PDA

View Full Version : Преди малко се разделихме....



Зелена
03-17-2006, 13:34
Преди малко скъсах с единственото момче,което съм обичала някога :cry: Чувствам се толкова зле и толкова ми е болно и мъчно...,че не ми стигат думите.Как един ден всичко е толкова хубаво и прекрасно,кроиш планове с един човек,считаш го като част от теб,знаеш че те обича ,че това е единствения човек,който те познава наистина,а какво стана само!Явно щастието и хубавите неща не могат да се запазят завинаги и рано или късно трябва да се разделяме с тях. :cry: :cry: :cry: :cry: И всичко това заради порока...

03-17-2006, 13:38
какво точно стана,защо се разделихте?

Зелена
03-17-2006, 13:41
Защото чашата преля и двамате не издържахме...Виждам,че във форума почти всички се оплакват от несподелена любов,а при нас ...и двамата се обичаме,искаме да сме заедно,а когато сме заедно се нараняваме все повече и повече,изяждаме се един друг.

03-17-2006, 13:43
как така? 0.0

Jenninka
03-17-2006, 13:44
Знаеш ли какво?Трябва да направите усилие...И аз се чувствах така с приятеля ми...Проведохме няколко доста тягосни разговора,но и двамата си казахме че се обичаме и ще направим всичко възможно,за да сме заедно.И двамата се изненадвахме с позитивизъм.И двамата почнахме да правим компромиси и да не се сърдим за щяло и нещяло.Опитайте...Щом се обичате,щом и 2мата имате чувства ще бъде още по-гадно,ако не сте заедно!Гаранция!!!

Зелена
03-17-2006, 13:49
Знаеш ли какво?Трябва да направите усилие...И аз се чувствах така с приятеля ми...Проведохме няколко доста тягосни разговора,но и двамата си казахме че се обичаме и ще направим всичко възможно,за да сме заедно.И двамата се изненадвахме с позитивизъм.И двамата почнахме да правим компромиси и да не се сърдим за щяло и нещяло.Опитайте...Щом се обичате,щом и 2мата имате чувства ще бъде още по-гадно,ако не сте заедно!Гаранция!!!

Хубаво звучи,но толкова опити,толкова компромиси,толкова желание,безброй разговори и толкова много провали...,че не е истина вече... :smt010

Jenninka
03-17-2006, 13:52
Ти си се предала вече...Не го прави!сигурна съм че няма да можеш да го забравиш дори и след време.Така че опитай се!ако и той го иска и се постараете достатъчно съм сигурна че ще се получи...А всъщност какво е станало че си толкова убедена в това че няма да се получи?какво сте опитали?какви компромиси?

nejna___
03-17-2006, 14:51
spokoino mila i az v momenta sym ttaka s moq priqtel..razdelqhme se sybirahme se..sega sym s nego,ama kolko sym s nego samo az si znam..no vypreki tva go obi4am i sym priviknala tvyrde mnogo kym nego i mi e trydno dori den bez nego..
naskoro se sybrahme dva dena sled sybiraneto ni bqhme v dobri otno6eniq,no na tretiq den zapo4nahme da se karame za gluposti i sporove za nqma ni6to... sega vijdam malko bezrazli4ie i golqma promqna v nego,a i v men ne 4e lipsva no to e taka s vremeto vsi4ko se provalq,hubavoto stava lo6o i grozno,dori BOLEZNENO..nikoi ne go iska tva no znae6 4e jivota e gaden i nie horata si go pravim o6te po-gaden,kolkoto i da ne iskame...

taka 4e vij kvo moq syvet e da ne ti pyka,glavata gore i znae 4e toi sam 6te te potyrsi nqkoi den,kogato se osyznae..vinagi taka stava povqrvai mi mila...ponqkoga e nujno da izgubim ne6to i kogato naistina sme go izgubili go syznavame i syjalqvame..nujno e vreme i za teb i za nego..
q pyk vij drugo dali 6te proraboti....zna4i vij sq moq ei tai ne mi zvyne6e 20dena i az sys vseki izminal den svikvah bez nego..i daje se 4uvstvah po-dobre,za6toto mi be6e my4no za nego,lipsva6e mi,no pone bqh spokoina nqma6e s kogo da se karam,nqma6e koi da me natovarva izli6no praveh si kvoto iskah..i taka mislq 4e sega dori i da se razdelim okon4atelno 6te mi e mn po-lesno da sym bez nego otkolkoto s nego..i rano ili kysno S VSI4KO SE SVIKVA!!!!
AZ TI POJELAVAM MBN KYSMET I DANO NAMERI6 MOM4ETO,KOETO DA TE CENI I OBI4A ISTINSKI,A NE SAMO NA DUMI.. :smt008 :smt110

