените му африканска,английска и немска кръв от страна на татко му и руска,френска,холандка,сир йска и ливанска-от страна на майка му.Е,ако някой е любопитен какво белъо носи,Уент любезно отговаря:предимно боксерки :mrgreen:




Току що си намерих в един вестник интервю с него ако успея ще го напиша тая вечер ако не утре :wink:

Tokio_Hotelkata
11-25-2006, 22:46
Ne go gledam,no vsi4ki okolo men sa ludi po nego!Imam Soundtrack-a!ima dobri pesni!PozdraF4e za vas:Massive Attack-Teardrop.Moje da ste q 4uvali! :-)