PDA

View Full Version : lo6o li e?



nekakva tam
03-17-2006, 13:56
ei q si kajete mnenieto.s edna frenda sekiden si zimame po edna vodka flirt v daskaloto da se podsilime.sipe me si go v drugo 6i6e i pieme lo6o li e?vie kak mislite?moga da ne piq moga i da piq se mi e edno ama tq pa iska da pieme i az kfo da praa saglasqvam se.ama kajete si mnenieto,i bez da mi se karate 6tot ne pisah za da mi kajete 4e sam luda.are iskam mneniq.
da kaja na 13 sam i sam momi4e
are otovorete pls

Ani_girl
03-17-2006, 14:02
mi spored men ne e hobavo 4e piesh ne samo v daskloto a i qvno po princip si podpiivash .spored men si mnogo malka za da piesh .ima vreme za vsi4ko !

Jenninka
03-17-2006, 14:03
секи минава мисля през тоя период.и аз съм го правила в продължение на един срок(8ми клас,2рия срок...демек на 14 съм била) абсолютно същото.но само да не почнеш да го правиш защото се нуждаеш от алкохола...тва вече е опасно.не се гордея никак с това което правех тогава,не го казвам,за да се хваля,а за да ти кажа,че не е кой знае какво...така че ...ама за твое добро(най-малкото, впечатлението което правиш на даскалите е гадно,а по-голямото зло мисля че и ти го осъзнаваш)спрете се щот е грозно пияни момичета!само като си представя колко ужасна гледка съм била почвам да се срамувам...

Master_88
03-17-2006, 14:38
Ти още й се води по акъла,съгласявай се като те кара да пиете и ще станеш алкохоличка. Разбира се че не е хубаво. Постарай се да го преустановиш в най-скоро време иначе вредиш на себе си

Sugar_metalka
03-17-2006, 16:20
Spored men moje edin, dva puti, za gazariqta....ama vseki den to tova si e 4ist alkoholozum [-X , po-dobre kaji na priqtelkata si 4e ne ti se pie tolkova alkohol i predpo4ita6 da ne go pravi6 dokata si na y4ili6te :wink:

midnight...
03-17-2006, 17:11
абе чуваш ли се?! на 13 си!
естествено че не е хубаво да се
напиваш и то в даскало
виж аз не съм кой знае колко
по-голяма(2 г. повече) ама тая година
за първи път си взех пиене в даскало(явно съм задръстена) би трябвало сега да те
вълнува кандидатстване и т.н.
и пак повтарям според мен е лошо всеки
ден да пиеш ужасно вредно е
хиляди пъти по-добре ще е да поспортуваш
отколкото да си съсипваш организна,
повярвай някой ден ще съжаляваш

Wu-Tang
03-17-2006, 22:20
аве изшиваи са ве ко ти пука ако ти се пие пий ако не ти се пие не пий ние ли треа да ти казваме ко да правиш аз на 13 години вече марихуана пуших ама се пак ти си решаваш пук за алкохол да не говорим на даскало в бутилка за минерална вода :) и закуска от домашно приготвени "весели кексчета" бая доболно се изсшивахме :)
пък мале кво стана кандидат студентските ми изпити начи не съм ходил на никви уроци пук по БГ имам 3.56
а по математика 4.36 хахаххах бях бая изшит с анфетамин и направо незнам как съм ги зел тея изпити аз исках само да се пробвам щото смятах да влизам някаде от 8 клас пук то ко стана зех че влезнах с изпити :)

teenkopele
03-17-2006, 23:33
Това, което го правите, е от чиста гъзария!
Намалете темпото. :wink:

go6in_93
03-17-2006, 23:39
ei q si kajete mnenieto.s edna frenda sekiden si zimame po edna vodka flirt v daskaloto da se podsilime.sipe me si go v drugo 6i6e i pieme lo6o li e?vie kak mislite?moga da ne piq moga i da piq se mi e edno ama tq pa iska da pieme i az kfo da praa saglasqvam se.ama kajete si mnenieto,i bez da mi se karate 6tot ne pisah za da mi kajete 4e sam luda.are iskam mneniq.
da kaja na 13 sam i sam momi4e
are otovorete pls


Маце,мацеее...аз съм като тебе,ама съм момче и не с алкохола,ами с цигарите.На 12,почти 13 и си пуша на ден по 3 цигаретки.Вярно,ще кажете малко е,но всеки ден.Абе...кво да ти кажа?По-добре спри!

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 15:48
Xa i as s moqta fr vinagi sme napred s vremeto za pryv pyt zapalihme tzigara na 9 no tova sega nqma zna4enie vajnoto e 4e edni vyzrasten ne izpiva po edna vodka na den a izpie li 6e se ka4i na 4ere6ata a edno 13-godi6no momi4e da go pravi molqte zaradi mene otkaji se i ti i tvoqta fr.As se symnqvam 4e problema e samo v neq zashtoto ti ako ne go iska6e nqma6e da go napravi6 ta taka otkaji se doveri ni se i ne go pravi 6te propadne6 v bezdynna qma a nali znae6 kakvo ozna4ava tova 4e 6te probadne6 v mqsto ot koeto nqma izlizane =; =; =; =; =; =; =; =; =;

r06af
03-21-2006, 08:36
emi ne si gubi vremeto s flirt ami fa6tai koza i pofi-pofi :mrgreen: