PDA

View Full Version : джойнт---->други неща



Wu-Tang
03-17-2006, 23:59
начи искам да кажа на секи които пуши само джоинт за вас има две 2 патеки 1-ва само да си пушите(което е малко вероятно)2-ра да започнете на стъкълце ако разбирате кво искам да ви кажа маико мила вече на където и да се обърна само стъкларчета има секи почна да се друса с анфет по-богатите с кока и такива работи на къде сме тръгнали направо незнам днеска излизам от кадето да мина секи нажмулен е не секи ама повечето направо не е истина нз моя град ли е така ама то секи си вика то си е нормално да се направя мат за дискотеката ала бала пък то и иначе няма как да издържиш през ноща и си правиш адското парти ама ко става с тебе.на момичетата препоръчвам да оптитат да правят секс след като издънят пико от тва ще свършвате супер по бързо докъто приятеля ви свърше веднъж вие поне ще сте свършили 10 пъти обаче тва пико е много вредно обаче бая голям кеф ще си направите съвета ми към вас който употребявате "КОЛКОТО ПО-РЯДКО ТОЛКОВА ПО-СЛАДКО" искам да питам кои от вас е опитвал друг наркотик и не му е харесало и не иска пак да си го набави

teenkopele
03-18-2006, 00:26
Друго, освен трева, не съм пробвал. :wink:

Интересна тема, браво! =D>

?????????
03-18-2006, 06:09
\:D/ samo joint.

stereophonix
03-18-2006, 10:03
predi 4-5 meseca se na6markah s amfeti.. haresa mi da, no ne bih go napravila otnovo! i akineton sam galtala.. ae shits!

Jenninka
03-18-2006, 10:50
Питаш защо всички шмъркат амфети и зимат ексове и шмъркат пико и секви такива ли?Защото вече тенденцията е такава-синтетичната дрога.В цял свят вече е така...защо не и в БГ...Само 1 мога да кажа-мъчно ми е
пробвала съм амфети и акинетон освен трева.ма до там и веднъж

MaCyPau
03-18-2006, 18:48
da i az sum probval.. amfetamin,extazy,piko.. i ot vsi4ko sq v momenta samo mdma si zimam ama mn rqdko!
ina4e da jivee Jointa...aaa da ne zabraaa gubite sa mnoo qki i te..

03-19-2006, 19:32
У-танг, много ти е ограни4ен погледа върху другите неща,
джоинт пуша всеки ден ве4е 9 години,
амфета и херца съм пробвал само по веднъж- не ми хареса
кока съм пробвал няколко пъти- хареса ми, но цената не ми хареса.
Освен по джоинт си падам и по 4ай и кафе,
и по гъбки, ама гъбки само в планината, 4е долу в Бабилон само кофти филми, горе е истината, в Природата, каквото ни го дава природата е направено за нас.

Natural's
03-22-2006, 15:05
Еми да последната 1 година вече навсякъде масове се перка (амфети) а тва според мен са най-големите боклуци...масурии си е майката и тва е...а пък бонбоните колкото по рядко толкова по добре !

GoHardeR
03-22-2006, 16:45
mi batence taka e kfo da ti kaja...az samo se pritesniavam za de4icata deto sa sa 1-2kl shoto v 7 sigurno she sa na pompa...
kvo sum zimala...hm...po lesno she e kfo ne sum...hapove,amfeti,pico sum probvala vednuj...belo sushto vednuj...gubi,kale,akinetoni.....tfa e mai...i jointa ,koito si e klasika...s kafenceto i obshto vzeto po vsiko vreme na denonoshtieto.....
abe drugs addict...hah

blqqh
03-25-2006, 07:56
samo amfeti i to dva pati,4estno kazano te mi po haresvat otkolkoto jointa.

Sirantz
02-26-2007, 23:10
ами идеята ми е следната...(в момента м/у съм много нависоко :) ) че от наркотици полза няма...спортисче съм откакто се помня и от два месеца някъде си думкам ко не през ден...не ми е яко,чувствам отвътре яко ми е ама сичко дето съм правил до този момент от живота ми няма полза сеш се се едно не съм живял....нашите не ме ограничават по никаф начин имам си мото "ше правя както си искам" и нашите го направиха реално защото ме обичат.И все пак осъзнавам лека полека,че съм бил онзи слаб човек който си забраних да стана.И така вече найстина правя каквото си искам и единствена идея дето ме спира да не похарча за джойнт 40 лева в портмонето ми е новата конзола на нинтендо или новия компютар дето си направих след месеца или чувството след като си направил една интензивна тренировка умората и спокойствието след като се искъпеш е няма такова друго наркотично или нормално чувство,чувство на истинска 100% наслада от живота само бифши спортисти могат да ме разберат.Мисля си че мога да спра тревата ще видим когато не успея да си избягам норматива сигорно :) жалко е жалко е аз да се похабяват таланти заради глупости такаче следвайте идеята ми и може сички да се сетим за кво аджеба живеем ...аре пийс :) =D>

02-27-2007, 05:53
автора, не си прав.
пробвал съм кажи-ре4и цялатаменделеева таблица, но само джоинт употребявам редовно,

