PDA

View Full Version : Ноктите



03-17-2006, 10:33
Имам един проблем,постоянно се опитвам да го преодолея,но не става-гризя си ноктите.По принцип аз съм мн чист човек със мн добра хигиена.Даже сам и мн гнуснава,но от малка си гризя ноктите.Какви ли не лакове не съм си кипувала,какво ли не съм правила,но без резултат.Моля ви помогнете ми да се отърва от този лош навик!!!

priti_kiti
03-17-2006, 10:44
mi..volq be mila :) kazva6 si nqma da go pravq i to4ka 6tot naistina e mn gaden navik i mn grozno a i si sasipva6 noktite :roll: ne si misli postoqnno za tova kak trqq da si grize6 noktite;otvi4ai si vnimanieto s ne6to drugo ;)

Master_88
03-17-2006, 11:12
Ако сама не си помогнеш за този проблем няма кой да ти помогне. Просто трябва волята ти и дори ината ти да надделеят над този грозен навик. Успех!!

ProstoAz
03-17-2006, 15:22
Казаха ти - най-важното е волята! С всяко нещо е така! Ако наистина искаш да спреш да си гризеш ноктите - просто ще го направиш!
Ходи да ти направят маникюр, купи си някой красив пръстен и...всеки път като се засилиш да си гризеш ноктите се замисили за страхотният ти маникюр и как пръстенът, ти колкото и да е красив, няма да седи добре на една ръка с изгризани нокти.
Много е грозно някой да си гризе ноктите! Помисли си! Намери си друго занимание вместо това - навивай си някое кичурче коса около пръстите например.
Успех! :wink:

tra^la^la
03-17-2006, 16:19
Aктивното градинарство помага...просто ноктите ти са толкова черни и мръcни от пръстта,че ще те е гнус да ги гризеш :-D иначе знам за невки горчиви лакове...като се лакираш с тях и решиш да си лапнеш нокътя ти става мега-лайняно на устата...предполагам бързо отказва...;]

ledenata_kralicA
03-21-2006, 20:42
i az vih te posavetvala za gadnite lakove :)

sk8_dont_h8
03-21-2006, 21:24
3 варианта....втория и третия не ти ги препоръчвам


1. Намажи си пръстите с люта чушка
2. Мастурбирай по-често и не си мий ръцете
3. бълкай си у гъзо сека сутрин и не си мий ръцете
:lol: :lol: :lol:

Heaven_inhabitant_f
03-21-2006, 23:01
Намери си друго занимание вместо това - навивай си някое кичурче коса около пръстите например.
Успех! :wink:


Ооооо недей това е един друг много вреден навик,не го започвай!!!

thirteen
03-21-2006, 23:18
az daje sam probvala teq gorchivi lakove.. ot luboputstvo.. i e TOLKOVA OTVRATITELNO... ne moga da opisha.. ide ti da povarnesh.. :) az pyk imam podoben navik gaden .. s pokazalchite si razranqvam kojichkite okolko noktite na paleca .. daje po gadno e tva zashtoto i teche kraf no ot nervi kvo li ne praish.. ne che i tvoito ne e gadno..Naprotiv tkiva navici ostavat na hora do jivot ama kakto kazahte .. e ot slabata volq...mislq che shte go preodoleesh tva i bez gorchivi lakove.. prosto si pomisli che e grozno i che go praish za tvoe losho.. [-X

SmiLe_BaBy{P}
03-22-2006, 10:48
А е продават едни горчиви лакове.... опитай. :-D

04-01-2006, 14:48
Залепи си ноктите с лепенки за рани ,като Майкал Джексан.Омотай ги яко ,в аптеките продават даже с картинки.Пробвай [-o<

LoVe_RuSlAn
04-01-2006, 18:54
Ами или воля или си намажи с нещо не вкусно ноктите така че като ги лапнеш да ги гризеш и да ти стане гадно и да се откажеш не е трудно

favor_91
04-10-2006, 10:24
ami prosto prestani da si gi grize6 i tolkoz....a i si kupi nekaf skup lak deto da te e jal da si gi grize6 zaradi cenata na laka :) hahaa

Hazal Kaya
02-11-2012, 12:09
Здравейте,имам огромен проблем.От 2 годишна си гризя ноктите,а вече съм на 20! Нямам нокти,вече останах даже и без плочка на нокътя!пробвах с лютив лак,но не стана!! вече съм голямо момиче,а ме е срам да си покажа ръцете извън джобовете на панталоните има ли някакъв вид операция,чрез която да имам хубави нокти?

MonnyMonsterr
03-12-2012, 07:59
Знам от личен опит колко е гадно това, аз сега съм с ноктопластика, откакто си я направих не си гриза ноктите, пробвай, ако до сега не си си правила може да я махнеш първите 2-3 пъти. Аз в началото не я търпях, но свикнах и сега не мога без ноктопластика. Плс, не ме мислете за някаква кифла с безумно дълги и прошарени нокти. Но разпитай за по-евтини салони в твоя град, защото не е от най-евтините процедури да ти залепят или изграждат нокти.