FiRe_LaDy
03-17-2006, 15:16
Mila ta toi e pyrviq ... a kolko o6te 6te ima sled nego.Znam,4e e trudno da go zabravi6 i da prieme6 tova,4e ne si s nego.No moje bi e po dobre da se razdelite za vreme - taka i dvamata 6te osyznaete kakvo ste zagubili i kakvi gre6ki ste napravili.A ako ne - ima tolkova mom4eta,po - dobri ot biv6toto ti :wink: Uspeh

heavy
03-17-2006, 15:28
Ne znam i nikoi tuk ne znae kak vsushtnost sa (bili) otnosheniqta vi,no moje bi tova ne e pravilnoto reshenie.Zamisli se.Moje bi ne e kusno. :?

heavy
03-17-2006, 15:31
Знаеш ли какво?Трябва да направите усилие...И аз се чувствах така с приятеля ми...Проведохме няколко доста тягосни разговора,но и двамата си казахме че се обичаме и ще направим всичко възможно,за да сме заедно.И двамата се изненадвахме с позитивизъм.И двамата почнахме да правим компромиси и да не се сърдим за щяло и нещяло.Опитайте...Щом се обичате,щом и 2мата имате чувства ще бъде още по-гадно,ако не сте заедно!Гаранция!!!

Mmmmmmm..suglasen.Prejivql sum go :) I vsichko sega e tip top:)

Зелена
03-17-2006, 16:10
Явно тук има и позитивизъм.Уау,да не повярва човек.Моля се на Господ да намеря човека за мен и да съм щастлива,защото точно сега имам нужда от подкрепа,а целия свят около мен е шибан,не само в любовта,ами и навсякъде около мен се сгромолясват толкова много неща :cry: Но знам,че ще се оправя,винаги става така.Точно когато мисиш,че имаш нещо истинско,не след дълго осъзнаваш,че не си го имал никога.А и насила хубост не става.Много ви благодаря.Дано да се оправите и вие с вашите любовни терзания!

nejna___,много ми е чудно,защо все още си с твоя пич,при положение,че...нещата не вървят много.А и щом като осъзнава един човек,че може да живее без другия...май нещо няма много смисъл.Но ти си знаеш най-добре.Не искам да се бъркам в чуждите работи.

dEnIsTy
03-17-2006, 20:38
Преди малко скъсах с единственото момче,което съм обичала някога :cry: Чувствам се толкова зле и толкова ми е болно и мъчно...,че не ми стигат думите.Как един ден всичко е толкова хубаво и прекрасно,кроиш планове с един човек,считаш го като част от теб,знаеш че те обича ,че това е единствения човек,който те познава наистина,а какво стана само!Явно щастието и хубавите неща не могат да се запазят завинаги и рано или късно трябва да се разделяме с тях. :cry: :cry: :cry: :cry: И всичко това заради порока...
of!vmesto da pi6e6 vyv foruma i da 4aka6 syjalenieto i mneniqta na hora,koito dori ne poznava6...vzemi i napravi ne6to 6tom go OBI4A6 :wink:

Frank_Lampard
03-17-2006, 21:49
Например си купи нови ботуши ... :)

dEnIsTy
03-17-2006, 21:53
Например си купи нови ботуши ... :)
franky imah vprediv da govori s nego:)))edni qki botu6ki ne opredelqt 4uvstvata mai...:))

Зелена
03-17-2006, 22:31
Например си купи нови ботуши ... :)
:D Това ме изкефи!


CuHu{{o4u}},далеч си от истината.Аз не търся съжаление!!!Това е последното нещо,което искам.Просто исках да излея малко чувства,не търся съвети...Но донякъде ми поолекна :smt011

nejna___
03-18-2006, 08:42
Зелена
emi zna4i az ti kazah 4e go obi4am i ne iskam da se razdelqm s nego inqma da go napravq..kolkoto i da ne vyrvi,znae6 li moje i da e prosto period v koito i dvamata sme si malko omryznali ili pyk prekaleno mn sviknali,za6toto sme ot dosta vreme zaedno..no az vqrvam v tova 4e 6te se opravqt ne6tata.. i nqmam namerenie da kysam s nego

dEnIsTy
03-18-2006, 08:59
Например си купи нови ботуши ... :)
:D Това ме изкефи!


CuHu{{o4u}},далеч си от истината.Аз не търся съжаление!!!Това е последното нещо,което искам.Просто исках да излея малко чувства,не търся съвети...Но донякъде ми поолекна :smt011
:-k za botu6kite mi nqma da komentiram! ](*,)
...ok nqma li da ti poolekne o6te pove4e,ako govori6 s nego i se izqsnite:)