а амфети съм прбвал само венъж , не ми хареса това как се по4увствах на другия ден.. херца също съм пробвал само веднъж , идеше мии направо да се издрайфам, просто не мога да разбера как на някой може да мъ хареса това мазно гадно усещане
хора разни не можеш да слагаш си4ки под общт знаменател.
Принципът "по-рядко е по-сладко" с пълна сила важи за ентеогените, защото при тях зависимост не се наблюдава, но при 4еста употреба се наблюдава толеранс.. демек спират да те хващат и само се дава фира на гъбите.
[-o<

IlLuSi0nS`
02-27-2007, 11:06
прави и употребявай това, което ти харесва и ти носи удоволствие!
не се бъркай в живота на другите и не им давай акъли как да си го живеят!
всеки сам преценява какво губи и какво печели, когато прави нещо!
всеки носи отговорност за действията си единствено пред собствената си съвест!
не се занимавай с наркотици, ако после ще се оплакваш от това, в което си се превърнал!
ако животът ти не ти носи радост - промени го!
и последно.. наркотиците се отнасят към теб както ти се отнасяш към тях!
..някои от моите правила в моя живот..

П.С. темата е безсмислена

positive
02-27-2007, 13:27
moje vse pak i da legalizirat joita..... :-D

CvEtI`KiSs
02-27-2007, 15:08
joint s1m pu6ila i mn me kefi ve4e 6markaneto i drugite raboti ne s1m probvala i ne s1m i navita ama za jointa....super e prosto samo 1 savet ot mene ne pu6ete joint i posle da piete alkohol pone pri men deistva mn gadno probvah taka i pripadnah 2 p1ti kofti rabota

02-27-2007, 18:38
Т'ва е модата в момента! Всичко живо зима ”аНфет!”, защото дори не знае какво е (може би нещо като конфет или конфитюр знам ли?!), обаче е модерно! МОДЕРНО Е! Разберете вече, за да си гъзар трябва да думкаш ”аНфет!”. Да. Пък и много често при местния дилър тревица няма (или тя е някъв пълен боклук) за това нормалния потребител се принуждава (понеже си е наумил, че иска да се смаже с нещо) да си купи ”аНфет!”... Пък на всичкото отгоре става и гъзар с това!
Пазара в момента е залят от амфетамин и някои негови производни. По-лесно, по-безопасно, по-изгодни е да се търгува с тези вещества, защото са съответно по-лесни за намиране, по-лесни за пренасяне и по-скъпи за продажба... Така че неизбежно това води до БУМ на синтетиката... Разбира се и нашите любими закони допринасят много за това, но това е тема на други съждения, които ще пропусна...

ooops
02-27-2007, 19:28
прави и употребявай това, което ти харесва и ти носи удоволствие!
не се бъркай в живота на другите и не им давай акъли как да си го живеят!
всеки сам преценява какво губи и какво печели, когато прави нещо!
всеки носи отговорност за действията си единствено пред собствената си съвест!
не се занимавай с наркотици, ако после ще се оплакваш от това, в което си се превърнал!
ако животът ти не ти носи радост - промени го!
и последно.. наркотиците се отнасят към теб както ти се отнасяш към тях!
..някои от моите правила в моя живот..

П.С. темата е безсмислена :-D :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: e tva e :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

WwanAdoO
02-27-2007, 19:42
Тва за пазара е много вярно... преди месец някъде ми се случи да звъня на масата хора за коз и нъцки, ама имаше поне 5 оферти за джамфе... амфетата е хероина на новото време

Mechkata
02-28-2007, 20:47
Vinagi shte drusam dokato sum jiv!
Zashtoto jivota mi e narkotik..
I kolkoto i da e neveroiatno nqma ogromna razlika mejdu povecheto laina koito qdesh piesh ili dishash ...nachina na jivot si go izbirash ti a ne nqkoi drug !!
Da jivee drogata

02-28-2007, 22:42
Vinagi shte drusam dokato sum jiv!

А колко дълго ще е това е друг въпрос. Въпрос на избор :)

Frankie;
03-01-2007, 14:05
Probval sum gore dolu vsi4ki vidove narkotik. Nai- mi e sveja cocata.. niama kvo da se lujem; A Heroina e nai-golemia shit (ama nai-) Ima mnogo bokluci na bulgarskia narko pazar taka 4e se pazete.. i budete umereni;

ooops
03-03-2007, 21:48
Probval sum gore dolu vsi4ki vidove narkotik. Nai- mi e sveja cocata.. niama kvo da se lujem; A Heroina e nai-golemia shit (ama nai-) Ima mnogo bokluci na bulgarskia narko pazar taka 4e se pazete.. i budete umereni;daa i az tva kazvam :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt006

*WeEdYy*
03-05-2007, 13:19
начи искам да кажа на секи които пуши само джоинт за вас има две 2 патеки 1-ва само да си пушите(което е малко вероятно)2-ра да започнете на стъкълце Абее смешко ти как стигна до тва заключение :?: :?: :?: :?:

bai_brother
03-05-2007, 15:34
По тоя въпрос мога да кажа само едно :
Всички гадни наркоманчета сте болни мозъци.
За това ходете се прегледайте някъде.
И ако си мислите че да взимаш амфетамини и разни други боклуци е готино и модерно значи сте много заблудени.
По добре да се освиниш с алкохол от колкото с разни химии към които бавно се пристарстяваш и ти унищожават живота.

