PDA

View Full Version : Moderated: Сънувах я, а сега не мога да спра да мисля за нея



Figo
03-17-2006, 22:36
Преди около 2 месеца се запознах с 1 момиче тогава ми допадна ама нищо повече!!!Срещаме се понякога по улицата поздравяваме се и нищо повече.С две думи бяхме просто познати,но преди около 2-3 дена санувах някъв сън в които тя беше главното деистващо лице(а бе сещате се за кво говоря)и от тогава не мога да спра да мися за нея!!! Някои ако ми каже какво да направя ще сам му задължен много!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

cold_kiss
03-17-2006, 22:48
za6to naprimer ako j znae6 koordinatite ne j predloji6 edno kafence??
mislq 4e 6te se izkefi na tova
ako ne drugo pone lubopitstvoto 6te q nakara da se poqvi tam(ako si nqma priqtel razbira se)
i togava 6te moje da re6i6 dali si zaslujava ili synqt si e bil prosto syn i nqma ni6to ob6to s realnostta
a moje i da stane taka 4e da si padnete edin po drug i...togava 6te e super
e tva e syvetyt mi kym tebe
uspeh s taq macka dano se polu4i ne6to :)

TiA_MaRiA
03-17-2006, 23:09
Mi moje da se probva6 da q pokani6 na kafe, no ne si davai golemi nadejdi- edin sun ni6to ne zna4i, ne si vtulpqvai 4e kato si q sanuval i ve4e q obi4a6

Frank_Lampard
03-17-2006, 23:24
Хахахахаахах, Фиго, ти си пълен изрод ... Откъде точно трябва да се сещам за какъв сън става въпрос ? Може би не мисля, като теб по 25 часа в денонощието за секс. Суеверен ли си, че толкова много те интересува какво значи този сън ? Или по-точно какво следва след него ? ... Няма смисъл, по-добре си отговори на въпросите :"Харесвам ли я?", "Какво изпитвам когато тя ме гледа?", "Готов ли съм да поема риск за нея?" ...
П.С. Ако си за Интер, честито класиране. Пожелавам ви успех с/у Виляреал :)

air_soul
03-17-2006, 23:33
Хахахахаахах, Фиго, ти си пълен изрод ... Откъде точно трябва да се сещам за какъв сън става въпрос ? Може би не мисля, като теб по 25 часа в денонощието за секс. Суеверен ли си, че толкова много те интересува какво значи този сън ? Или по-точно какво следва след него ? ... Няма смисъл, по-добре си отговори на въпросите :"Харесвам ли я?", "Какво изпитвам когато тя ме гледа?", "Готов ли съм да поема риск за нея?" ...
П.С. Ако си за Интер, честито класиране. Пожелавам ви успех с/у Виляреал :)
...zna4i parvo ne e zadaljitelno da mislish 24 4asa za sex, za da se dosetish kakvo moje da zapali iskra v nqkoi...vtoro kakvo obshto imat sueveriqta sas sanq, qvno ti ne si naqsno, taka 4e ti prepora4vam da pro4etesh malko psihologiq, za da dobiesh predstava za materiqta na sanq...i posledno po temata-opitai da izlezesh s neq, zashtoto v sanq ti tq e takava kakvato ti iskash da bade, a ne takava, kakvato e i uspeh ;]

teenkopele
03-18-2006, 00:10
Опитай се да я заговориш.
Покани я да излезнете някъде. :)
Успех. :wink:

Frank_Lampard
03-18-2006, 00:17
...zna4i parvo ne e zadaljitelno da mislish 24 4asa za sex, za da se dosetish kakvo moje da zapali iskra v nqkoi...vtoro kakvo obshto imat sueveriqta sas sanq, qvno ti ne si naqsno, taka 4e ti prepora4vam da pro4etesh malko psihologiq, za da dobiesh predstava za materiqta na sanq...
Значи е дума паразит, опитай се да не я употрбяваш толкова често. 1во човешкият мозък е толкова огромен и непознат, колкото не можеш и да предположош, така че не ми казвай само, че той може да си мисли само за едно единствено нещо ... Дано си чувала са Теория на Вероятностите, освен, че разбираш от психология ...2ро да не съм наясно с психология, няма да да ставам психоаналитик, вкараш чиста логика, такава от задачките по математика от 4ти клас...Материи на съня не са ми в специалността, а и нека си разкаже съня, все пак той е обекта на спор... Незнам дали го пише в учебника ти по психология, но аз мисля, че за да бъде разбран човек максимално точно, трябва да говори също толкова точно, ясно и прецизно ...
П.С. Пожелавам ти успех на изпита по психология, ако го вземеш, обещавам, че като изкуфея от логика ще дойда при теб на беседа ... :)
Ае със здраве :) :smt008