PDA

View Full Version : Две...Избор?!?



ПанчиТа..
03-17-2006, 14:32
Ох при мен е доста заплетено,но искам съвти,помощ,ще се опитам да го обясна по ясно и ако може да ме посъветвате какво да правя :D защото Вие винаги давате готини съветчета..
Та от 2 година съм лудо влюбена в момче, (А ще го нарека) ,дори го обичам или вече и аз незнам.. бяхме миналата година за седмица-две заедно,но после той изчезна от хоризонта,но не и мойте чувства към него :evil: започнах да излизам с др момчета,за да го забравя,но не ставаше,все за него си мечтаех ,той е 170 висок,пъстри очи,с трапчинки ,чувство за хумор,пие,пуши ,пълен с обожателки на 22 години ..и понякога ми се струва леко егоист,в общи линии това е за него по описание .. тази година от началото на януари отново излизаме,аз съм мила и той с мен,имаме много хубави моменти,макар и кратки и редки ,виждаме се само когато той пожелае ,и без петък,събота,неделя и понеделник..предполагам ,че ме използва и хората ми го казват,ма дори и да го знам само като го видя забравям за всичко ;( ии немога да се спра ,но скоро той разбра ,че не съм спала с момче и всякаш стана още по -мил,казва че мн му липсвам,мисли си за мен ,с какво белъо съм,ще му направя ли стриптийз .. ей такива ми ти неща ,мисля че сега целта му е само секса с мен,е не самата Аз.. не бих му пуснала и колкото да го обичам,та ние не сме никакви ,той не искал връзка ,еми дори нз дали нащо и флирт се води .. но сега излизам и с др момче,което е горе долу противоположност на А (нека бъде Т ) той е висок,мой тип човек ,с чаровна усмивка,мил,умен ,студент ,и когато си е в града винаги отделя по няколко часа за мен ,само приятели се водим,но с него от всяко виждане ми става по готинко и времето лети неусетно ,кара ме да се чувствам добре ,абе мн ми е добре с него ,не сме се целували ..вчера като ме видя мн ми се зарадва,цунка ме по бузката за Здр" беше мн приятно ,призна ми ,че много ме харесва ,че не съм била като останалите и той момчето на знанието ,дето не мислел за друго,сега аз отнемам от неговите мисли,разконцентрирала съм го от всичко ,не може да спре да мисли за мен ,иска да сме заедно ,но пречич е се виждаме рядко,а и лятото той заминава за 6 месеца по работа.. и не иска едва ли не да ме задържа и да ме кара да чакам,че ткова хубаво момиче явно си има и мн обожатели .. аз казах че също си го харесвам ,прегърна ме и така,после ме защити пред некъв наркоман .. не пие не пуши ,адски забавен е ,и мисля,че наистина се влюбвам в него и той е на 22,а аз съм на 18 г и незнам .. вие какво бихте ме посъветвали с кого от двамата да съм ?

03-17-2006, 14:36
втория,според мен
момче съм,не съм момиче :lol:
втория те харесва,първия иска секс
поне това разбирам от това,което си написала
взимай втория и няма да съжаляваш!

03-17-2006, 14:55
ami spored men vzimai vtoriqt,toi te zaslujava,pyrviqt e izpolzvach,ne ti trqbva... no ti si znaesh nai-dobre ,a i lubovta e slqpa

pussycat
03-17-2006, 17:07
Ami sled kato pro4etoh opisanieto i na dvamata i darjanieto im kam teb mislq 4e vtoriq e po dobre. Nz ti sama trqbva da re6i6 kakvo iska6 vse pak ti 6te si s nego, no parviq mi se struva nqkav tap i egoist nz za6to taka... No re6enieto e edinstveno v samata teb. :roll:

03-17-2006, 18:09
2 8)

Mikohito
03-17-2006, 21:12
В твоят случай не виждам никаква дилема няма между какво да избираш възможноста е само една и тя е втората.Самата ти каза че това между теб и първото момче не можеш да го определиш дори като флирт.Според мен изобщо не се занимавай с първия защото той иска само секс по добре си бъди с второто момче въпреки че ще заминава след известно време.Определено ще бъдеш по щастлива.Това е моето мнение но все пак ти си решаваш.

Bloodlust
03-17-2006, 21:24
preobladava vseob6toto mnenie :mrgreen: est 4e vtoriq. kakvo izob6to se 4udi6 tolkova. mom4eto e svqstno i te uvajava, ap1k onq drugiq si misli samo kak da te ***. kakto i da e. izbirai vtoriq i hi4 ne mu misli pove4e :D

Frank_Lampard
03-17-2006, 21:30
Ае мила, не съм сигурен наистина за кой си ...
Защото според мен не може и да става въпрос за съпоставка м/у някой, който желае само да те прасТне и някой, който наистина мисли за теб. Толкова ли си сляпа, че не можеш да прецениш сама ... Затова не знам кой е за теб. Дали наистина не заслужаваш сваляча, защото си доста наивничка, въпреки че си на 18. Ако бях на твое място нямаше да се замисля, по простата причина, че не обичам да ме използват... както и да е. Реши си сама

03-18-2006, 07:26
2-q razbira se;)