Затова ако искате наистина да сте готнини не употребявайте тия боклуци!!!!!!

IlLuSi0nS`
03-05-2007, 20:22
По тоя въпрос мога да кажа само едно :
Всички гадни наркоманчета сте болни мозъци.
За това ходете се прегледайте някъде.
И ако си мислите че да взимаш амфетамини и разни други боклуци е готино и модерно значи сте много заблудени.
По добре да се освиниш с алкохол от колкото с разни химии към които бавно се пристарстяваш и ти унищожават живота.

Затова ако искате наистина да сте готнини не употребявайте тия боклуци!!!!!!

а ти може би си Господ?!
кфа е тая мания да се бъркате в живота на другите не мога да разбера.. абе живей си живота както го разбираш ти и остави другите да го живеят както те го разбират.. кога ще се осъзнаете, че всеки решава за себе си и ще се спре с ограничените етикети и осъждането без да имаш правото да го правиш..
only God can judge me!!
проумейте го найсетне, че ми писна вече..

bai_brother
03-05-2007, 21:18
А данеби ти да си господ а?
Не си ли даваш сметка че всички тези деца дето се друсат с какви ли не боклуци нямат бъдеще.
Какво бъдеще очква България с такива деца а?

Iridium
03-06-2007, 01:12
Още ли не разбрахте, че тия дето се зарибяват с херца и амфети са все хора, дето искат да се надрусат. Да ги нямаше горните 2 неща, те пак щяха да намерят нещо с което да си откинат главите. Затова не винете коза за пропадането на гореописаните индивиди.

...Какво ще стане от човек - това зависи от самия него.

03-06-2007, 10:29
...Какво ще стане от човек - това зависи от самия него.
Евалата =D>

03-08-2007, 20:46
Ае стига сте приказвали глупости, че от тревата се минава към по-твърди наркотици, стъпалото към твърдите наркотици е ОБЩНОСТТА. Към тревата НЕ СЕ РАЗВИВА толеранс. Все пак не трябва да се пуши всеки ден щото ти се натоварва много мозъка, веднъж седмично е добре, даже е полезно.
Набийте си го тва горното надълбоко в главата веднъж завинаги :!:

pampers
03-08-2007, 21:01
оо масенцето рлззз :lol: :lol: той си е за здраве :-D

DjNikich
03-17-2007, 21:42
Пуша си коз редовно..
2 Пъти съм взимал екстази..
Амфети .. доста често.. на 2 седмици примерно ми се падат 4 смърркания..

Някой казват, че не било добро .. но все пак честно да си кажа от амфетите си ми е супер добро .. аз употребявам само преди дискотека... ако не ходя - няма смисъл.
Не знам обаче в дискотеката съм на max през цялата вечер..


Само искам да попитам какво е това пико, чадел и акинетон (нещо такова .. поназад в темата една мацка беше писала), че ми е интересно..?

DjNikich
03-17-2007, 21:42
Пуша си коз редовно..
2 Пъти съм взимал екстази..
Амфети .. доста често.. на 2 седмици примерно ми се падат 4 смърркания..

Някой казват, че не било добро .. но все пак честно да си кажа от амфетите си ми е супер добро .. аз употребявам само преди дискотека... ако не ходя - няма смисъл.
Не знам обаче в дискотеката съм на max през цялата вечер..


Само искам да попитам какво е това пико, чадел и акинетон (нещо такова .. поназад в темата една мацка беше писала), че ми е интересно..?

sl1ck3r
03-17-2007, 23:18
Не знам за другите, коза мноо добре си ми влиза, други лаина см пробвал но по веднъж.Обаче на последък и пушенето много ми дойде.И в моя град става някво такова - всички в някви филми, никой не е адекватен.Сега от понеделник спирам цигари и треви до когато издържа.А дано да е повече!

helen4ee
03-18-2007, 14:32
mi kakvo da ti kaj mene kvo me burka 4e si psihi4no slab, kogato iska6 da progresira6 pitai

&lt;black soul&gt;
03-19-2007, 19:47
awe tuka vsi4ki li sa se drusali! bahti horata! :shock: :-D
are da ste opitvali..da...ama vie go izkarahte...npravo sqka6 ste si 4isti narkomani! opitvali vsi4ko...bahtiii!

:&gt;
03-20-2007, 23:55
predi 4-5 meseca se na6markah s amfeti.. haresa mi da, no ne bih go napravila otnovo! i akineton sam galtala.. ae shits! бахто комана :smt006 хахаха

03-21-2007, 07:39
опитвал съм половината менделеева таблица, но само леките дроги( кафе, какао и джоинт )
ползвам редовно(ежедневно)
легалните дроги( тютюна, и алкохола)
с 300 зора най-накрая ги отказах :)
Стимуланти също гледам да не ползвам много 4есто
същото се отнася и за ентактогените и емпатогените- за да не се образува толеранс(7-8 пъти в годината е предостатъ4но за веществата от тези групи)
колкото до опиатите, делириантите и седативните средства- веднъж беше пове4е от достатъ4но, за не ща никога да ги пробвам пак.

