PDA

View Full Version : Харесвам или обичам?



_lipsva6_mi_
03-17-2006, 20:25
Не знам какво става с мен , но явно много харесвам едно момче..Кофтито е че той не е от моят град ,а от моето село..А аз там ходя рядко..Не бих казала е че нещо временно защото това "харесване" продължава вече 6 месеца ](*,) И въпросното момче ме харесва , целуваме се,прегръщаме се..ама понякога се държи много странно в смисъл ,че никога не ми казва здрасти като се засечем (ама той на никой не го казва)като го попитам защо прави така отговаря че просто така е свикнал.. :shock: Та проблема ми е че не мога да спра да мисля за него , ужасно много ми липсва ( а незнанието ми дали и аз му липсвам ,дали се сеща за мен е още по-гадно ) Сърцето ми подлудява ,когато ме стрелне на GSM-a или ми драсне някой смс ...Не знам дали това е само харесване..Вие кво мислите..Как да спра да мисля за него ?Не искам да усещам онова гадно чувство ,когато не е до мен...
П.П. Знам че е дълго но исках да си излея от части мъката...Съжалявам! :cry:

TiA_MaRiA
03-17-2006, 23:30
Izvinqvai za vuprosa, no za6to si misli6 4e nqkoi ot nas trqbva da znae dali go haresva6 ili go obi4a6? Tva go 4uvstva6 ti, ti znae6 kakvo izpitva6 kum nego

teenkopele
03-18-2006, 00:16
Какво изпитваш към него- само ти можеш да решиш.

Да го забравиш ще е доста трудно.
Излизай колкото можеш повече с френдове, прави неща, които винаги са те кефили.
Ще намериш друго момче, споко. :)
Успех. :wink:

Frank_Lampard
03-18-2006, 00:26
Ти явно си някоя доста нагрохана, имаш села, градове... :smt005 Майтап. Сега по темата... Откъде знаеш, че те харесва ? Трябва да разбереш какво чуства към теб... Защото ми се струва, че не те харесва много, но при всички положения разбери. Другият вариант наистина е селската обстановка да му влияе зле на етикецията и нрава :)

pussycat
03-18-2006, 08:33
Izvinqvai za vuprosa, no za6to si misli6 4e nqkoi ot nas trqbva da znae dali go haresva6 ili go obi4a6? Tva go 4uvstva6 ti, ti znae6 kakvo izpitva6 kum nego
:roll: I az sam saglasna. Sama trqbva da razbere6 4ustvata si kam nego.

sometimes_
03-18-2006, 09:22
Ти явно си някоя доста нагрохана, имаш села, градове... :smt005 Майтап. Сега по темата... Откъде знаеш, че те харесва ? Трябва да разбереш какво чуства към теб... Защото ми се струва, че не те харесва много, но при всички положения разбери. Другият вариант наистина е селската обстановка да му влияе зле на етикецията и нрава :)

Ни виждам каква общо има "селската обстановка", но както и да е.
Та по темата. Наистина никой от нас не може да ти каже какве са чувствата ти към него. А ако той има чувства към теб, защо трябва да го забравяш? Можеш просто да си ходиш по-често на село, за да се виждате... Но първо се убеди какво изпитва той към теб, тогава вече можеш да вземеш решение какво да правиш.

piFka_LP
03-18-2006, 12:09
nikoi ot tuk nemoje da ti kaje kakvo ti se vurti v glavata i v suceto trqbva sama da razbere6 kakvi sa ti 4uvstvata kum nego!

ch0c0late
03-18-2006, 12:50
Liubovta e slojno 4uvstvo. Ne vinagi e lesno da razbere6 dali e liubov ili prosto si hlutnala(haresala) nqkoi. No liubovta e produljitelno 4uvstvo.Haresvaneto poprincip ot6umqva po-burzi4ko, kogato ne vijda6 obekta na 4uvstvata si.6 meseca sa dosta vreme,no ako toi potdurja ogunq v teb...dori edno haresvane moje da trae 6 meseca.Ala vuzmojno e i da e liubov.Naistina samo ti moje6 da preceni6.Za6toto ako e liubov i 6 meseca da ne si go 4uvala i vijdala...sigurno pak 6te go obi4a6.Liubovta e mnooogo silno 4uvstvo! A kak da go zabravi6? E ako na tozi vapros otgovor imahme nie...eheee, nikoga nqma6e da imame problemi s mom4etata. ;) No probvai edin standarten na4in-nameri si drug,ako naistina si re6ila da go zabravi6!Puk neka toi da bude prosto edno zabavlenie,kogato si otide6 na selo.Kakto re6i6! Misli s razuma si, no re6avai s surceto si! Uspeh! ;)

