PDA

View Full Version : Некърни лекари в Добрич



edna-sestra
03-18-2006, 08:19
Мисля , че тук е най-подходящото място за да ви споделя. Аз съм сестра на 11 годишно момиченце което беще оперирано от апандесит в град Добрич болница Авицена/уж най-елитната болница също така и частна/ от Д-р Илиан Братованов . А сега сетра ми има усложнения след операция почна пак да я боли , приеха я във Варна в болница "Св. Анна" където докторите казаха , че е рано пак да се оперира и беше само на антибиотик , и уж и по одмина болката . След известно време пак почнаха болките пристапите и я приеха в Добричката болница където и намериха срастнати черва и много тънка ципа оплетене в червата . След 2 седмици болките пак започнаха , а сега нзезнаем какво да правим . Много искам някой да ми помогне за това защото немойем да съдим Д-р Илиан Братованов , защото има някой който е зад гърба му и няма да можем да го осъдим . Ако мислите , че можете да ми помогнете моля ви направете го благодаря ви предварително

Стеснителната
03-18-2006, 08:30
В конституцията на република българия изрично е вписано - не може да бъде съдетно едно лице което има друго лице зад гърба си. ](*,)

DrSmurph
03-18-2006, 17:12
В конституцията на република българия изрично е вписано - не може да бъде съдетно едно лице което има друго лице зад гърба си. ](*,)

Ай стига простотии бре? Всеки може да съди всеки в тази държава.

Не искам да кажете, че от лекарска солидарност взимам тази позиция.
Нещата обаче не са за съд. Усложнеия след операция дори от апандисит могат да се получат навсякъде, независимо кой лекар е оперирал. Усложненията които могат да настъпят са предимно инфекции и сраствания. При вас нещата както разбирам са комбинирани. Нужно е да се оправи първо инфекцията и след това да се вземе решение дали е необходима нова интервенция. Всъщност затова взимате антибиотик. Допускам, че както колегите във Варна, така и тези в Добрич, ще овладеят положението.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-18-2006, 17:54
men me operiraha predi 2 sedmici i polvina ot apandesit v grad vraca .operira me Cenov i sam mnogo mnogo dovolna .

DrSmurph
03-19-2006, 12:44
АНТИБИОТИКА НЕ УСПОКОЯВА БОЛКИТЕ - АНТИБИОТИКА ЛЕКУВА ИНФЕКЦИЯТА КОЯТОПРЕДИЗВИКВА БОЛКАТА! А ТАКА НАРЕЧЕНИЯТ ОТ ТЕБ МАТЕРИАЛ Е ВЕРОЯТНО ГНОЙ, КОЯТО ИЗТИЧА ОТ ШЕВА. сИГУРЕН СЪМ, ЧЕ АКО Е НЕОБХОДИМО ЩЕ И СЕ НАПОРАВИ ДРЕНАЖ, КОЙТО ЩЕ РЕШИ ВЪПРОСА

edna_sestra
03-19-2006, 13:52
И дренаж имаше след последната операция , но все пак нищо не се е оправило :(

DrSmurph
03-19-2006, 15:41
Последната операция преди колко време беше направена? Каква беше целта и? Колко време стоя дренажа и каква е епикризата? Сестра ти подържа ли температура и ако да - колко? И всъщност какви антибиотици приема?

Майка ти
03-20-2006, 05:58
Дано сестра ти се оправи. [-o<
Но поговори с вашите и ако имате възможност, заведете сестра си в София. Потърсете познати, връзки разни... Там има по-големи специалисти, техника, изобщо - по-големи възможности да й помогнат.

03-21-2006, 21:07
milata ti,znam kakvo ti e!Stiskam palci sestri4kata ti da se opravi :(