$tedinka$^^^26@05!!!!!
03-21-2007, 15:15
Не смятам да пробвам каквото и да било,имам доста познати дето преди само пуеха Джойнт а след тва почнаха да взимат и др. неща и никак не им се отразява добре и не искам да се превърна в "абсолютна развалина " каквато са повечето от тях!

LSD^Lady
03-21-2007, 23:33
Еми аз съм зимала екстази и амфети , но от една година вече нищо не съм взимала , но както автора на темата каза "Колкото по рядко толкова по сладко" аз съм на този принцип :)

Hell's Angel
03-23-2007, 11:15
Аз съм пробвала много неща и ми е харесало! :D
Само джойнт не мога да пуша,зле ми действа.

*******
03-23-2007, 15:45
xaxax emi to ve4e e MODERNO da 6murka6 xaxaxax...mn hora go pravqt samo za da sa mn vajni za da sa golqmata rabota,no vsu6tnost ne znaqt i te kakvo e istinskoto izjivqvane kato vzima6 takiva ne6ta...az si pu6a joint vseki den i vupb6te ne me boli nqkoi dali 6te mi kaje ne6to...6murkam ama rqdko smao po kopon4eta ala bala i e takiva ne6ta...axaxa male i sa sum se napu6ila i nz kvo pi6a...i misulta mi be6e 4e narkotitcite vsu6tnost ti pomagat da izjivee6 takiva ne6ta kakvito v normalno sustoqnie nikoga nqma da moje6 da bude6...xaxax e tva sa te!!!6murkaite hora ama imaite mqrka ne prekalqvaite 6tot togava ve4e stava lo6o..e az mai se vpusnah v podrobnosti..ama evala vi pravq na vsi4ki...ABE ZIMAITE SAMO BONBONI TE SA MN PO QKI OT AMFETAMINITE....;D:D:D:D:D:D

WANt To mAke ME CuM
03-23-2007, 15:54
eee bravo bravo. :-D .evala ti pravq samo taka.. xaxax i az sum na su6tiq princip samo predi disko...a za joita da ne govorim sutrin..obed..ve4er...xaxa ne propuskam... :lol:

justy
10-22-2007, 23:35
Спортувам и аз откак се помня, което всъщност не е много 18 годишен съм. Пробвал съм доста неща синтетики.. калета и т.н. Само джойнт не
гнусно ми е направо и от цигари също. Искам да кажа на всички (според мен) глупаци, това че след като вие пушите тревици и не минавате по-нагоре, незначи че това се отнася за всички поне 15-20 души знам, които са почнали от трева сега няма да ви казвам на на какво са.
И не приканвайте хората да пушат или да смъркат. Днеска ше влезе тука някой лапе ше ви прочете простотиите, че нищо ама нищо не ти става от тревата. И утре ше почне и то .. и недай се боже да стане, като повечето ми приятели дето са били на трева. Това, че вие не сте минали на по-високо(за което все пак не е късно никога) незначи, че се отнася за всички останали. Правете си каквото си правите, хич не ми дреме, ама не приканвайте никого да пробва такиа боклуци.
Не че не няма още 100 начина някое хлапе да се зариби.. Но поне да не от Вашите "акъли".
А за останалите, които смятат, че не можеш да си напраиш кефа на парти без да се друсаш, Просто ви сажелявам изключително много.
На парти сам опъвал 2 здрави линий(това ми беше 1вият път) и алкохол много след това, майтап няма яко ми беше, ама съм си и изкарвал в пъти по-добре. А това че на другия ден не моеш си кажеш името от отпадналост е друг вапрос. За всички непробвали досега НЕ ГО И ПРАВЕТЕ, незнаете до какво би могло да се стигне, особенно пък ако сте с мек характер и без воля.
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ че е безвредно, че няма да се зарибите, и че това е единствения начин да си изкараш яко НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ -> ! ! ! <-



Ако си мислите, че само аз съм на това мнение прочетете до какво води употребата на синтетичните наркотици.
Които достигат до вас захаридно-синтетични(все пак трябва и за дилара да има кинта). Не мисля, че има нужда да обеснявам повече.

Grim`
10-23-2007, 08:42
проввал съм джоитец и нишо друго наторалното си е наторално
сичко друго съкс :) макар че вече и джоинт не пуша [-X [-X [-X

loyal_88
10-23-2007, 10:00
проввал съм джоитец и нишо друго наторалното си е наторално
сичко друго съкс :) макар че вече и джоинт не пуша [-X [-X [-X Пич, лакирай си ноктите в розово, прережи си вените или прави това което разбираш, а наркотиците ги остави на тия дето им се кефят ;)

NanDo
10-23-2007, 13:29
Цигари НЕ пуша!!!
Трева-и нея НЕ пуша
Дрога-НЕ
аНфети-НЕ
Извод-БАСКЕТБОЛ!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

IdiOtKa
10-25-2007, 14:23
НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ че е безвредно, че няма да се зарибите, и че това е единствения начин да си изкараш яко НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ -> ! ! ! <-
че кой се лъже бе човек ...най тука излъгания си само ти ..

justy
11-04-2007, 13:24
Абе замаян, не виждаш ли кви неща се пишат в предшните пост-ове?

