PDA

View Full Version : Poburkan ba6ta...



HeDa
03-17-2006, 17:45
Zna4i imam edin problem s ba6ta mi i mislq , 4e e dosta seriozen...Zna4i toi mi vidq belejnika predi 1 den , kadeto ima6e zabelejka , 4e sum pu6ila v dvora na u4ili6teto(mama znae6e za neq i q podpisa i po4ti ne mi se kara).I toi me nakaza za 1 mesec i kaza da ne hoda na kafeta i nqma da izlizam i t.n.t , oba4e dnes izleznah za malko ( za okolo 45 minuti i toi to4no togava se e pribral i e vidql..kato se pribrah mi vika kade be6e i az kazah , 4e sum bila pri baba si za malko (to naistina be6e taka , samo 4e se otbih i v edno kafe pri priqtelka) i toi qvno se qdosa i se edna nojica i mi otrqza 4ast ot kosata....UJAS Mislq , 4e ne6ty ne mu e nared , 4ak da mi reje ot kosata...vie kakvo mislete? :-# Az nqmam dumiii...razbiram da me nakaje, da me udari ama da mi reje ot kosata!?!?
Aaa i sum na 16 godini ako ima nqkvo zna4enie 8-[

03-17-2006, 17:55
Мбахти сепаратиста.

Master_88
03-17-2006, 17:55
Прекалил е. По-уместно би било наистина да ти се скара или нещо такова отколкото да те обезобразява

lori :)
03-17-2006, 18:02
Да наистина е прекалил.Явно се чуства безсилен и е решил , че това е единственият начин да те спре :-k

midnight...
03-17-2006, 18:06
ъмм мила баща ти нещо е прекалил
децата в детската градина се дърпат за косите
по-добре поговори с майка си :!:
може пък и да си го изкарала от релсите, знае ли се

foulmist
03-17-2006, 19:12
az mislq 4e toq e napylno pobyrkan :lol: :mrgreen:

kato zaspi mu otreji 4ast ot mustaka :!: :mrgreen: ako ima takyv de :-s :smt016

white_chik
03-17-2006, 19:52
ba6ta ti ne e nared.Da ti reje kosata-tva e ve4e prekaleno.Pogovori s maika ti i napravete ne6to po vuprosa

killing_loneliness
03-17-2006, 20:10
Ajde da ti se qdosa il skara - normalno, ama da ti rezhe kosata- toj neshto ne e nared tozi chowek...Pogowori s majka si!

go6in_93
03-18-2006, 00:16
Да ти се скара,да те удари,да те навика,обаче от косата да ти отреже...това вече е нестандартно... :lol: Мисля че както казаха някой той е бил безсилен и явно не е искал да те "изтопузи",демек удари,та затва ти е кръцнал косичката.Абе няма кво да се притесняваш.Всеки понякога прай глупости!

teenkopele
03-18-2006, 00:44
Прекалил е! [-X
Най-добре ще е да говориш с майка ти. :)
Успех. :wink:

korn___
03-18-2006, 06:57
e ti kakvo iska6 da te udari li ? http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/blink.gifne e trqbvalo da izliza6 ...sama si si vinovna a i si zavisi ot roditelite kakvi sa ti ... li4no pri men sa mi kazali 4e ako 6te pu6a trebe da sa si moi parite i 4e nqma da mi dadur pari za cigarni nikoga... ina4e mudro e pustupil 4oveka kat ti e reznal 4ast ot kosata as ne bih se setil za tva re6enie

HeDa
03-18-2006, 12:47
Да ти се скара,да те удари,да те навика,обаче от косата да ти отреже...това вече е нестандартно... :lol: Мисля че както казаха някой той е бил безсилен и явно не е искал да те "изтопузи",демек удари,та затва ти е кръцнал косичката.Абе няма кво да се притесняваш.Всеки понякога прай глупости!
O0o0 ne na nego ne mu e problem da me udari..udrql me e..i to dosta silni4ko( po glavata me udari sus 6amar i posle ne 4uvah edna sedmica s lqvoto uho) i kaza , 4e kato mi svyr6i kosata 6tql da po4ne da me bie :-#

fti4ka
03-18-2006, 13:28
ти се радвай че не те е нагримирал с юмрук :lol:

foulmist
03-18-2006, 14:07
O0o0 ne na nego ne mu e problem da me udari..udrql me e..i to dosta silni4ko( po glavata me udari sus 6amar i posle ne 4uvah edna sedmica s lqvoto uho) i kaza , 4e kato mi svyr6i kosata 6tql da po4ne da me bie :-#

abe kyv e TOQ we DAI GO NASAM da VIdim koi 6te udrq momi4eta :smt011 :smt012 :smt013 :smt014 ](*,) :evil:

