PDA

View Full Version : Дайте идея къде да си празнувам рождения ден



stel4eto__
03-18-2006, 10:44
Здрасти на всички тук,
моля ви да ми дадете някаква идея къде да си празнувам рождения ден(остават по-малко от две седмици),защото нищо не ми идва на ъкъл.Има само едно напълно изключено място-вкъщи.Мислила съм примерно за дискотека,в някой ресторант или просто на кафе,ама не съм решила.Има и друг вариант-близо до града,в който живея има една вилна зона и може примерно да наема някоя вила.Но въпреки тези идеи не бих отхвърлила и някое друго хрумване.Айде кажете вие някое готино местенце,което да става.
:)
Мерси на всички,който ще пишат,защото знам,че темата не е от най-интересните.

Стеснителната
03-18-2006, 10:54
Хората правят купона. Ако сте много вила е перфектно.

ErT
03-18-2006, 11:07
kushta/vila

Dr. Kazimbutt
03-18-2006, 11:27
Във вилата ще е най-весело.

machoka
03-18-2006, 11:42
Кажи първо за какви парички говорим, за да знаем какво да предлагаме :)
Вила не е зле, куверт в ресторант още по-добре, зависи от финансите.. Има и по-евтини забавления.. както каза 'Стеснителната', хората правят купона.. така че имаш ли яка компания, добре ще прекараш, където и да си.

lainagovna
03-18-2006, 13:02
апартамент е най яко. бил съм на купони дето неможеш да отвориш вратата от хора и са били супер мега дупа лупа яки. само дето полицайте ше дойдат за дето е шумно и ще ви карат да намалите. решението е хижа на витоша. легла има, полиция няма, само дето майка ти трябва да кихне доста повечко. а и храна и пиене...

Пепи Дъ Ай
03-18-2006, 14:02
апартамент е най яко. бил съм на купони дето неможеш да отвориш вратата от хора и са били супер мега дупа лупа яки. ...И как точно ще те накарат да намалиш музиката? [-X