CvEtI`KiSs
11-04-2007, 16:39
Пуша само джойнт и то много рядко ... друго не съм пробвала ... предлагали са ми , но съм отказвала ... просто неискам да пробвам :)
Харесвам джойнта , но не редовно ... имам впредвид веднъж в месеца не е лошо :)

JuLiTo
06-21-2008, 00:14
По тоя въпрос мога да кажа само едно :
Всички гадни наркоманчета сте болни мозъци.
За това ходете се прегледайте някъде.
И ако си мислите че да взимаш амфетамини и разни други боклуци е готино и модерно значи сте много заблудени.
По добре да се освиниш с алкохол от колкото с разни химии към които бавно се пристарстяваш и ти унищожават живота.

Затова ако искате наистина да сте готнини не употребявайте тия боклуци!!!!!!

Абе все пак живеем един живот!!! Трябва да го изживеем пълноценно и както на нас ни е гот... А не само да се влияем от мнението на хората! И не всички които взимат са пропаднали ;) Ще дам пример със себе си: Аз пуша трева, но пари за нея не давам ;) , Смъркам само когато съм много изморена пък искам да изляза вечерта и да си избухна на макс, а не да се паркирам на сепарето и да спъ, халюцигенни не взимам защото не ме кефи "да не знам какво става". Поставям си винаги граници и не прекалявам с нищо и зная как да се владея. И не е по добре да се усвиниш с алкохол защото първо ставаш за посмешище, второ вуйчо ми почина то рак на черния дроб точно защото смяташе че да се напийш е по добре, трето после драйфаш и те боли главата... Аз такива проблеми съм нямала с тревата и анито! Разберете най-после че всяко нещо е вредно когато се прекалява с него!!!!!!! Пушиш трева- умираш от рак на белите дробове, пийш алкохол- умираш от рак на черния дроб... Е каква е разликата??? Все в един момент всеки от нас ще умре... Но важното е когато умираш да не съжеляваш че не си направи това или онова, а трябва да си горд че си изживял живота си както ти се иска!!! А и междо другото съм 9ти клас във Варненска Търговска Гимназия и ще завърша с 6 00! Така че един пияница учещ в селското СОУ , мислещ как да избяга от някой час, как най-лесно да си изкара тройката и как ще отиде в селската кръчма НЕ е нещо повече от мене защото не е пушил трева!!!

teenkopele
06-21-2008, 09:44
"...2-ра да започнете на стъкълце ако разбирате кво искам да ви кажа..."

Глупости на търкалета.

badju1
06-21-2008, 11:20
"...2-ра да започнете на стъкълце ако разбирате кво искам да ви кажа..."

Глупости на търкалета.
като гледам постовете по на горе
е напълно нормално да се пудриш
и разбира се тва нищо не ти прави на черния дроб
особено като 50 процента от това което смръкаш е мазилка
или гипс

GreenFairy
06-21-2008, 11:22
По-добре да пушим и да летим птколкото да пием и да пълзим!

Decu
06-21-2008, 11:43
^ Сигурно..

fake
06-21-2008, 14:19
aз искам да кажа на всички, които пушат цигари: за вас има 2 пътеки едната е да продължите да си пушите само цигари, другата е да минете на джойнт!!! всички са започнали от цигарите, да знаете.

също искам да кажа на всички, които пият кока-кола - за вас също има 2 пътеки, едната е да продължите да пиете безалкохолни, другата е да започнете да пиете и алкохол, оттам да пропушите цигари, после джойнт, а после да започнеет да се друсате, така че внимавайте!!

b0Nb0n
06-21-2008, 14:43
ot utre spiram da piq koka kola 4e 6te stana narkoman i nikvo bezalkoholno samo voda ama dali ako pie6 voda pak nqma dve pyteki mi ako poema po vtorata i po4na da piq vodka a ot tam cigari joint aaa i voda nema da piq i nema da qm 4e 6te zema da po4na da qm gybi i da propadna i ko 6te praim posle tctc tctc

DeVoi4eTo
06-21-2008, 15:09
joint s1m pu6ila i mn me kefi ve4e 6markaneto i drugite raboti ne s1m probvala i ne s1m i navita ama za jointa....super e prosto samo 1 savet ot mene ne pu6ete joint i posle da piete alkohol pone pri men deistva mn gadno probvah taka i pripadnah 2 p1ti kofti rabota

xaxa и при мен е така...смеся ли ги дори и с мако алкохол и почва глава да ме боли да драйфам се едно съм пила най-големия спирт...иначе и аз само тревица :) живея природосъобразно и химии които вредят на организма съм много против тях.Но все сам избира какво и колко пъти живота си е негов.Мисля също че трябва да се опита от всичко и то сега докато сме още "малки" представете си да станете на 30-40 със семейство и деца и да не сте пробвали от химиите на пазара и кво ще вземеш да се друсаш...слабо.И все пак аз съм ЗА "наркотиците" дадени ни от природата

DeVoi4eTo
06-21-2008, 15:11
aз искам да кажа на всички, които пушат цигари: за вас има 2 пътеки едната е да продължите да си пушите само цигари, другата е да минете на джойнт!!! всички са започнали от цигарите, да знаете.

