PDA

View Full Version : Po4ti godina si me4taq za nego i sega ... ?



FiRe_LaDy
03-17-2006, 15:27
Namiram se v mnogo slojno polojenie.S gadjeto mi sam ve4e 4 meseca.Vednyj go zarqzah,zaradi edno mom4e.Sled vreme se sabrahme kato mu obe6tavah 4e nqma da pravq pove4e taka i 4e obi4am samo nego.Da ama NE!!!Tova ne prodylji dylgo.Ne bqh vijdala tova mom4e dosta vreme i go bqh zabravila(kolko go bqh zabravila si znaeh samo az).V syrceto mi gore6e edna iskra.Obi4ah go tolkova mnogo,4e ne izdyrjah da se izmy4vam vseki den.Sega pak go vijdam i spodelih s edna priqtelka,4e vse o6te iskam da sym s nego.Tq obe6ta,4e 6te napravi vsi4ko vyzmojno da sym s nego,a i toi vednyj i kazal,4e syjelqva,4e ne e trygnal s men predi6niq pyt.Kazva6e,4e sym malka i ne me ponasql,a dori ne me poznava6e.Az ne se otkazah lesno - postoqnno se navyrtah krai nego,no bqh zabranena zona.Ta dnes kato sednah i presmetnah,az go haresvam ve4e 10 meseca.I naistina ne sa bile prosto simpatii prez cqloto tova vreme,a naistina go obi4am.Nz kak da postypq.Ako toi pojelae da e otnovo s men,6te se naloji da zareja gadjeto si pak po sy6tata pri4ina i 6te go naranq mnogo.Prosto nz kakvo da pravq ... obyrkana sam :cry: :cry: :cry: Molq vi pomognete mi.Daite mi syvet

MiMiLoTaAaA
03-17-2006, 15:35
Ami vij kakvo ako misli6 4e moje6 da si s tova mom4e togava zareji gadjeto si i ne misli za nego za6toto nikoi nqma da sedne da misli za tebe . Taka 4e nap1lno te razbiram za6toto az bqh ispadnala v takava situaciq i nakraq tr1gnah s nego hodihme 3meseca i polovina posle se razdelihme sredana na septemvri toi neiska6e da me vijda bqh malka za nego , a sega kakvo toi mi zvani za da se vidim . taka 4e davai ot opit glava ne boli az s1m s tebe :) :P :D

pussycat
03-17-2006, 16:00
Ami i az mislq 4e 6tom iska6 da si s tova mom4e zareji gadjeto si i ne krii 4e obi4a6 drug, no ti sama kazva6 4e tova mom4e ne ti obra6ta osobeno vnimanie taka 4e si napravi izvod dali toi vaob6te iska da bade s teb. No ni6to ne ti pre4i da opita6 vse pak go obi4a6 a v jivota nqma nevozmajni ne6ta... Uspeh! :P :roll:

kaka^Rala
03-17-2006, 16:03
послушай сърцето си. а и щом гледаш повече към него от колкото към приятеля ти, не мислиш ли че ако разбере че си с него все още само защото даденото момче не иска да е с тебе, няма да го нараниш много повече от колкото да застанеш пред него и да му кажеш истината.
никога не бих стояла с един човек ако тайничко си мисля за друг! ето на това аз му викам инневяра от коятно истински боли!

FiRe_LaDy
03-17-2006, 16:12
Ne mislq 4e e bazrazli4en.Kogato minavam krai nego toi me zaglejda i vinagi se obry6ta.Ako sme navan i sme blizo edin do drug - vinagi me gleda s perifernoto si zrenie ili dori ponqkoga tolkova se zahlasva po men,4e stoi sre6u men i me gleda pravo v o4ite.Pyk i e kazal na priqtelkata mi,4e sajelqva, za re6enieto si koeto e vzel predi.Da saglasna sam s kaka^Rala 4e i po tozi na4in go lyja,no mi e strudno da go zareja prosto taka.Ne sym bezrazli4na i kym nego,no mislq,4e samiqt toi me tlasna kym drugoto mom4e. :-k
](*,) ](*,) ](*,) ... nz adski sam obyrkana,no moje bi 6te riskuvam,za da sma s mom4eto koeto iskam

pussycat
03-17-2006, 16:20
Ami da riskuvai pak moje i da se polu4at ne6tata, dano da se polu4at pojelavam ti go. No ne se izma4vai napravi tova koeto ti podskazva sarceto.. :|

FiRe_LaDy
03-17-2006, 16:26
Ami da tova 6te napravq. :twisted: A vie stiskaite palci da se polu4i ne6to s tova mom4e( MiMiLoTaAaA `` az s1m s tebe `` - mersi mnogo :wink: )