Composure
03-18-2006, 15:04
bashta ti ne e dobre :(
baq se e izhvurlil
abe naprao no comment
probvai da mu ubesnish 4e ne postupva pravelno :?

sexy_dizzy
03-18-2006, 17:56
Баща ти нещо не е наред с главата с извинение!Сигурно си е помислил,че по този начин ще те кротне ама като гледам май не ти пука много.Или греша?

HeDa
03-18-2006, 21:07
Баща ти нещо не е наред с главата с извинение!Сигурно си е помислил,че по този начин ще те кротне ама като гледам май не ти пука много.Или греша?
Mnogo qsno , 4e ne mi puka...Toi za mene pove4e ne su6testvuva...Toi moje da prai kvoto si iska az su6to 6te pravq kakvoto si iskam..Moje6 da vuzpitava6 decata do 7 godi6na vuzrast - az sum na 16 ..mislq , 4e e zakusnql s okolo 10 godini...Az 6te pravq kvoto si iskam i 6te go iztyrpq o6te 2 godini dokato stana na 18 i posle ni6ty nemoje da mi kaje :-#

AiKeN
03-18-2006, 22:48
da ti reje kosata.....ima vyobrajenie toq 4ovek ama e istina 4e tfa e tvyrde nenormalno...vij ko misli maika ti i se spasqvai :) uspeh

aLakaZam
03-18-2006, 23:47
странно, не е у ред нещо...

korn___
03-19-2006, 08:11
Баща ти нещо не е наред с главата с извинение!Сигурно си е помислил,че по този начин ще те кротне ама като гледам май не ти пука много.Или греша?
Mnogo qsno , 4e ne mi puka...Toi za mene pove4e ne su6testvuva...Toi moje da prai kvoto si iska az su6to 6te pravq kakvoto si iskam..Moje6 da vuzpitava6 decata do 7 godi6na vuzrast - az sum na 16 ..mislq , 4e e zakusnql s okolo 10 godini...Az 6te pravq kvoto si iskam i 6te go iztyrpq o6te 2 godini dokato stana na 18 i posle ni6ty nemoje da mi kaje :-#

hahaha e kolko si obedena 4e ni6to ne moje da ti kaja ... a q da te pitam koi te hrani a ?na koi pod pokriva spi6 seka no6t a ?mai ti li4at detskite 16 godini ta rasujdava6 taka gre6no ...

GLeZoRanA
03-19-2006, 10:06
абе миличка ти майка немаш ли си бе ... кво майка ти нищо ли не може да направи ... а баща ти определено има въображение и не е добре с главния ...

HeDa
03-19-2006, 11:32
Баща ти нещо не е наред с главата с извинение!Сигурно си е помислил,че по този начин ще те кротне ама като гледам май не ти пука много.Или греша?
Mnogo qsno , 4e ne mi puka...Toi za mene pove4e ne su6testvuva...Toi moje da prai kvoto si iska az su6to 6te pravq kakvoto si iskam..Moje6 da vuzpitava6 decata do 7 godi6na vuzrast - az sum na 16 ..mislq , 4e e zakusnql s okolo 10 godini...Az 6te pravq kvoto si iskam i 6te go iztyrpq o6te 2 godini dokato stana na 18 i posle ni6ty nemoje da mi kaje :-#

hahaha e kolko si obedena 4e ni6to ne moje da ti kaja ... a q da te pitam koi te hrani a ?na koi pod pokriva spi6 seka no6t a ?mai ti li4at detskite 16 godini ta rasujdava6 taka gre6no ...
Ami po4ti ni6ty ne vijdam ot nego , vsi4ko e ot mama..samo kadeto spq tuka v na negoviq rod ku6tata , ama po4ti vsi4ko v taq ku6ta go e kupila mama , toi ima mnogo maluk prinos..taka , 4e i s nego i b ez nego vsee edno..nqma da osetq 4e go nqma :-#