LP_girl_14
03-18-2006, 12:52
Мила,ако беше толкова лесно да забравим някой и да го зачеркнем от живота си,нямаше да има толкова много хора,които страдат,ама за съжаление това е невъзможно.Доста пъти любовта върви ръка за ръка и с болката.Според мен се чувстваш така не само защото той не е до теб,но и защото не си уверена в чувствата му.Поговорете когато се видите,намерете начин да се виждате поне мъничко по-често и се изяснете най-после.Но ама ако се окаже че за него всичко е епросто една игра,тогава остави на времето да го заличи от сърцето си :-s

cold_kiss
03-18-2006, 16:26
am vij mislq 4e..tova mom4e ne6to ne te priema mn na seriozno i mislq 4e go pravi samo za emociqta(syjalqvam zvu4i gadno)
no vse pak az ne moga da znam n sym v syrceto mu kakto i v tvoeto..
taka 4e ako misli6 4e iska6 da go zabravi6...syvetite koito ti dadoha tuka sa si dobri za6toto edinstveniqt varian da zali4i6 4ast(pod4ertavam 4ast za6toto cqlata e nevyzmojno da sten ot vednyj)ot bolkata
po-dobre si nameri mom4e koeto da te uvajava malko pove4e i da te pozdravqva kogato se razminete po ulivcata za6toto tova ne mislq 4e e mn lipsa na vyzpitanie a po-skoro na uvajenie
a lunov bez uvajenie...ne smqtam 4e ima byde6te
taka 4e mili4ka uspeh

midnight...
03-18-2006, 17:44
ми мила само ти можеш да си отговориш на въпроса дали го харесваш, обичаш или си вманиачена
а относно това че постоянно мислиш за него - ами нормално е като харесваш някой
може да се разсееш малко и виж как ти се отразява

bibata_sf
03-18-2006, 18:27
Mila i az bqh kato tebe predi dve godini 4udeh se dali e sam haresvane ili go obi4am ama nakraq trugnahme i napravo sega raztoqnieto tolkova me izmu4va 4e nqma do kade gadno e no se tarpi ve4e dve god nedei prestani oshte sega zashtoto posle kato se zadalbo4i vruzkata vi kakto nashta she ti e adski gadno

Donidarko
03-18-2006, 18:38
mi iskam da kaja 4e kolkoto i da e gadno sled razdqlata si struwa migowete koito ste bili zaedno za6toto samo togawa JIVOTA zashtoto moje pove4e da ne q sre6ne6 i da sajelqva6 mnogo i mnogo i da te izma4wa mnogo powe4e da znae6 4e ne si opitala otkolkoto da znae6 4e si opitala i ne si uspqla ,ima zna4enie i nqma da se praa na umen no po dobre malko otkolkoto nikoga pak i ne se znae dali 6te se razdelqt skoro :smt050 pi6a ti go ot glednata to4ka na wluben

_lipsva6_mi_
03-18-2006, 20:27
ами пробвах с друго момче..не спирам да мисля за другия!иначе с другия се виждаме 1/2 пъти в месеца..За кво искам да го забравя ли, въпреки че го харесвам супер много?Ами защото просто се чувствам ужасно ...може и да сте прави че не съм сигурна в неговите чувства.И със сигурност това е една от причините..Пък и той също не е наясно с мойте чувства щото аз не ги показвам много пък и рядко сме били сами!И някакси не върви да му кажа"съжалявам ама искам да ти кажа че съм луда по теб и че те обичам" и повече няма да мога да го погледна!А уе просто не знам ...дано с времето всичко свърши...

aLakaZam
03-18-2006, 21:02
Ми отиди и си го питай ще се жените ли какво ще правите и това е ;)