също искам да кажа на всички, които пият кока-кола - за вас също има 2 пътеки, едната е да продължите да пиете безалкохолни, другата е да започнете да пиете и алкохол, оттам да пропушите цигари, после джойнт, а после да започнеет да се друсате, така че внимавайте!!

аз пуша джойнт но никога през живота си не съм палила цигара...така че недей с тея общи знаменатели

FreAK_
06-21-2008, 22:49
По тоя въпрос мога да кажа само едно :
Всички гадни наркоманчета сте болни мозъци.
За това ходете се прегледайте някъде.
И ако си мислите че да взимаш амфетамини и разни други боклуци е готино и модерно значи сте много заблудени.
По добре да се освиниш с алкохол от колкото с разни химии към които бавно се пристарстяваш и ти унищожават живота.

Затова ако искате наистина да сте готнини не употребявайте тия боклуци!!!!!!

Абе все пак живеем един живот!!! Трябва да го изживеем пълноценно и както на нас ни е гот... А не само да се влияем от мнението на хората! И не всички които взимат са пропаднали ;) Ще дам пример със себе си: Аз пуша трева, но пари за нея не давам ;) , Смъркам само когато съм много изморена пък искам да изляза вечерта и да си избухна на макс, а не да се паркирам на сепарето и да спъ, халюцигенни не взимам защото не ме кефи "да не знам какво става". Поставям си винаги граници и не прекалявам с нищо и зная как да се владея. И не е по добре да се усвиниш с алкохол защото първо ставаш за посмешище, второ вуйчо ми почина то рак на черния дроб точно защото смяташе че да се напийш е по добре, трето после драйфаш и те боли главата... Аз такива проблеми съм нямала с тревата и анито! Разберете най-после че всяко нещо е вредно когато се прекалява с него!!!!!!! Пушиш трева- умираш от рак на белите дробове, пийш алкохол- умираш от рак на черния дроб... Е каква е разликата??? Все в един момент всеки от нас ще умре... Но важното е когато умираш да не съжеляваш че не си направи това или онова, а трябва да си горд че си изживял живота си както ти се иска!!! А и междо другото съм 9ти клас във Варненска Търговска Гимназия и ще завърша с 6 00! Така че един пияница учещ в селското СОУ , мислещ как да избяга от някой час, как най-лесно да си изкара тройката и как ще отиде в селската кръчма НЕ е нещо повече от мене защото не е пушил трева!!!


Евалата момиче :grin:
И аз съм по същия начин- от време на време, по някой случай, за да си направя качествено купона и да сваля някое килце :-P

Споделям също и мнението за алкохола- това е много по- отвратително като действие и последици. Но все пак и той е супер модерен, а никой не мисли за това!

EarthShaker
06-22-2008, 08:50
НАРКОМАНИ

toogood2btrue
06-24-2008, 14:04
Хаха чета тук и се смея на селяците, чиито коментар съдържат изобщо грозната дума наркоман! Ами по тоя логика всеки който си пиива петък вечер като излензне и си пиива защо не го наричате алкохолик жалки смешници такива, какви сте вие че да ме определетя. Преча ли на някого когато си паля масура вечер след работа, когато су фукам в клуба...? На кого преча, че да е нелегално изобщо това не виждате ли как скапаната система ви промива мозъците. "Свобода на човек се разпростира дотам, докъдето ограничава свободата на другите" Ф. Кене. Всички тея забрани са наложени не за да опазват хората от наркотиците, а за да могат парите от тях не да отиват в хазната от акцизи, а в джобовете на скапаните ушеви и на политиците. Говорите че хората които употребявали нямат бъдеще... ще дам пример със себе си от 5 години пуша коз всеки ден имам периоди в които си почивам, за да не развия толеранс. Взимал съм почти всичко по партита освен гадните халюцки защото не ме кефи филма им. Пико, Джам, Кръгчета.. само трябва да знаеш мярката си и да си сигурен в психическата си издържливост, защото да не са шега работа от много Джам може да си луднеш ей така, депресиите могат да са ужасни, ако изпадаш в такива по добре спри да взимаш. А сега аз провален ли съм според вас след като употребявам. 3ти курс студент съм със среден успех 5.10, работя в банка, имам самочувствие че съм добре изглеждащ и с ниво на интелект над средното. НЕ МЕ СЪДЕТЕ ЩОМ НЕ ВИ ПРЕЧА!
:x

run
06-25-2008, 11:38
Uaxax onq den edni 13 godi6ni momi4eta me vikaha da degostiram tfa det sa si vzeli dali e amfet...zleee...

IdiOtKa
06-25-2008, 14:43
По тоя въпрос мога да кажа само едно :
Всички гадни наркоманчета сте болни мозъци.
За това ходете се прегледайте някъде.
И ако си мислите че да взимаш амфетамини и разни други боклуци е готино и модерно значи сте много заблудени.
По добре да се освиниш с алкохол от колкото с разни химии към които бавно се пристарстяваш и ти унищожават живота.