fti4ka
03-19-2006, 13:04
абе наиш че нещо верно не им е наред на тея бащи.. са се сетих как моя ме накара да пиша на един лист "при всяка маневра се дава пътепоказател.." щото ме скъсаха на шофиорския(не на това де) ама после карахме с него и аз ги обърках.. ахаха върна ме у първи клас.. и аз пиша къде ше хода.. :lol: а са се сетих и един друг случай.. събужда ме една сутрин с листче на което пише:"обещавам да изпълнявам всичко което баща ми ми нареди, да го слушам и уважавам и т.н.." и некви такива глупости още.. а накрая написал:
Юри Пенев - _______(подпис) тва е брат ми
Мария Пенева - ______(подпис) аз :smt005

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 18:36
lele as s takyv ba6ta se iznasqm okon4atelno ot nas ba6ta ti dobre li e da ti reje kosata pone da ti e odrqzal po dyljina a ne da te e ry6fnal tuk tame ta da prili4a6 sq na pla6ilo ami kakvo da ti kaja nqmam dumi neznam s takyv ba6ta kak da se opravi6 ne sym imala takyv slu4ai i dano slava bogu da nqmam nikoga

sk8_dont_h8
03-20-2006, 20:12
Хах, така и така те е почнал...иди се обръсни гола глава и глей кво става....поне нема да може да те стриже....
ама...некой да те е бил с пръчката и да ти е викал "ПУШИ МА ОФЦООО !!!" Въздържайте се поне на даскало бе хора, бах маа му....ми като толкоз искаш да пушиш иди на некое кафе след даскало и ако искаш изпуши 10 кутии - самоубий се с цигари ако искаш ама на даскало е шит....даскалите като те видят и после имат лошо мнение за теб, поне аз така мисля :evil:

hgfh
05-23-2008, 19:54
абе вие какво изкарвате човека за ненормален :( не е правилно ама се пак тя е виновна вие какво очаквате тя да си прави кефа и да не го слуша а пък той да я търпи ли :?

BulgariaZaBulgarite
05-23-2008, 20:01
А ти що подновяваш теми от преди 2 години. :D

TheNewReligion
05-23-2008, 20:12
Еми , според мен тези цигари не водят до нищо добро ! Може да ви провалят репутацията , да паднете в очите на другите ! Не това е най-важното , но си вредите и на здравето . За теб явно е важно да не ти се карат за грешките ти и да ти се размине глупостта , и въобще не вникваш в проблема . Приемаш грешката си за даденост и я умаловажаш , гледаш да се разминеш и да продължиш да пушиш ! Както е казал Марк Твен (май де ) :"Не е страшно ,че грешим . Страшното е , че повтаряме грешките си !" Замисли се , защо се е стигнало до тук , зашо баща ти се дуржи странно , защо стига до крайности ! Той те наказва и ти реже косата , защото знае , че това ти вреди и иска да предотврати глупостите ти , но просто не е избрал правилната тактика ! Опитай се да откажеш цигарите , които ти вредят и на здравето и на личния живот , опитай се да обясниш на баща си зашо пушиш и може да потърсиш помощ от него за да ги откажеш ! Това ,ч е майка ти не ти се кара е нормално . Може би тя разбира защо пушиш и не иска да задълбава проблема , но пак се притеснява за теб ! Говори с родителите си и се опитай да ги разбереш ! Потърси помощ за да откажеш цигарите ,ако не искаш това е твой проблем и ти продължаваш да си вредиш на здравето и на личния живот . :?

_FaShIoN_
05-23-2008, 20:32
Бащата ти наистина доста е прекалил,пък и вече не си на 10 години...но на една моя приятелка също и бяха отрязали косата и то много,защото майка й разбра от някъде че се е проебала и тфа й е първия път (а то всъщност не беше) :D и й резна косата,но за мене тфа е прекалено... :)

Spider4eto
05-23-2008, 21:46
винаги можеш да отидеш в полицията....

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-23-2008, 23:39
стара тема