PDA

View Full Version : Protivoza4ata4ni ?



OMG_WTF
03-17-2006, 18:09
Zdraveite hora, dneska sutrinta napravihme s moita pritelka malak gaf... do sega nikoga ne go bqhme pravili bez prezarvativ... nqmahme prezarvativ i re6ihme ne6to drugo... parvo az ru4no q obrabotih dokato svur6i, sled tova tq men... oba4e az se bqh vazbudil dosta i iskah da uskorq procesa i go vkarah... i taka sigurno se la6kahme ne pove4e ot 1 min... nakraq go izkarah 6toto me hvana strah i svur6ih na korema i. Oba4e sega ne sam siguren i ne moga da spq spokoino za tova iskam da vzema protivoza4ata4ni... Kolko struva 1 opakovka ? Kakva marka da sa ? Kolko hap4eta sa ? Kak se Piqt ? Daite razqsnenie 6toto do sega ne mi se e nalagalo...
10x

OMG_WTF
03-17-2006, 18:32
...somebody help me... ? :( :( :?

03-17-2006, 18:36
Ama protivoza4atu4nite se vzimat po grafik t.e. ne trqbva da se izpuskat dni!Veroqtnost da e bremena e malka no Q IMA!PO dobre da pie POSTINOR DUO!

midnight...
03-17-2006, 19:35
може би говориш за пастинор...ми не помня колко беше май към 11 лева
противозачатъчните се пият редовно за да се предпази жената от бременност, не може да се пият за след гафче
тука момента пак да чета лекцийката да се ползват презервативи, вярно е на всеки се случва да няма в себе си понякога презервативче ама толкова ли неможа да се удържиш малко..
помисли си какви може да са последиците от едно такова инцидентче и следващия път мисли ама с мозъка си

Майка ти
03-17-2006, 20:00
Ох, боже, боже... ](*,)
Що не се интересувате за тези работи ПРЕДИ да се захванете с работата, а? Ей, тъй, за разнообразие и да се направите на интересни? Че аман от "Стана белята, кво да правим?"
Затова продължавам да твърда, че секс можеш да правиш, след като си информиран за всякакви ситуации и готов да си понесеш последиците! Ама кой да слуша? [-(

bulgarche
03-17-2006, 20:11
...късно е за противозачатначни :)

OMG_WTF
03-17-2006, 20:36
abe hora 6to prosto ne se opitate da pomognete a ne da davate tapi mneniq kvo e trqbvalo da mislim ! deeba draznq se... ako ne iska6 da pomaga6 togava nedei govori ! ako ima vse pak nqkoi da pomaga da kazva..

midnight...
03-17-2006, 20:42
abe hora 6to prosto ne se opitate da pomognete a ne da davate tapi mneniq kvo e trqbvalo da mislim ! deeba draznq se... ako ne iska6 da pomaga6 togava nedei govori ! ako ima vse pak nqkoi da pomaga da kazva..
ами май не четеш, мислиш ли че не помагаме след като дори явно не знаеш какво е противозачатъчно хапче
при гаф ако сте сигурни че е станал до 72 часа след акта може да се пие пастинор дуо

Postinor-Duo

Състав
Таблетките Постинор-Дуо съдържат синтетичното активно вещество levonorgestrel, подобно на лутеалния хормон.
Други съставки: колоиден безводен силициев диоксид, магнезиев стеарат, картофено нишесте, талк, царевично нишесте, лактоза.

Действие
Постинор-Дуо е спешен контрацептив (противозачатъчно средство за използване в извънреден, спешен случай), което се приема през устата.
Постинор-Дуо може да помогне за предотвратяване на бременност, ако се приеме до 72-ия час след полов акт без предпазни мерки или при неуспешно приложен противозачатъчен метод.


Дозировка
Приложението налага използването на две таблетки едновременно.
Най-висока ефективност се постига, ако се приемат 2 таблетки едновременно колкото е възможно по-скоро (и не по-късно от 72 часа) след полов акт без предпазни мерки.
След прилагане на спешна контрацепция се препоръчва да се използва локален бариерен противозачатъчен метод (напр. презерватив) до настъпване на следващата менструация. Употребата на Постинор-Дуо не е противопоказание за продължаване редовния прием на хормонални противозачатъчни таблетки.

Не се препоръчва повторно използване на таблетките в рамките на eдин менструалeн цикъл поради възможност от смущение на цикъла.

СЛЕД ИЗПИВАНЕТО НА ДВЕ ТАБЛЕТКИ НЕ СЕ ПИЯТ ПОВТОРНО ОЩЕ ДВЕ,ОСВЕН ПРИ СЛУЧАЙ,КОГАТО МОМИЧЕТО ПОВЪРНЕ ДО ЕДИН ЧАС СЛЕД ПРИЕМАНЕТО ИМ !!

SEXoslava__
03-17-2006, 20:46
nasitna i az samo za postonor duo se se6tam a za hap4etata trebva da se pita v apteka 6tot te ne sa i samo 1 vid

ro6li4ka
03-17-2006, 20:47
mi 6tom e bilo taq sutrin ti4kai do aptekata vzemi postinor duo..mislq4e se piqt i dvete hap4enca ednovremenno no vse pka za da si siguren pro4eti opytvaneto!!!pyk protivoza4aty4nite se pozvat postoqnno i se piqt vseki den pod to4en 4as...a postinor duo se vodi spe6na kontracepciq :)

rowzz
03-17-2006, 20:58
аве човек.. как може да пуснеш такава тема като в гуугле като напишеш противозачатъчни ти се отварят 4170748256265 линка.. просто не мога да разбера ?!..

midnight...
03-17-2006, 21:04
nasitna i az samo za postonor duo se se6tam a za hap4etata trebva da se pita v apteka 6tot te ne sa i samo 1 vid
противозачатъчните се предписват от лекар, не може просто да идеш в аптеката и да си харесаш

`Death`Whore`
03-17-2006, 22:01
Preporychitelno e da se predpishat ot lekar, no se kupuvat bez recepta. A farmacevtite ne sa maloumni.