Затова ако искате наистина да сте готнини не употребявайте тия боклуци!!!!!!
оффф да ..мно е готино да се напиеш напраууу ... !!
тва че алкохола можеш да си го купиш от магазина не означава, че е по-малко вреден ... ! както и да е ...

b0Nb0n
06-25-2008, 14:51
joint--> method -->methodman--> wu tang-->wu tang clan --> weed every day babyy

hild
06-26-2008, 18:56
Аз пък не съм пробвала никви наркотици, даже и цигари не пуша и ми е супер добре. Съвет към всички "чисти" ако не сте пробвали никакъв вид наркотик по-добре и не започвайте, защото ВРЪЩАНЕ НАЗАД НЯМА!

IdiOtKa
06-26-2008, 21:27
Аз пък не съм пробвала никви наркотици, даже и цигари не пуша и ми е супер добре. Съвет към всички "чисти" ако не сте пробвали никакъв вид наркотик по-добре и не започвайте, защото ВРЪЩАНЕ НАЗАД НЯМА!
зависи до коя пряка си стигнал ....

Rofl4e
06-26-2008, 23:19
Джойт форевър имала съм шанса много пъти да барам и др неща но не искам..!Джойнт форевър!

Pliok0019
06-27-2008, 10:50
Пуша често. И амфети съм вземала 5-6 пъти. Смятам, че няма да взема повече, защото на другия ден се чувствам ужасно.

Diggy
06-27-2008, 12:18
pusha si joint ejednevno 2 godini i nqmam nujda ot drugi raboti . Qm i gubi , e takaf film trudno se namira ot drugi narkotici . Vse 1 , vsichko naturalno e ok ! Samo ne namiram nikaf smisal v sintetikite ..

mimz_rap
06-27-2008, 15:08
Абе ... кво вс ми викат "почва се с трева" ... да бе .. зависи от теб , ако искаш да пробваш и друго.. , но ако си те кефи ганджа може да си пафкаш само ганджа.
Познавам мн хора , които пушат почти секи ден вече повече от 4,5 години и нищо друго не зимат ...
Аз не пуша даже и цигари , но ганджа съм пушила и ще продължавам да пуша и не искам да пробвам нищо друго.
Аааа относно тва дет някои викат , че било по-добре да пиеш алкохол....тва , че е законно не означава , че е по-добре....преди пиех доста .. ии мога да кажа , че е суууууууууууупер тъпо и селско да се напиваш ии да се правиш ЧУК.Съжалявам за мн неща , които съм правила кат съм била пияна. Пък и особено пияно момиче е адски грозно...Ся вече пия само за настроение ии не се напивам както преди.

Nam3less
06-27-2008, 15:16
Хората взимат масово амфетамини и джойнт, щото са почти безобидни, евтини и с добър ефект. Истинските наркомани вземат тежки наркотици. Познавам много хора дето взимат трева "често", и си живеят по-хубаво от вас, тоя "наркотик", ако така може да се рече, също като амфетамините са нищо по-сериозно от алкохол. Така че анти"наркоманите" да си знаят гьола, и те сигурно се напиват, ами тва да се напиеш е не по-лошо от тва да вземеш дреболийки като амфетамините. Не случайно в някой страни и екстазитата са разрешени от закона, просто щото са твърде безобидни за да се наречат тежка дрога, не познавам някой които да е пропаднал от такива бонбончета. Хем действат, хем са нищо особено, много са леки и евтини.

Здравият разум
06-27-2008, 16:51
hild_, интересно ми е - как, като не си пробвала, знаеш, че "ВРЪЩАНЕ НАЗАД НЯМА"?

dogon
06-27-2008, 17:29
Сори лутанг, обаче не смятам гъбите или кактусите за сериозни дроги! Затова не отричай всичко, освен тревата. Салвия, хавайки, кубенсис, пейот, мимоза, и разбира се трева.
ДОЛУ СИНТЕЗИТЕ!!!

hild
06-27-2008, 17:48
Здравият разум, не познавам човек, който да е взимал един или друг вид наркотик и да е спрял с употребата му.Напротив, дори е преминал към по-тежки.Всеки казва, че е независим, че може да спре, когато си поиска, но не е така.А относно това, че "ВРЪЩАНЕ НАЗАД НЯМА", повярвяй така е, защото бивш наркоман няма!

b0Nb0n
06-28-2008, 02:36
iskam ka6e da pu6a dai mi ka6e da pu6a ae bratleta mnoooo stara pesen ma e luda palete jointa :smt033 :smt040

teenkopele
06-28-2008, 07:53
Здравият разум, не познавам човек, който да е взимал един или друг вид наркотик и да е спрял с употребата му.Напротив, дори е преминал към по-тежки.Всеки казва, че е независим, че може да спре, когато си поиска, но не е така.А относно това, че "ВРЪЩАНЕ НАЗАД НЯМА", повярвяй така е, защото бивш наркоман няма!


...и защо си мислиш, че няма хора, които просто да опитат даден наркотик веднъж и това е?

hild
06-28-2008, 09:46
Защото опитат ли го веднъж, после им се иска пак настроението да им се повдигне, както оня път, когато са се напушили примерно и си казват, че от още един път нищо няма да им стане...и всеки път тоя още един път се повтаря и вече не се усещат, че пропадат все повече и повече...

monityY
06-28-2008, 10:18
Я кат сте толко отворени на тема наркотици..Дайте номерчето на някой дилар (на личен ест) да му се обадя и да проведем един хубав разговор относно това което ми трябва :-D Иначе по темата-само коз.. :] ,но за сега :D

slarutan
06-28-2008, 10:58
начи искам да кажа на секи които пуши само джоинт за вас има две 2 патеки 1-ва само да си пушите(което е малко вероятно)2-ра да започнете на стъкълце ако разбирате кво искам да ви кажа маико мила вече на където и да се обърна само стъкларчета има секи почна да се друса с анфет по-богатите с кока и такива работи на къде сме тръгнали направо незнам днеска излизам от кадето да мина секи нажмулен е не секи ама повечето направо не е истина нз моя град ли е така ама то секи си вика то си е нормално да се направя мат за дискотеката ала бала пък то и иначе няма как да издържиш през ноща и си правиш адското парти ама ко става с тебе.на момичетата препоръчвам да оптитат да правят секс след като издънят пико от тва ще свършвате супер по бързо докъто приятеля ви свърше веднъж вие поне ще сте свършили 10 пъти обаче тва пико е много вредно обаче бая голям кеф ще си направите съвета ми към вас който употребявате "КОЛКОТО ПО-РЯДКО ТОЛКОВА ПО-СЛАДКО" искам да питам кои от вас е опитвал друг наркотик и не му е харесало и не иска пак да си го набави
абе ти луд ли си бе??? направил цяла тема за да ми казва като пуша джоинт какви са ми пътищата,тва кво ще употребявам и по кой път ще тръгвам си е лично мой проблем и е малко тъпо да пускаш тема в която се казва "за вас има две 2 патеки" тва колко пътеки има и колко не, не смятам, че те те засяга освен ако не се вживяваш като Господ или Главен експерт по наркоманията примерно
:D глупава тема

OtherDimension
06-28-2008, 10:59
тревата е смръдливо и тъпо нещо

Nam3less
06-28-2008, 12:59
Здравият разум, не познавам човек, който да е взимал един или друг вид наркотик и да е спрял с употребата му.Напротив, дори е преминал към по-тежки.Всеки казва, че е независим, че може да спре, когато си поиска, но не е така.А относно това, че "ВРЪЩАНЕ НАЗАД НЯМА", повярвяй така е, защото бивш наркоман няма!Взимал съм над 10 пъти хубав джойнт и амфети, и мога да ти кажа че изобщо не зарибяват и можеш без тях, макар че ги търся като отивам на парти. Тъй че съм бивш наркоман от известно време, макар че в различни периоди си взимам и спирам. Цигарите са по-зарибяващи за мене. :D

NFW`
06-28-2008, 13:09
тревата е смръдливо и тъпо нещо

Tи си смрАдлив и тъп човек. Незапознат освен това.

И това, че от тревата се тръгвало едва ли не задължително към синтетики или друго, достигайки винаги до хероин са градски легенди, толкова преувеличени, че вече истината отдавна си е заминала и оставила заблудата.

Същото и с това, че всички наркотици водели до абсолютно пристрастяване без възможност за отказване...бивш наркоман нямало... Аз познавам 2-3 такива, те какво, въображаемите ми приятели ли са? Освен това и не съм взимал никаква синтетика от близо два месеца, а имаше период, в който взимах почти всеки ден. Абитуриентски, знаете. И спрях не защото чувствам как се пристрастявам или защото нямам парите да си позволя да продължавам. Спрях засега, понеже имам да уча. Кандидатстудентски. Та щом мога да се откажа от наркотик заради учене, това не подронва ли леко идеята за неумолимото и задължително тежко пристрастяване? ^^

b0Nb0n
06-28-2008, 15:19
тревата е смръдливо и тъпо нещо
tos pak smrydlivo tos pak typo trevata dava zdrave e mom4eta i momi4eta koga 6te go razberete tva e po hubava bilka ot neq nqma pacientii

IdiOtKa
06-29-2008, 07:00
тревата е смръдливо и тъпо нещо
мно се дразня маина ..и идея си няма какво подяволите е тревата и аи да си даде скапаното мнение ...
много ти благодаря за "компетентното" мнение ... земи да прочетеш малко преди да стигаш до малумните си заключения ....

КУРав_лад
07-26-2008, 20:58
В тоз форум има хора дет секи ден се виждат 8-)

IdiOtKa
07-27-2008, 16:19
тревата е смръдливо и тъпо нещо
да супер якам иризма има ! мен мно ме кефи ... както и да е .. тъпи наркоманиии !!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

bl00dmage
07-28-2008, 08:37
Здравият разум, не познавам човек, който да е взимал един или друг вид наркотик и да е спрял с употребата му.Напротив, дори е преминал към по-тежки.Всеки казва, че е независим, че може да спре, когато си поиска, но не е така.А относно това, че "ВРЪЩАНЕ НАЗАД НЯМА", повярвяй така е, защото бивш наркоман няма!


...и защо си мислиш, че няма хора, които просто да опитат даден наркотик веднъж и това е?

Бъбрек има некой наркотици дето се проват само и не се повтарят ,
намери си кетамин,пробвай и виж колко време ше изкараш на него